Belgische Jeugdkampioenschappen 2014 -14 J/M

250
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.55 2013/11/26
Org. : jeugdschaak.be ,Blankenberge ,2014
Arbit. : IA Sylvin De Vet
, Tempo : 90 min. + 30 sec. / zet
Tie Break Pts, Onderling Res, Voortschrijding, Bucholtz, SonneBorn, aantal overwinningen
F.R.B.E.
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering

Eindklassement

    Naam             ELO    Cat Nr   V/M  Club              Ptn   Pres Res Vsch  Buch  SB   Win  
 1 Beukema Jasper    (1946N) 8  50086  M  Schoten          8.5/9  2131   - 44.0  54.0 50.50  8 
 2 Ismail Tamer      (1900N) 8  12899  M  Deurne           7.5/9  1914   - 37.0  54.5 42.50  7 
 3 Pauwels Xander    (1810F) 8  11927  M  De Drie Torens G 7.0/9  1850   - 35.5  53.5 39.75  5 
 4 Vandeputte Samuel (1407F) 8  11906  M  KBSK Brugge      6.5/9  1688 0.5 35.0  53.5 34.25  6 
 5 De Block Fabio    (1821N) 8  11034  M  Opwijk           6.5/9  1667 0.5 29.0  47.0 32.75  6 
 6 Dallemagne Maximil(1621F) 8  12756  M  Namur-Echecs     6.0/9  1634   - 32.0  51.0 28.75  5 
 7 Hammers Michael   (1625F) 8  13201  M  KSK47 Eynatten   6.0/9  1539   - 31.5  44.0 28.25  5 
 8 Ta Long Vu        (1320N) 8  14099  M  Fontaine-L'Evêqu 6.0/9  1473   - 30.0  46.0 27.75  5 
 9 Koetters Raphael  (1628F) 8  95100  M  KSK47 Eynatten   6.0/9  1447   - 27.5  42.5 27.25  5 
10 Moerman Thomas    (1641F) 8  11463  M  De Drie Torens G 5.5/9  1657   - 34.0  49.5 26.50  4 
11 Seibt Sascha      (1355N) 8  14182  M  KSK47 Eynatten   5.5/9  1630   - 33.0  54.5 31.00  5 
12 Kolp Theo         (1612F) 8  50003  M  Brussels Chess C 5.5/9  1557   - 33.0  48.0 27.25  4 
13 Marchal Laurent   (1621N) 8  60517  M  Nivelles         5.5/9  1565   - 31.0  47.0 24.25  5 
14 Dellaert Sander   (1616F) 8  11831  M  FCH Zottegem     5.5/9  1402   - 30.5  47.0 26.50  4 
15 De Coninck Erik   (1676N) 8  10474  M  Houthalen-Oost   5.5/9  1469   - 30.0  48.0 28.00  4 
16 De Borggraef Leon (1588F) 8  11958  M  Mechelen         5.5/9  1488   - 30.0  44.5 24.75  4 
17 Swennen Fleur     (1401F) 9  10590  V  Neerpelt         5.5/9  1605   - 29.0  48.0 30.00  2 
18 Boudry William    (1427N) 8  10816  M  LSV-Chesspirant  5.5/9  1439   - 29.0  43.0 21.75  5 
19 Gronsfeld Stefan  (1464N) 8  13319  M  KSK47 Eynatten   5.5/9  1484   - 28.5  48.5 24.75  5 
20 Huygebaert Batist (1668F) 8  11526  M  Landegem         5.5/9  1436   - 28.0  48.0 28.00  3 
21 Ghyselen Tim      (1295N) 8  13365  M  Zottegem         5.5/9  1334   - 27.5  43.0 22.75  5 
22 Verheyen Olivier  (1416N) 8  10978  M  De Drie Torens G 5.5/9  1318   - 27.0  44.0 22.75  5 
23 Van Malder Klaus  (1130N) 8  10937  M  LSV-Chesspirant  5.5/9  1455   - 26.5  45.0 25.25  4 
24 Maerevoet Sim     (   0 ) 8  10832  M  Hoboken          5.5/9  1491   - 26.0  47.5 27.75  4 
25 Schelleman Iris   (1393N) 9  13070  V  De Drie Torens G 5.5/9  1330   - 24.0  40.0 21.75  5 
