LIGAKAMPIOENSCHAPPEN 2013 - 2014

Hebben plaats in Kortrijk, voor de juiste datas zie: Ligakampioenschappen / Reglementen Ligakamp.

Alle foto's dankzij Stefan Huttl van de ligakampioenschappen 2013-2014 vind je hier!

Paringen & uitslagen onderaan deze pagina:
Stand na de 7de en laatste ronde:
Pt:
PS:
DE
MBH:
KS:
SB:
AVR:
Behaald resultaat
Voortschrijding
Onderling resultaat
Median Bucholz
Kashdan
Sonneborn-Berger

Gemiddelde rating tegenstanders

Eindstand reeks A
Naam:
1.  Piceu Tom
2.  Boucquet Emile
3.  Decat Ben
4.  Daels Marc
5.  Vanhuyse Nele
6.  Feys Bert
7.  Houthoofd Kurt
8.  Maddens Martijn
9.  Feys Jan
Stamnummer:
51861
34738
22411
  4073
11669
16195
  5801
  6653
65846
Elo:
2340
2124
1975
2232
1922
2084
2095
1982
1984
Kring:
362
303
309
302
305
309
340
309
309
Pt.
7
5
4
4
4
PS:
28
21½
20½
20
15½
19½
16
14
9
MBH:
21
19½
22½
21½
17
20½
18½
17
14
 
KS:
28
21
19
16
16
18
19
18
  8
 
SB:
29
18¼
17½
17½
13¼
13¼
11½
11¼
  6¼
AVR:
2054
1938
2041
2014
1892
1995
1947
1921
1793
 
Eindstand Reeks B
Naam:
Bleys Michiel
Kamps Matthias
Huttl Sofie
Deketelaere Franky
Cottegnie Francis
Deblauwe Pauwel
Ottevaere Herman
Verbrugghe Patrick
Petralia Fabio
Lenoir Aurèle
 
Stamnr:
13263
20168
12524
10707
27600
    213
12742
27138
11450
22250
 
Elo:
1789
1853
1719
1784
1863
1817
1743
1720
1753
1771
 
Kring:
309
309
302
309
302
305
305
353
309
322
 
Pt:
3
3
3
2
 
PS:
19
14½
13½
13½
12
10½
  9
  8
  7
  9
 
MBH:
20½
16½
17
18
16½
16
14½
15
14½
17
 
KS:
19
12
  9
15
14
15
  9
10
  9
  9
 
SB:
17½
  9
10¼
  9¼
  8½
  7½
  6
  5¾
  5½
  4½
 
AVR:
1985
1885
1890
1929
1929
1906
1878
1892
1837
1975
 
Eindstand Reeks C
Naam:
Carpentier Jannes
Vandamme Florian
Claessens Eric
Chaerle Josse
Vanden Abeele Xavier
Demyere Dirk
De Wandel Marc
Reynaert Jozef
Degrieck Peter
Galle Eric
Bourgois Maxime
De Soete Jan
Verslype Geert
 
Stamnr:
12290
10030
40576
50013
55280
58947
10839
38598
54429
  4243
55204
10650
12710
 
Elo
1603
1530
1551
1664
1650
1623
1502
1623
1610
1594
1604
1528
1554
 
Kring:
302
361
309
302
363
320
302
309
309
353
353
312
322
 
Pt:
5
2
2
 
PS
22
20½
20½
17½
15
14½
14
14
13½
13½
13
10
  8
 
DE
½
½
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
 
MBH
20
18½
20½
21
20
17
20½
18
17½
16
16½
20½
16
 
KS
22
23
21
18
12
11
12
13
15
16
11
  9
  8
 
SB
20
18
17
19
12
11
11
  9
11
  9
10
  5
  5
 
AVR
1575
1576
1607
1587
1616
1602
1615
1563
1618
1582
1602
1577
1583
Eindstand Reeks D
Naam:
Vanmechelen Gaby
Vaneechoutte Ruben
Buyse Brent
Steelandt Andre
Verbanck Bram
Depypere Rene
Vallenpint Germain
Brackx Theo
Vermeersch Dirk
Cool Tristan
Vanassche Renaat
Da Silva Heleno Jorit
De Maertelaere Marcel
Bulckaert Luc
Dharmadi Djaka
Spilliaert Hugo
Maloukos Panagiotis
Leuridan Brecht
Maddens Philippe
 
Stamnr:
40436
11668
14199
10804
12027
21393
14737
12000
18849
10602
4316
12526
13560
35793
17086
15229
14431
26298
11672
 
Elo:
1383
1337
0
1465
1328
1471
1466
1256
1306
1124
1234
1221
1168
1444
1236
1436
0
1251
1254
 
