Belgische Jeugdkampioenschappen 2014 -12 Jongens

 

250
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.55 2013/11/26
Org. : jeugdschaak.be ,Blankenberge ,2014
Arbit. : IA Sylvin De Vet
, Tempo : 90 min. + 30 sec. / zet
Tie Break Pts, Onderling Res, Voortschrijding, Bucholtz, SonneBorn, aantal overwinningen
F.R.B.E.

 

 

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering

 

Eindklassement
    Naam                ELO   Cat Nr   V/M  Club            Ptn   Pres  Res Vsch  Buch  SB   Win
 1 Pirard Natan        (1693F)10  10942  M Dolle Toren Leuv 7.0/9  1673   -  36.5  50.5 37.75 5 
 2 Faybish Nathaniel   (1612F)10  60667  M Anderlecht       7.0/9  1608   -  35.5  47.0 34.50 6 
 3 Gheorghiu Stefan-Dan(1643F)10  13311  M Dolle Toren Leuv 7.0/9  1644   -  35.0  49.5 38.00 5 
 4 Decruyenaere Robbert(1526F)10  10967  M LSV-Chesspirant  6.5/9  1569   -  36.5  51.0 34.00 5 
 5 Huynh Laurent       (1710F)10  10726  M CREB Bruxelles   6.5/9  1595   -  32.5  48.5 32.50 5 
 6 Mertens Yannick     (1711F)10  12965  M KSK47 Eynatten   6.5/9  1565   -  32.0  48.5 33.25 6 
 7 Van Malder Dries    (1397N)10  10934  M LSV-Chesspirant  6.0/9  1529  1.0 33.5  50.5 29.75 5 
 8 Katranov Lev        (1429N)10  10946  M Leopoldsburg     6.0/9  1522  0.0 35.0  52.5 34.25 5 
 9 Lambrecht Arne      (1287N)10  11964  M Mechelen         5.5/9  1447   -  31.0  51.5 29.00 5 
10 Dallemagne Brieuc   (1173N)10  12758  M Namur-Echecs     5.5/9  1288   -  28.5  47.0 25.00 5 
11 Deniz Patrick       (1164N)10  11994  M Dolle Toren Leuv 5.5/9  1301   -  28.0  44.5 24.75 5 
12 Guerit Justin       (1330N)10  14365  M Fontaine-L'Evêqu 5.5/9  1266   -  28.0  43.0 22.00 5 
13 Lacheron Edouard    (1354N)10  12099  M Namur-Echecs     5.5/9  1319   -  28.0  42.5 21.75 5 
14 De Schouwer Jonas   (1294N)10  12693  M Humbeek          5.5/9  1288   -  27.5  45.5 24.75 5 
15 Dambiermont Henri   (1165N)10  12118  M Amay             5.5/9  1184   -  26.5  41.0 22.25 5 
16 Goffin Kevin        (1394F)10  13265  M Fontaine-L'Evêqu 5.5/9  1209   -  25.5  43.5 25.25 5 
17 Da Silva Heleno Jori(1319N)10  12526  M KISK Ieper       5.0/9  1400   -  30.0  53.0 26.75 4 
18 De Waele Warre      (1191N)10  13376  M Aalter           5.0/9  1254   -  27.0  45.0 22.00 5 
19 Hematyar Fardin     (   0 )10  13903  M De Drie Torens G 5.0/9  1351   -  25.0  42.5 21.00 5 
20 Phlips Daan         (   0 )10  13614  M KGSRL Gent       5.0/9   963   -  23.0  41.0 19.50 5 
21 Wuytens Steven      (   0 )10  14327  M Leuven Centraal  5.0/9   596   -  19.0  38.0 18.00 5 
22 Bikady Luka         (1195N)10  12774  M Amay             4.5/9  1141   -  27.0  45.5 18.75 4 
23 Godde Matthias      (1277N)10  14108  M Hoboken          4.5/9  1176   -  26.0  46.0 19.75 4 
24 Vande Ginste Michiel(1503F)10  12697  M Brasschaat       4.5/9  1217   -  24.5  39.0 17.25 4 
25 Fivez Stev          (   0 )10  14089  M Machelen         4.5/9   829   -  22.0  37.0 12.25 3 
26 Sadikhov Khussein-Al(   0 )10  14693  M Oude God Mortsel 4.5/9   718   -  21.5  39.0 16.25 4 
27 Verheire Wesley     (1150N)10  12444  M KBSK Brugge      4.0/9  1024   -  24.0  41.0 13.50 4 
28 Brackx Theo         (1222N)10  12000  M Gistel           4.0/9  1045   -  24.0  40.0 12.25 3 
29 Van De Vyver Wannes (   0 )10  14340  M Mercatel         4.0/9   757   -  20.0  36.0 14.50 3 
30 Pfeiffer Jonas      (   0 )10  13547  M Wirtzfeld        4.0/9   756   -  18.5  34.5 12.00 3 
31 Collignon Theo      (1110N)10  10977  M CRELEL Liège     4.0/9   801   -  17.0  36.5 12.00 4 
32 Laurent Yann        (   0 )10  13936  M Rochade Eupen    4.0/9   632   -  16.5  37.5 14.50 3 
