VLAAMSE KAMPIOENSCHAPPEN 2015

 
Voor onze beste West-Vlaamse jeugd was het weekend van 31, 1 en 7 februari te Mechelen andermaal de place to be.
Ik haal dit niet zo graag aan maar ik begin me toch af te vragen wat er met de Brugse jeugd aan de hand is. Waar we een zevental jaar geleden nog met vier of vijf auto's gingen en zestien tot 20 deelnemers hadden aan de Vlaamse kampioenschappen waren er dit jaar zegge en schrijve drie deelnemers, waarvan dan nog één uit het Ieperse.
Kan alleen hopen voor Brugge, dat ze op dit spoor niet blijven gaan,  maar zoals vroeger het belang van een goede jeugdwerking willen inzien.
 
Soms vraag je zich af hoe doen ze het? Hadden we in Geraardsbergen er enkele jaren geleden Tanguy Ringoir die onklopbaar was, zit er nu al bij de -8 een nieuwe aan te komen, Dreelinck Jacob, die tegen niemand van zijn opponenten een gelijk spel moest toestaan.   De eerst volgende, Barsegian Michael had anderhalfpunt minder dan de kampioen. De eerste West-Vlaming bij de -8 op de 11de plaats was Lambrecht Rune van de Blankenbergse schaakkring en het eerste West-Vlaams meisje bij de -8 op de 13de plaats was Roose Hoara van de Kon. Oostendse schaakkring.
R1 R2 R3 R4 R5 R6
Amerikaanse klassering

 

 

Eindklassement
    Naam              ELO   Cat  V/M  Club          Ptn   Pres  M B     Kash  Vsch  S B  
  1 Dreelinck Jacob     (0) 7 M Geraardsbergen       7.0/7   735  21.5    21  28.0 29.00  
  2 Barsegian Michael   (0) 7 M Hoboken              5.5/7   230  20.5    16  24.0 20.75  
  3 Zouaghi Amir        (0) 7 M KGSRL Gent           5.0/7   166  22.5    15  22.0 20.50  
  4 Cappan Pjotr        (0) 7 M LSV-Chesspirant      5.0/7   166  19.5    15  21.0 18.50  
  5 Van Acker Yarno     (0) 7 M Leopoldsburg         5.0/7   166  19.5    15  19.0 17.50  
  6 Chen Jiaqi          (0) 7 M De Drie Torens       5.0/7   166  19.0    15  18.0 19.00  
  7 De Reese Elias      (0) 7 M KGSRL Gent           4.5/7   110  21.0    13  22.0 15.25  
  8 Morote Mare         (0) 7 V TSMechelen           4.5/7   110  18.0    13  16.0 14.75  
  9 Wibowo Ruben        (0) 7 M Mechelen             4.0/7    50  20.5    12  18.0 13.50 
 10 Debucke Ruben       (0) 7 M Artevelde            4.0/7    50  19.5    12  18.0 12.00  
 11 Lambrecht Rune      (0) 7 M Blankenberge         4.0/7    50  17.5    12  15.0 11.50  
 12 Schmiehusen Faas    (0) 7 M Neerpelt             4.0/7    50  17.5    12  15.0 10.00  
 13 Roose Hoara         (0) 7 V KOSK Oostende        3.5/7     0  21.0    10  17.0 12.25  
 14 Peeren Yonas        (0) 7 M KOSK Oostende        3.5/7     0  16.5    10  13.5  7.75  
 15 Belmahi Yakoub      (0) 7 M TSMechelen           3.5/7     0  16.0     9  12.0 10.75  
 16 Sonck Noor          (0) 7 V LSV-Chesspirant      3.5/7     0  15.5    10  12.0  8.75  
 17 Plougman-Hens M     (0) 7 M Leopoldsburg         3.0/7   -50  21.5     9  15.0  8.00  
 18 Katranov Vladimir   (0) 7 M Leopoldsburg         3.0/7   -50  20.0     9  12.0  9.50  
 19 Katranov Vsevolod   (0) 7 M Leopoldsburg         3.0/7   -50  19.0     9  15.0  8.50  
 20 Lefever Andres      (0) 7 M Dolle Toren Leuven   3.0/7   -50  17.5     9  12.0  8.00  
 21 Beukenhorst Gabriël (0) 7 M Geraardsbergen       3.0/7   -50  14.5     9  12.0  7.00  
 22 Lauwers Brent       (0) 7 M Humbeek              3.0/7   -50  14.5     9  11.0  6.00  
 23 Decraene Jade       (0) 7 V Tielt                2.5/7  -102  15.5     7   8.5  5.75  
 24 Katranov Yaroslav   (0) 7 M Leopoldsburg         2.5/7  -102  12.5     7   7.5  3.25  
 25 Decraene Merlijn    (0) 7 M Tielt                2.5/7  -102  11.5     6   6.5  3.75  
 26 Dom Jarne           (0) 7 M Mechelen             2.0/7  -158  15.0     6  11.0  5.00  
 27 Paes Daan           (0) 7 M Dolle Toren Leuven   2.0/7  -158  14.0     5   6.5  2.75  
 28 Caudron Sil         (0) 7 M Opwijk               2.0/7  -158  12.5     5   6.5  2.75  
 29 Nica Nils           (0) 7 M Mechelen             1.5/7  -220  14.0     4   5.5  2.25  
 30 De Paepe Alex       (0) 7 M Mechelen             0.5/7  -422  12.0     1   0.5  0.75  
Bovenkant van de pagina
Ronde 1 (07-02-2015)
  1 Sonck Noor            (   0)( 3.5) 1-0  Caudron Sil           (   0)( 2.0)
  2 Chen Jiaqi            (   0)( 5.0) 0-1  Katranov Vladimir     (   0)( 3.0)
  3 Debucke Ruben         (   0)( 4.0) 1-0  De Paepe Alex         (   0)( 0.5)
  4 Schmiehusen Faas      (   0)( 4.0) 1-0  Nica Nils             (   0)( 1.5)
  5 Lefever Andres        (   0)( 3.0) 0-1  Zouaghi Amir          (   0)( 5.0)
  6 De Reese Elias        (   0)( 4.5) 1-0  Paes Daan             (   0)( 2.0)
  7 Katranov Vsevolod     (   0)( 3.0) 1-0  Beukenhorst Gabriël   (   0)( 3.0)
  8 Cappan Pjotr          (   0)( 5.0) 1-0  Morote Mare           (   0)( 4.5)
  9 Barsegian Michael     (   0)( 5.5) 1-0  Decraene Jade         (   0)( 2.5)
 10 Lauwers Brent         (   0)( 3.0) 0-1  Dreelinck Jacob       (   0)( 7.0)
 11 Dom Jarne             (   0)( 2.0) 1-0  Decraene Merlijn      (   0)( 2.5)
 12 Roose Hoara           (   0)( 3.5) 1-0  Lambrecht Rune        (   0)( 4.0)
 13 Peeren Yonas          (   0)( 3.5) ½-½  Belmahi Yakoub        (   0)( 3.5)
 14 Wibowo Ruben          (   0)( 4.0) 1-0  Katranov Yaroslav     (   0)( 2.5)
 15 Van Acker Yarno       (   0)( 5.0) 1-0  Plougman-Hens Mathias (   0)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (07-02-2015)
  1 Van Acker Yarno       (   0)( 5.0) 1-0  Sonck Noor            (   0)( 3.5)
  2 Katranov Vsevolod     (   0)( 3.0) 0-1  Debucke Ruben         (   0)( 4.0)
  3 Zouaghi Amir          (   0)( 5.0) 1-0  Schmiehusen Faas      (   0)( 4.0)
  4 Katranov Vladimir     (   0)( 3.0) 0-1  De Reese Elias        (   0)( 4.5)
  5 Wibowo Ruben          (   0)( 4.0) 1-0  Cappan Pjotr          (   0)( 5.0)
  6 Dreelinck Jacob       (   0)( 7.0) 1-0  Dom Jarne             (   0)( 2.0)
  7 Barsegian Michael     (   0)( 5.5) 1-0  Roose Hoara           (   0)( 3.5)
  8 Nica Nils             (   0)( 1.5) 0-1  Peeren Yonas          (   0)( 3.5)
  9 Belmahi Yakoub        (   0)( 3.5) 0-1  Chen Jiaqi            (   0)( 5.0)
 10 Beukenhorst Gabriël   (   0)( 3.0) 1-0  Caudron Sil           (   0)( 2.0)
 11 Decraene Jade         (   0)( 2.5) 0-1  Lauwers Brent         (   0)( 3.0)
 12 Decraene Merlijn      (   0)( 2.5) 0-1  Morote Mare           (   0)( 4.5)
 13 Lambrecht Rune        (   0)( 4.0) 1-0  Paes Daan             (   0)( 2.0)
 14 Katranov Yaroslav     (   0)( 2.5) 0-1  Lefever Andres        (   0)( 3.0)
 15 Plougman-Hens Mathias (   0)( 3.0) 1-0  De Paepe Alex         (   0)( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (07-02-2015)
  1 Debucke Ruben         (   0)( 4.0) 0-1  Dreelinck Jacob       (   0)( 7.0)
  2 Zouaghi Amir          (   0)( 5.0) 1-0  Van Acker Yarno       (   0)( 5.0)
  3 De Reese Elias        (   0)( 4.5) 1-0  Wibowo Ruben          (   0)( 4.0)
  4 Peeren Yonas          (   0)( 3.5) 0-1  Barsegian Michael     (   0)( 5.5)
  5 Sonck Noor            (   0)( 3.5) 0-1  Plougman-Hens Mathias (   0)( 3.0)
  6 Chen Jiaqi            (   0)( 5.0) 1-0  Schmiehusen Faas      (   0)( 4.0)
  7 Lauwers Brent         (   0)( 3.0) 0-1  Beukenhorst Gabriël   (   0)( 3.0)
  8 Cappan Pjotr          (   0)( 5.0) 1-0  Katranov Vladimir     (   0)( 3.0)
  9 Morote Mare           (   0)( 4.5) 1-0  Lambrecht Rune        (   0)( 4.0)
 10 Roose Hoara           (   0)( 3.5) 1-0  Lefever Andres        (   0)( 3.0)
 11 Dom Jarne             (   0)( 2.0) 0-1  Katranov Vsevolod     (   0)( 3.0)
 12 Decraene Jade         (   0)( 2.5) ½-½  Belmahi Yakoub        (   0)( 3.5)
 13 Caudron Sil           (   0)( 2.0) 0-1  Nica Nils             (   0)( 1.5)
 14 Paes Daan             (   0)( 2.0) ½-½  Decraene Merlijn      (   0)( 2.5)
 15 De Paepe Alex         (   0)( 0.5) 0-1  Katranov Yaroslav     (   0)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (07-02-2015)
  1 Dreelinck Jacob       (   0)( 7.0) 1-0  Zouaghi Amir          (   0)( 5.0)
  2 Barsegian Michael     (   0)( 5.5) ½-½  De Reese Elias        (   0)( 4.5)
  3 Van Acker Yarno       (   0)( 5.0) 0-1  Chen Jiaqi            (   0)( 5.0)
  4 Plougman-Hens Mathias (   0)( 3.0) 1-0  Debucke Ruben         (   0)( 4.0)
  5 Beukenhorst Gabriël   (   0)( 3.0) 0-1  Wibowo Ruben          (   0)( 4.0)
  6 Katranov Vsevolod     (   0)( 3.0) 0-1  Cappan Pjotr          (   0)( 5.0)
  7 Morote Mare           (   0)( 4.5) ½-½  Roose Hoara           (   0)( 3.5)
  8 Lambrecht Rune        (   0)( 4.0) 1-0  Peeren Yonas          (   0)( 3.5)
  9 Schmiehusen Faas      (   0)( 4.0) 1-0  Sonck Noor            (   0)( 3.5)
 10 Nica Nils             (   0)( 1.5) 0-1  Lauwers Brent         (   0)( 3.0)
 11 Katranov Yaroslav     (   0)( 2.5) 0-1  Dom Jarne             (   0)( 2.0)
 12 Katranov Vladimir     (   0)( 3.0) 0-1  Belmahi Yakoub        (   0)( 3.5)
 13 Lefever Andres        (   0)( 3.0) 1-0  Decraene Merlijn      (   0)( 2.5)
 14 Paes Daan             (   0)( 2.0) 0-1  Decraene Jade         (   0)( 2.5)
 15 Caudron Sil           (   0)( 2.0) 1-0  De Paepe Alex         (   0)( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (07-02-2015)
  1 De Reese Elias        (   0)( 4.5) 0-1  Dreelinck Jacob       (   0)( 7.0)
  2 Chen Jiaqi            (   0)( 5.0) 0-1  Barsegian Michael     (   0)( 5.5)
  3 Wibowo Ruben          (   0)( 4.0) 0-1  Zouaghi Amir          (   0)( 5.0)
  4 Cappan Pjotr          (   0)( 5.0) 1-0  Plougman-Hens Mathias (   0)( 3.0)
  5 Roose Hoara           (   0)( 3.5) 1-0  Beukenhorst Gabriël   (   0)( 3.0)
  6 Debucke Ruben         (   0)( 4.0) 1-0  Morote Mare           (   0)( 4.5)
  7 Lauwers Brent         (   0)( 3.0) 0-1  Lambrecht Rune        (   0)( 4.0)
  8 Lefever Andres        (   0)( 3.0) 0-1  Van Acker Yarno       (   0)( 5.0)
  9 Belmahi Yakoub        (   0)( 3.5) 0-1  Katranov Vsevolod     (   0)( 3.0)
 10 Dom Jarne             (   0)( 2.0) 0-1  Schmiehusen Faas      (   0)( 4.0)
 11 Peeren Yonas          (   0)( 3.5) 1-0  Decraene Jade         (   0)( 2.5)
 12 Sonck Noor            (   0)( 3.5) 1-0  Katranov Yaroslav     (   0)( 2.5)
 13 Katranov Vladimir     (   0)( 3.0) 1-0  Nica Nils             (   0)( 1.5)
 14 Decraene Merlijn      (   0)( 2.5) ½-½  Caudron Sil           (   0)( 2.0)
 15 De Paepe Alex         (   0)( 0.5) 0-1  Paes Daan             (   0)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (07-02-2015)
  1 Dreelinck Jacob       (   0)( 7.0) 1-0  Barsegian Michael     (   0)( 5.5)
  2 Zouaghi Amir          (   0)( 5.0) 0-1  Cappan Pjotr          (   0)( 5.0)
  3 Roose Hoara           (   0)( 3.5) 0-1  De Reese Elias        (   0)( 4.5)
  4 Plougman-Hens Mathias (   0)( 3.0) 0-1  Chen Jiaqi            (   0)( 5.0)
  5 Schmiehusen Faas      (   0)( 4.0) 0-1  Debucke Ruben         (   0)( 4.0)
  6 Lambrecht Rune        (   0)( 4.0) 1-0  Katranov Vsevolod     (   0)( 3.0)
  7 Van Acker Yarno       (   0)( 5.0) 1-0  Wibowo Ruben          (   0)( 4.0)
  8 Morote Mare           (   0)( 4.5) 1-0  Peeren Yonas          (   0)( 3.5)
  9 Belmahi Yakoub        (   0)( 3.5) ½-½  Sonck Noor            (   0)( 3.5)
 10 Beukenhorst Gabriël   (   0)( 3.0) 0-1  Lefever Andres        (   0)( 3.0)
 11 Lauwers Brent         (   0)( 3.0) 0-1  Katranov Vladimir     (   0)( 3.0)
 12 Decraene Jade         (   0)( 2.5) 1-0  Dom Jarne             (   0)( 2.0)
 13 Caudron Sil           (   0)( 2.0) ½-½  Paes Daan             (   0)( 2.0)
 14 Nica Nils             (   0)( 1.5) 0-1  Katranov Yaroslav     (   0)( 2.5)
 15 Decraene Merlijn      (   0)( 2.5) 1-0  De Paepe Alex         (   0)( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (07-02-2015)
  1 Cappan Pjotr          (   0)( 5.0) 0-1  Dreelinck Jacob       (   0)( 7.0)
  2 De Reese Elias        (   0)( 4.5) 0-1  Zouaghi Amir          (   0)( 5.0)
  3 Barsegian Michael     (   0)( 5.5) 1-0  Lambrecht Rune        (   0)( 4.0)
  4 Debucke Ruben         (   0)( 4.0) 0-1  Van Acker Yarno       (   0)( 5.0)
  5 Chen Jiaqi            (   0)( 5.0) 1-0  Roose Hoara           (   0)( 3.5)
  6 Katranov Vsevolod     (   0)( 3.0) 0-1  Morote Mare           (   0)( 4.5)
  7 Wibowo Ruben          (   0)( 4.0) 1-0  Plougman-Hens Mathias (   0)( 3.0)
  8 Katranov Vladimir     (   0)( 3.0) 0-1  Schmiehusen Faas      (   0)( 4.0)
  9 Lefever Andres        (   0)( 3.0) 0-1  Belmahi Yakoub        (   0)( 3.5)
 10 Sonck Noor            (   0)( 3.5) 1-0  Decraene Jade         (   0)( 2.5)
 11 Peeren Yonas          (   0)( 3.5) 1-0  Caudron Sil           (   0)( 2.0)
 12 Paes Daan             (   0)( 2.0) 0-1  Beukenhorst Gabriël   (   0)( 3.0)
 13 Katranov Yaroslav     (   0)( 2.5) ½-½  Decraene Merlijn      (   0)( 2.5)
 14 Dom Jarne             (   0)( 2.0) 0-1  Lauwers Brent         (   0)( 3.0)
 15 De Paepe Alex         (   0)( 0.5) ½-½  Nica Nils             (   0)( 1.5)

(Go to Top)

Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 M B Kash Vsch S B Lot
1 Dreelinck Jacob 0 7.0 735 22Z + 26W + 10Z + 3W + 7Z + 2W + 4Z + 21.5 21 28.0 29.00 513
2 Barsegian Michael 0 5.5 230 23W + 13W + 14Z + 7W = 6Z + 1Z - 11W + 20.5 16 24.0 20.75 466
3 Zouaghi Amir 0 5.0 166 20Z + 12W + 5W + 1Z - 9Z + 4W - 7Z + 22.5 15 22.0 20.50 743
4 Cappan Pjotr 0 5.0 166 8W + 9Z - 18W + 19Z + 17W + 3Z + 1W - 19.5 15 21.0 18.50 365
5 Van Acker Yarno 0 5.0 166 17W + 16W + 3Z - 6W - 20Z + 9W + 10Z + 19.5 15 19.0 17.50 83
6 Chen Jiaqi 0 5.0 166 18W - 15Z + 12W + 5Z + 2W - 17Z + 13W + 19.0 15 18.0 19.00 147
7 De Reese Elias 0 4.5 110 27W + 18Z + 9W + 2Z = 1W - 13Z + 3W - 21.0 13 22.0 15.25 902
8 Morote Mare 0 4.5 110 4Z - 25Z + 11W + 13W = 10Z - 14W + 19Z + 18.0 13 16.0 14.75 905
9 Wibowo Ruben 0 4.0 50 24W + 4W + 7Z - 21Z + 3W - 5Z - 17W + 20.5 12 18.0 13.50 21
10 Debucke Ruben 0 4.0 50 30W + 19Z + 1W - 17Z - 8W + 12Z + 5W - 19.5 12 18.0 12.00 831
11 Lambrecht Rune 0 4.0 50 13Z - 27W + 8Z - 14W + 22Z + 19W + 2Z - 17.5 12 15.0 11.50 241
12 Schmiehusen Faas 0 4.0 50 29W + 3Z - 6Z - 16W + 26Z + 10W - 18Z + 17.5 12 15.0 10.00 22
13 Roose Hoara 0 3.5 0 11W + 2Z - 20W + 8Z = 21W + 7W - 6Z - 21.0 10 17.0 12.25 85
14 Peeren Yonas 0 3.5 0 15W = 29Z + 2W - 11Z - 23W + 8Z - 28W + 16.5 10 13.5 7.75 618
15 Belmahi Yakoub 0 3.5 0 14Z = 6W - 23Z = 18Z + 19W - 16W = 20Z + 16.0 9 12.0 10.75 184
16 Sonck Noor 0 3.5 0 28W + 5Z - 17W - 12Z - 24W + 15Z = 23W + 15.5 10 12.0 8.75 380
17 Plougman-Hens Mathias 0 3.0 -50 5Z - 30W + 16Z + 10W + 4Z - 6W - 9Z - 21.5 9 15.0 8.00 180
18 Katranov Vladimir 0 3.0 -50 6Z + 7W - 4Z - 15W - 29W + 22Z + 12W - 20.0 9 12.0 9.50 229
19 Katranov Vsevolod 0 3.0 -50 21W + 10W - 26Z + 4W - 15Z + 11Z - 8W - 19.0 9 15.0 8.50 766
20 Lefever Andres 0 3.0 -50 3W - 24Z + 13Z - 25W + 5W - 21Z + 15W - 17.5 9 12.0 8.00 45
21 Beukenhorst Gabriël 0 3.0 -50 19Z - 28W + 22Z + 9W - 13Z - 20W - 27Z + 14.5 9 12.0 7.00 361
22 Lauwers Brent 0 3.0 -50 1W - 23Z + 21W - 29Z + 11W - 18W - 26Z + 14.5 9 11.0 6.00 462
23 Decraene Jade 0 2.5 -102 2Z - 22W - 15W = 27Z + 14Z - 26W + 16Z - 15.5 7 8.5 5.75 541
24 Katranov Yaroslav 0 2.5 -102 9Z - 20W - 30Z + 26W - 16Z - 29Z + 25W = 12.5 7 7.5 3.25 264
25 Decraene Merlijn 0 2.5 -102 26Z - 8W - 27Z = 20Z - 28W = 30W + 24Z = 11.5 6 6.5 3.75 71
26 Dom Jarne 0 2.0 -158 25W + 1Z - 19W - 24Z + 12W - 23Z - 22W - 15.0 6 11.0 5.00 944
27 Paes Daan 0 2.0 -158 7Z - 11Z - 25W = 23W - 30Z + 28Z = 21W - 14.0 5 6.5 2.75 742
28 Caudron Sil 0 2.0 -158 16Z - 21Z - 29W - 30W + 25Z = 27W = 14Z - 12.5 5 6.5 2.75 303
29 Nica Nils 0 1.5 -220 12Z - 14W - 28Z + 22W - 18Z - 24W - 30Z = 14.0 4 5.5 2.25 632
30 De Paepe Alex 0 0.5 -422 10Z - 17Z - 24W - 28Z - 27W - 25Z - 29W = 12.0 1 0.5 0.75 184
 