26 Van Dijck Bjarne  (1420N) 8  10399  M  Humbeek          5.0/9  1462   - 29.0  45.5 23.50  3 
27 Kreczman Savinien (1577F) 8  12189  M  Amay             5.0/9  1488   - 28.5  45.5 22.25  3 
28 Pfeiffer Noah     (1292N) 8  13545  M  Wirtzfeld        5.0/9  1444   - 26.5  44.5 22.25  3 
29 De Bock Thijs     (1325N) 8  12997  M  Leuven Centraal  5.0/9  1287   - 25.0  41.0 19.50  5 
30 Leboy Robbe       (1235N) 8  13163  M  Mechelen         5.0/9  1273   - 22.0  38.5 17.00  5 
31 Bleuze Kobe       (1235N) 8  10407  M  Geel             5.0/9  1199   - 22.0  38.0 16.50  5 
32 Kumpen Jona       (1572N) 8  12667  M  Houthalen-Oost   4.5/9  1419   - 28.5  45.5 19.75  3 
33 Jaspers Willem    (1319N) 8  10663  M  Eisden           4.5/9  1272   - 24.0  41.5 16.75  4 
34 Cool Tristan      (1266N) 8  10602  M  KBSK Brugge      4.5/9  1124   - 23.5  38.5 16.25  4 
35 Butzen Robin      (   0 ) 8  13707  M  Hoboken          4.5/9  1378   - 23.0  41.5 17.50  4 
36 Fostier Lars      (1275N) 8  13122  M  FCH Zottegem     4.5/9  1176   - 23.0  37.5 16.50  3 
37 Roessler Christian(1182N) 8  10659  M  Rochade Eupen    4.5/9  1322   - 22.5  44.0 19.00  4 
38 Lauwereys Lee     (1238N) 8  13126  M  KGSRL Gent       4.5/9  1204   - 22.0  45.5 18.00  3 
39 Bauwens Simon     (1094N) 8  12862  M  MSV              4.5/9  1105   - 20.5  38.0 15.50  3 
40 Dumont Thomas     (1150N) 8  13069  M  Amay             4.5/9  1062   - 19.5  36.5 14.75  4 
41 Condes Alexie Shee( 990N) 9  12749  V  LSV-Chesspirant  4.5/9   974   - 18.5  34.0 12.50  4 
42 Verstraeten Linde (   0 ) 9  12814  V  Dolle Toren Leuv 4.5/9   797   - 18.0  35.0 14.25  3 
43 Huttl Sofie       (1676N) 9  12524  V  KISK Ieper       4.0/9  1298   - 23.5  44.5 18.50  2 
44 Cnudde Pieter     (   0 ) 8  10834  M  Landegem         4.0/9  1260   - 23.0  41.5 14.50  2 
45 Vermaercke Reinout(1262N) 8  13839  M  Mechelen         4.0/9  1059   - 22.0  37.5 14.00  3 
46 Tanghe Joran      (1183N) 8  11866  M  KOSK Oostende    4.0/9  1162   - 20.0  36.0  9.00  4 
47 Phlips Kobe       (1077N) 8  13025  M  KGSRL Gent       4.0/9  1024   - 19.5  33.0 10.00  3 
48 De Vreese Sean    (   0 ) 8  10950  M  LSV-Chesspirant  4.0/9   764   - 19.0  38.0 14.50  4 
49 Lenaerts Robbe    (1317N) 8  10671  M  Genk             4.0/9  1033   - 19.0  33.5 12.50  4 
50 Feys Elias        (   0 ) 8  14267  M  LSV-Chesspirant  4.0/9  1093   - 18.5  36.0 12.00  2 
51 Meessen Felix     (   0 ) 8  13314  M  KSK47 Eynatten   4.0/9   846   - 17.0  37.5 13.25  3 
52 Wynant Tor        (   0 ) 8  14272  M  KGSRL Gent       4.0/9   835   - 15.5  34.0 11.00  3 
53 Leyssens Bas      (   0 ) 8  50069  M  Brasschaat       3.5/9   799   - 19.0  36.5 11.25  1 
54 Pieper Theo       (   0 ) 8  13942  M  Rochade Eupen    3.5/9  1174   - 18.5  42.0 15.00  3 
55 Thienpont Xander  (   0 ) 8  12451  M  LSV-Chesspirant  3.5/9   790   - 16.5  36.5 10.50  3 
