Belgische Jeugdkampioenschappen 2014 -8

250

 

Foto's van de Belgisch Jeugdkampioenschappen 2014 vind je hier

(©) KBSB 2005
PairTwo 5.55 2013/11/26
Org. :
jeugdschaak.be ,Blankenberge ,2014
Arbit. :
IA Sylvin De Vet
, Tempo :
90 min. + 30 sec. / zet
Tie Break
Pts, Onderling Res, Voortschrijding, Bucholtz, SonneBorn, aantal overwinningen
F.R.B.E.
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering
Eindklassement
    Naam                    ELO    Cat Nr     V/M  Club            Ptn   Res   Vsch  Buch S B 
 1 Katranov Mikhail    (   0 )14  13297  M  Leopoldsburg    9.0/9   862  45.0  52.5 52.50  9
 2 Vanduyfhuys Igor    (   0 )14  14603  M  KGSRL Gent      8.0/9   603  37.0  47.5 38.50  8
 3 Nemegeer Arne       (   0 )14  14068  M  Aalter          7.0/9   344  37.0  51.0 34.00  7
 4 Deleu Karen         (   0 )15  14521  V  KGSRL Gent      6.0/9   252  35.0  52.0 28.00  6
 5 Ettibaryan Levon    (   0 )14  14728  M  CREB Bruxelles  6.0/9   252  30.0  44.5 25.00  6
 6 Micciche Ruben      (1150N)14  14274  M  CREB Bruxelles  5.5/9   915  31.0  49.0 23.75  5
 7 Dallemagne Rodrigue (   0 )14  14275  M  Namur-Echecs    5.0/9    43  29.0  50.0 20.00  5
 8 Zouaghi Amir        (   0 )14  14606  M  KGSRL Gent      5.0/9   167  28.0  45.5 18.50  5
 9 Vande Ginste Simon  (   0 )14  13062  M  Brasschaat      5.0/9   170  27.0  45.0 20.50  5
10 Ettibaryan Hovanes  (   0 )14  14732  M  CREB Bruxelles  5.0/9   167  26.0  46.5 18.50  5
11 Roose Casimir       (   0 )14  14724  M  KOSK Oostende   5.0/9   167  23.0  38.5 17.00  5
12 Karpati Daniel      (   0 )14  14738  M  2 Fous Diogène  5.0/9    43  19.0  31.5 13.50  5
13 Debunne Lasse       (   0 )14  14392  M  Mercatel        4.5/9   127  24.0  38.5 15.25  4
14 Talbot Romain       (   0 )14  14579  M  CRELEL Liège    4.5/9   124  21.5  39.5 18.25  4
15 Foissey Nathan      (   0 )14  14718  M  Woluwé          4.5/9     0  20.0  34.5 14.00  3
16 Deleu Leen          (   0 )15  14517  V  KGSRL Gent      4.0/9    91  25.0  42.0 15.00  4
17 Murphy Raphael      (1118N)14  14300  M  Nivelles        4.0/9   774  22.0  46.0 15.50  4
18 Lambrecht Rune      (   0 )14  14234  M  Blankenberge    4.0/9   -87  20.0  38.5 12.25  3
19 Faybish Dana        (   0 )15  14639  V  Anderlecht      4.0/9   -36  17.0  32.0 11.50  4
20 Collin Adelaide     (   0 )15  13359  V  Namur-Echecs    4.0/9    52  14.0  39.0 10.75  3
21 Bleuze Kasper       (   0 )14  14698  M  Geel            3.5/9   -80  17.0  33.0  8.25  3
22 Abramovich Yana     (   0 )15  14084  V  KOSK Oostende   3.5/9  -141  16.5  37.0  9.25  2
23 Toro Miguel         (   0 )14  14722  M  Aalter          3.0/9   -54  18.0  37.5 10.25  2
24 Roose Hoara         (   0 )15  14727  V  KOSK Oostende   3.0/9   -50  15.0  36.5  4.25  2
25 Bartholome Charles  (   0 )14  14645  M  Namur-Echecs    3.0/9  -193  12.0  28.5  4.25  2