Bij de -10 was de kampioen Dardha Daniel, 1796 elo die in de 4de ronde tegen alle verwachting toch een punt moest afgeven aan Katranov Mikhail. Helaas voor' Joppe Raats kon die geen gebruik van het feit Daniel een punt had moeten afgeven. In de zevende zette Daniel zijn misser tegen Mikhail recht door te winnen tegen zijn eerst volgende opponent Joppe. In ieder geval heeft Joppe een schitterend toernooi achter de rug. Met gelijke punten eindigen als de kampioen en nul elo hebben belooft voor de toekomst. De eerste West-Vlaming was bij de jongens Roose Casimir, bij de meisjes deden er in die groep voor West-Vlaanderen helaas geen meisjes mee.
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
Eindklassement
    Naam                    ELO    Cat  V/M  Club                   Ptn   Pres  M B   Kash  Vsch  S B   Lot  
  1 Dardha Daniel          (1806F) 6    M    Hoboken             6.0/7  1777  23.0    18  24.0 24.50   297 
  2 Vanduyfhuys Igor       (   0 ) 6    M    KGSRL Gent          6.0/7   751  21.5    18  23.0 23.50   986 
  3 Raats Joppe            (1541F) 6    M    Brasschaat          5.5/7  1578  19.5    16  25.5 19.25   102 
  4 Vande Ginste Simon     (   0 ) 6    M    Brasschaat          5.0/7   833  21.5    15  21.0 20.00   171 
  5 Beukema Constantijn    (1573F) 6    M    Schoten             5.0/7  1434  20.0    15  21.0 17.00   388 
  6 Vanderstappen Louise   (1278F) 6    V    Geraardsbergen      5.0/7  1146  19.0    14  18.5 19.50   379 
  7 D`Haenens Leon         (   0 ) 6    M    LSV-Chesspirant     5.0/7   350  18.0    15  21.0 16.50   170 
  8 Knockaert Milo         (   0 ) 6    M    Mechelen            5.0/7   166  18.0    15  20.0 16.50   673 
  9 Katranov Mikhail       (1293N) 6    M    Leopoldsburg        4.5/7  1286  26.5    13  23.5 19.75   297 
 10 Dreelinck Adriaan      (   0 ) 6    M    Geraardsbergen      4.5/7   550  19.5    13  16.5 14.00   252 
 11 Deleu Ellen            (   0 ) 6    V    KGSRL Gent          4.0/7   270  21.0    12  19.0 14.00   211 
 12 Carboex Etienne        (   0 ) 6    M    Houthalen-Oost      4.0/7   232  20.0    12  17.0 13.00   400 
 13 Deleu Karen            (   0 ) 6    V    KGSRL Gent          4.0/7   274  18.0    12  16.0 13.00   144 
 14 Roose Casimir          (   0 ) 6    M    KOSK Oostende       4.0/7   274  18.0    12  16.0 11.00   313 
 15 Decruyenaere Victor    (   0 ) 6    M    LSV-Chesspirant     4.0/7   274  18.0    12  14.0 13.00   325 
 16 Follesa Enrico         (   0 ) 6    M    Temse               4.0/7   232  18.0    12  14.0 10.00   114 
 17 Deleu Leen             (   0 ) 6    V    KGSRL Gent          4.0/7    50  16.5    12  16.0 13.00   371 
 18 Naessens Wolf          (   0 ) 6    M    LSV-Chesspirant     4.0/7    50  16.0    12  14.0 10.00   788 
 19 Debunne Tibe           (   0 ) 6    M    Mercatel            3.5/7   440  23.5    10  20.0 14.50   612 
 20 Geris Lowie            (   0 ) 6    M    Overpelt            3.0/7   352  22.0     9  17.0 12.00   473 
 21 De Corel Finn          (   0 ) 6    M    Dolle Toren Leuven  3.0/7   -50  19.0     9  12.0  9.00   410 
 22 Plougman-Hens Sebastia (   0 ) 6    M    Leopoldsburg        3.0/7   132  18.0     9  13.0  8.00   124 
 23 Vansteenhuyse Rune     (   0 ) 6    M    Tielt               3.0/7   -50  18.0     9  13.0  6.00   569 
 24 Van Droogenbroeck Mats (   0 ) 6    M    Humbeek             3.0/7   174  18.0     9  12.0  7.00   705 
 25 Karpati Daniel         (   0 ) 6    M    Dolle Toren Leuven  3.0/7   -50  16.0     9  11.0  8.00   986 
 26 Paes Martijn           (   0 ) 6    M    Dolle Toren Leuven  3.0/7   -50  15.0     9   9.0  5.00   344 
 27 Schmiehusen Giel       (   0 ) 6    M    Neerpelt            3.0/7   170  15.0     9   8.0  7.00   286 
 28 Tielens Lotte          (   0 ) 6    V    Schoten             3.0/7   -50  14.0     9  12.0  6.00   348 
 29 Tamsin Matisse         (   0 ) 6    M    Dolle Toren Leuven  3.0/7   -50  14.0     9  11.0  8.00   250 
 30 Cottenier Anton        (   0 ) 6    M    Dolle Toren Leuven  3.0/7   -50  14.0     9  10.0  4.00   730 
 31 Vankeirsbulck Ward     (   0 ) 6    M    Tielt               2.0/7    62  15.0     6   9.0  5.00   297 
 32 Morote Luna            (   0 ) 6    V    TSMechelen          2.0/7  -158  15.0     6   8.0  2.00   971 
 33 Withouck Jonas         (   0 ) 6    M    Izegem              2.0/7  -158  15.0     6   7.0  4.00   660 
 34 Van Aken Simon         (   0 ) 6    M    Dolle Toren Leuven  2.0/7  -158  14.0     6   6.0  1.00   458 
 35 Weyen Lore             (   0 ) 6    V    Overpelt            2.0/7    66  12.0     6   4.0  1.00     6 
 36 Feys Obi               (   0 ) 6    M    Tielt               2.0/7  -158  11.0     6   5.0  2.00   258 
 37 Kuijpers Maura         (   0 ) 6    V    Neerpelt            1.0/7  -112  14.0     3   5.0  2.00    32 
 38 Van Eester Vic         (   0 ) 6    M    Neerpelt            0.0/7  -477  12.0     0   0.0  0.00   149 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (07-02-2015)
  1 Dardha Daniel         (1806F)( 6.0) 1-0  Van Eester Vic        (   0 )( 0.0)
  2 Weyen Lore            (   0 )( 2.0) 0-1  Beukema Constantijn   (1573F)( 5.0)
  3 Raats Joppe           (1541F)( 5.5) 1-0  Schmiehusen Giel      (   0 )( 3.0)
  4 Kuijpers Maura        (   0 )( 1.0) 0-1  Katranov Mikhail      (1293N)( 4.5)
  5 Vanderstappen Louise  (1278F)( 5.0) 1-0  Carboex Etienne       (   0 )( 4.0)
  6 Cottenier Anton       (   0 )( 3.0) 0-1  Deleu Karen           (   0 )( 4.0)
  7 Deleu Ellen           (   0 )( 4.0) 1-0  De Corel Finn         (   0 )( 3.0)
  8 Karpati Daniel        (   0 )( 3.0) 0-1  Geris Lowie           (   0 )( 3.0)
  9 Van Aken Simon        (   0 )( 2.0) 0-1  Vanduyfhuys Igor      (   0 )( 6.0)
 10 Van Droogenbroeck Mats(   0 )( 3.0) 1-0  Paes Martijn          (   0 )( 3.0)
 11 Plougman-Hens Sebastia(   0 )( 3.0) 0-1  Debunne Tibe          (   0 )( 3.5)
 12 D`Haenens Leon        (   0 )( 5.0) 1-0  Vansteenhuyse Rune    (   0 )( 3.0)
 13 Decruyenaere Victor   (   0 )( 4.0) 0-1  Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0)
 14 Tamsin Matisse        (   0 )( 3.0) 0-1  Vankeirsbulck Ward    (   0 )( 2.0)
 15 Withouck Jonas        (   0 )( 2.0) 0-1  Knockaert Milo        (   0 )( 5.0)
 16 Deleu Leen            (   0 )( 4.0) 1-0  Follesa Enrico        (   0 )( 4.0)
 17 Roose Casimir         (   0 )( 4.0) 1-0  Naessens Wolf         (   0 )( 4.0)
 18 Morote Luna           (   0 )( 2.0) 0-1  Dreelinck Adriaan     (   0 )( 4.5)
 19 Tielens Lotte         (   0 )( 3.0) 1-0  Feys Obi              (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (07-02-2015)
  1 Dreelinck Adriaan     (   0 )( 4.5) 0-1  Dardha Daniel         (1806F)( 6.0)
  2 Beukema Constantijn   (1573F)( 5.0) 1-0  Van Droogenbroeck Mats(   0 )( 3.0)
  3 Vankeirsbulck Ward    (   0 )( 2.0) 0-1  Raats Joppe           (1541F)( 5.5)
  4 Katranov Mikhail      (1293N)( 4.5) 1-0  D`Haenens Leon        (   0 )( 5.0)
  5 Geris Lowie           (   0 )( 3.0) 1-0  Vanderstappen Louise  (1278F)( 5.0)
  6 Deleu Karen           (   0 )( 4.0) 1-0  Roose Casimir         (   0 )( 4.0)
  7 Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0) 1-0  Deleu Ellen           (   0 )( 4.0)
  8 Vanduyfhuys Igor      (   0 )( 6.0) 1-0  Tielens Lotte         (   0 )( 3.0)
  9 Debunne Tibe          (   0 )( 3.5) 1-0  Deleu Leen            (   0 )( 4.0)
 10 Knockaert Milo        (   0 )( 5.0) 1-0  Karpati Daniel        (   0 )( 3.0)
 11 De Corel Finn         (   0 )( 3.0) 1-0  Decruyenaere Victor   (   0 )( 4.0)
 12 Vansteenhuyse Rune    (   0 )( 3.0) 1-0  Weyen Lore            (   0 )( 2.0)
 13 Paes Martijn          (   0 )( 3.0) 1-0  Withouck Jonas        (   0 )( 2.0)
 14 Follesa Enrico        (   0 )( 4.0) 1-0  Kuijpers Maura        (   0 )( 1.0)
 15 Van Eester Vic        (   0 )( 0.0) 0-1  Cottenier Anton       (   0 )( 3.0)
 16 Carboex Etienne       (   0 )( 4.0) 1-0  Morote Luna           (   0 )( 2.0)
 17 Naessens Wolf         (   0 )( 4.0) 1-0  Van Aken Simon        (   0 )( 2.0)
 18 Feys Obi              (   0 )( 2.0) 0-1  Plougman-Hens Sebastia(   0 )( 3.0)
 19 Schmiehusen Giel      (   0 )( 3.0) 0-1  Tamsin Matisse        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (07-02-2015)
  1 Dardha Daniel         (1806F)( 6.0) 1-0  Vanduyfhuys Igor      (   0 )( 6.0)
  2 Deleu Karen           (   0 )( 4.0) 0-1  Beukema Constantijn   (1573F)( 5.0)
  3 Raats Joppe           (1541F)( 5.5) 1-0  Geris Lowie           (   0 )( 3.0)
  4 Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0) 0-1  Katranov Mikhail      (1293N)( 4.5)
  5 Knockaert Milo        (   0 )( 5.0) 0-1  Debunne Tibe          (   0 )( 3.5)
  6 Vanderstappen Louise  (1278F)( 5.0) 1-0  Plougman-Hens Sebastia(   0 )( 3.0)
  7 Deleu Ellen           (   0 )( 4.0) 1-0  Paes Martijn          (   0 )( 3.0)
  8 Van Droogenbroeck Mats(   0 )( 3.0) 0-1  De Corel Finn         (   0 )( 3.0)
  9 D`Haenens Leon        (   0 )( 5.0) 1-0  Follesa Enrico        (   0 )( 4.0)
 10 Roose Casimir         (   0 )( 4.0) 1-0  Vankeirsbulck Ward    (   0 )( 2.0)
 11 Deleu Leen            (   0 )( 4.0) 1-0  Vansteenhuyse Rune    (   0 )( 3.0)
 12 Tamsin Matisse        (   0 )( 3.0) 0-1  Carboex Etienne       (   0 )( 4.0)
 13 Cottenier Anton       (   0 )( 3.0) 0-1  Dreelinck Adriaan     (   0 )( 4.5)
 14 Tielens Lotte         (   0 )( 3.0) 0-1  Naessens Wolf         (   0 )( 4.0)
 15 Karpati Daniel        (   0 )( 3.0) 1-0  Weyen Lore            (   0 )( 2.0)
 16 Decruyenaere Victor   (   0 )( 4.0) 1-0  Schmiehusen Giel      (   0 )( 3.0)
 17 Withouck Jonas        (   0 )( 2.0) 1-0  Van Aken Simon        (   0 )( 2.0)
 18 Kuijpers Maura        (   0 )( 1.0) 1-0  Feys Obi              (   0 )( 2.0)
 19 Morote Luna           (   0 )( 2.0) 1-0  Van Eester Vic        (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (07-02-2015)
  1 Katranov Mikhail      (1293N)( 4.5) 1-0  Dardha Daniel         (1806F)( 6.0)
  2 Beukema Constantijn   (1573F)( 5.0) 0-1  Raats Joppe           (1541F)( 5.5)
  3 Debunne Tibe          (   0 )( 3.5) ½-½  Vanderstappen Louise  (1278F)( 5.0)
  4 Carboex Etienne       (   0 )( 4.0) 1-0  Deleu Karen           (   0 )( 4.0)
  5 Naessens Wolf         (   0 )( 4.0) 0-1  Deleu Ellen           (   0 )( 4.0)
  6 Vanduyfhuys Igor      (   0 )( 6.0) 1-0  Roose Casimir         (   0 )( 4.0)
  7 De Corel Finn         (   0 )( 3.0) 0-1  D`Haenens Leon        (   0 )( 5.0)
  8 Geris Lowie           (   0 )( 3.0) 1-0  Deleu Leen            (   0 )( 4.0)
  9 Dreelinck Adriaan     (   0 )( 4.5) 0-1  Knockaert Milo        (   0 )( 5.0)
 10 Van Droogenbroeck Mats(   0 )( 3.0) 0-1  Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0)
 11 Cottenier Anton       (   0 )( 3.0) 0-1  Karpati Daniel        (   0 )( 3.0)
 12 Paes Martijn          (   0 )( 3.0) 0-1  Decruyenaere Victor   (   0 )( 4.0)
 13 Vankeirsbulck Ward    (   0 )( 2.0) 0-1  Tielens Lotte         (   0 )( 3.0)
 14 Vansteenhuyse Rune    (   0 )( 3.0) 1-0  Kuijpers Maura        (   0 )( 1.0)
 15 Follesa Enrico        (   0 )( 4.0) 1-0  Withouck Jonas        (   0 )( 2.0)
 16 Plougman-Hens Sebastia(   0 )( 3.0) 1-0  Tamsin Matisse        (   0 )( 3.0)
 17 Feys Obi              (   0 )( 2.0) 1-0  Morote Luna           (   0 )( 2.0)
 18 Weyen Lore            (   0 )( 2.0) 0-1  Schmiehusen Giel      (   0 )( 3.0)
 19 Van Aken Simon        (   0 )( 2.0) 1-0  Van Eester Vic        (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (07-02-2015)
  1 Raats Joppe           (1541F)( 5.5) ½-½  Katranov Mikhail      (1293N)( 4.5)
  2 Dardha Daniel         (1806F)( 6.0) 1-0  Debunne Tibe          (   0 )( 3.5)
  3 Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0) 1-0  Beukema Constantijn   (1573F)( 5.0)
  4 Deleu Ellen           (   0 )( 4.0) 1-0  Carboex Etienne       (   0 )( 4.0)
  5 Knockaert Milo        (   0 )( 5.0) 0-1  Vanduyfhuys Igor      (   0 )( 6.0)
  6 D`Haenens Leon        (   0 )( 5.0) 1-0  Geris Lowie           (   0 )( 3.0)
  7 Vanderstappen Louise  (1278F)( 5.0) ½-½  Dreelinck Adriaan     (   0 )( 4.5)
  8 Deleu Karen           (   0 )( 4.0) 0-1  Follesa Enrico        (   0 )( 4.0)
  9 Karpati Daniel        (   0 )( 3.0) 0-1  Vansteenhuyse Rune    (   0 )( 3.0)
 10 Decruyenaere Victor   (   0 )( 4.0) 1-0  Naessens Wolf         (   0 )( 4.0)
 11 Deleu Leen            (   0 )( 4.0) 1-0  De Corel Finn         (   0 )( 3.0)
 12 Tielens Lotte         (   0 )( 3.0) 0-1  Plougman-Hens Sebastia(   0 )( 3.0)
 13 Roose Casimir         (   0 )( 4.0) 1-0  Van Aken Simon        (   0 )( 2.0)
 14 Kuijpers Maura        (   0 )( 1.0) 0-1  Van Droogenbroeck Mats(   0 )( 3.0)
 15 Morote Luna           (   0 )( 2.0) 1-0  Vankeirsbulck Ward    (   0 )( 2.0)
 16 Withouck Jonas        (   0 )( 2.0) 0-1  Cottenier Anton       (   0 )( 3.0)
 17 Schmiehusen Giel      (   0 )( 3.0) 1-0  Paes Martijn          (   0 )( 3.0)
 18 Tamsin Matisse        (   0 )( 3.0) 1-0  Feys Obi              (   0 )( 2.0)
 19 Van Eester Vic        (   0 )( 0.0) 0-1  Weyen Lore            (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (07-02-2015)
  1 Deleu Ellen           (   0 )( 4.0) 0-1  Raats Joppe           (1541F)( 5.5)
  2 Katranov Mikhail      (1293N)( 4.5) 0-1  Vanduyfhuys Igor      (   0 )( 6.0)
  3 Dardha Daniel         (1806F)( 6.0) 1-0  Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0)
  4 Debunne Tibe          (   0 )( 3.5) 0-1  D`Haenens Leon        (   0 )( 5.0)
  5 Beukema Constantijn   (1573F)( 5.0) 1-0  Roose Casimir         (   0 )( 4.0)
  6 Follesa Enrico        (   0 )( 4.0) 0-1  Vanderstappen Louise  (1278F)( 5.0)
  7 Geris Lowie           (   0 )( 3.0) 0-1  Decruyenaere Victor   (   0 )( 4.0)
  8 Vansteenhuyse Rune    (   0 )( 3.0) 0-1  Knockaert Milo        (   0 )( 5.0)
  9 Carboex Etienne       (   0 )( 4.0) 1-0  Deleu Leen            (   0 )( 4.0)
 10 Plougman-Hens Sebastia(   0 )( 3.0) 0-1  Dreelinck Adriaan     (   0 )( 4.5)
 11 De Corel Finn         (   0 )( 3.0) 0-1  Deleu Karen           (   0 )( 4.0)
 12 Tielens Lotte         (   0 )( 3.0) 0-1  Karpati Daniel        (   0 )( 3.0)
 13 Schmiehusen Giel      (   0 )( 3.0) 0-1  Van Droogenbroeck Mats(   0 )( 3.0)
 14 Cottenier Anton       (   0 )( 3.0) 0-1  Tamsin Matisse        (   0 )( 3.0)
 15 Naessens Wolf         (   0 )( 4.0) 1-0  Morote Luna           (   0 )( 2.0)
 16 Weyen Lore            (   0 )( 2.0) 0-1  Vankeirsbulck Ward    (   0 )( 2.0)
 17 Feys Obi              (   0 )( 2.0) 0-1  Withouck Jonas        (   0 )( 2.0)
 18 Van Aken Simon        (   0 )( 2.0) 1-0  Kuijpers Maura        (   0 )( 1.0)
 19 Paes Martijn          (   0 )( 3.0) 1-0  Van Eester Vic        (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (07-02-2015)
  1 Raats Joppe           (1541F)( 5.5) 0-1  Dardha Daniel         (1806F)( 6.0)
  2 Vanduyfhuys Igor      (   0 )( 6.0) 1-0  D`Haenens Leon        (   0 )( 5.0)
  3 Vanderstappen Louise  (1278F)( 5.0) 1-0  Katranov Mikhail      (1293N)( 4.5)
  4 Decruyenaere Victor   (   0 )( 4.0) 0-1  Beukema Constantijn   (1573F)( 5.0)
  5 Knockaert Milo        (   0 )( 5.0) 1-0  Deleu Ellen           (   0 )( 4.0)
  6 Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0) 1-0  Carboex Etienne       (   0 )( 4.0)
  7 Dreelinck Adriaan     (   0 )( 4.5) 1-0  Debunne Tibe          (   0 )( 3.5)
  8 Deleu Karen           (   0 )( 4.0) 1-0  Geris Lowie           (   0 )( 3.0)
  9 Karpati Daniel        (   0 )( 3.0) 0-1  Naessens Wolf         (   0 )( 4.0)
 10 Van Droogenbroeck Mats(   0 )( 3.0) 0-1  Follesa Enrico        (   0 )( 4.0)
 11 Roose Casimir         (   0 )( 4.0) 1-0  Vansteenhuyse Rune    (   0 )( 3.0)
 12 Deleu Leen            (   0 )( 4.0) 1-0  Plougman-Hens Sebastia(   0 )( 3.0)
 13 Tamsin Matisse        (   0 )( 3.0) 0-1  Paes Martijn          (   0 )( 3.0)
 14 Vankeirsbulck Ward    (   0 )( 2.0) 0-1  De Corel Finn         (   0 )( 3.0)
 15 Withouck Jonas        (   0 )( 2.0) 0-1  Tielens Lotte         (   0 )( 3.0)
 16 Van Aken Simon        (   0 )( 2.0) 0-1  Schmiehusen Giel      (   0 )( 3.0)
 17 Morote Luna           (   0 )( 2.0) 0-1  Cottenier Anton       (   0 )( 3.0)
 18 Kuijpers Maura        (   0 )( 1.0) 0-1  Weyen Lore            (   0 )( 2.0)
 19 Van Eester Vic        (   0 )( 0.0) 0-1  Feys Obi              (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 M B Kash Vsch S B Lot
1 Dardha Daniel 1806 6.0 1777 38W + 10Z + 2W + 9Z - 19W + 4W + 3Z + 23.0 18 24.0 24.50 297
2 Vanduyfhuys Igor 0 6.0 751 34Z + 28W + 1Z - 14W + 8Z + 9Z + 7W + 21.5 18 23.0 23.50 986
3 Raats Joppe 1541 5.5 1578 27W + 31Z + 20W + 5Z + 9W = 11Z + 1W - 19.5 16 25.5 19.25 102
4 Vande Ginste Simon 0 5.0 833 15Z + 11W + 9W - 24Z + 5W + 1Z - 12W + 21.5 15 21.0 20.00 171
5 Beukema Constantijn 1573 5.0 1434 35Z + 24W + 13Z + 3W - 4Z - 14W + 15Z + 20.0 15 21.0 17.00 388
6 Vanderstappen Louise 1278 5.0 1146 12W + 20Z - 22W + 19Z = 10W = 16Z + 9W + 19.0 14 18.5 19.50 379
7 D`Haenens Leon 0 5.0 350 23W + 9Z - 16W + 21Z + 20W + 19Z + 2Z - 18.0 15 21.0 16.50 170
8 Knockaert Milo 0 5.0 166 33Z + 25W + 19W - 10Z + 2W - 23Z + 11W + 18.0 15 20.0 16.50 673
9 Katranov Mikhail 1293 4.5 1286 37Z + 7W + 4Z + 1W + 3Z = 2W - 6Z - 26.5 13 23.5 19.75 297
10 Dreelinck Adriaan 0 4.5 550 32Z + 1W - 30Z + 8W - 6Z = 22Z + 19W + 19.5 13 16.5 14.00 252
11 Deleu Ellen 0 4.0 270 21W + 4Z - 26W + 18Z + 12W + 3W - 8Z - 21.0 12 19.0 14.00 211
12 Carboex Etienne 0 4.0 232 6Z - 32W + 29Z + 13W + 11Z - 17W + 4Z - 20.0 12 17.0 13.00 400
13 Deleu Karen 0 4.0 274 30Z + 14W + 5W - 12Z - 16W - 21Z + 20W + 18.0 12 16.0 13.00 144
14 Roose Casimir 0 4.0 274 18W + 13Z - 31W + 2Z - 34W + 5Z - 23W + 18.0 12 16.0 11.00 313
15 Decruyenaere Victor 0 4.0 274 4W - 21Z - 27W + 26Z + 18W + 20Z + 5W - 18.0 12 14.0 13.00 325
16 Follesa Enrico 0 4.0 232 17Z - 37W + 7Z - 33W + 13Z + 6W - 24Z + 18.0 12 14.0 10.00 114
17 Deleu Leen 0 4.0 50 16W + 19Z - 23W + 20Z - 21W + 12Z - 22W + 16.5 12 16.0 13.00 371
18 Naessens Wolf 0 4.0 50 14Z - 34W + 28Z + 11W - 15Z - 32W + 25Z + 16.0 12 14.0 10.00 788
19 Debunne Tibe 0 3.5 440 22Z + 17W + 8Z + 6W = 1Z - 7W - 10Z - 23.5 10 20.0 14.50 612
20 Geris Lowie 0 3.0 352 25Z + 6W + 3Z - 17W + 7Z - 15W - 13Z - 22.0 9 17.0 12.00 473
21 De Corel Finn 0 3.0 -50 11Z - 15W + 24Z + 7W - 17Z - 13W - 31Z + 19.0 9 12.0 9.00 410
22 Plougman-Hens Sebastian 0 3.0 132 19W - 36Z + 6Z - 29W + 28Z + 10W - 17Z - 18.0 9 13.0 8.00 124
23 Vansteenhuyse Rune 0 3.0 -50 7Z - 35W + 17Z - 37W + 25Z + 8W - 14Z - 18.0 9 13.0 6.00 569
24 Van Droogenbroeck Mats 0 3.0 174 26W + 5Z - 21W - 4W - 37Z + 27Z + 16W - 18.0 9 12.0 7.00 705
25 Karpati Daniel 0 3.0 -50 20W - 8Z - 35W + 30Z + 23W - 28Z + 18W - 16.0 9 11.0 8.00 986
26 Paes Martijn 0 3.0 -50 24Z - 33W + 11Z - 15W - 27Z - 38W + 29Z + 15.0 9 9.0 5.00 344
27 Schmiehusen Giel 0 3.0 170 3Z - 29W - 15Z - 35Z + 26W + 24W - 34Z + 15.0 9 8.0 7.00 286
28 Tielens Lotte 0 3.0 -50 36W + 2Z - 18W - 31Z + 22W - 25W - 33Z + 14.0 9 12.0 6.00 348
29 Tamsin Matisse 0 3.0 -50 31W - 27Z + 12W - 22Z - 36W + 30Z + 26W - 14.0 9 11.0 8.00 250
30 Cottenier Anton 0 3.0 -50 13W - 38Z + 10W - 25W - 33Z + 29W - 32Z + 14.0 9 10.0 4.00 730
31 Vankeirsbulck Ward 0 2.0 62 29Z + 3W - 14Z - 28W - 32Z - 35Z + 21W - 15.0 6 9.0 5.00 297
32 Morote Luna 0 2.0 -158 10W - 12Z - 38W + 36Z - 31W + 18Z - 30W - 15.0 6 8.0 2.00 971
33 Withouck Jonas 0 2.0 -158 8W - 26Z - 34W + 16Z - 30W - 36Z + 28W - 15.0 6 7.0 4.00 660
34 Van Aken Simon 0 2.0 -158 2W - 18Z - 33Z - 38W + 14Z - 37W + 27W - 14.0 6 6.0 1.00 458
35 Weyen Lore 0 2.0 66 5W - 23Z - 25Z - 27W - 38Z + 31W - 37Z + 12.0 6 4.0 1.00 6
36 Feys Obi 0 2.0 -158 28Z - 22W - 37Z - 32W + 29Z - 33W - 38Z + 11.0 6 5.0 2.00 258
37 Kuijpers Maura 0 1.0 -112 9W - 16Z - 36W + 23Z - 24W - 34Z - 35W - 14.0 3 5.0 2.00 32
38 Van Eester Vic 0 0.0 -477 1Z - 30W - 32Z - 34Z - 35W - 26Z - 36W - 12.0 0 0.0 0.00 149
Bij de -12 moest Mitran Anthony enkel aan zijn eerste achtervolgers volgers remises toestaan, alle andere partijen kon hij op zijn naam schrijven. Katranov Lev moest, buiten de remiges tegen de kampioen enkel een remiges toestaan aan Stefan-Daniel die tot de 6de ronde mee draaide aan de top. Helaas voor Stefan-Daniel viel die in de laatste ronden ddor concentratie verlies terug zodat die slechts op de 10de plaats eindigde. Bij de meisjes werd Dellaert Ines kampioene die tussen al dit jongens geweld op een mooie 3de plaats eindigde. Je moet het maar doen! De eerste West-Vlaming bij de jongens was Piceu Jarid. Bij de meisjes deed ook hier,  helaas geen enkel meisje mee.
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering

 

 

Eindklassement
    Naam                    ELO    Cat  V/M  Club                   Ptn   Pres  M B   Kash  Vsch  S B   Lot  
  1 Mitran Anthony Cristia (1816N) 5    M    Brasschaat          8.0/9  1844  28.5    23  41.5 46.00   806 
  2 Katranov Lev           (1567N) 5    M    Leopoldsburg        7.5/9  1626  29.0    21  39.0 44.75   217 
  3 Dellaert Ines          (1282F) 5    V    FCH Zottegem        6.5/9  1341  25.0    19  32.5 31.00   249 
  4 Lambrecht Arne         (1331N) 5    M    Mechelen            6.0/9  1375  26.0    18  33.0 27.50   598 
  5 Vanduyfhuys Daria      (1213F) 5    V    KGSRL Gent          6.0/9  1338  25.0    17  30.5 27.75   304 
  6 De Cocq Ramin          (1193N) 5    M    Geel                6.0/9  1216  23.5    17  27.5 24.00   469 
  7 Vanoverloop Rune       (   0 ) 5    M    Leuven Centraal     5.5/9   901  26.0    16  29.5 24.50   276 
  8 Steegmans Wouter       (   0 ) 5    M    Geel                5.5/9  1002  26.0    16  27.0 24.25   549 
  9 De Schouwer Jonas      (1270N) 5    M    Humbeek             5.5/9  1275  25.5    16  29.0 24.75   930 
 10 Gheorghiu Stefan-Danie (1616F) 5    M    Dolle Toren Leuven  5.5/9  1440  25.5    14  29.5 28.75    26 
 11 De Boe Joppe           (   0 ) 5    M    Mechelen            5.5/9   971  24.5    16  25.5 23.25   971 
 12 Piceu Jarid            (1272N) 5    M    Oostkamp            5.5/9  1172  23.0    15  26.5 23.75   379 
 13 Verbeke Lucas          (   0 ) 5    M    Oostkamp            5.0/9   725  21.5    14  22.0 21.25   306 
 14 Cotman Bernd           (1140N) 5    M    Opwijk              5.0/9  1010  21.0    14  23.5 19.00   527 
 15 Caudron Meindert       (1201N) 5    M    Opwijk              4.5/9  1055  25.5    13  26.0 18.25   332 
 16 Sleurs Juliette        (1349N) 5    V    Neerpelt            4.5/9  1121  24.0    12  25.5 17.25   266 
 17 Dgebuadze Marie        (1123N) 5    V    KGSRL Gent          4.5/9   989  23.0    13  23.0 15.25    56 
 18 Weynjes Tim            (   0 ) 5    M    Genk                4.5/9   807  22.5    13  25.0 17.75   836 
 19 Deniz Patrick          (1209N) 5    M    Dolle Toren Leuven  4.5/9   931  21.5    13  18.5 17.25   524 
 20 Weyen Wout             (   0 ) 5    M    Overpelt            4.5/9   412  19.0    13  17.0 17.00   235 
 21 Phlips Daan            (1100N) 5    M    KGSRL Gent          4.0/9  1060  25.5    10  25.5 19.75   785 
 22 Liveyns Rune           (   0 ) 5    M    MSV                 4.0/9   406  25.0    12  24.0 17.00    80 
 23 Deputter Manu          (1175N) 5    M    Mechelen            4.0/9  1022  24.0    11  23.5 13.50   275 
 24 Neirynck Arthur        (   0 ) 5    M    LSV-Chesspirant     4.0/9   498  21.5    11  18.5 12.25   419 
 25 Van De Vyver Wannes    (   0 ) 5    M    Mercatel            4.0/9   270  21.0    12  20.0 13.00   364 
 26 Dirken Michael         (   0 ) 5    M    Geel                4.0/9   350  20.5    12  19.0 14.25   740 
 27 Devaere Luca           (   0 ) 5    M    Tielt               4.0/9   106  19.0    12  19.0 12.50   864 
 28 Wilmsen Thibault       (   0 ) 5    M    KGSRL Gent          3.5/9   320  21.5    10  17.5 12.75   106 
 29 Geris Robbe            (   0 ) 5    M    Overpelt            3.5/9   330  20.0    10  17.5 11.25   757 
 30 Gelders Eline          (   0 ) 5    V    Houthalen-Oost      3.5/9   176  18.0    10  15.5  8.00     4 
 31 Gelders Hanne          (   0 ) 5    V    Houthalen-Oost      3.0/9   143  19.5     9  15.0  4.50   941 
 32 Ducaert Alexander      (   0 ) 5    M    TSMechelen          3.0/7   293  18.5     9  11.0  8.50   158 
 33 Pintelon Louis         (   0 ) 5    M    KBSK Brugge         3.0/9   -43  17.0     9  10.0  3.25   379 
 34 Van Leuken Thorben     (   0 ) 5    M    Neerpelt            2.0/9   136  17.5     6  10.0  1.25   982 
 35 Borgelioen Elise       (   0 ) 5    V    Geel                1.5/6     9  17.0     4   9.5  6.75   129 
 36 Belmahi Maysame        (   0 ) 5    V    TSMechelen          1.0/9  -589  16.0     3   3.0  0.25   629 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (31-01-2015)
  1 Vanoverloop Rune      (   0 )( 5.5) 0-1  Mitran Anthony Cristia(1816N)( 8.0)
  2 Gheorghiu Stefan-Danie(1616F)( 5.5) 1-0  Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0)
  3 Steegmans Wouter      (   0 )( 5.5) 0-1  Katranov Lev          (1567N)( 7.5)
  4 Sleurs Juliette       (1349N)( 4.5) 1-0  Van Leuken Thorben    (   0 )( 2.0)
  5 Weyen Wout            (   0 )( 4.5) 0-1  Lambrecht Arne        (1331N)( 6.0)
  6 Dellaert Ines         (1282F)( 6.5) ½-½  Verbeke Lucas         (   0 )( 5.0)
  7 Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5) ½-½  Piceu Jarid           (1272N)( 5.5)
  8 De Schouwer Jonas     (1270N)( 5.5) 1-0  Neirynck Arthur       (   0 )( 4.0)
  9 Borgelioen Elise      (   0 )( 1.5) 0-1  Vanduyfhuys Daria     (1213F)( 6.0)
 10 Deniz Patrick         (1209N)( 4.5) ½-½  Geris Robbe           (   0 )( 3.5)
 11 Pintelon Louis        (   0 )( 3.0) 0-1  Caudron Meindert      (1201N)( 4.5)
 12 De Cocq Ramin         (1193N)( 6.0) 1-0  Ducaert Alexander     (   0 )( 3.0)
 13 Belmahi Maysame       (   0 )( 1.0) 0-1  Deputter Manu         (1175N)( 4.0)
 14 Cotman Bernd          (1140N)( 5.0) 1-0  Gelders Hanne         (   0 )( 3.0)
 15 Dirken Michael        (   0 )( 4.0) 0-1  Dgebuadze Marie       (1123N)( 4.5)
 16 Phlips Daan           (1100N)( 4.0) 1-0  Gelders Eline         (   0 )( 3.5)
 17 De Boe Joppe          (   0 )( 5.5) 0-1  Liveyns Rune          (   0 )( 4.0)
 18 Devaere Luca          (   0 )( 4.0) 0-1  Weynjes Tim           (   0 )( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (31-01-2015)
  1 Mitran Anthony Cristia(1816N)( 8.0) 1-0  Caudron Meindert      (1201N)( 4.5)
  2 Deputter Manu         (1175N)( 4.0) ½-½  Gheorghiu Stefan-Danie(1616F)( 5.5)
  3 Katranov Lev          (1567N)( 7.5) 1-0  De Cocq Ramin         (1193N)( 6.0)
  4 Dgebuadze Marie       (1123N)( 4.5) ½-½  Sleurs Juliette       (1349N)( 4.5)
  5 Lambrecht Arne        (1331N)( 6.0) 1-0  Cotman Bernd          (1140N)( 5.0)
  6 Liveyns Rune          (   0 )( 4.0) 0-1  De Schouwer Jonas     (1270N)( 5.5)
  7 Vanduyfhuys Daria     (1213F)( 6.0) ½-½  Phlips Daan           (1100N)( 4.0)
  8 Weynjes Tim           (   0 )( 4.5) 0-1  Dellaert Ines         (1282F)( 6.5)
  9 Piceu Jarid           (1272N)( 5.5) 1-0  Deniz Patrick         (1209N)( 4.5)
 10 Verbeke Lucas         (   0 )( 5.0) 1-0  Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5)
 11 Geris Robbe           (   0 )( 3.5) 0-1  Devaere Luca          (   0 )( 4.0)
 12 Borgelioen Elise      (   0 )( 1.5) 0-1  Vanoverloop Rune      (   0 )( 5.5)
 13 Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0) 1-0  Pintelon Louis        (   0 )( 3.0)
 14 Gelders Hanne         (   0 )( 3.0) 0-1  Steegmans Wouter      (   0 )( 5.5)
 15 Van Leuken Thorben    (   0 )( 2.0) 1-0  Belmahi Maysame       (   0 )( 1.0)
 16 Gelders Eline         (   0 )( 3.5) 1-0  Weyen Wout            (   0 )( 4.5)
 17 Neirynck Arthur       (   0 )( 4.0) 1-0  Dirken Michael        (   0 )( 4.0)
 18 De Boe Joppe          (   0 )( 5.5) Bye
    Ducaert Alexander     (   0 )( 3.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 3 (31-01-2015)
  1 Lambrecht Arne        (1331N)( 6.0) 0-1  Mitran Anthony Cristia(1816N)( 8.0)
  2 De Schouwer Jonas     (1270N)( 5.5) 0-1  Katranov Lev          (1567N)( 7.5)
  3 Gheorghiu Stefan-Danie(1616F)( 5.5) 1-0  Vanduyfhuys Daria     (1213F)( 6.0)
  4 Sleurs Juliette       (1349N)( 4.5) ½-½  Deputter Manu         (1175N)( 4.0)
  5 Dellaert Ines         (1282F)( 6.5) 1-0  Dgebuadze Marie       (1123N)( 4.5)
  6 Phlips Daan           (1100N)( 4.0) 1-0  Piceu Jarid           (1272N)( 5.5)
  7 Caudron Meindert      (1201N)( 4.5) 1-0  Verbeke Lucas         (   0 )( 5.0)
  8 De Cocq Ramin         (1193N)( 6.0) 1-0  Van Leuken Thorben    (   0 )( 2.0)
  9 Cotman Bernd          (1140N)( 5.0) ½-½  Neirynck Arthur       (   0 )( 4.0)
 10 Steegmans Wouter      (   0 )( 5.5) 1-0  Liveyns Rune          (   0 )( 4.0)
 11 Devaere Luca          (   0 )( 4.0) 1-0  Gelders Eline         (   0 )( 3.5)
 12 Vanoverloop Rune      (   0 )( 5.5) ½-½  De Boe Joppe          (   0 )( 5.5)
 13 Weynjes Tim           (   0 )( 4.5) 1-0  Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0)
 14 Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5) 1-0  Geris Robbe           (   0 )( 3.5)
 15 Deniz Patrick         (1209N)( 4.5) 0-1  Weyen Wout            (   0 )( 4.5)
 16 Belmahi Maysame       (   0 )( 1.0) 0-1  Borgelioen Elise      (   0 )( 1.5)
 17 Pintelon Louis        (   0 )( 3.0) 0-1  Gelders Hanne         (   0 )( 3.0)
 18 Dirken Michael        (   0 )( 4.0) Bye
    Ducaert Alexander     (   0 )( 3.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 4 (01-02-2015)
  1 Mitran Anthony Cristia(1816N)( 8.0) ½-½  Katranov Lev          (1567N)( 7.5)
  2 Phlips Daan           (1100N)( 4.0) ½-½  Gheorghiu Stefan-Danie(1616F)( 5.5)
  3 Devaere Luca          (   0 )( 4.0) 0-1  Dellaert Ines         (1282F)( 6.5)
  4 De Cocq Ramin         (1193N)( 6.0) ½-½  Sleurs Juliette       (1349N)( 4.5)
  5 Deputter Manu         (1175N)( 4.0) 0-1  Lambrecht Arne        (1331N)( 6.0)
  6 Caudron Meindert      (1201N)( 4.5) ½-½  Weynjes Tim           (   0 )( 4.5)
  7 Dgebuadze Marie       (1123N)( 4.5) 0-1  De Schouwer Jonas     (1270N)( 5.5)
  8 Piceu Jarid           (1272N)( 5.5) ½-½  Steegmans Wouter      (   0 )( 5.5)
  9 Vanduyfhuys Daria     (1213F)( 6.0) 1-0  Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5)
 10 De Boe Joppe          (   0 )( 5.5) 1-0  Cotman Bernd          (1140N)( 5.0)
 11 Verbeke Lucas         (   0 )( 5.0) 0-1  Vanoverloop Rune      (   0 )( 5.5)
 12 Neirynck Arthur       (   0 )( 4.0) 0-1  Liveyns Rune          (   0 )( 4.0)
 13 Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0) 1-0  Borgelioen Elise      (   0 )( 1.5)
 14 Van Leuken Thorben    (   0 )( 2.0) 0-1  Gelders Hanne         (   0 )( 3.0)
 15 Weyen Wout            (   0 )( 4.5) 0-1  Dirken Michael        (   0 )( 4.0)
 16 Gelders Eline         (   0 )( 3.5) 0-1  Deniz Patrick         (1209N)( 4.5)
 17 Geris Robbe           (   0 )( 3.5) 1-0  Pintelon Louis        (   0 )( 3.0)
 18 Ducaert Alexander     (   0 )( 3.0) 1-0  Belmahi Maysame       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (01-02-2015)
  1 Dellaert Ines         (1282F)( 6.5) 0-1  Mitran Anthony Cristia(1816N)( 8.0)
  2 Katranov Lev          (1567N)( 7.5) ½-½  Gheorghiu Stefan-Danie(1616F)( 5.5)
  3 Lambrecht Arne        (1331N)( 6.0) 1-0  Phlips Daan           (1100N)( 4.0)
  4 De Schouwer Jonas     (1270N)( 5.5) 0-1  Vanduyfhuys Daria     (1213F)( 6.0)
  5 Sleurs Juliette       (1349N)( 4.5) 0-1  De Boe Joppe          (   0 )( 5.5)
  6 Vanoverloop Rune      (   0 )( 5.5) 1-0  Caudron Meindert      (1201N)( 4.5)
  7 Steegmans Wouter      (   0 )( 5.5) 1-0  De Cocq Ramin         (1193N)( 6.0)
  8 Weynjes Tim           (   0 )( 4.5) 1-0  Deputter Manu         (1175N)( 4.0)
  9 Gelders Hanne         (   0 )( 3.0) 0-1  Piceu Jarid           (1272N)( 5.5)
 10 Liveyns Rune          (   0 )( 4.0) 1-0  Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0)
 11 Dirken Michael        (   0 )( 4.0) 1-0  Devaere Luca          (   0 )( 4.0)
 12 Deniz Patrick         (1209N)( 4.5) 0-1  Verbeke Lucas         (   0 )( 5.0)
 13 Cotman Bernd          (1140N)( 5.0) 1-0  Geris Robbe           (   0 )( 3.5)
 14 Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5) 0-1  Neirynck Arthur       (   0 )( 4.0)
 15 Van Leuken Thorben    (   0 )( 2.0) 0-1  Dgebuadze Marie       (1123N)( 4.5)
 16 Weyen Wout            (   0 )( 4.5) 1-0  Ducaert Alexander     (   0 )( 3.0)
 17 Borgelioen Elise      (   0 )( 1.5) ½-½  Gelders Eline         (   0 )( 3.5)
 18 Pintelon Louis        (   0 )( 3.0) 1-0  Belmahi Maysame       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (01-02-2015)
  1 Mitran Anthony Cristia(1816N)( 8.0) 1-0  Steegmans Wouter      (   0 )( 5.5)
  2 Katranov Lev          (1567N)( 7.5) 1-0  Lambrecht Arne        (1331N)( 6.0)
  3 Gheorghiu Stefan-Danie(1616F)( 5.5) 0-1  Vanoverloop Rune      (   0 )( 5.5)
  4 De Boe Joppe          (   0 )( 5.5) 0-1  Dellaert Ines         (1282F)( 6.5)
  5 Vanduyfhuys Daria     (1213F)( 6.0) 1-0  Weynjes Tim           (   0 )( 4.5)
  6 Piceu Jarid           (1272N)( 5.5) ½-½  De Schouwer Jonas     (1270N)( 5.5)
  7 Liveyns Rune          (   0 )( 4.0) 1-0  Phlips Daan           (1100N)( 4.0)
  8 Caudron Meindert      (1201N)( 4.5) 1-0  Dirken Michael        (   0 )( 4.0)
  9 Verbeke Lucas         (   0 )( 5.0) 0-1  Sleurs Juliette       (1349N)( 4.5)
 10 Neirynck Arthur       (   0 )( 4.0) 0-1  De Cocq Ramin         (1193N)( 6.0)
 11 Dgebuadze Marie       (1123N)( 4.5) 0-1  Cotman Bernd          (1140N)( 5.0)
 12 Deputter Manu         (1175N)( 4.0) 1-0  Weyen Wout            (   0 )( 4.5)
 13 Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0) 1-0  Devaere Luca          (   0 )( 4.0)
 14 Gelders Hanne         (   0 )( 3.0) 0-1  Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5)
 15 Geris Robbe           (   0 )( 3.5) 1-0  Borgelioen Elise      (   0 )( 1.5)
 16 Ducaert Alexander     (   0 )( 3.0) 0-1  Deniz Patrick         (1209N)( 4.5)
 17 Belmahi Maysame       (   0 )( 1.0) 0-1  Gelders Eline         (   0 )( 3.5)
 18 Pintelon Louis        (   0 )( 3.0) 1-0  Van Leuken Thorben    (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (07-02-2015)
  1 Vanduyfhuys Daria     (1213F)( 6.0) 0-1  Mitran Anthony Cristia(1816N)( 8.0)
  2 Dellaert Ines         (1282F)( 6.5) 0-1  Katranov Lev          (1567N)( 7.5)
  3 Vanoverloop Rune      (   0 )( 5.5) 1-0  Liveyns Rune          (   0 )( 4.0)
  4 Sleurs Juliette       (1349N)( 4.5) 0-1  Lambrecht Arne        (1331N)( 6.0)
  5 De Cocq Ramin         (1193N)( 6.0) ½-½  Gheorghiu Stefan-Danie(1616F)( 5.5)
  6 Weynjes Tim           (   0 )( 4.5) 0-1  Piceu Jarid           (1272N)( 5.5)
  7 De Schouwer Jonas     (1270N)( 5.5) 1-0  De Boe Joppe          (   0 )( 5.5)
  8 Cotman Bernd          (1140N)( 5.0) 0-1  Caudron Meindert      (1201N)( 4.5)
  9 Steegmans Wouter      (   0 )( 5.5) 1-0  Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0)
 10 Dirken Michael        (   0 )( 4.0) 0-1  Deputter Manu         (1175N)( 4.0)
 11 Phlips Daan           (1100N)( 4.0) ½-½  Verbeke Lucas         (   0 )( 5.0)
 12 Deniz Patrick         (1209N)( 4.5) 1-0  Neirynck Arthur       (   0 )( 4.0)
 13 Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5) 0-1  Dgebuadze Marie       (1123N)( 4.5)
 14 Gelders Eline         (   0 )( 3.5) 0-1  Geris Robbe           (   0 )( 3.5)
 15 Devaere Luca          (   0 )( 4.0) 1-0  Pintelon Louis        (   0 )( 3.0)
 16 Weyen Wout            (   0 )( 4.5) 1-0  Gelders Hanne         (   0 )( 3.0)
 17 Van Leuken Thorben    (   0 )( 2.0) 0-1  Ducaert Alexander     (   0 )( 3.0)
 18 Belmahi Maysame       (   0 )( 1.0) Bye
    Borgelioen Elise      (   0 )( 1.5) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 8 (07-02-2015)
  1 Mitran Anthony Cristia(1816N)( 8.0) 1-0  De Schouwer Jonas     (1270N)( 5.5)
  2 Katranov Lev          (1567N)( 7.5) 1-0  Vanoverloop Rune      (   0 )( 5.5)
  3 Lambrecht Arne        (1331N)( 6.0) 1-0  Steegmans Wouter      (   0 )( 5.5)
  4 Caudron Meindert      (1201N)( 4.5) 0-1  Dellaert Ines         (1282F)( 6.5)
  5 Piceu Jarid           (1272N)( 5.5) 0-1  Vanduyfhuys Daria     (1213F)( 6.0)
  6 Gheorghiu Stefan-Danie(1616F)( 5.5) 1-0  Liveyns Rune          (   0 )( 4.0)
  7 Deputter Manu         (1175N)( 4.0) 0-1  De Cocq Ramin         (1193N)( 6.0)
  8 Geris Robbe           (   0 )( 3.5) 0-1  Sleurs Juliette       (1349N)( 4.5)
  9 De Boe Joppe          (   0 )( 5.5) 1-0  Deniz Patrick         (1209N)( 4.5)
 10 Phlips Daan           (1100N)( 4.0) ½-½  Cotman Bernd          (1140N)( 5.0)
 11 Dgebuadze Marie       (1123N)( 4.5) 1-0  Weynjes Tim           (   0 )( 4.5)
 12 Verbeke Lucas         (   0 )( 5.0) 1-0  Devaere Luca          (   0 )( 4.0)
 13 Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0) 1-0  Dirken Michael        (   0 )( 4.0)
 14 Neirynck Arthur       (   0 )( 4.0) ½-½  Weyen Wout            (   0 )( 4.5)
 15 Gelders Eline         (   0 )( 3.5) 0-1  Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5)
 16 Ducaert Alexander     (   0 )( 3.0) 1-0  Pintelon Louis        (   0 )( 3.0)
 17 Gelders Hanne         (   0 )( 3.0) 1-0  Belmahi Maysame       (   0 )( 1.0)
 18 Van Leuken Thorben    (   0 )( 2.0) Bye
    Borgelioen Elise      (   0 )( 1.5) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 9 (07-02-2015)
  1 Gheorghiu Stefan-Danie(1616F)( 5.5) ½-½  Mitran Anthony Cristia(1816N)( 8.0)
  2 Vanduyfhuys Daria     (1213F)( 6.0) ½-½  Katranov Lev          (1567N)( 7.5)
  3 Dellaert Ines         (1282F)( 6.5) 1-0  Lambrecht Arne        (1331N)( 6.0)
  4 De Cocq Ramin         (1193N)( 6.0) 1-0  Vanoverloop Rune      (   0 )( 5.5)
  5 Sleurs Juliette       (1349N)( 4.5) 0-1  Piceu Jarid           (1272N)( 5.5)
  6 De Schouwer Jonas     (1270N)( 5.5) 1-0  Caudron Meindert      (1201N)( 4.5)
  7 Steegmans Wouter      (   0 )( 5.5) 1-0  Dgebuadze Marie       (1123N)( 4.5)
  8 Deputter Manu         (1175N)( 4.0) 0-1  De Boe Joppe          (   0 )( 5.5)
  9 Cotman Bernd          (1140N)( 5.0) 1-0  Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0)
 10 Liveyns Rune          (   0 )( 4.0) 0-1  Verbeke Lucas         (   0 )( 5.0)
 11 Deniz Patrick         (1209N)( 4.5) 1-0  Phlips Daan           (1100N)( 4.0)
 12 Weyen Wout            (   0 )( 4.5) 1-0  Geris Robbe           (   0 )( 3.5)
 13 Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5) 0-1  Weynjes Tim           (   0 )( 4.5)
 14 Devaere Luca          (   0 )( 4.0) 1-0  Gelders Hanne         (   0 )( 3.0)
 15 Dirken Michael        (   0 )( 4.0) 1-0  Ducaert Alexander     (   0 )( 3.0)
 16 Belmahi Maysame       (   0 )( 1.0) 0-1  Neirynck Arthur       (   0 )( 4.0)
 17 Van Leuken Thorben    (   0 )( 2.0) 0-1  Gelders Eline         (   0 )( 3.5)
 18 Pintelon Louis        (   0 )( 3.0) Bye
    Borgelioen Elise      (   0 )( 1.5) Afwezig       

(Go to Top)

Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M B Kash Vsch S B Lot
1 Mitran Anthony Cristian 1816 8.0 1844 7Z + 15W + 4Z + 2W = 3Z + 8W + 5Z + 9W + 10Z = 28.5 23 41.5 46.00 806
2 Katranov Lev 1567 7.5 1626 8Z + 6W + 9Z + 1Z = 10W = 4W + 3Z + 7W + 5Z = 29.0 21 39.0 44.75 217
3 Dellaert Ines 1282 6.5 1341 13W = 18Z + 17W + 27Z + 1W - 11Z + 2W - 15Z + 4W + 25.0 19 32.5 31.00 249
4 Lambrecht Arne 1331 6.0 1375 20Z + 14W + 1W - 23Z + 21W + 2Z - 16Z + 8W + 3Z - 26.0 18 33.0 27.50 598
5 Vanduyfhuys Daria 1213 6.0 1338 35Z + 21W = 10Z - 28W + 9Z + 18W + 1W - 12Z + 2W = 25.0 17 30.5 27.75 304
6 De Cocq Ramin 1193 6.0 1216 32W + 2Z - 34W + 16W = 8Z - 24Z + 10W = 23Z + 7W + 23.5 17 27.5 24.00 469
7 Vanoverloop Rune 0 5.5 901 1W - 35Z + 11W = 13Z + 15W + 10Z + 22W + 2Z - 6Z - 26.0 16 29.5 24.50 276
8 Steegmans Wouter 0 5.5 1002 2W - 31Z + 22W + 12Z = 6W + 1Z - 25W + 4Z - 17W + 26.0 16 27.0 24.25 549
9 De Schouwer Jonas 1270 5.5 1275 24W + 22Z + 2W - 17Z + 5W - 12Z = 11W + 1Z - 15W + 25.5 16 29.0 24.75 930
10 Gheorghiu Stefan-Daniel 1616 5.5 1440 25W + 23Z = 5W + 21Z = 2Z = 7W - 6Z = 22W + 1W = 25.5 14 29.5 28.75 26
11 De Boe Joppe 0 5.5 971 22W - bye 7Z = 14W + 16Z + 3W - 9Z - 19W + 23Z + 24.5 16 25.5 23.25 971
12 Piceu Jarid 1272 5.5 1172 28Z = 19W + 21Z - 8W = 31Z + 9W = 18Z + 5W - 16Z + 23.0 15 26.5 23.75 379
13 Verbeke Lucas 0 5.0 725 3Z = 28W + 15Z - 7W - 19Z + 16W - 21Z = 27W + 22Z + 21.5 14 22.0 21.25 306
14 Cotman Bernd 1140 5.0 1010 31W + 4Z - 24W = 11Z - 29W + 17Z + 15W - 21Z = 25W + 21.0 14 23.5 19.00 527
15 Caudron Meindert 1201 4.5 1055 33Z + 1Z - 13W + 18W = 7Z - 26W + 14Z + 3W - 9Z - 25.5 13 26.0 18.25 332
16 Sleurs Juliette 1349 4.5 1121 34W + 17Z = 23W = 6Z = 11W - 13Z + 4W - 29Z + 12W - 24.0 12 25.5 17.25 266
17 Dgebuadze Marie 1123 4.5 989 26Z + 16W = 3Z - 9W - 34Z + 14W - 28Z + 18W + 8Z - 23.0 13 23.0 15.25 56
18 Weynjes Tim 0 4.5 807 27Z + 3W - 25W + 15Z = 23W + 5Z - 12W - 17Z - 28Z + 22.5 13 25.0 17.75 836
19 Deniz Patrick 1209 4.5 931 29W = 12Z - 20W - 30Z + 13W - 32Z + 24W + 11Z - 21W + 21.5 13 18.5 17.25 524
20 Weyen Wout 0 4.5 412 4W - 30Z - 19Z + 26W - 32W + 23Z - 31W + 24Z = 29W + 19.0 13 17.0 17.00 235
21 Phlips Daan 1100 4.0 1060 30W + 5Z = 12W + 10W = 4Z - 22Z - 13W = 14W = 19Z - 25.5 10 25.5 19.75 785
22 Liveyns Rune 0 4.0 406 11Z + 9W - 8Z - 24Z + 25W + 21W + 7Z - 10Z - 13W - 25.0 12 24.0 17.00 80
23 Deputter Manu 1175 4.0 1022 36Z + 10W = 16Z = 4W - 18Z - 20W + 26Z + 6W - 11W - 24.0 11 23.5 13.50 275
24 Neirynck Arthur 0 4.0 498 9Z - 26W + 14Z = 22W - 28Z + 6W - 19Z - 20W = 36Z + 21.5 11 18.5 12.25 419
25 Van De Vyver Wannes 0 4.0 270 10Z - 33W + 18Z - 35W + 22Z - 27W + 8Z - 26W + 14Z - 21.0 12 20.0 13.00 364
26 Dirken Michael 0 4.0 350 17W - 24Z - bye 20Z + 27W + 15Z - 23W - 25Z - 32W + 20.5 12 19.0 14.25 740
27 Devaere Luca 0 4.0 106 18W - 29Z + 30W + 3W - 26Z - 25Z - 33W + 13Z - 31W + 19.0 12 19.0 12.50 864
28 Wilmsen Thibault 0 3.5 320 12W = 13Z - 29W + 5Z - 24W - 31Z + 17W - 30Z + 18W - 21.5 10 17.5 12.75 106
29 Geris Robbe 0 3.5 330 19Z = 27W - 28Z - 33W + 14Z - 35W + 30Z + 16W - 20Z - 20.0 10 17.5 11.25 757
30 Gelders Eline 0 3.5 176 21Z - 20W + 27Z - 19W - 35Z = 36Z + 29W - 28W - 34Z + 18.0 10 15.5 8.00 4
31 Gelders Hanne 0 3.0 143 14Z - 8W - 33Z + 34Z + 12W - 28W - 20Z - 36W + 27Z - 19.5 9 15.0 4.50 941
32 Ducaert Alexander 0 3.0 293 6Z - ... ... 36W + 20Z - 19W - 34Z + 33W + 26Z - 18.5 9 11.0 8.50 158
33 Pintelon Louis 0 3.0 -43 15W - 25Z - 31W - 29Z - 36W + 34W + 27Z - 32Z - bye 17.0 9 10.0 3.25 379
34 Van Leuken Thorben 0 2.0 136 16Z - 36W + 6Z - 31W - 17W - 33Z - 32W - bye 30W - 17.5 6 10.0 1.25 982
35 Borgelioen Elise 0 1.5 9 5W - 7W - 36Z + 25Z - 30W = 29Z - ... ... ... 17.0 4 9.5 6.75 129
36 Belmahi Maysame 0 1.0 -589 23W - 34Z - 35W - 32Z - 33Z - 30W - bye 31Z - 24W - 16.0 3 3.0 0.25 629
Het mag gezegd worden de Beukema's spelen nog altijd in het Belgisch en zeker in het Vlaams schaakland een hoofdrol. Jasper Beukema kon alle partijen bij de -14 op zijn palmares bij schrijven. De eerst volgende Decruyenaere Robbert moest  het met 2,5 punten minder doen dan de kampioen. Bij de meisjes was Katranova Alicia die na test wedstrijden kampioene werd voor Mitran Marie. De eerste West-Vlaming werd Brackx Theo op de 19de plaats van Gistel direct gevolgd door Daels Ilse op de 20ste plaats van de schaakkring Pioniers Tielt
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering
Eindklassement
    Naam                    ELO    Cat  V/M  Club                    Ptn   Pres  M B   Kash  Vsch  S B   Lot  
  1 Beukema Jasper         (1984N) 4    M    Schoten              9.0/9  2395  28.5    27  45.0 50.50   808 
  2 Decruyenaere Robbert   (1519F) 4    M    LSV-Chesspirant      6.5/9  1606  23.5    18  34.0 27.25   334 
  3 Boudry William         (1678F) 4    M    LSV-Chesspirant      6.0/9  1602  29.0    17  28.5 32.00   698 
  4 De Bock Thijs          (1471N) 4    M    Leuven Centraal      6.0/9  1638  28.0    18  33.0 30.00    98 
  5 Pirard Natan           (1873F) 4    M    Dolle Toren Leuven   6.0/9  1716  27.5    18  31.0 31.00    62 
  6 De Waele Warre         (1286N) 4    M    Aalter               6.0/9  1540  27.5    17  31.5 29.75   200 
  7 Verheyen Olivier       (1381N) 4    M    De Drie Torens Gent  6.0/9  1511  27.0    18  32.0 27.50   100 
  8 Van Dijck Bjarne       (1525N) 4    M    Humbeek              6.0/9  1458  25.5    17  29.0 28.75   909 
  9 Katranova Alicia       (1496F) 4    V    Leopoldsburg         5.5/9  1482  28.0    16  32.0 27.25   269 
 10 Maerevoet Sim          (1440N) 4    M    Hoboken              5.5/9  1555  26.5    14  32.0 27.25   877 
 11 Mitran Marie           (1545F) 4    V    Brasschaat           5.5/9  1459  25.0    15  26.5 24.00   407 
 12 Van Malder Dries       (1486N) 4    M    LSV-Chesspirant      5.0/9  1500  27.5    14  28.0 24.50   350 
 13 Vande Ginste Michiel   (1488F) 4    M    Brasschaat           5.0/9  1433  27.0    14  27.5 22.00   704 
 14 Swennen Fleur          (1502N) 4    V    Neerpelt             5.0/9  1410  25.5    15  28.0 22.50   123 
 15 Bleuze Kobe            (1271N) 4    M    Geel                 5.0/9  1287  24.0    15  27.0 21.50   631 
 16 Vermaercke Reinout     (1198N) 4    M    Mechelen             5.0/9  1212  22.5    15  23.0 18.00   606 
 17 Lenaerts Robbe         (1279N) 4    M    Genk                 5.0/9  1172  17.5    15  24.0 16.50   862 
 18 Vitharana Annelies     (1412F) 4    V    De Drie Torens Gent  4.5/9  1297  24.5    13  23.0 19.25   716 
 19 Brackx Theo            (1328N) 4    M    Gistel               4.5/9  1201  21.5    13  22.5 16.75   249 
 20 Daels Ilse             (   0 ) 4    V    Tielt                4.5/9  1043  21.5    13  20.0 14.25   902 
 21 Ferson Kamiel          (1240N) 4    M    Leuven Centraal      4.5/9  1089  21.0    12  19.0 17.00   690 
 22 Thienpont Xander       ( 996N) 4    M    LSV-Chesspirant      4.5/9   935  18.5    13  19.0 14.00   687 
 23 Decorte Elias          (   0 ) 4    M    KBSK Brugge          4.0/9   801  22.5    11  19.5 14.50   463 
 24 Feyen Viktor           (   0 ) 4    M    Hoboken              4.0/9  1013  21.5    12  21.0 13.75   725 
 25 Weynjes Robin          (   0 ) 4    M    Genk                 4.0/9   665  20.5    12  18.0 10.25   371 
 26 Delvaux Tibo           (   0 ) 4    M    Heusden              4.0/9   678  20.0    12  17.0 11.00   353 
 27 Jacobs Robbe           (   0 ) 4    M    Temse                4.0/9   704  20.0    12  15.0 10.50   550 
 28 Cardoso Raphael        (1150N) 4    M    Temse                4.0/9  1036  18.5    12  17.0 11.00    31 
 29 Van Malder Klaus       (1263N) 4    M    LSV-Chesspirant      3.5/9  1185  24.5    10  24.0 11.00   637 
 30 Fivez Stev             (1150N) 4    M    Machelen             3.5/9  1014  22.0    10  19.0 12.00   465 
 31 Verhelst Eleen         (   0 ) 4    V    LSV-Chesspirant      3.5/9   433  16.0    10  12.0  7.25   132 
 32 Daels Emma             (   0 ) 4    V    Tielt                3.0/9   650  20.0     9  17.0  8.50   806 
 33 Ooms Bram              (   0 ) 4    M    Lommel               3.0/9   540  18.0     9  14.0  8.75   653 
 34 Vermeer Killian        (   0 ) 4    M    Lommel               3.0/9   513  17.5     9  15.0  5.25   442 
 35 Oostvogels Stoffel     ( 978N) 4    M    Machelen             3.0/9   603  15.5     9  15.0  6.75   253 
 36 Van Leuken Troy        (   0 ) 4    M    Neerpelt             2.0/9  -165  16.5     6  10.0  3.25   759 
 37 Ducaert Giovanni       (   0 ) 4    M    TSMechelen           2.0/7   140  13.0     6   6.0  6.25   156 
 38 Alard Tom              (   0 ) 4    M    LSV-Chesspirant      0.0/3   245  15.0     0   0.0  9.00   561 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (31-01-2015)
  1 Beukema Jasper        (1984N)( 9.0) 1-0  Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5)
  2 Vermaercke Reinout    (1198N)( 5.0) 0-1  Pirard Natan          (1873F)( 6.0)
  3 Boudry William        (1678F)( 6.0) 1-0  Cardoso Raphael       (1150N)( 4.0)
  4 Fivez Stev            (1150N)( 3.5) 0-1  Mitran Marie          (1545F)( 5.5)
  5 Van Dijck Bjarne      (1525N)( 6.0) 1-0  Thienpont Xander      ( 996N)( 4.5)
  6 Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.0) 0-1  Decruyenaere Robbert  (1519F)( 6.5)
  7 Swennen Fleur         (1502N)( 5.0) 1-0  Decorte Elias         (   0 )( 4.0)
  8 Daels Ilse            (   0 )( 4.5) 0-1  Katranova Alicia      (1496F)( 5.5)
  9 Vande Ginste Michiel  (1488F)( 5.0) 1-0  Alard Tom             (   0 )( 0.0)
 10 Jacobs Robbe          (   0 )( 4.0) 0-1  Van Malder Dries      (1486N)( 5.0)
 11 De Bock Thijs         (1471N)( 6.0) 1-0  Verhelst Eleen        (   0 )( 3.5)
 12 Delvaux Tibo          (   0 )( 4.0) 0-1  Maerevoet Sim         (1440N)( 5.5)
 13 Vitharana Annelies    (1412F)( 4.5) 1-0  Feyen Viktor          (   0 )( 4.0)
 14 Daels Emma            (   0 )( 3.0) 0-1  Verheyen Olivier      (1381N)( 6.0)
 15 Brackx Theo           (1328N)( 4.5) 1-0  Ducaert Giovanni      (   0 )( 2.0)
 16 Vermeer Killian       (   0 )( 3.0) 0-1  De Waele Warre        (1286N)( 6.0)
 17 Lenaerts Robbe        (1279N)( 5.0) 0-1  Ooms Bram             (   0 )( 3.0)
 18 Weynjes Robin         (   0 )( 4.0) 0-1  Bleuze Kobe           (1271N)( 5.0)
 19 Van Malder Klaus      (1263N)( 3.5) 1-0  Van Leuken Troy       (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (31-01-2015)
  1 Van Malder Dries      (1486N)( 5.0) 0-1  Beukema Jasper        (1984N)( 9.0)
  2 Pirard Natan          (1873F)( 6.0) 0-1  De Bock Thijs         (1471N)( 6.0)
  3 Maerevoet Sim         (1440N)( 5.5) ½-½  Boudry William        (1678F)( 6.0)
  4 Mitran Marie          (1545F)( 5.5) ½-½  Vitharana Annelies    (1412F)( 4.5)
  5 Verheyen Olivier      (1381N)( 6.0) 0-1  Van Dijck Bjarne      (1525N)( 6.0)
  6 Decruyenaere Robbert  (1519F)( 6.5) 1-0  Brackx Theo           (1328N)( 4.5)
  7 De Waele Warre        (1286N)( 6.0) 0-1  Swennen Fleur         (1502N)( 5.0)
  8 Katranova Alicia      (1496F)( 5.5) 1-0  Van Malder Klaus      (1263N)( 3.5)
  9 Bleuze Kobe           (1271N)( 5.0) 0-1  Vande Ginste Michiel  (1488F)( 5.0)
 10 Ooms Bram             (   0 )( 3.0) 0-1  Vermaercke Reinout    (1198N)( 5.0)
 11 Alard Tom             (   0 )( 0.0) 0-1  Lenaerts Robbe        (1279N)( 5.0)
 12 Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5) 1-0  Jacobs Robbe          (   0 )( 4.0)
 13 Cardoso Raphael       (1150N)( 4.0) 0-1  Delvaux Tibo          (   0 )( 4.0)
 14 Verhelst Eleen        (   0 )( 3.5) ½-½  Fivez Stev            (1150N)( 3.5)
 15 Thienpont Xander      ( 996N)( 4.5) 1-0  Daels Emma            (   0 )( 3.0)
 16 Feyen Viktor          (   0 )( 4.0) 1-0  Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.0)
 17 Decorte Elias         (   0 )( 4.0) 1-0  Vermeer Killian       (   0 )( 3.0)
 18 Van Leuken Troy       (   0 )( 2.0) 0-1  Daels Ilse            (   0 )( 4.5)
 19 Weynjes Robin         (   0 )( 4.0) Bye
    Ducaert Giovanni      (   0 )( 2.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 3 (31-01-2015)
  1 Beukema Jasper        (1984N)( 9.0) 1-0  Swennen Fleur         (1502N)( 5.0)
  2 Van Dijck Bjarne      (1525N)( 6.0) 0-1  Katranova Alicia      (1496F)( 5.5)
  3 Vande Ginste Michiel  (1488F)( 5.0) ½-½  Decruyenaere Robbert  (1519F)( 6.5)
  4 De Bock Thijs         (1471N)( 6.0) 1-0  Mitran Marie          (1545F)( 5.5)
  5 Vitharana Annelies    (1412F)( 4.5) 0-1  Maerevoet Sim         (1440N)( 5.5)
  6 Boudry William        (1678F)( 6.0) 0-1  Pirard Natan          (1873F)( 6.0)
  7 Vermaercke Reinout    (1198N)( 5.0) 0-1  Van Malder Dries      (1486N)( 5.0)
  8 Thienpont Xander      ( 996N)( 4.5) 0-1  Verheyen Olivier      (1381N)( 6.0)
  9 Brackx Theo           (1328N)( 4.5) 1-0  Decorte Elias         (   0 )( 4.0)
 10 Daels Ilse            (   0 )( 4.5) 0-1  De Waele Warre        (1286N)( 6.0)
 11 Lenaerts Robbe        (1279N)( 5.0) 0-1  Feyen Viktor          (   0 )( 4.0)
 12 Delvaux Tibo          (   0 )( 4.0) 0-1  Bleuze Kobe           (1271N)( 5.0)
 13 Van Malder Klaus      (1263N)( 3.5) 1-0  Ooms Bram             (   0 )( 3.0)
 14 Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5) 0-1  Weynjes Robin         (   0 )( 4.0)
 15 Fivez Stev            (1150N)( 3.5) 1-0  Cardoso Raphael       (1150N)( 4.0)
 16 Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.0) 1-0  Verhelst Eleen        (   0 )( 3.5)
 17 Daels Emma            (   0 )( 3.0) 1-0  Alard Tom             (   0 )( 0.0)
 18 Jacobs Robbe          (   0 )( 4.0) 1-0  Van Leuken Troy       (   0 )( 2.0)
 19 Vermeer Killian       (   0 )( 3.0) Bye
    Ducaert Giovanni      (   0 )( 2.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 4 (01-02-2015)
  1 Katranova Alicia      (1496F)( 5.5) 0-1  De Bock Thijs         (1471N)( 6.0)
  2 Decruyenaere Robbert  (1519F)( 6.5) 0-1  Beukema Jasper        (1984N)( 9.0)
  3 Maerevoet Sim         (1440N)( 5.5) ½-½  Vande Ginste Michiel  (1488F)( 5.0)
  4 Pirard Natan          (1873F)( 6.0) 1-0  Brackx Theo           (1328N)( 4.5)
  5 De Waele Warre        (1286N)( 6.0) ½-½  Van Dijck Bjarne      (1525N)( 6.0)
  6 Swennen Fleur         (1502N)( 5.0) 1-0  Bleuze Kobe           (1271N)( 5.0)
  7 Van Malder Dries      (1486N)( 5.0) ½-½  Van Malder Klaus      (1263N)( 3.5)
  8 Verheyen Olivier      (1381N)( 6.0) 1-0  Weynjes Robin         (   0 )( 4.0)
  9 Feyen Viktor          (   0 )( 4.0) 0-1  Fivez Stev            (1150N)( 3.5)
 10 Mitran Marie          (1545F)( 5.5) 0-1  Boudry William        (1678F)( 6.0)
 11 Lenaerts Robbe        (1279N)( 5.0) 1-0  Vitharana Annelies    (1412F)( 4.5)
 12 Daels Ilse            (   0 )( 4.5) ½-½  Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5)
 13 Jacobs Robbe          (   0 )( 4.0) 0-1  Vermaercke Reinout    (1198N)( 5.0)
 14 Vermeer Killian       (   0 )( 3.0) 0-1  Thienpont Xander      ( 996N)( 4.5)
 15 Ooms Bram             (   0 )( 3.0) 0-1  Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.0)
 16 Decorte Elias         (   0 )( 4.0) 1-0  Delvaux Tibo          (   0 )( 4.0)
 17 Verhelst Eleen        (   0 )( 3.5) 0-1  Daels Emma            (   0 )( 3.0)
 18 Ducaert Giovanni      (   0 )( 2.0) 0-1  Cardoso Raphael       (1150N)( 4.0)
 19 Van Leuken Troy       (   0 )( 2.0) Bye
    Alard Tom             (   0 )( 0.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 5 (01-02-2015)
  1 Beukema Jasper        (1984N)( 9.0) 1-0  De Bock Thijs         (1471N)( 6.0)
  2 Vande Ginste Michiel  (1488F)( 5.0) 0-1  Pirard Natan          (1873F)( 6.0)
  3 Swennen Fleur         (1502N)( 5.0) 0-1  Maerevoet Sim         (1440N)( 5.5)
  4 Verheyen Olivier      (1381N)( 6.0) 1-0  Katranova Alicia      (1496F)( 5.5)
  5 Boudry William        (1678F)( 6.0) 0-1  De Waele Warre        (1286N)( 6.0)
  6 Van Dijck Bjarne      (1525N)( 6.0) 0-1  Van Malder Dries      (1486N)( 5.0)
  7 Fivez Stev            (1150N)( 3.5) 0-1  Decruyenaere Robbert  (1519F)( 6.5)
  8 Van Malder Klaus      (1263N)( 3.5) 1-0  Brackx Theo           (1328N)( 4.5)
  9 Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.0) 0-1  Lenaerts Robbe        (1279N)( 5.0)
 10 Bleuze Kobe           (1271N)( 5.0) 1-0  Decorte Elias         (   0 )( 4.0)
 11 Vermaercke Reinout    (1198N)( 5.0) 1-0  Daels Emma            (   0 )( 3.0)
 12 Thienpont Xander      ( 996N)( 4.5) 0-1  Feyen Viktor          (   0 )( 4.0)
 13 Weynjes Robin         (   0 )( 4.0) 0-1  Daels Ilse            (   0 )( 4.5)
 14 Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5) 0-1  Mitran Marie          (1545F)( 5.5)
 15 Vitharana Annelies    (1412F)( 4.5) 1-0  Jacobs Robbe          (   0 )( 4.0)
 16 Cardoso Raphael       (1150N)( 4.0) 1-0  Ooms Bram             (   0 )( 3.0)
 17 Van Leuken Troy       (   0 )( 2.0) 0-1  Vermeer Killian       (   0 )( 3.0)
 18 Delvaux Tibo          (   0 )( 4.0) 1-0  Verhelst Eleen        (   0 )( 3.5)
 19 Ducaert Giovanni      (   0 )( 2.0) Bye
    Alard Tom             (   0 )( 0.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 6 (01-02-2015)
  1 Pirard Natan          (1873F)( 6.0) 0-1  Beukema Jasper        (1984N)( 9.0)
  2 De Bock Thijs         (1471N)( 6.0) 0-1  Verheyen Olivier      (1381N)( 6.0)
  3 Maerevoet Sim         (1440N)( 5.5) ½-½  Van Malder Dries      (1486N)( 5.0)
  4 Decruyenaere Robbert  (1519F)( 6.5) 1-0  Van Malder Klaus      (1263N)( 3.5)
  5 De Waele Warre        (1286N)( 6.0) 1-0  Vande Ginste Michiel  (1488F)( 5.0)
  6 Feyen Viktor          (   0 )( 4.0) 0-1  Swennen Fleur         (1502N)( 5.0)
  7 Katranova Alicia      (1496F)( 5.5) 1-0  Vermaercke Reinout    (1198N)( 5.0)
  8 Bleuze Kobe           (1271N)( 5.0) 1-0  Lenaerts Robbe        (1279N)( 5.0)
  9 Vitharana Annelies    (1412F)( 4.5) 0-1  Boudry William        (1678F)( 6.0)
 10 Mitran Marie          (1545F)( 5.5) 1-0  Daels Ilse            (   0 )( 4.5)
 11 Fivez Stev            (1150N)( 3.5) 0-1  Van Dijck Bjarne      (1525N)( 6.0)
 12 Brackx Theo           (1328N)( 4.5) 1-0  Delvaux Tibo          (   0 )( 4.0)
 13 Cardoso Raphael       (1150N)( 4.0) 1-0  Weynjes Robin         (   0 )( 4.0)
 14 Decorte Elias         (   0 )( 4.0) ½-½  Thienpont Xander      ( 996N)( 4.5)
 15 Daels Emma            (   0 )( 3.0) 1-0  Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.0)
 16 Vermeer Killian       (   0 )( 3.0) 0-1  Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5)
 17 Ooms Bram             (   0 )( 3.0) 0-1  Jacobs Robbe          (   0 )( 4.0)
 18 Ducaert Giovanni      (   0 )( 2.0) 0-1  Van Leuken Troy       (   0 )( 2.0)
 19 Verhelst Eleen        (   0 )( 3.5) Bye
    Alard Tom             (   0 )( 0.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 7 (07-02-2015)
  1 Beukema Jasper        (1984N)( 9.0) 1-0  Verheyen Olivier      (1381N)( 6.0)
  2 De Waele Warre        (1286N)( 6.0) ½-½  Maerevoet Sim         (1440N)( 5.5)
  3 Swennen Fleur         (1502N)( 5.0) 0-1  Decruyenaere Robbert  (1519F)( 6.5)
  4 Van Malder Dries      (1486N)( 5.0) 0-1  Pirard Natan          (1873F)( 6.0)
  5 Katranova Alicia      (1496F)( 5.5) 1-0  Bleuze Kobe           (1271N)( 5.0)
  6 Boudry William        (1678F)( 6.0) 1-0  De Bock Thijs         (1471N)( 6.0)
  7 Van Malder Klaus      (1263N)( 3.5) 0-1  Mitran Marie          (1545F)( 5.5)
  8 Van Dijck Bjarne      (1525N)( 6.0) 1-0  Cardoso Raphael       (1150N)( 4.0)
  9 Vande Ginste Michiel  (1488F)( 5.0) 1-0  Feyen Viktor          (   0 )( 4.0)
 10 Vermaercke Reinout    (1198N)( 5.0) 1-0  Brackx Theo           (1328N)( 4.5)
 11 Lenaerts Robbe        (1279N)( 5.0) 1-0  Daels Emma            (   0 )( 3.0)
 12 Thienpont Xander      ( 996N)( 4.5) 0-1  Vitharana Annelies    (1412F)( 4.5)
 13 Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5) ½-½  Decorte Elias         (   0 )( 4.0)
 14 Daels Ilse            (   0 )( 4.5) 1-0  Fivez Stev            (1150N)( 3.5)
 15 Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.0) 0-1  Vermeer Killian       (   0 )( 3.0)
 16 Jacobs Robbe          (   0 )( 4.0) 1-0  Weynjes Robin         (   0 )( 4.0)
 17 Van Leuken Troy       (   0 )( 2.0) 0-1  Delvaux Tibo          (   0 )( 4.0)
 18 Verhelst Eleen        (   0 )( 3.5) 1-0  Ducaert Giovanni      (   0 )( 2.0)
 19 Ooms Bram             (   0 )( 3.0) Bye
    Alard Tom             (   0 )( 0.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 8 (07-02-2015)
  1 Maerevoet Sim         (1440N)( 5.5) 0-1  Beukema Jasper        (1984N)( 9.0)
  2 Decruyenaere Robbert  (1519F)( 6.5) ½-½  Katranova Alicia      (1496F)( 5.5)
  3 Pirard Natan          (1873F)( 6.0) 0-1  De Waele Warre        (1286N)( 6.0)
  4 Verheyen Olivier      (1381N)( 6.0) 0-1  Boudry William        (1678F)( 6.0)
  5 Mitran Marie          (1545F)( 5.5) ½-½  Van Dijck Bjarne      (1525N)( 6.0)
  6 Van Malder Dries      (1486N)( 5.0) 1-0  Swennen Fleur         (1502N)( 5.0)
  7 De Bock Thijs         (1471N)( 6.0) 1-0  Vande Ginste Michiel  (1488F)( 5.0)
  8 Bleuze Kobe           (1271N)( 5.0) 1-0  Vermaercke Reinout    (1198N)( 5.0)
  9 Lenaerts Robbe        (1279N)( 5.0) 1-0  Van Malder Klaus      (1263N)( 3.5)
 10 Vitharana Annelies    (1412F)( 4.5) 1-0  Daels Ilse            (   0 )( 4.5)
 11 Brackx Theo           (1328N)( 4.5) 1-0  Jacobs Robbe          (   0 )( 4.0)
 12 Delvaux Tibo          (   0 )( 4.0) 0-1  Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5)
 13 Cardoso Raphael       (1150N)( 4.0) 1-0  Vermeer Killian       (   0 )( 3.0)
 14 Decorte Elias         (   0 )( 4.0) 1-0  Feyen Viktor          (   0 )( 4.0)
 15 Daels Emma            (   0 )( 3.0) 0-1  Fivez Stev            (1150N)( 3.5)
 16 Verhelst Eleen        (   0 )( 3.5) 0-1  Thienpont Xander      ( 996N)( 4.5)
 17 Weynjes Robin         (   0 )( 4.0) 1-0  Van Leuken Troy       (   0 )( 2.0)
 18 Ducaert Giovanni      (   0 )( 2.0) 0-1  Ooms Bram             (   0 )( 3.0)
 19 Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.0) Bye
    Alard Tom             (   0 )( 0.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 9 (07-02-2015)
  1 Beukema Jasper        (1984N)( 9.0) 1-0  De Waele Warre        (1286N)( 6.0)
  2 Boudry William        (1678F)( 6.0) ½-½  Decruyenaere Robbert  (1519F)( 6.5)
  3 Katranova Alicia      (1496F)( 5.5) 0-1  Pirard Natan          (1873F)( 6.0)
  4 Maerevoet Sim         (1440N)( 5.5) ½-½  Mitran Marie          (1545F)( 5.5)
  5 Van Dijck Bjarne      (1525N)( 6.0) 1-0  Lenaerts Robbe        (1279N)( 5.0)
  6 Verheyen Olivier      (1381N)( 6.0) 1-0  Van Malder Dries      (1486N)( 5.0)
  7 De Bock Thijs         (1471N)( 6.0) 1-0  Bleuze Kobe           (1271N)( 5.0)
  8 Vande Ginste Michiel  (1488F)( 5.0) 1-0  Vitharana Annelies    (1412F)( 4.5)
  9 Swennen Fleur         (1502N)( 5.0) 1-0  Cardoso Raphael       (1150N)( 4.0)
 10 Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5) ½-½  Brackx Theo           (1328N)( 4.5)
 11 Vermaercke Reinout    (1198N)( 5.0) 1-0  Decorte Elias         (   0 )( 4.0)
 12 Daels Ilse            (   0 )( 4.5) 1-0  Van Malder Klaus      (1263N)( 3.5)
 13 Fivez Stev            (1150N)( 3.5) 0-1  Thienpont Xander      ( 996N)( 4.5)
 14 Weynjes Robin         (   0 )( 4.0) 1-0  Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.0)
 15 Jacobs Robbe          (   0 )( 4.0) 1-0  Daels Emma            (   0 )( 3.0)
 16 Ooms Bram             (   0 )( 3.0) 0-1  Delvaux Tibo          (   0 )( 4.0)
 17 Vermeer Killian       (   0 )( 3.0) 0-1  Ducaert Giovanni      (   0 )( 2.0)
 18 Van Leuken Troy       (   0 )( 2.0) 0-1  Verhelst Eleen        (   0 )( 3.5)
 19 Feyen Viktor          (   0 )( 4.0) Bye
    Alard Tom             (   0 )( 0.0) Afwezig       