56 Roosen Charlotte  (   0 ) 9  10534  V  Dolle Toren Leuv 3.5/9   736   - 16.0  34.0 10.75  3 
57 Hendriks Giel     (1068N) 8  14083  M  Neerpelt         3.5/9   827   - 15.0  34.0  9.50  3 
58 Verhellen Tijs    (   0 ) 8  13117  M  FCH Zottegem     3.5/9   571   - 13.5  31.0  8.00  3 
59 Van Herreweghe Jar(1027N) 8  13385  M  LSV-Chesspirant  3.5/9   753   - 13.0  29.5  6.50  3 
60 Schautteet Olivier(1382N) 8  12197  M  KBSK Brugge      3.0/9   990   - 18.0  36.0  8.75  2 
61 De Smedt Lias     (   0 ) 8  13799  M  LSV-Chesspirant  3.0/9   544   - 15.0  35.5  8.50  3 
62 Gyselinck Max     (   0 ) 8  10323  M  Landegem         3.0/9   665   - 14.0  38.5 11.00  2 
63 Vanhauwe Jonas    (   0 ) 8  12783  M  LSV-Chesspirant  3.0/9   798   - 12.0  29.5  6.75  2 
64 De Clercq Maxim   ( 910N) 8  13377  M  KGSRL Gent       3.0/9   454   - 10.0  30.0  5.75  2 
65 De Feyter Ruben   ( 924N) 8  12191  M  LSV-Chesspirant  2.5/8  1069   - 17.5  37.5 11.75  2 
66 Verbinnen Gilles  (   0 ) 8  12649  M  Dolle Toren Leuve2.5/9   436   - 12.5  31.0  5.25  1 
67 Traest Joachim    (1046N) 8  13344  M  MSV              2.5/9   667   - 11.0  30.5  6.00  1 
68 Deniz Abian       (   0 ) 8  14074  M  Dolle Toren Leuve2.5/9   449   - 11.0  29.0  3.75  1 
69 De Wachter Rune   (   0 ) 8  14046  M  Mechelen         2.0/9   389 1.0 12.0  30.0  5.00  2 
70 Verhelst Eleen    (   0 ) 9  13806  V  LSV-Chesspirant  2.0/9   246 1.0  8.0  25.5  2.25  1 
71 Snoeck Lisa       (   0 ) 9  10331  V  Landegem         2.0/9   246 1.0  5.0  25.5  2.75  1 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (13-04-2014)
  1 Beukema Jasper        (1946N)( 8.5) 1-0  Lauwereys Lee         (1238N)( 4.5)
  2 Bleuze Kobe           (1235N)( 5.0) 0-1  Ismail Tamer          (1900N)( 7.5)
  3 De Block Fabio        (1821N)( 6.5) 1-0  Leboy Robbe           (1235N)( 5.0)
  4 Tanghe Joran          (1183N)( 4.0) 0-1  Pauwels Xander        (1810F)( 7.0)
  5 Huttl Sofie           (1676N)( 4.0) ½-½  Roessler Christian    (1182N)( 4.5)
  6 Dumont Thomas         (1150N)( 4.5) 0-1  De Coninck Erik       (1676N)( 5.5)
  7 Huygebaert Batist     (1668F)( 5.5) ½-½  Van Malder Klaus      (1130N)( 5.5)
  8 Bauwens Simon         (1094N)( 4.5) 0-1  Moerman Thomas        (1641F)( 5.5)
  9 Koetters Raphael      (1628F)( 6.0) 1-0  Phlips Kobe           (1077N)( 4.0)
 10 Hendriks Giel         (1068N)( 3.5) 0-1  Hammers Michael       (1625F)( 6.0)
 11 Marchal Laurent       (1621N)( 5.5) 1-0  Traest Joachim        (1046N)( 2.5)
 12 Van Herreweghe Jarno  (1027N)( 3.5) 0-1  Dallemagne Maximilien (1621F)( 6.0)
 13 Dellaert Sander       (1616F)( 5.5) 1-0  Condes Alexie Sheen   ( 990N)( 4.5)
 14 De Feyter Ruben       ( 924N)( 2.5) 0-1  Kolp Theo             (1612F)( 5.5)
 15 De Borggraef Leon     (1588F)( 5.5) 1-0  De Clercq Maxim       ( 910N)( 3.0)