26 Bartholome Marie    (   0 )15  14649  V  Namur-Echecs    3.0/8  -158  11.0  28.0  6.00  2
27 Gheury Julie        (   0 )15  14301  V  Amay            1.0/9  -735   4.0  29.5  0.25  0
Bovenkant van de pagina
Ronde 1 (13-04-2014)
  1 Roose Hoara           (   0 )( 3.0) 0-1  Micciche Ruben        (1150N)( 5.5)
  2 Murphy Raphael        (1118N)( 4.0) 1-0  Roose Casimir         (   0 )( 5.0)
  3 Bartholome Marie      (   0 )( 3.0) 0-1  Abramovich Yana       (   0 )( 3.5)
  4 Katranov Mikhail      (   0 )( 9.0) 1-0  Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0)
  5 Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0) 1-0  Karpati Daniel        (   0 )( 5.0)
  6 Ettibaryan Hovanes    (   0 )( 5.0) 1-0  Talbot Romain         (   0 )( 4.5)
  7 Deleu Karen           (   0 )( 6.0) 1-0  Foissey Nathan        (   0 )( 4.5)
  8 Ettibaryan Levon      (   0 )( 6.0) 1-0  Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0)
  9 Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5) 0-1  Zouaghi Amir          (   0 )( 5.0)
 10 Collin Adelaide       (   0 )( 4.0) 0-1  Vanduyfhuys Igor      (   0 )( 8.0)
 11 Deleu Leen            (   0 )( 4.0) 0-1  Nemegeer Arne         (   0 )( 7.0)
 12 Faybish Dana          (   0 )( 4.0) 0-1  Toro Miguel           (   0 )( 3.0)
 13 Debunne Lasse         (   0 )( 4.5) 1-0  Gheury Julie          (   0 )( 1.0)
 14 Bartholome Charles    (   0 )( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 2 (14-04-2014)
  1 Micciche Ruben        (1150N)( 5.5) 1-0  Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0)
  2 Nemegeer Arne         (   0 )( 7.0) 1-0  Murphy Raphael        (1118N)( 4.0)
  3 Abramovich Yana       (   0 )( 3.5) 0-1  Deleu Karen           (   0 )( 6.0)
  4 Vanduyfhuys Igor      (   0 )( 8.0) 0-1  Katranov Mikhail      (   0 )( 9.0)
  5 Toro Miguel           (   0 )( 3.0) 0-1  Ettibaryan Hovanes    (   0 )( 5.0)
  6 Bartholome Charles    (   0 )( 3.0) 0-1  Ettibaryan Levon      (   0 )( 6.0)
  7 Zouaghi Amir          (   0 )( 5.0) 1-0  Debunne Lasse         (   0 )( 4.5)
  8 Karpati Daniel        (   0 )( 5.0) 1-0  Bartholome Marie      (   0 )( 3.0)
  9 Foissey Nathan        (   0 )( 4.5) ½-½  Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5)
 10 Roose Casimir         (   0 )( 5.0) 1-0  Collin Adelaide       (   0 )( 4.0)
 11 Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0) 1-0  Faybish Dana          (   0 )( 4.0)
 12 Gheury Julie          (   0 )( 1.0) 0-1  Deleu Leen            (   0 )( 4.0)
 13 Talbot Romain         (   0 )( 4.5) 1-0  Roose Hoara           (   0 )( 3.0)
 14 Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 3 (14-04-2014)
  1 Ettibaryan Levon      (   0 )( 6.0) 0-1  Micciche Ruben        (1150N)( 5.5)
  2 Katranov Mikhail      (   0 )( 9.0) 1-0  Zouaghi Amir          (   0 )( 5.0)