(Go to Top)

Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M B Kash Vsch S B Lot
1 Beukema Jasper 1984 9.0 2395 21W + 12Z + 14W + 2Z + 4W + 5Z + 7W + 10Z + 6W + 28.5 27 45.0 50.50 808
2 Decruyenaere Robbert 1519 6.5 1606 35Z + 19W + 13Z = 1W - 30Z + 29W + 14Z + 9W = 3Z = 23.5 18 34.0 27.25 334
3 Boudry William 1678 6.0 1602 28W + 10Z = 5W - 11Z + 6W - 18Z + 4W + 7Z + 2W = 29.0 17 28.5 32.00 698
4 De Bock Thijs 1471 6.0 1638 31W + 5Z + 11W + 9Z + 1Z - 7W - 3Z - 13W + 15W + 28.0 18 33.0 30.00 98
5 Pirard Natan 1873 6.0 1716 16Z + 4W - 3Z + 19W + 13Z + 1W - 12Z + 6W - 9Z + 27.5 18 31.0 31.00 62
6 De Waele Warre 1286 6.0 1540 34Z + 14W - 20Z + 8W = 3Z + 13W + 10W = 5Z + 1Z - 27.5 17 31.5 29.75 200
7 Verheyen Olivier 1381 6.0 1511 32Z + 8W - 22Z + 25W + 9W + 4Z + 1Z - 3W - 12W + 27.0 18 32.0 27.50 100
8 Van Dijck Bjarne 1525 6.0 1458 22W + 7Z + 9W - 6Z = 12W - 30Z + 28W + 11Z = 17W + 25.5 17 29.0 28.75 909
9 Katranova Alicia 1496 5.5 1482 20Z + 29W + 8Z + 4W - 7Z - 16W + 15W + 2Z = 5W - 28.0 16 32.0 27.25 269
10 Maerevoet Sim 1440 5.5 1555 26Z + 3W = 18Z + 13W = 14Z + 12W = 6Z = 1W - 11W = 26.5 14 32.0 27.25 877
11 Mitran Marie 1545 5.5 1459 30Z + 18W = 4Z - 3W - 21Z + 20W + 29Z + 8W = 10Z = 25.0 15 26.5 24.00 407
12 Van Malder Dries 1486 5.0 1500 27Z + 1W - 16Z + 29W = 8Z + 10Z = 5W - 14W + 7Z - 27.5 14 28.0 24.50 350
13 Vande Ginste Michiel 1488 5.0 1433 38W + 15Z + 2W = 10Z = 5W - 6Z - 24W + 4Z - 18W + 27.0 14 27.5 22.00 704
14 Swennen Fleur 1502 5.0 1410 23W + 6Z + 1Z - 15W + 10W - 24Z + 2W - 12Z - 28W + 25.5 15 28.0 22.50 123
15 Bleuze Kobe 1271 5.0 1287 25Z + 13W - 26Z + 14Z - 23W + 17W + 9Z - 16W + 4Z - 24.0 15 27.0 21.50 631
16 Vermaercke Reinout 1198 5.0 1212 5W - 33Z + 12W - 27Z + 32W + 9Z - 19W + 15Z - 23W + 22.5 15 23.0 18.00 606
17 Lenaerts Robbe 1279 5.0 1172 33W - 38Z + 24W - 18W + 35Z + 15Z - 32W + 29W + 8Z - 17.5 15 24.0 16.50 862
18 Vitharana Annelies 1412 4.5 1297 24W + 11Z = 10W - 17Z - 27W + 3W - 22Z + 20W + 13Z - 24.5 13 23.0 19.25 716
19 Brackx Theo 1328 4.5 1201 37W + 2Z - 23W + 5Z - 29Z - 26W + 16Z - 27W + 21Z = 21.5 13 22.5 16.75 249
20 Daels Ilse 0 4.5 1043 9W - 36Z + 6W - 21W = 25Z + 11Z - 30W + 18Z - 29W + 21.5 13 20.0 14.25 902
21 Ferson Kamiel 1240 4.5 1089 1Z - 27W + 25W - 20Z = 11W - 34Z + 23W = 26Z + 19W = 21.0 12 19.0 17.00 690
22 Thienpont Xander 996 4.5 935 8Z - 32W + 7W - 34Z + 24W - 23Z = 18W - 31Z + 30Z + 18.5 13 19.0 14.00 687
23 Decorte Elias 0 4.0 801 14Z - 34W + 19Z - 26W + 15Z - 22W = 21Z = 24W + 16Z - 22.5 11 19.5 14.50 463
24 Feyen Viktor 0 4.0 1013 18Z - 35W + 17Z + 30W - 22Z + 14W - 13Z - 23Z - bye 21.5 12 21.0 13.75 725
25 Weynjes Robin 0 4.0 665 15W - bye 21Z + 7Z - 20W - 28Z - 27Z - 36W + 35W + 20.5 12 18.0 10.25 371
26 Delvaux Tibo 0 4.0 678 10W - 28Z + 15W - 23Z - 31W + 19Z - 36Z + 21W - 33Z + 20.0 12 17.0 11.00 353
27 Jacobs Robbe 0 4.0 704 12W - 21Z - 36W + 16W - 18Z - 33Z + 25W + 19Z - 32W + 20.0 12 15.0 10.50 550
28 Cardoso Raphael 1150 4.0 1036 3Z - 26W - 30Z - 37Z + 33W + 25W + 8Z - 34W + 14Z - 18.5 12 17.0 11.00 31
29 Van Malder Klaus 1263 3.5 1185 36W + 9Z - 33W + 12Z = 19W + 2Z - 11W - 17Z - 20Z - 24.5 10 24.0 11.00 637
30 Fivez Stev 1150 3.5 1014 11W - 31Z = 28W + 24Z + 2W - 8W - 20Z - 32Z + 22W - 22.0 10 19.0 12.00 465
31 Verhelst Eleen 0 3.5 433 4Z - 30W = 35Z - 32W - 26Z - bye 37W + 22W - 36Z + 16.0 10 12.0 7.25 132
32 Daels Emma 0 3.0 650 7W - 22Z - 38W + 31Z + 16Z - 35W + 17Z - 30W - 27Z - 20.0 9 17.0 8.50 806
33 Ooms Bram 0 3.0 540 17Z + 16W - 29Z - 35W - 28Z - 27W - bye 37Z + 26W - 18.0 9 14.0 8.75 653
34 Vermeer Killian 0 3.0 513 6W - 23Z - bye 22W - 36Z + 21W - 35Z + 28Z - 37W - 17.5 9 15.0 5.25 442
35 Oostvogels Stoffel 978 3.0 603 2W - 24Z - 31W + 33Z + 17W - 32Z - 34W - bye 25Z - 15.5 9 15.0 6.75 253
36 Van Leuken Troy 0 2.0 -165 29Z - 20W - 27Z - bye 34W - 37Z + 26W - 25Z - 31W - 16.5 6 10.0 3.25 759
37 Ducaert Giovanni 0 2.0 140 19Z - ... ... 28W - bye 36W - 31Z - 33W - 34Z + 13.0 6 6.0 6.25 156
38 Alard Tom 0 0.0 245 13Z - 17W - 32Z - ... ... ... ... ... ... 15.0 0 0.0 9.00 561
Bij de -16 werd Ismail Tamer van de schaakkring Deurne nipt kampioen met 8 op 9 gevolgd door Bratuszewski Jorden op een half puntje van de kampioen. Bij de meisjes werd het Iris Verstraete van de Leuvense schaakkring. De eerste West-Vlaaming werd Callebaut Giovanni op de 12de plaats. Bij de meisjes werd de eerste West-Vlaamse Hutll Sofie op de 8ste plaats die op een half puntje strandde van de kampioene en nu ook al enkele jaartjes mee draait  in het Vlaams en Belgisch schaakwereldtje. Gelukkig was pappa Stefan ook van de partij zodat er ook nog wat foto's bij konden.
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering

 

 

Eindklassement
    Naam                    ELO    Cat  V/M  Club                    Ptn   Pres  M B   Kash  Vsch  S B   Lot  
  1 Ismail Tamer           (2024F) 3    M    Deurne               8.0/9  2060  25.5    23  39.5 41.25   639 
  2 Bratuszewski Jorden    (1756N) 3    M    Houthalen-Oost       7.5/9  1923  26.0    22  35.5 38.00   291 
  3 Demey Benno            (1627F) 3    M    De Drie Torens Gent  6.0/9  1695  24.0    17  29.5 27.50    57 
  4 De Block Fabio         (1842F) 3    M    Opwijk               5.5/9  1719  26.0    16  29.5 27.50    39 
  5 Ghyselen Tim           (1525F) 3    M    Zottegem             5.5/9  1559  24.0    16  26.5 22.25     6 
  6 Verstraeten Iris       (1715F) 3    V    Dolle Toren Leuven   5.5/9  1607  23.5    16  24.0 23.75   605 
  7 Huygebaert Batist      (1704F) 3    M    Landegem             5.0/9  1650  26.0    13  31.0 25.50   619 
  8 Huttl Sofie            (1640F) 3    V    KISK Ieper           5.0/9  1593  26.0    13  26.5 24.75   571 
  9 Steegmans Pieter       (1293N) 3    M    Geel                 5.0/9  1511  25.5    14  24.5 23.25   126 
 10 Verstraeten Leander    (1136N) 3    M    FCH Zottegem         5.0/9  1196  19.0    15  20.0 12.00   676 
 11 Goossens Charle        (1290N) 3    M    FCH Zottegem         4.5/9  1557  26.0    13  27.0 22.50   398 
 12 Callebaut Giovanni     (1595F) 3    M    KOSK Oostende        4.5/9  1502  25.5    13  26.0 19.75   638 
 13 Verbanck Bram          (1403N) 3    M    KISK Ieper           4.5/9  1413  21.5    13  24.0 13.00   374 
 14 Vanhauwere Anton       (1192N) 3    M    FCH Zottegem         4.5/9  1157  19.5    13  19.5 10.75   732 
 15 Beukema Christiaan     (1518F) 3    M    Schoten              4.0/9  1412  24.0    11  23.0 11.75   779 
 16 Leboy Robbe            (1300N) 3    M    Mechelen             4.0/9  1243  20.5    12  22.0  8.00    92 
 17 Dunford Nils           (   0 ) 3    M    Leuven Centraal      3.5/9   690  18.5    10  15.0  7.75   485 
 18 De Maeyer Arnold       (1388N) 3    M    Mechelen             2.0/6  1253  20.0     6  13.0 10.75    34 
 19 Lombaerts Stijn        (   0 ) 3    M    Mechelen             2.0/9   507  19.5     6  13.0  4.00   119 
 20 Vanhemelrijck Thomas   (   0 ) 3    M    Leuven Centraal      2.0/9   506  19.0     6   8.0  2.50   129 
 21 Aydogan Esme           (   0 ) 3    V    LSV-Chesspirant      2.0/6   385  16.0     6  11.0  7.75   214 
 22 Ducaert Gianni         (   0 ) 3    M    TSMechelen           0.5/9   283  19.5     1   1.0  1.75   552 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (31-01-2015)
  1 De Maeyer Arnold      (1388N)( 2.0) 0-1  Ismail Tamer          (2024F)( 8.0)
  2 De Block Fabio        (1842F)( 5.5) 1-0  Leboy Robbe           (1300N)( 4.0)
  3 Steegmans Pieter      (1293N)( 5.0) ½-½  Bratuszewski Jorden   (1756N)( 7.5)
  4 Verstraeten Iris      (1715F)( 5.5) 0-1  Goossens Charle       (1290N)( 4.5)
  5 Vanhauwere Anton      (1192N)( 4.5) 0-1  Huygebaert Batist     (1704F)( 5.0)
  6 Huttl Sofie           (1640F)( 5.0) 1-0  Verstraeten Leander   (1136N)( 5.0)
  7 Aydogan Esme          (   0 )( 2.0) 0-1  Demey Benno           (1627F)( 6.0)
  8 Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5) 1-0  Dunford Nils          (   0 )( 3.5)
  9 Vanhemelrijck Thomas  (   0 )( 2.0) 0-1  Ghyselen Tim          (1525F)( 5.5)
 10 Beukema Christiaan    (1518F)( 4.0) 1-0  Lombaerts Stijn       (   0 )( 2.0)
 11 Ducaert Gianni        (   0 )( 0.5) 0-1  Verbanck Bram         (1403N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (31-01-2015)
  1 Ismail Tamer          (2024F)( 8.0) 1-0  Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5)
  2 Ghyselen Tim          (1525F)( 5.5) 0-1  De Block Fabio        (1842F)( 5.5)
  3 Huygebaert Batist     (1704F)( 5.0) ½-½  Beukema Christiaan    (1518F)( 4.0)
  4 Verbanck Bram         (1403N)( 4.5) ½-½  Huttl Sofie           (1640F)( 5.0)
  5 Demey Benno           (1627F)( 6.0) 0-1  Goossens Charle       (1290N)( 4.5)
  6 Bratuszewski Jorden   (1756N)( 7.5) 1-0  Verstraeten Iris      (1715F)( 5.5)
  7 De Maeyer Arnold      (1388N)( 2.0) 0-1  Steegmans Pieter      (1293N)( 5.0)
  8 Leboy Robbe           (1300N)( 4.0) 1-0  Vanhemelrijck Thomas  (   0 )( 2.0)
  9 Dunford Nils          (   0 )( 3.5) 0-1  Vanhauwere Anton      (1192N)( 4.5)
 10 Verstraeten Leander   (1136N)( 5.0) 1-0  Ducaert Gianni        (   0 )( 0.5)
 11 Lombaerts Stijn       (   0 )( 2.0) 1-0  Aydogan Esme          (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (31-01-2015)
  1 De Block Fabio        (1842F)( 5.5) ½-½  Ismail Tamer          (2024F)( 8.0)
  2 Goossens Charle       (1290N)( 4.5) 0-1  Bratuszewski Jorden   (1756N)( 7.5)
  3 Steegmans Pieter      (1293N)( 5.0) 0-1  Huygebaert Batist     (1704F)( 5.0)
  4 Beukema Christiaan    (1518F)( 4.0) 1-0  Verbanck Bram         (1403N)( 4.5)
  5 Huttl Sofie           (1640F)( 5.0) ½-½  Demey Benno           (1627F)( 6.0)
  6 Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5) 1-0  Verstraeten Leander   (1136N)( 5.0)
  7 Vanhauwere Anton      (1192N)( 4.5) ½-½  Ghyselen Tim          (1525F)( 5.5)
  8 Lombaerts Stijn       (   0 )( 2.0) 0-1  Leboy Robbe           (1300N)( 4.0)
  9 Verstraeten Iris      (1715F)( 5.5) 1-0  Dunford Nils          (   0 )( 3.5)
 10 Vanhemelrijck Thomas  (   0 )( 2.0) 0-1  De Maeyer Arnold      (1388N)( 2.0)
 11 Aydogan Esme          (   0 )( 2.0) 1-0  Ducaert Gianni        (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (01-02-2015)
  1 Ismail Tamer          (2024F)( 8.0) 1-0  Beukema Christiaan    (1518F)( 4.0)
  2 Bratuszewski Jorden   (1756N)( 7.5) 1-0  De Block Fabio        (1842F)( 5.5)
  3 Huygebaert Batist     (1704F)( 5.0) ½-½  Huttl Sofie           (1640F)( 5.0)
  4 Goossens Charle       (1290N)( 4.5) 1-0  Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5)
  5 Leboy Robbe           (1300N)( 4.0) 0-1  Ghyselen Tim          (1525F)( 5.5)
  6 Demey Benno           (1627F)( 6.0) 1-0  Steegmans Pieter      (1293N)( 5.0)
  7 Verbanck Bram         (1403N)( 4.5) 1-0  Vanhauwere Anton      (1192N)( 4.5)
  8 Verstraeten Leander   (1136N)( 5.0) 0-1  Verstraeten Iris      (1715F)( 5.5)
  9 De Maeyer Arnold      (1388N)( 2.0) 1-0  Aydogan Esme          (   0 )( 2.0)
 10 Dunford Nils          (   0 )( 3.5) 1-0  Lombaerts Stijn       (   0 )( 2.0)
 11 Ducaert Gianni        (   0 )( 0.5) 0-1  Vanhemelrijck Thomas  (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (01-02-2015)
  1 Bratuszewski Jorden   (1756N)( 7.5) 0-1  Ismail Tamer          (2024F)( 8.0)
  2 Huygebaert Batist     (1704F)( 5.0) 1-0  Goossens Charle       (1290N)( 4.5)
  3 De Block Fabio        (1842F)( 5.5) 1-0  Verbanck Bram         (1403N)( 4.5)
  4 Ghyselen Tim          (1525F)( 5.5) 1-0  Huttl Sofie           (1640F)( 5.0)
  5 Beukema Christiaan    (1518F)( 4.0) 0-1  Demey Benno           (1627F)( 6.0)
  6 Verstraeten Iris      (1715F)( 5.5) 1-0  De Maeyer Arnold      (1388N)( 2.0)
  7 Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5) 1-0  Leboy Robbe           (1300N)( 4.0)
  8 Steegmans Pieter      (1293N)( 5.0) 1-0  Vanhauwere Anton      (1192N)( 4.5)
  9 Vanhemelrijck Thomas  (   0 )( 2.0) 0-1  Verstraeten Leander   (1136N)( 5.0)
 10 Aydogan Esme          (   0 )( 2.0) 0-1  Dunford Nils          (   0 )( 3.5)
 11 Lombaerts Stijn       (   0 )( 2.0) 1-0  Ducaert Gianni        (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (01-02-2015)
  1 Ismail Tamer          (2024F)( 8.0) ½-½  Huygebaert Batist     (1704F)( 5.0)
  2 Demey Benno           (1627F)( 6.0) 1-0  De Block Fabio        (1842F)( 5.5)
  3 Ghyselen Tim          (1525F)( 5.5) 0-1  Bratuszewski Jorden   (1756N)( 7.5)
  4 Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5) ½-½  Verstraeten Iris      (1715F)( 5.5)
  5 Goossens Charle       (1290N)( 4.5) ½-½  Beukema Christiaan    (1518F)( 4.0)
  6 Huttl Sofie           (1640F)( 5.0) ½-½  Steegmans Pieter      (1293N)( 5.0)
  7 Verbanck Bram         (1403N)( 4.5) 1-0  De Maeyer Arnold      (1388N)( 2.0)
  8 Leboy Robbe           (1300N)( 4.0) 1-0  Dunford Nils          (   0 )( 3.5)
  9 Verstraeten Leander   (1136N)( 5.0) 1-0  Lombaerts Stijn       (   0 )( 2.0)
 10 Vanhauwere Anton      (1192N)( 4.5) 1-0  Ducaert Gianni        (   0 )( 0.5)
 11 Vanhemelrijck Thomas  (   0 )( 2.0) 0-1  Aydogan Esme          (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (07-02-2015)
  1 Demey Benno           (1627F)( 6.0) 0-1  Ismail Tamer          (2024F)( 8.0)
  2 Bratuszewski Jorden   (1756N)( 7.5) 1-0  Huygebaert Batist     (1704F)( 5.0)
  3 De Block Fabio        (1842F)( 5.5) 1-0  Goossens Charle       (1290N)( 4.5)
  4 Verstraeten Iris      (1715F)( 5.5) 1-0  Ghyselen Tim          (1525F)( 5.5)
  5 Verbanck Bram         (1403N)( 4.5) 0-1  Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5)
  6 Beukema Christiaan    (1518F)( 4.0) 0-1  Huttl Sofie           (1640F)( 5.0)
  7 Steegmans Pieter      (1293N)( 5.0) 1-0  Verstraeten Leander   (1136N)( 5.0)
  8 Ducaert Gianni        (   0 )( 0.5) 0-1  Leboy Robbe           (1300N)( 4.0)
  9 Lombaerts Stijn       (   0 )( 2.0) 0-1  Vanhauwere Anton      (1192N)( 4.5)
 10 Dunford Nils          (   0 )( 3.5) 1-0  Vanhemelrijck Thomas  (   0 )( 2.0)
    Aydogan Esme          (   0 )( 2.0) Afwezig       
    De Maeyer Arnold      (1388N)( 2.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 8 (07-02-2015)
  1 Ismail Tamer          (2024F)( 8.0) 1-0  Verstraeten Iris      (1715F)( 5.5)
  2 Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5) 0-1  Bratuszewski Jorden   (1756N)( 7.5)
  3 Huygebaert Batist     (1704F)( 5.0) ½-½  Demey Benno           (1627F)( 6.0)
  4 Huttl Sofie           (1640F)( 5.0) 1-0  De Block Fabio        (1842F)( 5.5)
  5 Leboy Robbe           (1300N)( 4.0) 0-1  Steegmans Pieter      (1293N)( 5.0)
  6 Ghyselen Tim          (1525F)( 5.5) 1-0  Verbanck Bram         (1403N)( 4.5)
  7 Vanhauwere Anton      (1192N)( 4.5) 0-1  Goossens Charle       (1290N)( 4.5)
  8 Verstraeten Leander   (1136N)( 5.0) 1-0  Beukema Christiaan    (1518F)( 4.0)
  9 Ducaert Gianni        (   0 )( 0.5) ½-½  Dunford Nils          (   0 )( 3.5)
 10 Vanhemelrijck Thomas  (   0 )( 2.0) 1-0  Lombaerts Stijn       (   0 )( 2.0)
    Aydogan Esme          (   0 )( 2.0) Afwezig       
    De Maeyer Arnold      (1388N)( 2.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 9 (07-02-2015)
  1 Steegmans Pieter      (1293N)( 5.0) 0-1  Ismail Tamer          (2024F)( 8.0)
  2 Bratuszewski Jorden   (1756N)( 7.5) 1-0  Huttl Sofie           (1640F)( 5.0)
  3 De Block Fabio        (1842F)( 5.5) 1-0  Huygebaert Batist     (1704F)( 5.0)
  4 Demey Benno           (1627F)( 6.0) 1-0  Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5)
  5 Goossens Charle       (1290N)( 4.5) 0-1  Ghyselen Tim          (1525F)( 5.5)
  6 Verstraeten Iris      (1715F)( 5.5) 1-0  Leboy Robbe           (1300N)( 4.0)
  7 Dunford Nils          (   0 )( 3.5) 0-1  Verstraeten Leander   (1136N)( 5.0)
  8 Lombaerts Stijn       (   0 )( 2.0) 0-1  Verbanck Bram         (1403N)( 4.5)
  9 Vanhauwere Anton      (1192N)( 4.5) 1-0  Vanhemelrijck Thomas  (   0 )( 2.0)
 10 Beukema Christiaan    (1518F)( 4.0) 1-0  Ducaert Gianni        (   0 )( 0.5)
    Aydogan Esme          (   0 )( 2.0) Afwezig       
    De Maeyer Arnold      (1388N)( 2.0) Afwezig       

