Eindstand Liga Jeugdkampioenschap 2013

  = Kampioen+Geselecteerd            

= Geselecteerde Vlaams kampioenschap  

 
Alle geselecteerde deelnemers die wensen deel te nemen aan de Vlaamse kampioenschappen 2013 moeten aangesloten zijn.
Eindklassement Groep -8
DE = Onderling resultaat / MBH = Median Bucholz / KS = Kashdan / SB = Sonneborn-Berger /
PS = Voortschrijding
Nr.
1.
Naam
Persyn Alexander
STNR
13197
V/M
M
Geboorte
20/03/2005
Club
303
PTN
3 / 9
DE
0
MBH
29,5
KS
14
SB
7,5
 PS
18

 

 

Eindklassement Groep -10
DE = Onderling resultaat / MBH = Median Bucholz / KS = Kashdan / SB = Sonneborn-Berger / 
PS = Voortschrijding
Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Naam
Da Silva Heleno Jorit
Coucke Yari
Piceu Jarid
Devaere Luca
De Graeve Jelis
Goinge Charles
Verbeke Lucas
Claeys Louis
Declercq Jules
Soete Thibault
Cool Matteo
Van Belle Bas
STNR
12526
12146
12523
13328
12743
13271
 
 
 
13262
13380
13114
Cat
-10
-10
-10
-10
-10
-10
-10
-10
-10
-10
-10
-10
V/M
M
M
M
M
M
M
M
M
M
M
M
M
Geboorte
07/06/2003
26/01/2003
05/02/2004
26/01/2004
14/09/2003
17/06/2004
07/01/2004
26/02/2003
14/03/2003
11/04/2004
20/03/2003
28/03/2003
Club
302
303
362
304
303
303
362
362
361
303
303
303
Ptn
8,5
8,0
7,0
5,5
5,0
5,0
5,0
5,0
4,0
3,0
2,0
2,0
DE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
0
MBH
34,5
34,5
34,5
38,0
39,5
34,5
33,5
27,5
32,5
32,5
28,5
30,0
KS
34
32
29
21
24
20
20
12,5
17
14
5
11
SB
40,5
38,75
29,75
23,50
21,00
18,00
18,50
12,50
11,00
08,50
05,00
07,00
PS
40,5
37,5
33,5
28,5
28,0
26,0
22,0
18,0
20,0
18,0
11,0
14,0
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eindklassement Groep -12
DE = Onderling resultaat / MBH = Median Bucholz / KS = Kashdan / SB = Sonneborn-Berger / 
PS = Voortschrijding
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Naam
Daels Emma
Tanghe Joran
Schautteet Olivier
Cool Tristan
Verheiren Wesley
Daels Ilse
Benoot Roeland
Van Nuffel Milan
Cattoor Joy
Decorte Elias
Devaere Maya
Brackx Theo
Hessens Nina
Lafaut Pieter
Vancoillie Florian
CAT
-12
-12
-12
-12
-12
-12
-12
-12
-12
-12
-12
-12
-12
-12
-12
V/M
V
M
M
M
M
V
M
M
M
M
V
M
V
M
M
 Geboorte
19/12/2002
12/10/2001
14/05/2001
08/04/2001
18/04/2002
10/06/2001
10/05/2001
31/12/2002
03/11/2002
07/11/2002
26/04/2001
13/03/2002
17/03/2001
22/06/2001
28/05/2002      
STNR
10544
11866
12197
10602
12444
10542
13063
13794
12707
13715
13696
12000
13705
13134
13738
Club
304
301
303
303
303
304
361
301
318
303
304
312
303
303
303
Ptn
8,0
8,0
6,0
6,0
5,0
5,0
5,0
5,0
4,5
4,5
3,5
3,5
3,0
3,0
2,0
 DE
1
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
MBH
34,0
36,0
38,0
38,0
37,5
36,5
36,5
26,5
34,5
30,5
33,0
30,5
26,5
29,0
28,0
KS
33
33
27
27
24
24
20
19
18
18
15
15
14
13
11
SB
38,0
39,5
28,5
30,0
20,5
19,5
21,0
16,5
17,5
14,0
10,0
10,5
07,5
12,0
06,5
PS
37,0
41,0
32,0
33,0
28,0
24,0
23,0
21,5
23,5
21,5
19,0
18,0
13,0
16,5
09,0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Eindklassement Groep -14
DE = Onderling resultaat / MBH = Median Bucholz / KS = Kashdan / SB = Sonneborn-Berger / 
PS = Voortschrijding
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Naam
Huttl Sofie
Strobbe Jacob
Gyselinck Thibault
Vanroose Gunnar
Callebaut Giovanni
De Jaegher Lennert
Moyaert Alexandra
Benoot Reinoud
Busschaert Michiel
Vanhee Jens
Boucquet Emma
Bolsens Vinthan
Dupont Jonah
Demeyere Thomas
Elo
1416
1443
1151
1164
1150
 