  3 Ettibaryan Hovanes    (   0 )( 5.0) 0-1  Nemegeer Arne         (   0 )( 7.0)
  4 Deleu Karen           (   0 )( 6.0) 1-0  Karpati Daniel        (   0 )( 5.0)
  5 Murphy Raphael        (1118N)( 4.0) 0-1  Vanduyfhuys Igor      (   0 )( 8.0)
  6 Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0) 1-0  Abramovich Yana       (   0 )( 3.5)
  7 Deleu Leen            (   0 )( 4.0) 1-0  Roose Casimir         (   0 )( 5.0)
  8 Toro Miguel           (   0 )( 3.0) 0-1  Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0)
  9 Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0) 1-0  Bartholome Charles    (   0 )( 3.0)
 10 Debunne Lasse         (   0 )( 4.5) 0-1  Talbot Romain         (   0 )( 4.5)
 11 Collin Adelaide       (   0 )( 4.0) 0-1  Foissey Nathan        (   0 )( 4.5)
 12 Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5) 0-1  Faybish Dana          (   0 )( 4.0)
 13 Roose Hoara           (   0 )( 3.0) 1-0  Gheury Julie          (   0 )( 1.0)
 14 Bartholome Marie      (   0 )( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 4 (15-04-2014)
  1 Micciche Ruben        (1150N)( 5.5) 0-1  Deleu Karen           (   0 )( 6.0)
  2 Nemegeer Arne         (   0 )( 7.0) 0-1  Katranov Mikhail      (   0 )( 9.0)
  3 Vanduyfhuys Igor      (   0 )( 8.0) 1-0  Ettibaryan Hovanes    (   0 )( 5.0)
  4 Talbot Romain         (   0 )( 4.5) 0-1  Ettibaryan Levon      (   0 )( 6.0)
  5 Zouaghi Amir          (   0 )( 5.0) 0-1  Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0)
  6 Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0) 1-0  Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0)
  7 Foissey Nathan        (   0 )( 4.5) 0-1  Deleu Leen            (   0 )( 4.0)
  8 Abramovich Yana       (   0 )( 3.5) 0-1  Roose Casimir         (   0 )( 5.0)
  9 Karpati Daniel        (   0 )( 5.0) 0-1  Toro Miguel           (   0 )( 3.0)
 10 Faybish Dana          (   0 )( 4.0) 0-1  Debunne Lasse         (   0 )( 4.5)
 11 Bartholome Charles    (   0 )( 3.0) 0-1  Roose Hoara           (   0 )( 3.0)
 12 Collin Adelaide       (   0 )( 4.0) 0-1  Murphy Raphael        (1118N)( 4.0)
 13 Gheury Julie          (   0 )( 1.0) 0-1  Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5)
    Bartholome Marie      (   0 )( 3.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 5 (16-04-2014)
  1 Katranov Mikhail      (   0 )( 9.0) 1-0  Deleu Karen           (   0 )( 6.0)
  2 Deleu Leen            (   0 )( 4.0) 0-1  Micciche Ruben        (1150N)( 5.5)
  3 Ettibaryan Levon      (   0 )( 6.0) 0-1  Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0)
  4 Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0) 0-1  Nemegeer Arne         (   0 )( 7.0)
  5 Roose Hoara           (   0 )( 3.0) 0-1  Vanduyfhuys Igor      (   0 )( 8.0)
  6 Murphy Raphael        (1118N)( 4.0) 1-0  Talbot Romain         (   0 )( 4.5)