33 Rosseel Lennert     (   0 )10  10954  M Leopoldsburg     4.0/9   932   -  16.0  34.5 13.50 4 
34 Traest Alexander    (   0 )10  14314  M KGSRL Gent       4.0/9   205   -  15.0  35.5 13.25 3 
35 Collignon Clement   ( 893N)10  10983  M CRELEL Liège     4.0/9   695   -  15.0  34.5 10.00 4 
36 Oostvogels Stoffel  (   0 )10  14066  M Machelen         4.0/9   303   -  13.0  27.0  6.25 3 
37 Steegmans Wouter    (   0 )10  12759  M Geel             3.5/9  1126   -  22.0  40.5 11.75 3 
38 Wilmsen Thibault    (   0 )10  14505  M KGSRL Gent       3.5/9   834   -  21.5  42.0 12.75 3 
39 Rits Beere          (1001N)10  10697  M Dolle Toren Leuv 3.5/9   648   -  16.0  37.5 11.25 3 
40 De Boel Jelle       ( 837N)10  13195  M Mechelen         3.0/9   484   -  16.5  35.5 10.00 2 
41 Neirynck Arthur     (   0 )10  14557  M LSV-Chesspirant  3.0/9   352   -  12.0  30.5  7.50 2 
42 Gheury Hugo         (1186N)10  12834  M Amay             3.0/9   730   -  10.0  26.5  4.50 3 
43 Declerck Storm      (   0 )10  14042  M Bredene          2.5/8   920   -  15.0  39.0 17.75 2 
44 Cool Matteo         (   0 )10  13380  M KBSK Brugge      2.5/9   287   -  14.5  35.5  7.50 2 
45 Werner Xavier       (1011N)10  10632  M Namur-Echecs     2.5/9   687   -  10.5  36.0  5.75 2 
46 Thienpont Ruben     (   0 )10  12722  M LSV-Chesspirant  2.5/9   271   -   7.5  25.5  3.25 2 
47 Terwel Ferdinand    (   0 )10  13292  M Dolle Toren Leuv 1.5/9   -10   -   5.0  29.0  1.00 0 
48 Coppens Pieter      (   0 )10  14562  M LSV-Chesspirant  1.0/9   255   -   6.0  27.0  2.00 0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (13-04-2014)
  1 Collignon Theo        (1110N)( 4.0) 0-1  Mertens Yannick       (1711F)( 6.5)
  2 Huynh Laurent         (1710F)( 6.5) 1-0  Werner Xavier         (1011N)( 2.5)
  3 Rits Beere            (1001N)( 3.5) 0-1  Pirard Natan          (1693F)( 7.0)
  4 Gheorghiu Stefan-Danie(1643F)( 7.0) 1-0  Collignon Clement     ( 893N)( 4.0)
  5 De Boel Jelle         ( 837N)( 3.0) 0-1  Faybish Nathaniel     (1612F)( 7.0)
  6 Decruyenaere Robbert  (1526F)( 6.5) 1-0  Wuytens Steven        (   0 )( 5.0)
  7 Cool Matteo           (   0 )( 2.5) 0-1  Vande Ginste Michiel  (1503F)( 4.5)
  8 Katranov Lev          (1429N)( 6.0) 1-0  Laurent Yann          (   0 )( 4.0)
  9 Terwel Ferdinand      (   0 )( 1.5) 0-1  Van Malder Dries      (1397N)( 6.0)
 10 Goffin Kevin          (1394F)( 5.5) 1-0  Sadikhov Khussein-Ali (   0 )( 4.5)
 11 Hematyar Fardin       (   0 )( 5.0) 1-0  Lacheron Edouard      (1354N)( 5.5)
 12 Guerit Justin         (1330N)( 5.5) 1-0  Rosseel Lennert       (   0 )( 4.0)
 13 Declerck Storm        (   0 )( 2.5) 0-1  Da Silva Heleno Jorit (1319N)( 5.0)
 14 De Schouwer Jonas     (1294N)( 5.5) 1-0  Pfeiffer Jonas        (   0 )( 4.0)
 15 Phlips Daan           (   0 )( 5.0) 0-1  Lambrecht Arne        (1287N)( 5.5)
 16 Godde Matthias        (1277N)( 4.5) 1-0  Fivez Stev            (   0 )( 4.5)
 17 Oostvogels Stoffel    (   0 )( 4.0) 0-1  Brackx Theo           (1222N)( 4.0)
 18 Bikady Luka           (1195N)( 4.5) 1-0  Thienpont Ruben       (   0 )( 2.5)
 19 Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0) 0-1  De Waele Warre        (1191N)( 5.0)
 20 Gheury Hugo           (1186N)( 3.0) 0-1  Steegmans Wouter      (   0 )( 3.5)
 21 Traest Alexander      (   0 )( 4.0) 0-1  Dallemagne Brieuc     (1173N)( 5.5)
 22 Dambiermont Henri     (1165N)( 5.5) ½-½  Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5)
 23 Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0) 0-1  Deniz Patrick         (1164N)( 5.5)