 16 De Vreese Sean        (   0 )( 4.0) 0-1  Kreczman Savinien     (1577F)( 5.0)
 17 Kumpen Jona           (1572N)( 4.5) 1-0  Pieper Theo           (   0 )( 3.5)
 18 Thienpont Xander      (   0 )( 3.5) 0-1  Gronsfeld Stefan      (1464N)( 5.5)
 19 Boudry William        (1427N)( 5.5) 1-0  Verhelst Eleen        (   0 )( 2.0)
 20 Maerevoet Sim         (   0 )( 5.5) ½-½  Van Dijck Bjarne      (1420N)( 5.0)
 21 Verheyen Olivier      (1416N)( 5.5) 1-0  Roosen Charlotte      (   0 )( 3.5)
 22 Verhellen Tijs        (   0 )( 3.5) 0-1  Vandeputte Samuel     (1407F)( 6.5)
 23 Swennen Fleur         (1401F)( 5.5) ½-½  Meessen Felix         (   0 )( 4.0)
 24 Vanhauwe Jonas        (   0 )( 3.0) 0-1  Schelleman Iris       (1393N)( 5.5)
 25 Schautteet Olivier    (1382N)( 3.0) 1-0  Snoeck Lisa           (   0 )( 2.0)
 26 Wynant Tor            (   0 )( 4.0) 0-1  Seibt Sascha          (1355N)( 5.5)
 27 De Bock Thijs         (1325N)( 5.0) 0-1  Butzen Robin          (   0 )( 4.5)
 28 Gyselinck Max         (   0 )( 3.0) ½-½  Ta Long Vu            (1320N)( 6.0)
 29 Jaspers Willem        (1319N)( 4.5) 1-0  Verbinnen Gilles      (   0 )( 2.5)
 30 Deniz Abian           (   0 )( 2.5) 0-1  Lenaerts Robbe        (1317N)( 4.0)
 31 Ghyselen Tim          (1295N)( 5.5) 1-0  De Smedt Lias         (   0 )( 3.0)
 32 Feys Elias            (   0 )( 4.0) 0-1  Pfeiffer Noah         (1292N)( 5.0)
 33 Fostier Lars          (1275N)( 4.5) 1-0  De Wachter Rune       (   0 )( 2.0)
 34 Cnudde Pieter         (   0 )( 4.0) 0-1  Cool Tristan          (1266N)( 4.5)
 35 Vermaercke Reinout    (1262N)( 4.0) 1-0  Verstraeten Linde     (   0 )( 4.5)
 36 Leyssens Bas          (   0 )( 3.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 2 (14-04-2014)
  1 Gronsfeld Stefan      (1464N)( 5.5) 0-1  Beukema Jasper        (1946N)( 8.5)
  2 Ismail Tamer          (1900N)( 7.5) 1-0  Boudry William        (1427N)( 5.5)
  3 Vandeputte Samuel     (1407F)( 6.5) ½-½  De Block Fabio        (1821N)( 6.5)
  4 Pauwels Xander        (1810F)( 7.0) 1-0  Verheyen Olivier      (1416N)( 5.5)
  5 De Coninck Erik       (1676N)( 5.5) ½-½  Schelleman Iris       (1393N)( 5.5)
  6 Moerman Thomas        (1641F)( 5.5) 1-0  Schautteet Olivier    (1382N)( 3.0)
  7 Seibt Sascha          (1355N)( 5.5) 1-0  Koetters Raphael      (1628F)( 6.0)
  8 Hammers Michael       (1625F)( 6.0) 1-0  Jaspers Willem        (1319N)( 4.5)
  9 Lenaerts Robbe        (1317N)( 4.0) 0-1  Marchal Laurent       (1621N)( 5.5)
 10 Dallemagne Maximilien (1621F)( 6.0) 1-0  Ghyselen Tim          (1295N)( 5.5)
 11 Pfeiffer Noah         (1292N)( 5.0) ½-½  Dellaert Sander       (1616F)( 5.5)
 12 Kolp Theo             (1612F)( 5.5) ½-½  Fostier Lars          (1275N)( 4.5)
 13 Cool Tristan          (1266N)( 4.5) 0-1  De Borggraef Leon     (1588F)( 5.5)
 14 Kreczman Savinien     (1577F)( 5.0) 1-0  Vermaercke Reinout    (1262N)( 4.0)
 15 Leyssens Bas          (   0 )( 3.5) 0-1  Kumpen Jona           (1572N)( 4.5)