  7 Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0) 0-1  Ettibaryan Hovanes    (   0 )( 5.0)
  8 Toro Miguel           (   0 )( 3.0) 0-1  Zouaghi Amir          (   0 )( 5.0)
  9 Roose Casimir         (   0 )( 5.0) 0-1  Debunne Lasse         (   0 )( 4.5)
 10 Abramovich Yana       (   0 )( 3.5) ½-½  Foissey Nathan        (   0 )( 4.5)
 11 Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5) 1-0  Bartholome Charles    (   0 )( 3.0)
 12 Bartholome Marie      (   0 )( 3.0) 0-1  Faybish Dana          (   0 )( 4.0)
 13 Gheury Julie          (   0 )( 1.0) 0-1  Karpati Daniel        (   0 )( 5.0)
 14 Collin Adelaide       (   0 )( 4.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 6 (16-04-2014)
  1 Micciche Ruben        (1150N)( 5.5) 0-1  Katranov Mikhail      (   0 )( 9.0)
  2 Deleu Karen           (   0 )( 6.0) 0-1  Nemegeer Arne         (   0 )( 7.0)
  3 Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0) 0-1  Vanduyfhuys Igor      (   0 )( 8.0)
  4 Zouaghi Amir          (   0 )( 5.0) 1-0  Murphy Raphael        (1118N)( 4.0)
  5 Ettibaryan Hovanes    (   0 )( 5.0) 0-1  Deleu Leen            (   0 )( 4.0)
  6 Debunne Lasse         (   0 )( 4.5) 0-1  Ettibaryan Levon      (   0 )( 6.0)
  7 Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5) 0-1  Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0)
  8 Karpati Daniel        (   0 )( 5.0) 0-1  Talbot Romain         (   0 )( 4.5)
  9 Foissey Nathan        (   0 )( 4.5) 1-0  Toro Miguel           (   0 )( 3.0)
 10 Faybish Dana          (   0 )( 4.0) 0-1  Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0)
 11 Roose Casimir         (   0 )( 5.0) 1-0  Roose Hoara           (   0 )( 3.0)
 12 Bartholome Charles    (   0 )( 3.0) 0-1  Abramovich Yana       (   0 )( 3.5)
 13 Bartholome Marie      (   0 )( 3.0) 0-1  Collin Adelaide       (   0 )( 4.0)
 14 Gheury Julie          (   0 )( 1.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 7 (17-04-2014)
  1 Katranov Mikhail      (   0 )( 9.0) 1-0  Ettibaryan Levon      (   0 )( 6.0)
  2 Nemegeer Arne         (   0 )( 7.0) 1-0  Zouaghi Amir          (   0 )( 5.0)
  3 Vanduyfhuys Igor      (   0 )( 8.0) 1-0  Micciche Ruben        (1150N)( 5.5)
  4 Deleu Leen            (   0 )( 4.0) 0-1  Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0)
  5 Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0) 0-1  Deleu Karen           (   0 )( 6.0)
  6 Murphy Raphael        (1118N)( 4.0) 0-1  Ettibaryan Hovanes    (   0 )( 5.0)
  7 Talbot Romain         (   0 )( 4.5) ½-½  Foissey Nathan        (   0 )( 4.5)
  8 Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0) 0-1  Roose Casimir         (   0 )( 5.0)
  9 Abramovich Yana       (   0 )( 3.5) 0-1  Debunne Lasse         (   0 )( 4.5)
 10 Karpati Daniel        (   0 )( 5.0) 1-0  Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5)