 24 Verheire Wesley       (1150N)( 4.0) 1-0  Coppens Pieter        (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (14-04-2014)
  1 Mertens Yannick       (1711F)( 6.5) 1-0  De Schouwer Jonas     (1294N)( 5.5)
  2 Da Silva Heleno Jorit (1319N)( 5.0) ½-½  Huynh Laurent         (1710F)( 6.5)
  3 Pirard Natan          (1693F)( 7.0) 1-0  Godde Matthias        (1277N)( 4.5)
  4 Lambrecht Arne        (1287N)( 5.5) ½-½  Gheorghiu Stefan-Danie(1643F)( 7.0)
  5 Faybish Nathaniel     (1612F)( 7.0) 1-0  Bikady Luka           (1195N)( 4.5)
  6 Brackx Theo           (1222N)( 4.0) 0-1  Decruyenaere Robbert  (1526F)( 6.5)
  7 Vande Ginste Michiel  (1503F)( 4.5) 0-1  Verheire Wesley       (1150N)( 4.0)
  8 De Waele Warre        (1191N)( 5.0) 0-1  Katranov Lev          (1429N)( 6.0)
  9 Van Malder Dries      (1397N)( 6.0) 1-0  Hematyar Fardin       (   0 )( 5.0)
 10 Dallemagne Brieuc     (1173N)( 5.5) 1-0  Goffin Kevin          (1394F)( 5.5)
 11 Deniz Patrick         (1164N)( 5.5) 1-0  Guerit Justin         (1330N)( 5.5)
 12 Steegmans Wouter      (   0 )( 3.5) 0-1  Dambiermont Henri     (1165N)( 5.5)
 13 Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5) 1-0  Gheury Hugo           (1186N)( 3.0)
 14 Lacheron Edouard      (1354N)( 5.5) 1-0  Declerck Storm        (   0 )( 2.5)
 15 Rosseel Lennert       (   0 )( 4.0) 1-0  Collignon Theo        (1110N)( 4.0)
 16 Werner Xavier         (1011N)( 2.5) 0-1  Phlips Daan           (   0 )( 5.0)
 17 Pfeiffer Jonas        (   0 )( 4.0) 0-1  Rits Beere            (1001N)( 3.5)
 18 Collignon Clement     ( 893N)( 4.0) 1-0  Oostvogels Stoffel    (   0 )( 4.0)
 19 Fivez Stev            (   0 )( 4.5) 1-0  De Boel Jelle         ( 837N)( 3.0)
 20 Wuytens Steven        (   0 )( 5.0) 0-1  Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0)
 21 Thienpont Ruben       (   0 )( 2.5) 0-1  Cool Matteo           (   0 )( 2.5)
 22 Laurent Yann          (   0 )( 4.0) 1-0  Traest Alexander      (   0 )( 4.0)
 23 Coppens Pieter        (   0 )( 1.0) ½-½  Terwel Ferdinand      (   0 )( 1.5)
 24 Sadikhov Khussein-Ali (   0 )( 4.5) 1-0  Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (14-04-2014)
  1 Katranov Lev          (1429N)( 6.0) 1-0  Mertens Yannick       (1711F)( 6.5)
  2 Van Malder Dries      (1397N)( 6.0) ½-½  Pirard Natan          (1693F)( 7.0)
  3 Verheire Wesley       (1150N)( 4.0) 0-1  Faybish Nathaniel     (1612F)( 7.0)
  4 Decruyenaere Robbert  (1526F)( 6.5) 1-0  Dallemagne Brieuc     (1173N)( 5.5)
  5 Huynh Laurent         (1710F)( 6.5) 1-0  Deniz Patrick         (1164N)( 5.5)
  6 Gheorghiu Stefan-Danie(1643F)( 7.0) 1-0  Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5)
  7 Dambiermont Henri     (1165N)( 5.5) 0-1  Da Silva Heleno Jorit (1319N)( 5.0)
  8 Goffin Kevin          (1394F)( 5.5) 1-0  Lambrecht Arne        (1287N)( 5.5)
  9 Hematyar Fardin       (   0 )( 5.0) 0-1  Vande Ginste Michiel  (1503F)( 4.5)
 10 Cool Matteo           (   0 )( 2.5) 0-1  Lacheron Edouard      (1354N)( 5.5)
 11 Guerit Justin         (1330N)( 5.5) 1-0  Collignon Clement     ( 893N)( 4.0)
 12 De Schouwer Jonas     (1294N)( 5.5) 1-0  Laurent Yann          (   0 )( 4.0)
 13 Godde Matthias        (1277N)( 4.5) 1-0  Sadikhov Khussein-Ali (   0 )( 4.5)
 14 Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0) 1-0  Brackx Theo           (1222N)( 4.0)
 15 Bikady Luka           (1195N)( 4.5) 1-0  Rosseel Lennert       (   0 )( 4.0)
 16 Phlips Daan           (   0 )( 5.0) 0-1  De Waele Warre        (1191N)( 5.0)
 17 Rits Beere            (1001N)( 3.5) 0-1  Steegmans Wouter      (   0 )( 3.5)
 18 Terwel Ferdinand      (   0 )( 1.5) 0-1  Fivez Stev            (   0 )( 4.5)