 16 Butzen Robin          (   0 )( 4.5) ½-½  Huttl Sofie           (1676N)( 4.0)
 17 Roessler Christian    (1182N)( 4.5) 0-1  Huygebaert Batist     (1668F)( 5.5)
 18 Van Dijck Bjarne      (1420N)( 5.0) 1-0  Gyselinck Max         (   0 )( 3.0)
 19 Van Malder Klaus      (1130N)( 5.5) 0-1  Swennen Fleur         (1401F)( 5.5)
 20 Ta Long Vu            (1320N)( 6.0) 0-1  Maerevoet Sim         (   0 )( 5.5)
 21 Meessen Felix         (   0 )( 4.0) 0-1  De Bock Thijs         (1325N)( 5.0)
 22 Lauwereys Lee         (1238N)( 4.5) 1-0  Thienpont Xander      (   0 )( 3.5)
 23 Pieper Theo           (   0 )( 3.5) 1-0  Bleuze Kobe           (1235N)( 5.0)
 24 Leboy Robbe           (1235N)( 5.0) 1-0  Verhellen Tijs        (   0 )( 3.5)
 25 Verhelst Eleen        (   0 )( 2.0) 0-1  Tanghe Joran          (1183N)( 4.0)
 26 Roosen Charlotte      (   0 )( 3.5) 0-1  Dumont Thomas         (1150N)( 4.5)
 27 Snoeck Lisa           (   0 )( 2.0) 0-1  Bauwens Simon         (1094N)( 4.5)
 28 Phlips Kobe           (1077N)( 4.0) ½-½  Vanhauwe Jonas        (   0 )( 3.0)
 29 Verbinnen Gilles      (   0 )( 2.5) 0-1  Hendriks Giel         (1068N)( 3.5)
 30 Traest Joachim        (1046N)( 2.5) ½-½  Wynant Tor            (   0 )( 4.0)
 31 De Smedt Lias         (   0 )( 3.0) 1-0  Van Herreweghe Jarno  (1027N)( 3.5)
 32 Condes Alexie Sheen   ( 990N)( 4.5) 1-0  Deniz Abian           (   0 )( 2.5)
 33 De Wachter Rune       (   0 )( 2.0) 0-1  De Feyter Ruben       ( 924N)( 2.5)
 34 De Clercq Maxim       ( 910N)( 3.0) 0-1  Feys Elias            (   0 )( 4.0)
 35 Verstraeten Linde     (   0 )( 4.5) 0-1  De Vreese Sean        (   0 )( 4.0)
 36 Cnudde Pieter         (   0 )( 4.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 3 (14-04-2014)
  1 Beukema Jasper        (1946N)( 8.5) 1-0  Dallemagne Maximilien (1621F)( 6.0)
  2 Marchal Laurent       (1621N)( 5.5) 0-1  Ismail Tamer          (1900N)( 7.5)
  3 De Borggraef Leon     (1588F)( 5.5) ½-½  Pauwels Xander        (1810F)( 7.0)
  4 Kreczman Savinien     (1577F)( 5.0) ½-½  Moerman Thomas        (1641F)( 5.5)
  5 Kumpen Jona           (1572N)( 4.5) ½-½  Hammers Michael       (1625F)( 6.0)
  6 De Block Fabio        (1821N)( 6.5) 0-1  Seibt Sascha          (1355N)( 5.5)
  7 Swennen Fleur         (1401F)( 5.5) ½-½  De Coninck Erik       (1676N)( 5.5)
  8 Huygebaert Batist     (1668F)( 5.5) ½-½  Pfeiffer Noah         (1292N)( 5.0)
  9 Dellaert Sander       (1616F)( 5.5) 1-0  Butzen Robin          (   0 )( 4.5)
 10 Schelleman Iris       (1393N)( 5.5) 0-1  Kolp Theo             (1612F)( 5.5)
 11 Fostier Lars          (1275N)( 4.5) 0-1  Van Dijck Bjarne      (1420N)( 5.0)
 12 Maerevoet Sim         (   0 )( 5.5) 0-1  Vandeputte Samuel     (1407F)( 6.5)
 13 Huttl Sofie           (1676N)( 4.0) 1-0  Leboy Robbe           (1235N)( 5.0)
 14 Koetters Raphael      (1628F)( 6.0) 1-0  Tanghe Joran          (1183N)( 4.0)