(Go to Top)

Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M B Kash Vsch S B Lot
1 Ismail Tamer 2024 8.0 2060 18Z + 12W + 4Z = 15W + 2Z + 7W = 3Z + 6W + 9Z + 25.5 23 39.5 41.25 639
2 Bratuszewski Jorden 1756 7.5 1923 9Z = 6W + 11Z + 4W + 1W - 5Z + 7W + 12Z + 8W + 26.0 22 35.5 38.00 291
3 Demey Benno 1627 6.0 1695 21Z + 11W - 8Z = 9W + 15Z + 4W + 1W - 7Z = 12W + 24.0 17 29.5 27.50 57
4 De Block Fabio 1842 5.5 1719 16W + 5Z + 1W = 2Z - 13W + 3Z - 11W + 8Z - 7W + 26.0 16 29.5 27.50 39
5 Ghyselen Tim 1525 5.5 1559 20Z + 4W - 14Z = 16Z + 8W + 2W - 6Z - 13W + 11Z + 24.0 16 26.5 22.25 6
6 Verstraeten Iris 1715 5.5 1607 11W - 2Z - 17W + 10Z + 18W + 12Z = 5W + 1Z - 16W + 23.5 16 24.0 23.75 605
7 Huygebaert Batist 1704 5.0 1650 14Z + 15W = 9Z + 8W = 11W + 1Z = 2Z - 3W = 4Z - 26.0 13 31.0 25.50 619
8 Huttl Sofie 1640 5.0 1593 10W + 13Z = 3W = 7Z = 5Z - 9W = 15Z + 4W + 2Z - 26.0 13 26.5 24.75 571
9 Steegmans Pieter 1293 5.0 1511 2W = 18Z + 7W - 3Z - 14W + 8Z = 10W + 16Z + 1W - 25.5 14 24.5 23.25 126
10 Verstraeten Leander 1136 5.0 1196 8Z - 22W + 12Z - 6W - 20Z + 19W + 9Z - 15W + 17Z + 19.0 15 20.0 12.00 676
11 Goossens Charle 1290 4.5 1557 6Z + 3Z + 2W - 12W + 7Z - 15W = 4Z - 14Z + 5W - 26.0 13 27.0 22.50 398
12 Callebaut Giovanni 1595 4.5 1502 17W + 1Z - 10W + 11Z - 16W + 6W = 13Z + 2W - 3Z - 25.5 13 26.0 19.75 638
13 Verbanck Bram 1403 4.5 1413 22Z + 8W = 15Z - 14W + 4Z - 18W + 12W - 5Z - 19Z + 21.5 13 24.0 13.00 374
14 Vanhauwere Anton 1192 4.5 1157 7W - 17Z + 5W = 13Z - 9Z - 22W + 19Z + 11W - 20W + 19.5 13 19.5 10.75 732
15 Beukema Christiaan 1518 4.0 1412 19W + 7Z = 13W + 1Z - 3W - 11Z = 8W - 10Z - 22W + 24.0 11 23.0 11.75 779
16 Leboy Robbe 1300 4.0 1243 4Z - 20W + 19Z + 5W - 12Z - 17W + 22Z + 9W - 6Z - 20.5 12 22.0 8.00 92
17 Dunford Nils 0 3.5 690 12Z - 14W - 6Z - 19W + 21Z + 16Z - 20W + 22Z = 10W - 18.5 10 15.0 7.75 485
18 De Maeyer Arnold 1388 2.0 1253 1W - 9W - 20Z + 21W + 6Z - 13Z - ... ... ... 20.0 6 13.0 10.75 34
19 Lombaerts Stijn 0 2.0 507 15Z - 21W + 16W - 17Z - 22W + 10Z - 14W - 20Z - 13W - 19.5 6 13.0 4.00 119
20 Vanhemelrijck Thomas 0 2.0 506 5W - 16Z - 18W - 22Z + 10W - 21W - 17Z - 19W + 14Z - 19.0 6 8.0 2.50 129
21 Aydogan Esme 0 2.0 385 3W - 19Z - 22W + 18Z - 17W - 20Z + ... ... ... 16.0 6 11.0 7.75 214
22 Ducaert Gianni 0 0.5 283 13W - 10Z - 21Z - 20W - 19Z - 14Z - 16W - 17W = 15Z - 19.5 1 1.0 1.75 552
Het is slechts in de laatste ronden, t.t.z. toen alle sterkste spelers bovenaan speelden dat Nathan De Strycker enkele remige's moest toestaan.  Nathan heeft het kampioenschap gewonnen niet tegen de sterkste, maar wel om dat hij de meest regelmatige speler was. Hij kon het zich niet permiteren om punten te laten liggen tegen de zwakkere, wat de subtop dan wel liet liggen. Bij de meisjes werd Vincent Ayla van de KGSRL kampioene.  De eerste West-Vlaming Emile Boucquet  eindigde ondermaats op de 9de plaats terwijl hij volgens zijn elo zeker een 2de of een 3de plaats had moeten kunnen behalen. Top Sara werd bij de meisjes de eerste West-Vlaming op de 32ste plaats.
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering

 

 