 19 Collignon Theo        (1110N)( 4.0) 1-0  Coppens Pieter        (   0 )( 1.0)
 20 Gheury Hugo           (1186N)( 3.0) 0-1  Pfeiffer Jonas        (   0 )( 4.0)
 21 Oostvogels Stoffel    (   0 )( 4.0) 0-1  Werner Xavier         (1011N)( 2.5)
 22 De Boel Jelle         ( 837N)( 3.0) 1-0  Thienpont Ruben       (   0 )( 2.5)
 23 Traest Alexander      (   0 )( 4.0) 0-1  Wuytens Steven        (   0 )( 5.0)
 24 Declerck Storm        (   0 )( 2.5) 1-0  Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (15-04-2014)
  1 Faybish Nathaniel     (1612F)( 7.0) ½-½  Decruyenaere Robbert  (1526F)( 6.5)
  2 Pirard Natan          (1693F)( 7.0) ½-½  Katranov Lev          (1429N)( 6.0)
  3 Huynh Laurent         (1710F)( 6.5) ½-½  Van Malder Dries      (1397N)( 6.0)
  4 Da Silva Heleno Jorit (1319N)( 5.0) ½-½  Gheorghiu Stefan-Danie(1643F)( 7.0)
  5 Mertens Yannick       (1711F)( 6.5) ½-½  Bikady Luka           (1195N)( 4.5)
  6 Vande Ginste Michiel  (1503F)( 4.5) 1-0  Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0)
  7 De Waele Warre        (1191N)( 5.0) 1-0  Goffin Kevin          (1394F)( 5.5)
  8 Lacheron Edouard      (1354N)( 5.5) 1-0  Verheire Wesley       (1150N)( 4.0)
  9 Fivez Stev            (   0 )( 4.5) ½-½  Guerit Justin         (1330N)( 5.5)
 10 Deniz Patrick         (1164N)( 5.5) 1-0  De Schouwer Jonas     (1294N)( 5.5)
 11 Steegmans Wouter      (   0 )( 3.5) ½-½  Godde Matthias        (1277N)( 4.5)
 12 Dallemagne Brieuc     (1173N)( 5.5) 1-0  Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5)
 13 Lambrecht Arne        (1287N)( 5.5) 1-0  Dambiermont Henri     (1165N)( 5.5)
 14 Brackx Theo           (1222N)( 4.0) 1-0  Cool Matteo           (   0 )( 2.5)
 15 Laurent Yann          (   0 )( 4.0) 0-1  Collignon Theo        (1110N)( 4.0)
 16 Werner Xavier         (1011N)( 2.5) 0-1  Hematyar Fardin       (   0 )( 5.0)
 17 Sadikhov Khussein-Ali (   0 )( 4.5) 1-0  Rits Beere            (1001N)( 3.5)
 18 Collignon Clement     ( 893N)( 4.0) 0-1  Declerck Storm        (   0 )( 2.5)
 19 Rosseel Lennert       (   0 )( 4.0) 0-1  De Boel Jelle         ( 837N)( 3.0)
 20 Wuytens Steven        (   0 )( 5.0) 0-1  Phlips Daan           (   0 )( 5.0)
 21 Pfeiffer Jonas        (   0 )( 4.0) 1-0  Terwel Ferdinand      (   0 )( 1.5)
 22 Coppens Pieter        (   0 )( 1.0) 0-1  Oostvogels Stoffel    (   0 )( 4.0)
 23 Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0) 1-0  Gheury Hugo           (1186N)( 3.0)
 24 Thienpont Ruben       (   0 )( 2.5) 0-1  Traest Alexander      (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (16-04-2014)
  1 Katranov Lev          (1429N)( 6.0) 1-0  Faybish Nathaniel     (1612F)( 7.0)
  2 Decruyenaere Robbert  (1526F)( 6.5) 1-0  Vande Ginste Michiel  (1503F)( 4.5)
  3 Lacheron Edouard      (1354N)( 5.5) 0-1  Huynh Laurent         (1710F)( 6.5)
  4 Da Silva Heleno Jorit (1319N)( 5.0) 0-1  Pirard Natan          (1693F)( 7.0)
  5 Gheorghiu Stefan-Danie(1643F)( 7.0) ½-½  Dallemagne Brieuc     (1173N)( 5.5)
  6 Van Malder Dries      (1397N)( 6.0) 1-0  Deniz Patrick         (1164N)( 5.5)
  7 Mertens Yannick       (1711F)( 6.5) 1-0  De Waele Warre        (1191N)( 5.0)
  8 Guerit Justin         (1330N)( 5.5) 1-0  Steegmans Wouter      (   0 )( 3.5)
  9 Godde Matthias        (1277N)( 4.5) 0-1  Lambrecht Arne        (1287N)( 5.5)
 10 Bikady Luka           (1195N)( 4.5) 1-0  Fivez Stev            (   0 )( 4.5)
 11 Goffin Kevin          (1394F)( 5.5) 0-1  Hematyar Fardin       (   0 )( 5.0)
 12 De Schouwer Jonas     (1294N)( 5.5) 1-0  Sadikhov Khussein-Ali (   0 )( 4.5)