 15 Dumont Thomas         (1150N)( 4.5) 0-1  Gronsfeld Stefan      (1464N)( 5.5)
 16 Boudry William        (1427N)( 5.5) 1-0  Bauwens Simon         (1094N)( 4.5)
 17 Verheyen Olivier      (1416N)( 5.5) 1-0  Hendriks Giel         (1068N)( 3.5)
 18 Schautteet Olivier    (1382N)( 3.0) ½-½  Condes Alexie Sheen   ( 990N)( 4.5)
 19 De Bock Thijs         (1325N)( 5.0) 1-0  Pieper Theo           (   0 )( 3.5)
 20 Jaspers Willem        (1319N)( 4.5) 1-0  De Smedt Lias         (   0 )( 3.0)
 21 De Feyter Ruben       ( 924N)( 2.5) 1-0  Lenaerts Robbe        (1317N)( 4.0)
 22 Ghyselen Tim          (1295N)( 5.5) ½-½  Cnudde Pieter         (   0 )( 4.0)
 23 De Vreese Sean        (   0 )( 4.0) 1-0  Cool Tristan          (1266N)( 4.5)
 24 Vermaercke Reinout    (1262N)( 4.0) 1-0  Leyssens Bas          (   0 )( 3.5)
 25 Feys Elias            (   0 )( 4.0) 0-1  Lauwereys Lee         (1238N)( 4.5)
 26 Meessen Felix         (   0 )( 4.0) 0-1  Ta Long Vu            (1320N)( 6.0)
 27 Vanhauwe Jonas        (   0 )( 3.0) 0-1  Roessler Christian    (1182N)( 4.5)
 28 Wynant Tor            (   0 )( 4.0) 0-1  Van Malder Klaus      (1130N)( 5.5)
 29 Gyselinck Max         (   0 )( 3.0) ½-½  Phlips Kobe           (1077N)( 4.0)
 30 Bleuze Kobe           (1235N)( 5.0) 1-0  Traest Joachim        (1046N)( 2.5)
 31 Van Herreweghe Jarno  (1027N)( 3.5) 1-0  Snoeck Lisa           (   0 )( 2.0)
 32 Verhellen Tijs        (   0 )( 3.5) 1-0  De Clercq Maxim       ( 910N)( 3.0)
 33 Thienpont Xander      (   0 )( 3.5) 1-0  Verbinnen Gilles      (   0 )( 2.5)
 34 Deniz Abian           (   0 )( 2.5) 1-0  Verhelst Eleen        (   0 )( 2.0)
 35 De Wachter Rune       (   0 )( 2.0) 1-0  Roosen Charlotte      (   0 )( 3.5)
 36 Verstraeten Linde     (   0 )( 4.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 4 (15-04-2014)
  1 Seibt Sascha          (1355N)( 5.5) 0-1  Beukema Jasper        (1946N)( 8.5)
  2 Ismail Tamer          (1900N)( 7.5) ½-½  Pauwels Xander        (1810F)( 7.0)
  3 Moerman Thomas        (1641F)( 5.5) 1-0  De Borggraef Leon     (1588F)( 5.5)
  4 Hammers Michael       (1625F)( 6.0) ½-½  Kreczman Savinien     (1577F)( 5.0)
  5 Van Dijck Bjarne      (1420N)( 5.0) 0-1  Dellaert Sander       (1616F)( 5.5)
  6 Kolp Theo             (1612F)( 5.5) 1-0  Kumpen Jona           (1572N)( 4.5)
  7 Vandeputte Samuel     (1407F)( 6.5) 1-0  Huygebaert Batist     (1668F)( 5.5)
  8 Swennen Fleur         (1401F)( 5.5) ½-½  Huttl Sofie           (1676N)( 4.0)
  9 De Coninck Erik       (1676N)( 5.5) 1-0  De Bock Thijs         (1325N)( 5.0)
 10 Jaspers Willem        (1319N)( 4.5) 1-0  Koetters Raphael      (1628F)( 6.0)
 11 Pfeiffer Noah         (1292N)( 5.0) 0-1  Marchal Laurent       (1621N)( 5.5)
 12 Dallemagne Maximilien (1621F)( 6.0) 1-0  Vermaercke Reinout    (1262N)( 4.0)
 13 Gronsfeld Stefan      (1464N)( 5.5) 1-0  De Feyter Ruben       ( 924N)( 2.5)