Kring:
340
305
309
312
302
309
353
312
361
303
322
302
305
353
353
353
322
322
309
 
Pt:
4
4
4
3
3
3
3
2
1
 
PS
26
22
20½
20½
20
18
16
14
11½
14
13
17
13
11
  8
  8½
12
  7
  3
 
DE
  ½
1
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 
MBH
20½
22½
20
23
19½
21
17½
17
16
18
13½
23½
19
15½
13
17
17½
16½
14½
 
KS
23
23
23
20
20
20
19
11
14
17
17
16
16
14
12
9
6
11
6
 
SB
19¾
23¾
19¼
18¾
16¾
14¼
11½
12½
11¼
8
11½
6
1
 
AVR
1295
1318
1304
1310
1325
1306
1288
1300
1265
1333
1359
1336
1294
1261
1385
1308
1253
1284
1250
       
   Paringen ronde 1  paringen rechtstreeks ook op:
Paringen reeks A+B
  1. Cottegnie Fransis (1875)
  2. FM Marc Daels (2234)
  3. Deblauwe Pauwel (1821)
  4. Houthoofd Kurt n(2095)
  5. Deketelaere Francky (1784)
  6. Decat Ben (1986)
  7. Kamps Matthias(1753)
  8. Maddens Martijn (1982)
  9. Verbrugghe Patrick (1720)
10. Huttl Sofie (1719)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
FM Piceu Tom (2349)
Petralia Fabio (1853)
Boucquet Emile (2124)
Bleys Michiel(1790)
Feys Bert (2084)
Lenoir Aurele (1771)
Feys Jan (1984)
Ottevaere Herman (1743)
Vanhuyse Nele (1938)
Bye (1)
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1

 

 

 
 
 
 
 
 
 
Paringen reeks C  rechtstreeks ook op:


1. Degrieck Peter (1615)
2. Vanden Abeele Xavier (1666)
3. Verslype Geert (1554)
4. Bourgois Maxime (1628)
5. Vandamme Florian (1530)
6. Carpentier Jannes (1620)
7. De Soete Jan (1494)
-
-
-
-
-
-
Chaerle Josse (1690)
Galle Erik (1594)
De Meyere Dirk (1631)
Claessens Erik (1551)
Reynaert Jozef (1623)
De Wandel Marc (1499)
 
½ - ½
1 - 0
2 - 2
0 - 1
1 - 0
1 - 0
 
 
 
 
 
 
 
 
Paringen reeks D  rechtstreeks ook op:
  1. Depypere Rene (1471)
  2. Leuridan Brecht (1251)
  3. Steelandt Andre (1465)
  4. Da Silva Heleno Jorit (1228)
  5. Spilliaert Hugo (1430)
  6. De Maertelaer Marcel (1168)
  7. Vaneechoutte Ruben (1330)
  8. Brackx Theo (0)
  9. Vermeersch Dirk (1306)
10. Maloukos Panagiotis (0)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Maddens Philippe (1254)
Vallenpint Germain (1466)
Dharmadi Djaka (1236)
Bulckaert Luc (1442)
Vanassche Renaat (1224)
Vanmechelen Gaby (1383)
Cool Tristan (1152)
Verbanck Bram (1330)
Buyse Brent (0)
Bye (1)
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
 
Paringen ronde 2 reeks A+B

Paringen rechtstreeks ook op:

  1. FM Piceu Tom (2349)
  2. Vanhuyse Nele (1938)
  3. Boucquet Emile (2124)
  4. Feys Bert (2084)
  5. Bleys Michiel(1790)
  6. Lenoir Aurele (1771)
  7. Feys Jan (1984)
  8. Ottevaere Herman (1743)
  9. Petralia Fabio (1853)
10. Verbrugghe Patrick (1720)
 
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Maddens Martijn (1982)
FM Marc Daels (2234)
Kamps Matthias(1753)
Huttl Sofie (1719)
Decat Ben (1986)
Houthoofd Kurt (2095)
Deblauwe Pauwel (1821)
Cottegnie Fransis (1875)
Deketelaere Francky (1784)
Bye (1)
 
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
½ - ½
0 - 1
½ - ½
½ - ½
0 - 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1.Claessens Erik (1551)
2. De Soete Jan (1494)
3. Chaerle Josse (1690)
4. De Meyere Dirk (1631)
5. Reynaert Jozef (1623)
6. Galle Erik (1594)
7. De Wandel Marc (1499)
-
-
-
-
-
-
-
Vanden Abeele Xavier (1666)
Carpentier Jannes (1620)
Vandamme Florian (1530)
Degrieck Peter (1615)
Verslype Geert (1554)
Bourgois Maxime (1628)
Bye
1 - 0
0 - 1
1 - 0
 ½ - ½
1 - 0
½ - ½
 