 13 Declerck Storm        (   0 )( 2.5) 0-1ffBrackx Theo           (1222N)( 4.0)
 14 Verheire Wesley       (1150N)( 4.0) 1-0  Pfeiffer Jonas        (   0 )( 4.0)
 15 Collignon Theo        (1110N)( 4.0) 0-1  Phlips Daan           (   0 )( 5.0)
 16 De Boel Jelle         ( 837N)( 3.0) ½-½  Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0)
 17 Dambiermont Henri     (1165N)( 5.5) 1-0  Werner Xavier         (1011N)( 2.5)
 18 Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5) 1-0  Collignon Clement     ( 893N)( 4.0)
 19 Rits Beere            (1001N)( 3.5) 1-0  Laurent Yann          (   0 )( 4.0)
 20 Oostvogels Stoffel    (   0 )( 4.0) 0-1  Wuytens Steven        (   0 )( 5.0)
 21 Cool Matteo           (   0 )( 2.5) 1-0  Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0)
 22 Traest Alexander      (   0 )( 4.0) 1-0  Rosseel Lennert       (   0 )( 4.0)
 23 Terwel Ferdinand      (   0 )( 1.5) 0-1  Thienpont Ruben       (   0 )( 2.5)
 24 Gheury Hugo           (1186N)( 3.0) 1-0  Coppens Pieter        (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (16-04-2014)
  1 Katranov Lev          (1429N)( 6.0) ½-½  Decruyenaere Robbert  (1526F)( 6.5)
  2 Pirard Natan          (1693F)( 7.0) 1-0  Huynh Laurent         (1710F)( 6.5)
  3 Gheorghiu Stefan-Danie(1643F)( 7.0) 1-0  Van Malder Dries      (1397N)( 6.0)
  4 Dallemagne Brieuc     (1173N)( 5.5) 0-1  Mertens Yannick       (1711F)( 6.5)
  5 Faybish Nathaniel     (1612F)( 7.0) 1-0  Guerit Justin         (1330N)( 5.5)
  6 Lambrecht Arne        (1287N)( 5.5) 1-0  Bikady Luka           (1195N)( 4.5)
  7 Vande Ginste Michiel  (1503F)( 4.5) 0-1  Brackx Theo           (1222N)( 4.0)
  8 Deniz Patrick         (1164N)( 5.5) ½-½  Lacheron Edouard      (1354N)( 5.5)
  9 Hematyar Fardin       (   0 )( 5.0) 0-1  Da Silva Heleno Jorit (1319N)( 5.0)
 10 Phlips Daan           (   0 )( 5.0) 0-1  De Schouwer Jonas     (1294N)( 5.5)
 11 De Waele Warre        (1191N)( 5.0) 1-0  Verheire Wesley       (1150N)( 4.0)
 12 Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0) 0-1  Godde Matthias        (1277N)( 4.5)
 13 Fivez Stev            (   0 )( 4.5) 0-1  Dambiermont Henri     (1165N)( 5.5)
 14 Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5) 1-0  De Boel Jelle         ( 837N)( 3.0)
 15 Steegmans Wouter      (   0 )( 3.5) 0-1  Goffin Kevin          (1394F)( 5.5)
 16 Pfeiffer Jonas        (   0 )( 4.0) 1-0  Collignon Theo        (1110N)( 4.0)
 17 Declerck Storm        (   0 )( 2.5) ½-½  Rits Beere            (1001N)( 3.5)
 18 Wuytens Steven        (   0 )( 5.0) 1-0  Cool Matteo           (   0 )( 2.5)
 19 Sadikhov Khussein-Ali (   0 )( 4.5) 1-0  Traest Alexander      (   0 )( 4.0)
 20 Laurent Yann          (   0 )( 4.0) 1-0  Gheury Hugo           (1186N)( 3.0)
 21 Werner Xavier         (1011N)( 2.5) 0-1  Rosseel Lennert       (   0 )( 4.0)
 22 Collignon Clement     ( 893N)( 4.0) 1-0  Thienpont Ruben       (   0 )( 2.5)
 23 Terwel Ferdinand      (   0 )( 1.5) 0-1  Oostvogels Stoffel    (   0 )( 4.0)
 24 Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0) ½-½  Coppens Pieter        (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (17-04-2014)
  1 Decruyenaere Robbert  (1526F)( 6.5) ½-½  Pirard Natan          (1693F)( 7.0)
  2 Lambrecht Arne        (1287N)( 5.5) 1-0  Katranov Lev          (1429N)( 6.0)
  3 Mertens Yannick       (1711F)( 6.5) 0-1  Gheorghiu Stefan-Danie(1643F)( 7.0)
  4 Huynh Laurent         (1710F)( 6.5) ½-½  Faybish Nathaniel     (1612F)( 7.0)
  5 De Schouwer Jonas     (1294N)( 5.5) 0-1  Van Malder Dries      (1397N)( 6.0)
  6 Da Silva Heleno Jorit (1319N)( 5.0) 1-0  De Waele Warre        (1191N)( 5.0)