 14 Lauwereys Lee         (1238N)( 4.5) ½-½  Boudry William        (1427N)( 5.5)
 15 De Vreese Sean        (   0 )( 4.0) 0-1  Verheyen Olivier      (1416N)( 5.5)
 16 Roessler Christian    (1182N)( 4.5) 0-1  De Block Fabio        (1821N)( 6.5)
 17 Schelleman Iris       (1393N)( 5.5) 0-1  Maerevoet Sim         (   0 )( 5.5)
 18 Van Malder Klaus      (1130N)( 5.5) 1-0  Schautteet Olivier    (1382N)( 3.0)
 19 Ta Long Vu            (1320N)( 6.0) 1-0  Condes Alexie Sheen   ( 990N)( 4.5)
 20 Butzen Robin          (   0 )( 4.5) 0-1  Ghyselen Tim          (1295N)( 5.5)
 21 Cnudde Pieter         (   0 )( 4.0) 1-0  Fostier Lars          (1275N)( 4.5)
 22 Lenaerts Robbe        (1317N)( 4.0) 0-1  Thienpont Xander      (   0 )( 3.5)
 23 Cool Tristan          (1266N)( 4.5) 1-0  Verhellen Tijs        (   0 )( 3.5)
 24 De Smedt Lias         (   0 )( 3.0) 0-1  Bleuze Kobe           (1235N)( 5.0)
 25 Leboy Robbe           (1235N)( 5.0) 1-0  Gyselinck Max         (   0 )( 3.0)
 26 Tanghe Joran          (1183N)( 4.0) 1-0  Deniz Abian           (   0 )( 2.5)
 27 Pieper Theo           (   0 )( 3.5) 1-0  Dumont Thomas         (1150N)( 4.5)
 28 Bauwens Simon         (1094N)( 4.5) ½-½  Feys Elias            (   0 )( 4.0)
 29 Phlips Kobe           (1077N)( 4.0) 1-0  De Wachter Rune       (   0 )( 2.0)
 30 Hendriks Giel         (1068N)( 3.5) ½-½  Verstraeten Linde     (   0 )( 4.5)
 31 Leyssens Bas          (   0 )( 3.5) ½-½  Van Herreweghe Jarno  (1027N)( 3.5)
 32 Traest Joachim        (1046N)( 2.5) ½-½  Vanhauwe Jonas        (   0 )( 3.0)
 33 Wynant Tor            (   0 )( 4.0) 0-1  Meessen Felix         (   0 )( 4.0)
 34 De Clercq Maxim       ( 910N)( 3.0) 0-1  Roosen Charlotte      (   0 )( 3.5)
 35 Verhelst Eleen        (   0 )( 2.0) 1-0  Snoeck Lisa           (   0 )( 2.0)
 36 Verbinnen Gilles      (   0 )( 2.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 5 (16-04-2014)
  1 Beukema Jasper        (1946N)( 8.5) 1-0  Ismail Tamer          (1900N)( 7.5)
  2 Kolp Theo             (1612F)( 5.5) ½-½  Moerman Thomas        (1641F)( 5.5)
  3 Dellaert Sander       (1616F)( 5.5) 0-1  Vandeputte Samuel     (1407F)( 6.5)
  4 Pauwels Xander        (1810F)( 7.0) 1-0  Gronsfeld Stefan      (1464N)( 5.5)
  5 Kreczman Savinien     (1577F)( 5.0) ½-½  De Coninck Erik       (1676N)( 5.5)
  6 Verheyen Olivier      (1416N)( 5.5) 0-1  Hammers Michael       (1625F)( 6.0)
  7 Marchal Laurent       (1621N)( 5.5) 0-1  Seibt Sascha          (1355N)( 5.5)
  8 Dallemagne Maximilien (1621F)( 6.0) 1-0  Jaspers Willem        (1319N)( 4.5)
  9 De Block Fabio        (1821N)( 6.5) 0-1  Swennen Fleur         (1401F)( 5.5)
 10 Huttl Sofie           (1676N)( 4.0) 0-1  Ta Long Vu            (1320N)( 6.0)
 11 De Borggraef Leon     (1588F)( 5.5) 1-0  Lauwereys Lee         (1238N)( 4.5)
 12 Kumpen Jona           (1572N)( 4.5) ½-½  Van Malder Klaus      (1130N)( 5.5)