Eindklassement
    Naam                    ELO    Cat  V/M  Club                    Ptn   Pres  M B   Kash  Vsch  S B   Lot  
  1 De Strycker Nathan     (2130N) 1    M    Temse                7.5/9  2197  28.5    21  41.5 40.00   415 
  2 Ramacker Quinten       (2012F) 2    M    De Drie Torens Gent  6.5/9  2051  29.0    18  35.5 34.00    91 
  3 Lee Deon               (2074N) 2    M    Mechelen             6.0/9  2023  29.0    17  32.5 32.75   828 
  4 Slagter Maxim          (1817F) 2    M    Brasschaat           6.0/9  1994  28.0    16  31.0 30.25   745 
  5 Lootens Matthias       (1913N) 1    M    Landegem             6.0/9  1954  25.5    15  31.0 30.75   657 
  6 Verhelst Joris         (2034N) 1    M    LSV-Chesspirant      6.0/9  1983  25.0    17  29.5 29.00   147 
  7 Snoeks Pieter-Jan      (1849N) 2    M    Heusden              6.0/9  1932  25.0    17  29.5 25.75   651 
  8 Cuyt Sven              (1715N) 1    M    Leuven Centraal      6.0/9  1869  23.5    18  27.0 25.00   425 
  9 Boucquet Emile         (2062N) 2    M    KBSK Brugge          5.5/9  1888  26.0    16  26.5 25.00   268 
 10 Jacobs Michiel         (1814N) 1    M    Leuven Centraal      5.5/8  1933  25.5    15  28.0 28.75   302 
 11 Van De Vaerd Miguel    (1912N) 1    M    MSV                  5.5/9  1909  24.0    16  30.0 25.00    64 
 12 Sterck Arno            (1963N) 2    M    Humbeek              5.0/9  1862  27.5    14  29.0 23.00    83 
 13 Terryn Ezra            (1836N) 2    M    Borgerhout           5.0/9  1824  26.0    14  26.0 22.00    86 
 14 De Mon Gino            (1871N) 1    M    Eisden               5.0/9  1765  23.0    14  25.5 20.25   848 
 15 Vanden Bussche Steven  (1811N) 2    M    KOSK Oostende        5.0/9  1739  23.0    13  25.0 20.00   926 
 16 Harutyunyan Axel       (1826N) 1    M    Machelen             5.0/9  1757  22.0    14  22.5 20.25   548 
 17 Van Laeken Jonathan    (1840F) 1    M    Mercatel             5.0/9  1781  21.5    15  24.0 19.00   757 
 18 Carpentier Jannes      (1751N) 2    M    KISK Ieper           4.5/9  1820  27.5    13  29.0 19.50   669 
 19 Vincent Ayla           (1650F) 2    V    KGSRL Gent           4.5/9  1692  22.0    13  22.5 16.50   592 
 20 Maesschalck Vincent    (1690N) 2    M    Dolle Toren Leuven   4.0/9  1680  23.0    12  21.0 12.75   694 
 21 Snoeck Sarah           (1670F) 1    V    Landegem             4.0/9  1615  23.0    12  19.0 14.00   966 
 22 De Block Yordi         (1848F) 2    M    Opwijk               4.0/9  1680  23.0    10  24.5 18.00   639 
 23 Deschepper Simon       (1525F) 2    M    Aalter               4.0/9  1511  21.0    12  15.0 10.50   901 
 24 Partoens Remi          (1495F) 2    M    Dolle Toren Leuven   4.0/9  1629  20.5    11  19.0 12.50   350 
 25 Beheydt Dries          (1404N) 2    M    Westerlo             4.0/9  1575  20.5    10  19.0 14.25   799 
 26 Vanlommel Maxim        (1588F) 2    M    Westerlo             4.0/9  1546  20.5    10  17.5 15.75   217 
 27 Langie Jeroen          (1223N) 2    M    De Drie Torens Gent  4.0/9  1351  20.0    12  16.0 10.50   456 
 28 Poppe Gaitan           (1630F) 1    M    KOSK Oostende        4.0/9  1518  19.0    11  18.0  8.50   171 
 29 Blommaert Laura        (1516F) 1    V    Temse                4.0/9  1482  18.5    11  15.0 13.00   599 
 30 Chimakadze Giorgi      (1551N) 2    M    MSV                  3.5/9  1573  22.5     9  20.5 14.50   938 
 31 D`Hooge Bertram        (   0 ) 2    M    Leuven Centraal      3.5/9  1530  21.5    10  19.0 14.50   869 
 32 Top Sara               (1411N) 1    V    Poperinge            3.0/9  1339  20.5     9  15.0  7.50   723 
 33 Veestraeten Bram       (1608N) 2    M    Neerpelt             2.5/7  1518  19.0     7  16.0 10.00   540 
 34 Snoeck Jolien          ( 944N) 2    V    Landegem             2.5/9   868  17.0     7   6.5  2.75   592 
 35 Mariën Jef             (   0 ) 2    M    Lommel               2.0/9   935  17.0     5   9.0  2.25   647 
 36 Noyez Jana             (   0 ) 2    V    KISK Ieper           1.5/9   863  18.0     4   9.5  1.25   969 
 37 Barsegjan Anusavan     (1506N) 2    M    Mechelen             0.0/3  1111  15.5     0   0.0  9.00   757 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (31-01-2015)
  1 De Strycker Nathan    (2130N)( 7.5) 1-0  Maesschalck Vincent   (1690N)( 4.0)
  2 Snoeck Sarah          (1670F)( 4.0) 0-1  Lee Deon              (2074N)( 6.0)
  3 Boucquet Emile        (2062N)( 5.5) 1-0  Vincent Ayla          (1650F)( 4.5)
  4 Poppe Gaitan          (1630F)( 4.0) 0-1  Verhelst Joris        (2034N)( 6.0)
  5 Ramacker Quinten      (2012F)( 6.5) 1-0  Veestraeten Bram      (1608N)( 2.5)
  6 Vanlommel Maxim       (1588F)( 4.0) 0-1  Sterck Arno           (1963N)( 5.0)
  7 Lootens Matthias      (1913N)( 6.0) ½-½  Chimakadze Giorgi     (1551N)( 3.5)
  8 Deschepper Simon      (1525F)( 4.0) 0-1  Van De Vaerd Miguel   (1912N)( 5.5)
  9 De Mon Gino           (1871N)( 5.0) 1-0  Blommaert Laura       (1516F)( 4.0)
 10 Barsegjan Anusavan    (1506N)( 0.0) 0-1  Snoeks Pieter-Jan     (1849N)( 6.0)
 11 De Block Yordi        (1848F)( 4.0) ½-½  Partoens Remi         (1495F)( 4.0)
 12 Top Sara              (1411N)( 3.0) 0-1  Van Laeken Jonathan   (1840F)( 5.0)
 13 Terryn Ezra           (1836N)( 5.0) ½-½  Beheydt Dries         (1404N)( 4.0)
 14 Langie Jeroen         (1223N)( 4.0) 1-0  Harutyunyan Axel      (1826N)( 5.0)
 15 Slagter Maxim         (1817F)( 6.0) 1-0  Snoeck Jolien         ( 944N)( 2.5)
 16 D`Hooge Bertram       (   0 )( 3.5) 1-0  Vanden Bussche Steven (1811N)( 5.0)
 17 Carpentier Jannes     (1751N)( 4.5) 1-0  Noyez Jana            (   0 )( 1.5)
 18 Mariën Jef            (   0 )( 2.0) 0-1  Cuyt Sven             (1715N)( 6.0)
    Jacobs Michiel        (1814N)( 5.5) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 2 (31-01-2015)
  1 Snoeks Pieter-Jan     (1849N)( 6.0) 0-1  De Strycker Nathan    (2130N)( 7.5)
  2 Lee Deon              (2074N)( 6.0) 1-0  De Mon Gino           (1871N)( 5.0)
  3 Van Laeken Jonathan   (1840F)( 5.0) 0-1  Boucquet Emile        (2062N)( 5.5)
  4 Verhelst Joris        (2034N)( 6.0) 0-1  Slagter Maxim         (1817F)( 6.0)
  5 Cuyt Sven             (1715N)( 6.0) 0-1  Ramacker Quinten      (2012F)( 6.5)
  6 Sterck Arno           (1963N)( 5.0) 1-0  Carpentier Jannes     (1751N)( 4.5)
  7 Van De Vaerd Miguel   (1912N)( 5.5) 1-0  Langie Jeroen         (1223N)( 4.0)
  8 Chimakadze Giorgi     (1551N)( 3.5) 1-0  D`Hooge Bertram       (   0 )( 3.5)
  9 Partoens Remi         (1495F)( 4.0) 0-1  Lootens Matthias      (1913N)( 6.0)
 10 Beheydt Dries         (1404N)( 4.0) ½-½  De Block Yordi        (1848F)( 4.0)
 11 Harutyunyan Axel      (1826N)( 5.0) 0-1  Terryn Ezra           (1836N)( 5.0)
 12 Jacobs Michiel        (1814N)( 5.5) 1-0  Vanlommel Maxim       (1588F)( 4.0)
 13 Vanden Bussche Steven (1811N)( 5.0) 1-0  Deschepper Simon      (1525F)( 4.0)
 14 Maesschalck Vincent   (1690N)( 4.0) 1-0  Barsegjan Anusavan    (1506N)( 0.0)
 15 Blommaert Laura       (1516F)( 4.0) 0-1  Snoeck Sarah          (1670F)( 4.0)
 16 Vincent Ayla          (1650F)( 4.5) 1-0  Top Sara              (1411N)( 3.0)
 17 Snoeck Jolien         ( 944N)( 2.5) 0-1  Poppe Gaitan          (1630F)( 4.0)
 18 Veestraeten Bram      (1608N)( 2.5) 1-0  Mariën Jef            (   0 )( 2.0)
 19 Noyez Jana            (   0 )( 1.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 3 (31-01-2015)
  1 De Strycker Nathan    (2130N)( 7.5) 1-0  Sterck Arno           (1963N)( 5.0)
  2 Ramacker Quinten      (2012F)( 6.5) 1-0  Lee Deon              (2074N)( 6.0)
  3 Boucquet Emile        (2062N)( 5.5) 0-1  Van De Vaerd Miguel   (1912N)( 5.5)
  4 Slagter Maxim         (1817F)( 6.0) 0-1  Lootens Matthias      (1913N)( 6.0)
  5 Terryn Ezra           (1836N)( 5.0) 1-0  Chimakadze Giorgi     (1551N)( 3.5)
  6 Maesschalck Vincent   (1690N)( 4.0) 0-1  Verhelst Joris        (2034N)( 6.0)
  7 De Mon Gino           (1871N)( 5.0) ½-½  Vincent Ayla          (1650F)( 4.5)
  8 Snoeck Sarah          (1670F)( 4.0) 0-1  Snoeks Pieter-Jan     (1849N)( 6.0)
  9 De Block Yordi        (1848F)( 4.0) 1-0  Veestraeten Bram      (1608N)( 2.5)
 10 Poppe Gaitan          (1630F)( 4.0) 0-1  Van Laeken Jonathan   (1840F)( 5.0)
 11 Langie Jeroen         (1223N)( 4.0) 0-1  Jacobs Michiel        (1814N)( 5.5)
 12 Noyez Jana            (   0 )( 1.5) 0-1  Vanden Bussche Steven (1811N)( 5.0)
 13 Carpentier Jannes     (1751N)( 4.5) 1-0  Beheydt Dries         (1404N)( 4.0)
 14 D`Hooge Bertram       (   0 )( 3.5) 1-0  Cuyt Sven             (1715N)( 6.0)
 15 Vanlommel Maxim       (1588F)( 4.0) ½-½  Partoens Remi         (1495F)( 4.0)
 16 Barsegjan Anusavan    (1506N)( 0.0) 0-1  Harutyunyan Axel      (1826N)( 5.0)
 17 Deschepper Simon      (1525F)( 4.0) 1-0  Snoeck Jolien         ( 944N)( 2.5)
 18 Top Sara              (1411N)( 3.0) 1-0  Blommaert Laura       (1516F)( 4.0)
 19 Mariën Jef            (   0 )( 2.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 4 (01-02-2015)
  1 Van De Vaerd Miguel   (1912N)( 5.5) 0-1  De Strycker Nathan    (2130N)( 7.5)
  2 Lootens Matthias      (1913N)( 6.0) ½-½  Ramacker Quinten      (2012F)( 6.5)
  3 Lee Deon              (2074N)( 6.0) 1-0  Terryn Ezra           (1836N)( 5.0)
  4 Jacobs Michiel        (1814N)( 5.5) 1-0  Boucquet Emile        (2062N)( 5.5)
  5 Verhelst Joris        (2034N)( 6.0) 0-1  Carpentier Jannes     (1751N)( 4.5)
  6 Sterck Arno           (1963N)( 5.0) ½-½  Slagter Maxim         (1817F)( 6.0)
  7 Snoeks Pieter-Jan     (1849N)( 6.0) 1-0  D`Hooge Bertram       (   0 )( 3.5)
  8 Van Laeken Jonathan   (1840F)( 5.0) 0-1  De Block Yordi        (1848F)( 4.0)
  9 Vanden Bussche Steven (1811N)( 5.0) ½-½  De Mon Gino           (1871N)( 5.0)
 10 Vincent Ayla          (1650F)( 4.5) 0-1  Chimakadze Giorgi     (1551N)( 3.5)
 11 Harutyunyan Axel      (1826N)( 5.0) 1-0  Deschepper Simon      (1525F)( 4.0)
 12 Cuyt Sven             (1715N)( 6.0) 1-0  Top Sara              (1411N)( 3.0)
 13 Partoens Remi         (1495F)( 4.0) 0-1  Maesschalck Vincent   (1690N)( 4.0)
 14 Beheydt Dries         (1404N)( 4.0) 0-1  Snoeck Sarah          (1670F)( 4.0)
 15 Mariën Jef            (   0 )( 2.0) 0-1  Poppe Gaitan          (1630F)( 4.0)
 16 Veestraeten Bram      (1608N)( 2.5) 1-0  Noyez Jana            (   0 )( 1.5)
 17 Vanlommel Maxim       (1588F)( 4.0) 1-0  Langie Jeroen         (1223N)( 4.0)
 18 Blommaert Laura       (1516F)( 4.0) 1-0  Snoeck Jolien         ( 944N)( 2.5)
    Barsegjan Anusavan    (1506N)( 0.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 5 (01-02-2015)
  1 De Strycker Nathan    (2130N)( 7.5) 1-0  Ramacker Quinten      (2012F)( 6.5)
  2 Snoeks Pieter-Jan     (1849N)( 6.0) 0-1  Lee Deon              (2074N)( 6.0)
  3 De Block Yordi        (1848F)( 4.0) ½-½  Lootens Matthias      (1913N)( 6.0)
  4 Carpentier Jannes     (1751N)( 4.5) 1-0  Van De Vaerd Miguel   (1912N)( 5.5)
  5 Terryn Ezra           (1836N)( 5.0) ½-½  Jacobs Michiel        (1814N)( 5.5)
  6 Chimakadze Giorgi     (1551N)( 3.5) 0-1  Sterck Arno           (1963N)( 5.0)
  7 Slagter Maxim         (1817F)( 6.0) ½-½  Vanden Bussche Steven (1811N)( 5.0)
  8 Boucquet Emile        (2062N)( 5.5) 0-1  Cuyt Sven             (1715N)( 6.0)