  7 Brackx Theo           (1222N)( 4.0) 0-1  Lacheron Edouard      (1354N)( 5.5)
  8 Guerit Justin         (1330N)( 5.5) 1-0  Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5)
  9 Godde Matthias        (1277N)( 4.5) 1-0  Deniz Patrick         (1164N)( 5.5)
 10 Dambiermont Henri     (1165N)( 5.5) 1-0  Dallemagne Brieuc     (1173N)( 5.5)
 11 Bikady Luka           (1195N)( 4.5) 1-0  Wuytens Steven        (   0 )( 5.0)
 12 Sadikhov Khussein-Ali (   0 )( 4.5) ½-½  Vande Ginste Michiel  (1503F)( 4.5)
 13 Goffin Kevin          (1394F)( 5.5) 1-0  Pfeiffer Jonas        (   0 )( 4.0)
 14 Verheire Wesley       (1150N)( 4.0) 0-1  Hematyar Fardin       (   0 )( 5.0)
 15 Rits Beere            (1001N)( 3.5) 0-1  Phlips Daan           (   0 )( 5.0)
 16 De Boel Jelle         ( 837N)( 3.0) 0-1  Steegmans Wouter      (   0 )( 3.5)
 17 Fivez Stev            (   0 )( 4.5) 1-0ffDeclerck Storm        (   0 )( 2.5)
 18 Collignon Theo        (1110N)( 4.0) 1-0  Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0)
 19 Rosseel Lennert       (   0 )( 4.0) 1-0  Collignon Clement     ( 893N)( 4.0)
 20 Cool Matteo           (   0 )( 2.5) ½-½  Traest Alexander      (   0 )( 4.0)
 21 Oostvogels Stoffel    (   0 )( 4.0) 0-1  Laurent Yann          (   0 )( 4.0)
 22 Thienpont Ruben       (   0 )( 2.5) 0-1  Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0)
 23 Coppens Pieter        (   0 )( 1.0) 0-1  Werner Xavier         (1011N)( 2.5)
 24 Gheury Hugo           (1186N)( 3.0) 1-0  Terwel Ferdinand      (   0 )( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (18-04-2014)
  1 Pirard Natan          (1693F)( 7.0) 1-0  Lambrecht Arne        (1287N)( 5.5)
  2 Gheorghiu Stefan-Danie(1643F)( 7.0) 1-0  Decruyenaere Robbert  (1526F)( 6.5)
  3 Faybish Nathaniel     (1612F)( 7.0) 1-0  Da Silva Heleno Jorit (1319N)( 5.0)
  4 Van Malder Dries      (1397N)( 6.0) 1-0  Katranov Lev          (1429N)( 6.0)
  5 Guerit Justin         (1330N)( 5.5) 0-1  Mertens Yannick       (1711F)( 6.5)
  6 Huynh Laurent         (1710F)( 6.5) 1-0  Godde Matthias        (1277N)( 4.5)
  7 Lacheron Edouard      (1354N)( 5.5) 1-0  Bikady Luka           (1195N)( 4.5)
  8 De Waele Warre        (1191N)( 5.0) 0-1  Dambiermont Henri     (1165N)( 5.5)
  9 Phlips Daan           (   0 )( 5.0) 0-1  Goffin Kevin          (1394F)( 5.5)
 10 Hematyar Fardin       (   0 )( 5.0) 1-0  Brackx Theo           (1222N)( 4.0)
 11 Vande Ginste Michiel  (1503F)( 4.5) 0-1  De Schouwer Jonas     (1294N)( 5.5)
 12 Dallemagne Brieuc     (1173N)( 5.5) 1-0  Fivez Stev            (   0 )( 4.5)
 13 Deniz Patrick         (1164N)( 5.5) 1-0  Steegmans Wouter      (   0 )( 3.5)
 14 Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5) 0-1  Sadikhov Khussein-Ali (   0 )( 4.5)
 15 Rosseel Lennert       (   0 )( 4.0) 0-1  Verheire Wesley       (1150N)( 4.0)
 16 Wuytens Steven        (   0 )( 5.0) 1-0  Collignon Theo        (1110N)( 4.0)
 17 Laurent Yann          (   0 )( 4.0) ½-½  Pfeiffer Jonas        (   0 )( 4.0)
 18 Traest Alexander      (   0 )( 4.0) 1-0  Rits Beere            (1001N)( 3.5)
 19 Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0) ½-½  De Boel Jelle         ( 837N)( 3.0)
 20 Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0) 1-0  Cool Matteo           (   0 )( 2.5)
 21 Oostvogels Stoffel    (   0 )( 4.0) 1-0ffDeclerck Storm        (   0 )( 2.5)
 22 Werner Xavier         (1011N)( 2.5) 0-1  Gheury Hugo           (1186N)( 3.0)
 23 Collignon Clement     ( 893N)( 4.0) 1-0  Terwel Ferdinand      (   0 )( 1.5)