 
 
 
 
 
 
 
Paringen reeks D  rechtstreeks ook op:
  1. Verbanck Bram (1330)
  2.Vallenpint Germain (1466)
  3. Vanassche Renaat (1224)
  4. Vanmechelen Gaby (1383)
  5. Buyse Brent (0)
  6. Bulckaert Luc (1442)
  7. Dharmadi Djaka (1236)
  8. Cool Tristan (1152)
  9. Maddens Philippe (1254)
10. Brackx Theo (0)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Depypere Rene (1471)
Da Silva Heleno Jorit (1228)
Steelandt Andre (1465)
Maloukos Panagiotis (0)
Vaneechoutte Ruben (1330)
Leuridan Brecht (1251)
Spilliaert Hugo (1430)
Vermeersch Dirk (1306)
De Maertelaer Marcel (1168)
Bye (1)
½ - ½
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
½ - ½
0 - 1
 ½ - ½
0 - 1
 
Paringen ronde 3 reeks A+B
Paringen rechtstreeks ook op:
  1. Boucquet Emile (2124)
  2. FM Marc Daels (2234)
  3. Decat Ben (1986)
  4. Maddens Martijn (1982)
  5. Houthoofd Kurt (2095)
  6. Huttl Sofie (1719)
  7. Kamps Matthias(1753)
  8. Cottegnie Fransis (1875)
  9. Deblauwe Pauwel (1821)
10. Lenoir Aurele (1771)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
FM Piceu Tom (2349)
Feys Bert (2084)
Vanhuyse Nele (1938)
Bleys Michiel(1790)
Verbrugghe Patrick (1720)
Deketelaere Francky (1784)
Ottevaere Herman (1743)
Feys Jan (1984)
Petralia Fabio (1853)
Bye (1)
 
0 - 1
½ - ½
1 - 0
½ - ½
1 - 0
0 - 1
1 - 0
½ - ½
½ - ½
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Paringen reeks C  rechtstreeks ook op:
1.Carpentier Jannes (1620)
2. Vanden Abeele Xavier (1666)
3. De Wandel Marc (1499)
4. Degrieck Peter (1615)
5. Vandamme Florian (1530)
6. Verslype Geert (1554)
7.Bourgois Maxime (1628)
-
-
-
-
-
-
-
Claessens Erik (1551)
Chaerle Josse (1690)
De Meyere Dirk (1631)
Reynaert Jozef (1623)
De Soete Jan (1494)
Galle Erik (1594)
Bye
½ - ½
½ - ½
½ - ½
0 - 1
1  - 0
0 - 1
 
 
 
 
 
 
Paringen reeks D  rechtstreeks ook op:
  1. Steelandt Andre (1465)
  2.Da Silva Heleno Jorit (1228)
  3. Depypere Rene (1471)
  4. Spilliaert Hugo (1430)
  5. Maloukos Panagiotis (0)
  6. De Maertelaer Marcel (1168)
  7. Leuridan Brecht (1251)
  8. Vermeersch Dirk (1306)
  9. Maddens Philippe (1254)
10. Dharmadi Djaka (1236)
 
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Vaneechoutte Ruben (1330)
Vanmechelen Gaby (1383)
Vallenpint Germain (1466)
Verbanck Bram (1330)
Vanassche Renaat (1224)
Brackx Theo (0)
Buyse Brent (0)
Bulckaert Luc (1442)
Cool Tristan (1152)
Bye (1)
 
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
½ - ½
0 - 1
Paringen ronde 4 reeks A+B
  1. FM Piceu Tom (2349)
  2. Feys Bert (2084)
  3. Deketelaere Francky (1784)
  4. Maddens Martijn (1982)
  5. Bleys Michiel(1790)
  6. Feys Jan (1984)
  7. Vanhuyse Nele (1938)
  8. Verbrugghe Patrick (1720)
  9. Petralia Fabio (1853)
10. Ottevaere Herman (1743)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
FM Marc Daels (2234)
Decat Ben (1986)
Boucquet Emile (2124)
Houthoofd Kurt (2095)
Kamps Matthias(1753)
Lenoir Aurele (1771)
Deblauwe Pauwel (1821)
Cottegnie Fransis (1875)
Huttl Sofie (1719)
Bye (1)
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
 
 
 
 
 