  9 Snoeck Sarah          (1670F)( 4.0) 0-1  Verhelst Joris        (2034N)( 6.0)
 10 De Mon Gino           (1871N)( 5.0) 1-0  Veestraeten Bram      (1608N)( 2.5)
 11 Maesschalck Vincent   (1690N)( 4.0) 0-1  Van Laeken Jonathan   (1840F)( 5.0)
 12 Poppe Gaitan          (1630F)( 4.0) 0-1  Harutyunyan Axel      (1826N)( 5.0)
 13 D`Hooge Bertram       (   0 )( 3.5) 0-1  Vincent Ayla          (1650F)( 4.5)
 14 Deschepper Simon      (1525F)( 4.0) 0-1  Vanlommel Maxim       (1588F)( 4.0)
 15 Langie Jeroen         (1223N)( 4.0) 0-1  Blommaert Laura       (1516F)( 4.0)
 16 Noyez Jana            (   0 )( 1.5) 0-1  Partoens Remi         (1495F)( 4.0)
 17 Top Sara              (1411N)( 3.0) 1-0  Mariën Jef            (   0 )( 2.0)
 18 Snoeck Jolien         ( 944N)( 2.5) 0-1  Beheydt Dries         (1404N)( 4.0)
    Barsegjan Anusavan    (1506N)( 0.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 6 (01-02-2015)
  1 Lee Deon              (2074N)( 6.0) ½-½  De Strycker Nathan    (2130N)( 7.5)
  2 Jacobs Michiel        (1814N)( 5.5) ½-½  Carpentier Jannes     (1751N)( 4.5)
  3 Ramacker Quinten      (2012F)( 6.5) 1-0  De Block Yordi        (1848F)( 4.0)
  4 Lootens Matthias      (1913N)( 6.0) ½-½  Sterck Arno           (1963N)( 5.0)
  5 Verhelst Joris        (2034N)( 6.0) 1-0  Terryn Ezra           (1836N)( 5.0)
  6 Van De Vaerd Miguel   (1912N)( 5.5) ½-½  Harutyunyan Axel      (1826N)( 5.0)
  7 Cuyt Sven             (1715N)( 6.0) 1-0  De Mon Gino           (1871N)( 5.0)
  8 Vanden Bussche Steven (1811N)( 5.0) ½-½  Snoeks Pieter-Jan     (1849N)( 6.0)
  9 Van Laeken Jonathan   (1840F)( 5.0) 0-1  Slagter Maxim         (1817F)( 6.0)
 10 Vincent Ayla          (1650F)( 4.5) 1-0  Vanlommel Maxim       (1588F)( 4.0)
 11 Chimakadze Giorgi     (1551N)( 3.5) 0-1  Boucquet Emile        (2062N)( 5.5)
 12 Blommaert Laura       (1516F)( 4.0) 0-1  Maesschalck Vincent   (1690N)( 4.0)
 13 Partoens Remi         (1495F)( 4.0) 1-0  Snoeck Sarah          (1670F)( 4.0)
 14 Beheydt Dries         (1404N)( 4.0) 1-0  Poppe Gaitan          (1630F)( 4.0)
 15 Veestraeten Bram      (1608N)( 2.5) ½-½  D`Hooge Bertram       (   0 )( 3.5)
 16 Langie Jeroen         (1223N)( 4.0) 1-0  Top Sara              (1411N)( 3.0)
 17 Mariën Jef            (   0 )( 2.0) 0-1  Deschepper Simon      (1525F)( 4.0)
 18 Snoeck Jolien         ( 944N)( 2.5) 1-0  Noyez Jana            (   0 )( 1.5)
    Barsegjan Anusavan    (1506N)( 0.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 7 (07-02-2015)
  1 De Strycker Nathan    (2130N)( 7.5) 1-0  Carpentier Jannes     (1751N)( 4.5)
  2 Verhelst Joris        (2034N)( 6.0) 1-0  Lee Deon              (2074N)( 6.0)
  3 Sterck Arno           (1963N)( 5.0) 0-1  Ramacker Quinten      (2012F)( 6.5)
  4 Lootens Matthias      (1913N)( 6.0) ½-½  Jacobs Michiel        (1814N)( 5.5)
  5 Slagter Maxim         (1817F)( 6.0) 1-0  Cuyt Sven             (1715N)( 6.0)
  6 De Block Yordi        (1848F)( 4.0) 0-1  Van De Vaerd Miguel   (1912N)( 5.5)
  7 Snoeks Pieter-Jan     (1849N)( 6.0) 1-0  Vincent Ayla          (1650F)( 4.5)
  8 Harutyunyan Axel      (1826N)( 5.0) ½-½  Vanden Bussche Steven (1811N)( 5.0)
  9 Boucquet Emile        (2062N)( 5.5) 1-0  Partoens Remi         (1495F)( 4.0)
 10 De Mon Gino           (1871N)( 5.0) 1-0  Beheydt Dries         (1404N)( 4.0)
 11 Terryn Ezra           (1836N)( 5.0) 1-0  Van Laeken Jonathan   (1840F)( 5.0)
 12 Maesschalck Vincent   (1690N)( 4.0) 1-0ffVeestraeten Bram      (1608N)( 2.5)
 13 Vanlommel Maxim       (1588F)( 4.0) ½-½  Chimakadze Giorgi     (1551N)( 3.5)
 14 D`Hooge Bertram       (   0 )( 3.5) 0-1  Snoeck Sarah          (1670F)( 4.0)
 15 Poppe Gaitan          (1630F)( 4.0) ½-½  Blommaert Laura       (1516F)( 4.0)
 16 Deschepper Simon      (1525F)( 4.0) 1-0  Langie Jeroen         (1223N)( 4.0)
 17 Top Sara              (1411N)( 3.0) 1-0  Snoeck Jolien         ( 944N)( 2.5)
 18 Noyez Jana            (   0 )( 1.5) ½-½  Mariën Jef            (   0 )( 2.0)
    Barsegjan Anusavan    (1506N)( 0.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 8 (07-02-2015)
  1 De Strycker Nathan    (2130N)( 7.5) ½-½  Verhelst Joris        (2034N)( 6.0)
  2 Ramacker Quinten      (2012F)( 6.5) ½-½  Slagter Maxim         (1817F)( 6.0)
  3 Lee Deon              (2074N)( 6.0) 1-0  Jacobs Michiel        (1814N)( 5.5)
  4 Carpentier Jannes     (1751N)( 4.5) 0-1  Lootens Matthias      (1913N)( 6.0)
  5 Van De Vaerd Miguel   (1912N)( 5.5) 0-1  Snoeks Pieter-Jan     (1849N)( 6.0)
  6 Harutyunyan Axel      (1826N)( 5.0) 0-1  Boucquet Emile        (2062N)( 5.5)
  7 Vanden Bussche Steven (1811N)( 5.0) 0-1  Sterck Arno           (1963N)( 5.0)
  8 Maesschalck Vincent   (1690N)( 4.0) 0-1  De Mon Gino           (1871N)( 5.0)
  9 Cuyt Sven             (1715N)( 6.0) 1-0  Terryn Ezra           (1836N)( 5.0)
 10 Vincent Ayla          (1650F)( 4.5) 1-0  De Block Yordi        (1848F)( 4.0)
 11 Van Laeken Jonathan   (1840F)( 5.0) 1-0  Deschepper Simon      (1525F)( 4.0)
 12 Snoeck Sarah          (1670F)( 4.0) 1-0  Top Sara              (1411N)( 3.0)
 13 Beheydt Dries         (1404N)( 4.0) ½-½  Vanlommel Maxim       (1588F)( 4.0)
 14 Partoens Remi         (1495F)( 4.0) 1-0  Chimakadze Giorgi     (1551N)( 3.5)
 15 Blommaert Laura       (1516F)( 4.0) 1-0  D`Hooge Bertram       (   0 )( 3.5)
 16 Noyez Jana            (   0 )( 1.5) 0-1  Poppe Gaitan          (1630F)( 4.0)
 17 Mariën Jef            (   0 )( 2.0) 0-1  Langie Jeroen         (1223N)( 4.0)
 18 Snoeck Jolien         ( 944N)( 2.5) Bye
    Barsegjan Anusavan    (1506N)( 0.0) Afwezig       
    Veestraeten Bram      (1608N)( 2.5) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 9 (07-02-2015)
  1 Lootens Matthias      (1913N)( 6.0) ½-½  De Strycker Nathan    (2130N)( 7.5)
  2 Snoeks Pieter-Jan     (1849N)( 6.0) ½-½  Ramacker Quinten      (2012F)( 6.5)
  3 Slagter Maxim         (1817F)( 6.0) ½-½  Lee Deon              (2074N)( 6.0)
  4 Boucquet Emile        (2062N)( 5.5) ½-½  Verhelst Joris        (2034N)( 6.0)
  5 Sterck Arno           (1963N)( 5.0) 0-1  Cuyt Sven             (1715N)( 6.0)
  6 De Mon Gino           (1871N)( 5.0) 0-1  Van De Vaerd Miguel   (1912N)( 5.5)
  7 Jacobs Michiel        (1814N)( 5.5) 1-0  Vincent Ayla          (1650F)( 4.5)
  8 Carpentier Jannes     (1751N)( 4.5) 0-1  Van Laeken Jonathan   (1840F)( 5.0)
  9 Terryn Ezra           (1836N)( 5.0) 1-0  Maesschalck Vincent   (1690N)( 4.0)
 10 Snoeck Sarah          (1670F)( 4.0) 0-1  Harutyunyan Axel      (1826N)( 5.0)
 11 Partoens Remi         (1495F)( 4.0) 0-1  Vanden Bussche Steven (1811N)( 5.0)
 12 De Block Yordi        (1848F)( 4.0) ½-½  Blommaert Laura       (1516F)( 4.0)
 13 Vanlommel Maxim       (1588F)( 4.0) ½-½  Poppe Gaitan          (1630F)( 4.0)
 14 Chimakadze Giorgi     (1551N)( 3.5) ½-½  Beheydt Dries         (1404N)( 4.0)
 15 Deschepper Simon      (1525F)( 4.0) 1-0  Top Sara              (1411N)( 3.0)
 16 Langie Jeroen         (1223N)( 4.0) 1-0  Noyez Jana            (   0 )( 1.5)
 17 Snoeck Jolien         ( 944N)( 2.5) ½-½  Mariën Jef            (   0 )( 2.0)
 18 D`Hooge Bertram       (   0 )( 3.5) Bye
    Barsegjan Anusavan    (1506N)( 0.0) Afwezig       
    Veestraeten Bram      (1608N)( 2.5) Afwezig       

(Go to Top)

Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M B Kash Vsch S B Lot
1 De Strycker Nathan 2130 7.5 2197 20W + 7Z + 12W + 11Z + 2W + 3Z = 18W + 6W = 5Z = 28.5 21 41.5 40.00 415
2 Ramacker Quinten 2012 6.5 2051 33W + 8Z + 3W + 5Z = 1Z - 22W + 12Z + 4W = 7Z = 29.0 18 35.5 34.00 91
3 Lee Deon 2074 6.0 2023 21Z + 14W + 2Z - 13W + 7Z + 1W = 6Z - 10W + 4Z = 29.0 17 32.5 32.75 828
4 Slagter Maxim 1817 6.0 1994 34W + 6Z + 5W - 12Z = 15W = 17Z + 8W + 2Z = 3W = 28.0 16 31.0 30.25 745
5 Lootens Matthias 1913 6.0 1954 30W = 24Z + 4Z + 2W = 22Z = 12W = 10W = 18Z + 1W = 25.5 15 31.0 30.75 657
6 Verhelst Joris 2034 6.0 1983 28Z + 4W - 20Z + 18W - 21Z + 13W + 3W + 1Z = 9Z = 25.0 17 29.5 29.00 147
7 Snoeks Pieter-Jan 1849 6.0 1932 37Z + 1W - 21Z + 31W + 3W - 15Z = 19W + 11Z + 2W = 25.0 17 29.5 25.75 651
8 Cuyt Sven 1715 6.0 1869 35Z + 2W - 31Z - 32W + 9Z + 14W + 4Z - 13W + 12Z + 23.5 18 27.0 25.00 425
9 Boucquet Emile 2062 5.5 1888 19W + 17Z + 11W - 10Z - 8W - 30Z + 24W + 16Z + 6W = 26.0 16 26.5 25.00 268
10 Jacobs Michiel 1814 5.5 1933 ... 26W + 27Z + 9W + 13Z = 18W = 5Z = 3Z - 19W + 25.5 15 28.0 28.75 302
11 Van De Vaerd Miguel 1912 5.5 1909 23Z + 27W + 9Z + 1W - 18Z - 16W = 22Z + 7W - 14Z + 24.0 16 30.0 25.00 64
12 Sterck Arno 1963 5.0 1862 26Z + 18W + 1Z - 4W = 30Z + 5Z = 2W - 15Z + 8W - 27.5 14 29.0 23.00 83
13 Terryn Ezra 1836 5.0 1824 25W = 16Z + 30W + 3Z - 10W = 6Z - 17W + 8Z - 20W + 26.0 14 26.0 22.00 86
14 De Mon Gino 1871 5.0 1765 29W + 3Z - 19W = 15Z = 33W + 8Z - 25W + 20Z + 11W - 23.0 14 25.5 20.25 848
15 Vanden Bussche Steven 1811 5.0 1739 31Z - 23W + 36Z + 14W = 4Z = 7W = 16Z = 12W - 24Z + 23.0 13 25.0 20.00 926
16 Harutyunyan Axel 1826 5.0 1757 27Z - 13W - 37Z + 23W + 28Z + 11Z = 15W = 9W - 21Z + 22.0 14 22.5 20.25 548
17 Van Laeken Jonathan 1840 5.0 1781 32Z + 9W - 28Z + 22W - 20Z + 4W - 13Z - 23W + 18Z + 21.5 15 24.0 19.00 757
18 Carpentier Jannes 1751 4.5 1820 36W + 12Z - 25W + 6Z + 11W + 10Z = 1Z - 5W - 17W - 27.5 13 29.0 19.50 669
19 Vincent Ayla 1650 4.5 1692 9Z - 32W + 14Z = 30W - 31Z + 26W + 7Z - 22W + 10Z - 22.0 13 22.5 16.50 592
20 Maesschalck Vincent 1690 4.0 1680 1Z - 37W + 6W - 24Z + 17W - 29Z + 33W F 14W - 13Z - 23.0 12 21.0 12.75 694
21 Snoeck Sarah 1670 4.0 1615 3W - 29Z + 7W - 25Z + 6W - 24Z - 31Z + 32W + 16W - 23.0 12 19.0 14.00 966
22 De Block Yordi 1848 4.0 1680 24W = 25Z = 33W + 17Z + 5W = 2Z - 11W - 19Z - 29W = 23.0 10 24.5 18.00 639
23 Deschepper Simon 1525 4.0 1511 11W - 15Z - 34W + 16Z - 26W - 35Z + 27W + 17Z - 32W + 21.0 12 15.0 10.50 901
24 Partoens Remi 1495 4.0 1629 22Z = 5W - 26Z = 20W - 36Z + 21W + 9Z - 30W + 15W - 20.5 11 19.0 12.50 350
25 Beheydt Dries 1404 4.0 1575 13Z = 22W = 18Z - 21W - 34Z + 28W + 14Z - 26W = 30Z = 20.5 10 19.0 14.25 799
26 Vanlommel Maxim 1588 4.0 1546 12W - 10Z - 24W = 27W + 23Z + 19Z - 30W = 25Z = 28W = 20.5 10 17.5 15.75 217
27 Langie Jeroen 1223 4.0 1351 16W + 11Z - 10W - 26Z - 29W - 32W + 23Z - 35Z + 36W + 20.0 12 16.0 10.50 456
28 Poppe Gaitan 1630 4.0 1518 6W - 34Z + 17W - 35Z + 16W - 25Z - 29W = 36Z + 26Z = 19.0 11 18.0 8.50 171
29 Blommaert Laura 1516 4.0 1482 14Z - 21W - 32Z - 34W + 27Z + 20W - 28Z = 31W + 22Z = 18.5 11 15.0 13.00 599
30 Chimakadze Giorgi 1551 3.5 1573 5Z = 31W + 13Z - 19Z + 12W - 9W - 26Z = 24Z - 25W = 22.5 9 20.5 14.50 938
31 D`Hooge Bertram 0 3.5 1530 15W + 30Z - 8W + 7Z - 19W - 33Z = 21W - 29Z - bye 21.5 10 19.0 14.50 869
32 Top Sara 1411 3.0 1339 17W - 19Z - 29W + 8Z - 35W + 27Z - 34W + 21Z - 23Z - 20.5 9 15.0 7.50 723
33 Veestraeten Bram 1608 2.5 1518 2Z - 35W + 22Z - 36W + 14Z - 31W = 20Z f ... ... 19.0 7 16.0 10.00 540
34 Snoeck Jolien 944 2.5 868 4Z - 28W - 23Z - 29Z - 25W - 36W + 32Z - bye 35W = 17.0 7 6.5 2.75 592
35 Mariën Jef 0 2.0 935 8W - 33Z - bye 28W - 32Z - 23W - 36Z = 27W - 34Z = 17.0 5 9.0 2.25 647
36 Noyez Jana 0 1.5 863 18Z - bye 15W - 33Z - 24W - 34Z - 35W = 28W - 27Z - 18.0 4 9.5 1.25 969
37 Barsegjan Anusavan 1506 0.0 1111 7W - 20Z - 16W - ... ... ... ... ... ... 15.5 0 0.0 9.00 757