 24 Thienpont Ruben       (   0 )( 2.5) 1-0  Coppens Pieter        (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (19-04-2014)
  1 Pirard Natan          (1693F)( 7.0) ½-½  Gheorghiu Stefan-Danie(1643F)( 7.0)
  2 Van Malder Dries      (1397N)( 6.0) 0-1  Faybish Nathaniel     (1612F)( 7.0)
  3 Mertens Yannick       (1711F)( 6.5) 1-0  Lacheron Edouard      (1354N)( 5.5)
  4 Lambrecht Arne        (1287N)( 5.5) 0-1  Huynh Laurent         (1710F)( 6.5)
  5 Decruyenaere Robbert  (1526F)( 6.5) 1-0  Dambiermont Henri     (1165N)( 5.5)
  6 Katranov Lev          (1429N)( 6.0) 1-0  Hematyar Fardin       (   0 )( 5.0)
  7 Goffin Kevin          (1394F)( 5.5) ½-½  De Schouwer Jonas     (1294N)( 5.5)
  8 Da Silva Heleno Jorit (1319N)( 5.0) 0-1  Guerit Justin         (1330N)( 5.5)
  9 Godde Matthias        (1277N)( 4.5) 0-1  Dallemagne Brieuc     (1173N)( 5.5)
 10 Bikady Luka           (1195N)( 4.5) 0-1  Deniz Patrick         (1164N)( 5.5)
 11 Sadikhov Khussein-Ali (   0 )( 4.5) 0-1  Phlips Daan           (   0 )( 5.0)
 12 Brackx Theo           (1222N)( 4.0) 0-1  De Waele Warre        (1191N)( 5.0)
 13 Verheire Wesley       (1150N)( 4.0) 0-1  Wuytens Steven        (   0 )( 5.0)
 14 Steegmans Wouter      (   0 )( 3.5) 0-1  Vande Ginste Michiel  (1503F)( 4.5)
 15 Van De Vyver Wannes   (   0 )( 4.0) ½-½  Laurent Yann          (   0 )( 4.0)
 16 Pfeiffer Jonas        (   0 )( 4.0) ½-½  Traest Alexander      (   0 )( 4.0)
 17 Fivez Stev            (   0 )( 4.5) 1-0  Wilmsen Thibault      (   0 )( 3.5)
 18 Gheury Hugo           (1186N)( 3.0) 0-1  Rosseel Lennert       (   0 )( 4.0)
 19 Collignon Theo        (1110N)( 4.0) 1-0  Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0)
 20 De Boel Jelle         ( 837N)( 3.0) 0-1  Collignon Clement     ( 893N)( 4.0)
 21 Cool Matteo           (   0 )( 2.5) 0-1  Oostvogels Stoffel    (   0 )( 4.0)
 22 Coppens Pieter        (   0 )( 1.0) 0-1  Rits Beere            (1001N)( 3.5)
 23 Werner Xavier         (1011N)( 2.5) ½-½  Thienpont Ruben       (   0 )( 2.5)
 24 Terwel Ferdinand      (   0 )( 1.5) Bye
    Declerck Storm        (   0 )( 2.5) Afwezig       

(Go to Top)

Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Res Vsch Buch S B Win
1 Pirard Natan 1693 7.0 1673 39Z + 23W + 7Z = 8W = 17Z + 5W + 4Z = 9W + 3W = --- 36.5 50.5 37.75 5
2 Faybish Nathaniel 1612 7.0 1608 40Z + 22W + 27Z + 4W = 8Z - 12W + 5Z = 17W + 7Z + --- 35.5 47.0 34.50 6
3 Gheorghiu Stefan-Daniel 1643 7.0 1644 35W + 9Z = 38W + 17Z = 10W = 7W + 6Z + 4W + 1Z = --- 35.0 49.5 38.00 5
4 Decruyenaere Robbert 1526 6.5 1569 21W + 28Z + 10W + 2Z = 24W + 8Z = 1W = 3Z - 15W + --- 36.5 51.0 34.00 5
5 Huynh Laurent 1710 6.5 1595 45W + 17Z = 11W + 7W = 13Z + 1Z - 2W = 23W + 9Z + --- 32.5 48.5 32.50 5
6 Mertens Yannick 1711 6.5 1565 31Z + 14W + 8Z - 22W = 18W + 10Z + 3W - 12Z + 13W + --- 32.0 48.5 33.25 6
7 Van Malder Dries 1397 6.0 1529 47Z + 19W + 1W = 5Z = 11W + 3Z - 14Z + 8W + 2W - 1.0 33.5 50.5 29.75 5
8 Katranov Lev 1429 6.0 1522 32W + 18Z + 6W + 1Z = 2W + 4W = 9Z - 7Z - 19W + 0.0 35.0 52.5 34.25 5
9 Lambrecht Arne 1287 5.5 1447 20Z + 3W = 16Z - 15W + 23Z + 22W + 8W + 1Z - 5W - --- 31.0 51.5 29.00 5
10 Dallemagne Brieuc 1173 5.5 1288 34Z + 16W + 4Z - 38W + 3Z = 6W - 15Z - 25W + 23Z + --- 28.5 47.0 25.00 5
11 Deniz Patrick 1164 5.5 1301 41Z + 12W + 5Z - 14W + 7Z - 13W = 23Z - 37W + 22Z + --- 28.0 44.5 24.75 5
12 Guerit Justin 1330 5.5 1266 33W + 11Z - 35W + 25Z = 37W + 2Z - 38W + 6W - 17Z + --- 28.0 43.0 22.00 5
13 Lacheron Edouard 1354 5.5 1319 19Z - 43W + 44Z + 27W + 5W - 11Z = 28Z + 22W + 6Z - --- 28.0 42.5 21.75 5
14 De Schouwer Jonas 1294 5.5 1288 30W + 6Z - 32W + 11Z - 26W + 20Z + 7W - 24Z + 16Z = --- 27.5 45.5 24.75 5