 
 
 
 
 
 
V/M
V
M
M
M
M
M
V
M
M
M
V
M
M
M
Geboorte
18/01/2000
07/03/1999
09/10/1999
24/02/1999
28/07/1999
09/10/2000
30/03/2000
14/03/2000
23/06/1999
21/01/2000
24/05/2000
08/10/1999
02/10/2000
22/06/1999
Club
302
304
303
302
301
303
302
361
361
362
340
318
318
303
STNR
12524
11260
11637
11405
11419
12272
12097
13068
16114
13254
12170
12747
12716
13880
Ptn
8,5
7,0
6,0
6,0
5,0
5,0
4,5
4,0
4,0
3,5
3,5
2,5
2,5
1,0
 DE
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0,5
0,5
0
MBH
34,0
32,5
31,5
33,0
33,5
28,0
32,0
30,0
26,5
36,5
29,5
29,5
28,5
30,0
KS
34
30
27
27
24
23
22
21
21
19
19
16
16
12
SB
39,50
29,00
22,00
24,50
19,00
18,00
15,75
11,00
09,50
15,00
13,75
07,25
05,75
03,50
PS
44,5
34,0
28,0
29,0
28,0
23,0
23,5
19,0
16,0
23,5
17,5
12,0
09,0
08,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Eindklassement Groep -16
DE = Onderling resultaat / MBH = Median Bucholz / KS = Kashdan / SB = Sonneborn-Berger / 
PS = Voortschrijding
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Naam
Vanden Bussche Steven
Chaerle Josse
Parfenov Alexey
Carpentier Jannes
Van Dael Jonas
Coppens Nils
Noyez Jana
Combier Miguel
Duyvejonck Jari
Platteau Wout
Mestdagh Cyr
Elo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V/M
M
M
M
M
M
M
V
M
M
M
M
Cat
-16
-16
-16
-16
-16
-16
-16
-16
-16
-16
-16
Geboorte
29/07/1997
17/04/1997
21/02/1997
16/10/1998
29/10/1997
05/05/1997
12/11/1998
09/12/1997
20/08/1997
25/06/1997
21/04/1998
Club
301
302
301
302
362
304
302
303
313
361
361
StNr
11317
50013
11406
12290
13108
11645
13796
13877
13617
13144
13133
Ptn
4,5
4,5
4,0
4,0
3,5
3,0
3,0
3,0
2,5
2,0
2,0
DE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MBH
19,5
19,0
20,5
20,0
14,0
18,5
13,0
12,5
14,0
14,0
14,0
KS
20,0
19,0
13,0
18,0
17,0
16,0
11,0
12,0
09,0
09,0
09,0
SB
16,50
15,75
15,50
12,75
07,75
07,50
07,00
06,00
06,00
04,00
03,50
PS
17,0
18,5
17,0
19,5
13,0
14,0
09,5
09,0
12,0
05,0
06,0
 
Eindklassement Groep -18, -20
DE = Onderling resultaat / MBH = Median Bucholz / KS = Kashdan / SB = Sonneborn-Berger / 
PS = Voortschrijding
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naam
Decrop Benjamin
Larsen Sander
Vandamme Florian
Vervenne Wim
Vanroose Sibran
Poppe Gaitan
Top Sara
Pu Linden
Vanhee Yordi
Deconinck Louis
Elo
 
 
V/M
M
M
M
M
M
M
V
M
M
M
Cat
-20
-18
-18
-18
-18
-18
-18
-18
-20
-18
Geboorte
31/05/1994
25/10/1996
13/10/1995
13/09/1995
20/01/1995
24/04/1995
13/05/1995
15/10/1996
30/10/1993
01/03/1996
Club
301
362
361
304
302
301
361
303
301
304
StNr
28436
26034
10030
01325
45144
13004
10259
10004
10927
11647
Ptn
6,5
5,0
5,0
4,5
4,0
4,0
3,5
3,0
2,5
2,0
DE
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
MBH
22,0
22,0
19,5
19,0
18,5
17,0
18,5
20,0
17,0
16,0
KS
26,0
20,0
22,0
20,0
19,0
15,0
17,0
16,0
09,0
13,0
SB
27,00
23,25
17,50
14,75
11,00
11,50
10,50
08,50
05,75
05,50
PS
27,0
18,0
22,0
19,0
19,0
13,0
14,5
13,0
10,0
11,0