Paringen reeks C  rechtstreeks ook op:
1.Chaerle Josse (1690)
2. Claessens Erik (1551)
3. Reynaert Jozef (1623)
4. Bourgois Maxime (1628)
5. Galle Erik (1594)
6. De Soete Jan (1494)
7. Verslype Geert (1554)
-
-
-
-
-
-
-
Carpentier Jannes (1620)
Vandamme Florian (1530)
De Meyere Dirk (1631)
Vanden Abeele Xavier (1666)
De Wandel Marc (1499)
Degrieck Peter (1615)
Bye
½ - ½
0 - 1
½ - ½
½ - ½
½ - ½
0 - 1
 
Paringen reeks D  rechtstreeks ook op:
  1. Vanmechelen Gaby (1383)
  2. Vaneechoutte Ruben (1330)
  3. Verbanck Bram (1330)
  4. Buyse Brent (0)
  5. Cool Tristan (1152)
  6. Vallenpint Germain (1466)
  7. Bulckaert Luc (1442)
  8. Brackx Theo (0)
  9. Leuridan Brecht (1251)
10. Spilliaert Hugo (1430) Afwezig
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Steelandt Andre (1465)
Depypere Rene (1471)
Da Silva Heleno Jorit (1228)
De Maertelaer Marcel (1168)
Maloukos Panagiotis (0)
Dharmadi Djaka (1236)
Vanassche Renaat (1224)
Vermeersch Dirk (1306)
Maddens Philippe (1254)
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
½ - ½
1 - 0
1 - 0

 

 

 

 

Paringen ronde 5 reeks A+B
Paringen rechtstreeks ook op:
  1. Decat Ben (1986)
  2. Boucquet Emile (2124)
  3. Houthoofd Kurt (2095)
  4. Lenoir Aurele (1771)
  5. Huttl Sofie (1719)
  6. Cottegnie Fransis (1875)
  7. Kamps Matthias(1753)
  8. Ottevaere Herman (1743)
  9. Deblauwe Pauwel (1821)
10. Petralia Fabio (1853)
-
-
-
-
-
 -
-
-
-
-
FM Piceu Tom (2349)
Bleys Michiel(1790)
FM Marc Daels (2234)
Feys Bert (2084)
Vanhuyse Nele (1938)
Maddens Martijn (1982)
Deketelaere Francky (1784)
Feys Jan (1984)
Verbrugghe Patrick (1720)
Bye (1)
 0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
½ - ½
½ - ½
½ - ½
½ - ½
1 - 0

 

 
 
Paringen reeks C  rechtstreeks ook op:
1. Carpentier Jannes (1620)
2. De Wandel Marc (1499)
3. Claessens Erik (1551)
4. De Meyere Dirk (1631)
5. Degrieck Peter (1615)
6. De Soete Jan (1494)
7. Vanden Abeele Xavier (1666)
-
-
-
-
-
-
-
Vandamme Florian (1530)
Chaerle Josse (1690)
Reynaert Jozef (1623)
Bourgois Maxime (1628)
Galle Erik (1594)
Verslype Geert (1554)
Bye
½ - ½
½ - ½
1 - 0
½ - ½
½ - ½
1 - 0

 

Paringen reeks D  rechtstreeks ook op:
  1. Depypere Rene (1471)
  2. Steelandt Andre (1465)
  3.Da Silva Heleno Jorit (1228)
  4.Cool Tristan (1152)
  5. De Maertelaer Marcel (1168)
  6. Maloukos Panagiotis (0)FF
  7. Dharmadi Djaka (1236)
  8. Vanassche Renaat (1224)
  9. Vermeersch Dirk (1306)
10. Maddens Philippe (1254)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Vanmechelen Gaby (1383)
Buyse Brent (0)
Vaneechoutte Ruben (1330)
Verbanck Bram (1330)
Vallenpint Germain (1466)
Brackx Theo (0)
Bulckaert Luc (1442)
Leuridan Brecht (1251)
Spilliaert Hugo (1430)
0 - 1
½ - ½
0 - 1
0 - 1
0 - 1
FF - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0

 

 

 

 

 

 

 
Paringen ronde 6 reeks A+B
Paringen rechtstreeks ook op:
  1. FM Piceu Tom (2349)
  2. Feys Bert (2084)
  3. FM Marc Daels (2234)
  4. Bleys Michiel(1790)
  5. Vanhuyse Nele (1938)
  6. Deketelaere Francky (1784)
  7. Lenoir Aurele (1771)
  8. Ottevaere Herman (1743)
  9. Verbrugghe Patrick (1720)
10. Feys Jan (1984)
-
-
-
-
-
 -
-
-
-
-
Houthoofd Kurt (2095)
Boucquet Emile (2124)
Decat Ben (1986)
Huttl Sofie (1719)
Kamps Matthias(1753)FF
Cottegnie Fransis (1875)
Maddens Martijn (1982)
Deblauwe Pauwel (1821)
Petralia Fabio (1853)
Bye (1)
1 - 0
½ - ½
½ - ½
1 - 0
1 - 0 FF
½ - ½
0 - 1
0 - 1
½ - ½