 11 Roose Hoara           (   0 )( 3.0) 0-1  Collin Adelaide       (   0 )( 4.0)
 12 Faybish Dana          (   0 )( 4.0) 1-0  Gheury Julie          (   0 )( 1.0)
 13 Bartholome Charles    (   0 )( 3.0) 0-1  Bartholome Marie      (   0 )( 3.0)
 14 Toro Miguel           (   0 )( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 8 (18-04-2014)
  1 Ettibaryan Hovanes    (   0 )( 5.0) 0-1  Katranov Mikhail      (   0 )( 9.0)
  2 Nemegeer Arne         (   0 )( 7.0) 0-1  Vanduyfhuys Igor      (   0 )( 8.0)
  3 Deleu Karen           (   0 )( 6.0) 1-0  Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0)
  4 Debunne Lasse         (   0 )( 4.5) ½-½  Micciche Ruben        (1150N)( 5.5)
  5 Ettibaryan Levon      (   0 )( 6.0) 1-0  Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0)
  6 Zouaghi Amir          (   0 )( 5.0) 1-0  Deleu Leen            (   0 )( 4.0)
  7 Foissey Nathan        (   0 )( 4.5) 0-1  Roose Casimir         (   0 )( 5.0)
  8 Talbot Romain         (   0 )( 4.5) 0-1  Faybish Dana          (   0 )( 4.0)
  9 Toro Miguel           (   0 )( 3.0) 0-1  Murphy Raphael        (1118N)( 4.0)
 10 Collin Adelaide       (   0 )( 4.0) 1-0  Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0)
 11 Abramovich Yana       (   0 )( 3.5) 0-1  Karpati Daniel        (   0 )( 5.0)
 12 Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5) 1-0  Bartholome Marie      (   0 )( 3.0)
 13 Gheury Julie          (   0 )( 1.0) 0-1  Bartholome Charles    (   0 )( 3.0)
 14 Roose Hoara           (   0 )( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 9 (19-04-2014)
  1 Roose Casimir         (   0 )( 5.0) 0-1  Katranov Mikhail      (   0 )( 9.0)
  2 Vanduyfhuys Igor      (   0 )( 8.0) 1-0  Deleu Karen           (   0 )( 6.0)
  3 Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0) 0-1  Nemegeer Arne         (   0 )( 7.0)
  4 Ettibaryan Levon      (   0 )( 6.0) 1-0  Zouaghi Amir          (   0 )( 5.0)
  5 Micciche Ruben        (1150N)( 5.5) 1-0  Murphy Raphael        (1118N)( 4.0)
  6 Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0) 1-0  Debunne Lasse         (   0 )( 4.5)
  7 Karpati Daniel        (   0 )( 5.0) 1-0  Collin Adelaide       (   0 )( 4.0)
  8 Faybish Dana          (   0 )( 4.0) 0-1  Ettibaryan Hovanes    (   0 )( 5.0)
  9 Deleu Leen            (   0 )( 4.0) 0-1  Talbot Romain         (   0 )( 4.5)
 10 Foissey Nathan        (   0 )( 4.5) 1-0  Roose Hoara           (   0 )( 3.0)
 11 Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0) 1-0  Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5)
 12 Bartholome Charles    (   0 )( 3.0) 1-0  Toro Miguel           (   0 )( 3.0)
 13 Bartholome Marie      (   0 )( 3.0) 1-0  Gheury Julie          (   0 )( 1.0)
 14 Abramovich Yana       (   0 )( 3.5) Bye

(Go to Top)

 

Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Res Vsch Buch S B Win
1 Katranov Mikhail 0 9.0 862 7W + 2Z + 8W + 3Z + 4W + 6Z + 5W + 10Z + 11Z + --- 45.0 52.5 52.50 9
2 Vanduyfhuys Igor 0 8.0 603 20Z + 1W - 17Z + 10W + 24Z + 7Z + 6W + 3Z + 4W + --- 37.0 47.5 38.50 8
3 Nemegeer Arne 0 7.0 344 16Z + 17W + 10Z + 1W - 9Z + 4Z + 8W + 2W - 7Z + --- 37.0 51.0 34.00 7
4 Deleu Karen 0 6.0 252 15W + 22Z + 12W + 6Z + 1Z - 3W - 9Z + 7W + 2Z - --- 35.0 52.0 28.00 6
5 Ettibaryan Levon 0 6.0 252 18W + 25Z + 6W - 14Z + 7W - 13Z + 1Z - 9W + 8W + --- 30.0 44.5 25.00 6
6 Micciche Ruben 1150 5.5 915 24Z + 9W + 5Z + 4W - 16Z + 1W - 2Z - 13Z = 17W + --- 31.0 49.0 23.75 5
7 Dallemagne Rodrigue 0 5.0 43 1Z - 19W + 23Z + 18W + 5Z + 2W - 16Z + 4Z - 3W - --- 29.0 50.0 20.00 5
8 Zouaghi Amir 0 5.0 167 21Z + 13W + 1Z - 9W - 23Z + 17W + 3Z - 16W + 5Z - --- 28.0 45.5 18.50 5
9 Vande Ginste Simon 0 5.0 170 12W + 6Z - 25W + 8Z + 3W - 21Z + 4W - 5Z - 13W + --- 27.0 45.0 20.50 5
10 Ettibaryan Hovanes 0 5.0 167 14W + 23Z + 3W - 2Z - 18Z + 16W - 17Z + 1W - 19Z + --- 26.0 46.5 18.50 5
11 Roose Casimir 0 5.0 167 17Z - 20W + 16Z - 22Z + 13W - 24W + 18Z + 15Z + 1W - --- 23.0 38.5 17.00 5
12 Karpati Daniel 0 5.0 43 9Z - 26W + 4Z - 23W - 27Z + 14W - 21W + 22Z + 20W + --- 19.0 31.5 13.50 5
13 Debunne Lasse 0 4.5 127 27W + 8Z - 14W - 19Z + 11Z + 5W - 22Z + 6W = 9Z - --- 24.0 38.5 15.25 4
14 Talbot Romain 0 4.5 124 10Z - 24W + 13Z + 5W - 17Z - 12Z + 15W = 19W - 16Z + --- 21.5 39.5 18.25 4
15 Foissey Nathan 0 4.5 0 4Z - 21W = 20Z + 16W - 22Z = 23W + 14Z = 11W - 24W + --- 20.0 34.5 14.00 3
16 Deleu Leen 0 4.0 91 3W - 27Z + 11W + 15Z + 6W - 10Z + 7W - 8Z - 14W - --- 25.0 42.0 15.00 4
17 Murphy Raphael 1118 4.0 774 11W + 3Z - 2W - 20Z + 14W + 8Z - 10W - 23Z + 6Z - --- 22.0 46.0 15.50 4
18 Lambrecht Rune 0 4.0 -87 5Z - bye 22W + 7Z - 10W - 19Z + 11W - 20Z - 21W + --- 20.0 38.5 12.25 3
19 Faybish Dana 0 4.0 -36 23W - 7Z - 21Z + 13W - 26Z + 18W - 27W + 14Z + 10W - --- 17.0 32.0 11.50 4
20 Collin Adelaide 0 4.0 52 2W - 11Z - 15W - 17W - bye 26Z + 24Z + 18W + 12Z - --- 14.0 39.0 10.75 3
21 Bleuze Kasper 0 3.5 -80 8W - 15Z = 19W - 27Z + 25W + 9W - 12Z - 26W + 18Z - --- 17.0 33.0 8.25 3
22 Abramovich Yana 0 3.5 -141 26Z + 4W - 18Z - 11W - 15W = 25Z + 13W - 12W - bye --- 16.5 37.0 9.25 2
23 Toro Miguel 0 3.0 -54 19Z + 10W - 7W - 12Z + 8W - 15Z - bye 17W - 25Z - --- 18.0 37.5 10.25 2
24 Roose Hoara 0 3.0 -50 6W - 14Z - 27W + 25Z + 2W - 11Z - 20W - bye 15Z - --- 15.0 36.5 4.25 2
25 Bartholome Charles 0 3.0 -193 bye 5W - 9Z - 24W - 21Z - 22W - 26W - 27Z + 23W + --- 12.0 28.5 4.25 2
26 Bartholome Marie 0 3.0 -158 22W - 12Z - bye ... 19W - 20W - 25Z + 21Z - 27W + --- 11.0 28.0 6.00 2
27 Gheury Julie 0 1.0 -735 13Z - 16W - 24Z - 21W - 12W - bye 19Z - 25W - 26Z - --- 4.0 29.5 0.25 0

https://plus.google.com/photos/110941428660262372615/albums/603236156800...