15 Dambiermont Henri 1165 5.5 1184 38W = 37Z + 17W - 9Z - 45W + 25Z + 10W + 18Z + 4Z - --- 26.5 41.0 22.25 5
16 Goffin Kevin 1394 5.5 1209 26W + 10Z - 9W + 18Z - 19W - 37Z + 30W + 20Z + 14W = --- 25.5 43.5 25.25 5
17 Da Silva Heleno Jorit 1319 5.0 1400 43Z + 5W = 15Z + 3W = 1W - 19Z + 18W + 2Z - 12W - --- 30.0 53.0 26.75 4
18 De Waele Warre 1191 5.0 1254 29Z + 8W - 20Z + 16W + 6Z - 27W + 17Z - 15W - 28Z + --- 27.0 45.0 22.00 5
19 Hematyar Fardin 0 5.0 1351 13W + 7Z - 24W - 45Z + 16Z + 17W - 27Z + 28W + 8Z - --- 25.0 42.5 21.00 5
20 Phlips Daan 0 5.0 963 9W - 45Z + 18W - 21Z + 31Z + 14W - 39Z + 16W - 26Z + --- 23.0 41.0 19.50 5
21 Wuytens Steven 0 5.0 596 4Z - 29W - 34Z + 20W - 36Z + 44W + 22Z - 31W + 27Z + --- 19.0 38.0 18.00 5
22 Bikady Luka 1195 4.5 1141 46W + 2Z - 33W + 6Z = 25W + 9Z - 21W + 13Z - 11W - --- 27.0 45.5 18.75 4
23 Godde Matthias 1277 4.5 1176 25W + 1Z - 26W + 37Z = 9W - 29Z + 11W + 5Z - 10W - --- 26.0 46.0 19.75 4
24 Vande Ginste Michiel 1503 4.5 1217 44Z + 27W - 19Z + 29W + 4Z - 28W - 26Z = 14W - 37Z + --- 24.5 39.0 17.25 4
25 Fivez Stev 0 4.5 829 23Z - 40W + 47Z + 12W = 22Z - 15W - 43W F 10Z - 38W + --- 22.0 37.0 12.25 3
26 Sadikhov Khussein-Ali 0 4.5 718 16Z - 41W + 23Z - 39W + 14Z - 34W + 24W = 38Z + 20W - --- 21.5 39.0 16.25 4
27 Verheire Wesley 1150 4.0 1024 48W + 24Z + 2W - 13Z - 30W + 18Z - 19W - 33Z + 21W - --- 24.0 41.0 13.50 4
28 Brackx Theo 1222 4.0 1045 36Z + 4W - 29Z - 44W + 43Z F 24Z + 13W - 19Z - 18W - --- 24.0 40.0 12.25 3
29 Van De Vyver Wannes 0 4.0 757 18W - 21Z + 28W + 24Z - 40Z = 23W - 31Z - 44W + 32W = --- 20.0 36.0 14.50 3
30 Pfeiffer Jonas 0 4.0 756 14Z - 39W - 42Z + 47W + 27Z - 31W + 16Z - 32Z = 34W = --- 18.5 34.5 12.00 3
31 Collignon Theo 1110 4.0 801 6W - 33Z - 48W + 32Z + 20W - 30Z - 29W + 21Z - 41W + --- 17.0 36.5 12.00 4
32 Laurent Yann 0 4.0 632 8Z - 34W + 14Z - 31W - 39Z - 42W + 36Z + 30W = 29Z = --- 16.5 37.5 14.50 3
33 Rosseel Lennert 0 4.0 932 12Z - 31W + 22Z - 40W - 34Z - 45Z + 35W + 27W - 42Z + --- 16.0 34.5 13.50 4
34 Traest Alexander 0 4.0 205 10W - 32Z - 21W - 46Z + 33W + 26Z - 44Z = 39W + 30Z = --- 15.0 35.5 13.25 3
35 Collignon Clement 893 4.0 695 3Z - 36W + 12Z - 43W - 38Z - 46W + 33Z - 47W + 40Z + --- 15.0 34.5 10.00 4
36 Oostvogels Stoffel 0 4.0 303 28W - 35Z - 45W - 48Z + 21W - 47Z + 32W - 43W F 44Z + --- 13.0 27.0 6.25 3
37 Steegmans Wouter 0 3.5 1126 42Z + 15W - 39Z + 23W = 12Z - 16W - 40Z + 11Z - 24W - --- 22.0 40.5 11.75 3
38 Wilmsen Thibault 0 3.5 834 15Z = 42W + 3Z - 10Z - 35W + 40W + 12Z - 26W - 25Z - --- 21.5 42.0 12.75 3
39 Rits Beere 1001 3.5 648 1W - 30Z + 37W - 26Z - 32W + 43Z = 20W - 34Z - 48Z + --- 16.0 37.5 11.25 3
40 De Boel Jelle 837 3.0 484 2W - 25Z - 46W + 33Z + 29W = 38Z - 37W - 41Z = 35W - --- 16.5 35.5 10.00 2
41 Neirynck Arthur 0 3.0 352 11W - 26Z - 43Z - 42W + 44Z - 48W = 46Z + 40W = 31Z - --- 12.0 30.5 7.50 2
42 Gheury Hugo 1186 3.0 730 37W - 38Z - 30W - 41Z - 48W + 32Z - 47W + 45Z + 33W - --- 10.0 26.5 4.50 3
43 Declerck Storm 0 2.5 920 17W - 13Z - 41W + 35Z + 28W f 39W = 25Z f 36Z f ... --- 15.0 39.0 17.75 2
44 Cool Matteo 0 2.5 287 24W - 46Z + 13W - 28Z - 41W + 21Z - 34W = 29Z - 36W - --- 14.5 35.5 7.50 2
45 Werner Xavier 1011 2.5 687 5Z - 20W - 36Z + 19W - 15Z - 33W - 48Z + 42W - 46W = --- 10.5 36.0 5.75 2
46 Thienpont Ruben 0 2.5 271 22Z - 44W - 40Z - 34W - 47Z + 35Z - 41W - 48W + 45Z = --- 7.5 25.5 3.25 2
47 Terwel Ferdinand 0 1.5 -10 7W - 48Z = 25W - 30Z - 46W - 36W - 42Z - 35Z - bye --- 5.0 29.0 1.00 0
48 Coppens Pieter 0 1.0 255 27Z - 47W = 31Z - 36W - 42Z - 41Z = 45W - 46Z - 39W - --- 6.0 27.0 2.00 0