 

 

 

 

 

 

Paringen reeks C  ronde 6 rechtstreeks ook op:
1. Vanden Abeele Xavier (1666)
2. Chaerle Josse (1690)
3. Vandamme Florian (1530)
4. Bourgois Maxime (1628)
5. Reynaert Jozef (1623)
6. Galle Erik (1594)
7. De Meyere Dirk (1631)
-
-
-
-
-
-
-
Carpentier Jannes (1620)
Claessens Erik (1551)
Verslype Geert (1554)
Degrieck Peter (1615)
De Wandel Marc (1499)
De Soete Jan (1494)
Bye (1)
0 - 1
½ - ½
1 - 0
½ - ½
0 - 1
1 - 0  

 

 

 

 

Paringen reeks D  rechtstreeks ook op:
  1. Vanmechelen Gaby (1383)
  2. Verbanck Bram (1330)
  3. Buyse Brent (0)
  4. Vallenpint Germain (1466)
  5. Vanassche Renaat (1224)
  6. Bulckaert Luc (1442)
  7. Maloukos Panagiotis (0)FF
  8. Leuridan Brecht (1251)
  9.Maddens Philippe (1254)
10.Spilliaert Hugo (1430)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Vaneechoutte Ruben (1330)
Steelandt Andre (1465)
Da Silva Heleno Jorit (1228)
Brackx Theo (0)
Depypere Rene (1471)
Cool Tristan (1152)
Vermeersch Dirk (1306)
De Maertelaer Marcel (1168)
Dharmadi Djaka (1236)
Bye (1)
½ - ½
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
FF0 - 1
0 - 1
0 - 1

 

 

 

 

 

 

Paringen ronde 7 op 09-03-2014  reeks A+B
Paringen rechtstreeks ook op:
  1. Feys Bert (2084)
  2. Boucquet Emile (2124)
  3. Bleys Michiel(1790)
  4. Vanhuyse Nele (1938)
  5. Houthoofd Kurt (2095)
  6. Maddens Martijn (1982)
  7. Feys Jan (1984) FF
  8. Petralia Fabio (1853)
  9. Verbrugghe Patrick (1720)
10. Kamps Matthias(1753) FF
-
-
-
-
-
 -
-
-
-
-
FM Piceu Tom (2349)
Decat Ben (1986)
FM Marc Daels (2234)
Cottegnie Fransis (1875)
Deketelaere Francky (1784)
Deblauwe Pauwel (1821)
Huttl Sofie (1719)
Ottevaere Herman (1743)
Lenoir Aurele (1771)
Bye (1)
0 - 1
½ - ½
½ - ½
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1 ff
½ - ½-
1 - 0

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Paringen ronde 7 op 09-03-2014 reeks C. 
Paringen rechtstreeks ook op:
1. Carpentier Jannes (1620)
2. De Wandel Marc (1499)
3. Claessens Erik (1551)
4. De Meyere Dirk (1631)
5. Degrieck Peter (1615)
6. Verslype Geert (1554)
7. Reynaert Jozef (1623)
-
-
-
-
-
-
-
Galle Erik (1594)
Vandamme Florian (1530)
De Soete Jan (1494)
Chaerle Josse (1690)
Vanden Abeele Xavier (1666)
Bourgois Maxime (1628)
Bye (1)
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
½ - ½
½ - ½
 
Paringen ronde 7 op 09-03-2014  reeks D.
Paringen  rechtstreeks ook op:
  1. Buyse Brent (0)
  2. Vaneechoutte Ruben (1330)
  3. Steelandt Andre (1465)
  4. Depypere Rene (1471)
  5. De Maertelaer Marcel (1168)
  6. Da Silva Heleno Jorit  (1228)
  7. Spilliaert Hugo (1430)
  8. Maddens Philippe (1254)
  9. Dharmadi Djaka (1236)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Vanmechelen Gaby (1383)
Verbanck Bram (1330)
Vallenpint Germain (1466)
Cool Tristan (1152)
Vermeersch Dirk (1306)
Brackx Theo (0)
Bulckaert Luc (1442)
Vanassche Renaat (1224)
Leuridan Brecht (1251)
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
½ - ½
0 - 1
1 - 0