 13 Boudry William        (1427N)( 5.5) 1-0  Cnudde Pieter         (   0 )( 4.0)
 14 Ghyselen Tim          (1295N)( 5.5) 0-1  Van Dijck Bjarne      (1420N)( 5.0)
 15 Maerevoet Sim         (   0 )( 5.5) ½-½  Pfeiffer Noah         (1292N)( 5.0)
 16 Huygebaert Batist     (1668F)( 5.5) 1-0  Leboy Robbe           (1235N)( 5.0)
 17 Koetters Raphael      (1628F)( 6.0) 1-0  De Vreese Sean        (   0 )( 4.0)
 18 De Bock Thijs         (1325N)( 5.0) 1-0  Tanghe Joran          (1183N)( 4.0)
 19 De Feyter Ruben       ( 924N)( 2.5) ½-½  Cool Tristan          (1266N)( 4.5)
 20 Vermaercke Reinout    (1262N)( 4.0) ½-½  Pieper Theo           (   0 )( 3.5)
 21 Bleuze Kobe           (1235N)( 5.0) 1-0  Phlips Kobe           (1077N)( 4.0)
 22 Thienpont Xander      (   0 )( 3.5) 0-1  Schelleman Iris       (1393N)( 5.5)
 23 Schautteet Olivier    (1382N)( 3.0) ½-½  Meessen Felix         (   0 )( 4.0)
 24 Fostier Lars          (1275N)( 4.5) ½-½  Leyssens Bas          (   0 )( 3.5)
 25 Condes Alexie Sheen   ( 990N)( 4.5) 0-1  Roessler Christian    (1182N)( 4.5)
 26 Verstraeten Linde     (   0 )( 4.5) 0-1  Bauwens Simon         (1094N)( 4.5)
 27 Feys Elias            (   0 )( 4.0) 1-0  Hendriks Giel         (1068N)( 3.5)
 28 Van Herreweghe Jarno  (1027N)( 3.5) 0-1  Butzen Robin          (   0 )( 4.5)
 29 Vanhauwe Jonas        (   0 )( 3.0) 0-1  Lenaerts Robbe        (1317N)( 4.0)
 30 Dumont Thomas         (1150N)( 4.5) 1-0  Gyselinck Max         (   0 )( 3.0)
 31 Verbinnen Gilles      (   0 )( 2.5) 1-0  Traest Joachim        (1046N)( 2.5)
 32 De Wachter Rune       (   0 )( 2.0) 1-0  Verhelst Eleen        (   0 )( 2.0)
 33 Roosen Charlotte      (   0 )( 3.5) 1-0  Deniz Abian           (   0 )( 2.5)
 34 Verhellen Tijs        (   0 )( 3.5) 0-1  De Smedt Lias         (   0 )( 3.0)
 35 Snoeck Lisa           (   0 )( 2.0) 0-1  Wynant Tor            (   0 )( 4.0)
 36 De Clercq Maxim       ( 910N)( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 6 (16-04-2014)
  1 Vandeputte Samuel     (1407F)( 6.5) 0-1  Beukema Jasper        (1946N)( 8.5)
  2 Pauwels Xander        (1810F)( 7.0) ½-½  Dallemagne Maximilien (1621F)( 6.0)
  3 Moerman Thomas        (1641F)( 5.5) 1-0  Seibt Sascha          (1355N)( 5.5)
  4 Hammers Michael       (1625F)( 6.0) 0-1  Kolp Theo             (1612F)( 5.5)
  5 Ismail Tamer          (1900N)( 7.5) 1-0  Kreczman Savinien     (1577F)( 5.0)
  6 De Coninck Erik       (1676N)( 5.5) 1-0  Boudry William        (1427N)( 5.5)
  7 Ta Long Vu            (1320N)( 6.0) 1-0  Dellaert Sander       (1616F)( 5.5)
  8 Van Dijck Bjarne      (1420N)( 5.0) ½-½  De Borggraef Leon     (1588F)( 5.5)
  9 Swennen Fleur         (1401F)( 5.5) ½-½  Koetters Raphael      (1628F)( 6.0)
 10 De Bock Thijs         (1325N)( 5.0) 0-1  Huygebaert Batist     (1668F)( 5.5)
 11 Jaspers Willem        (1319N)( 4.5) 0-1  Marchal Laurent       (1621N)( 5.5)
 12 Bleuze Kobe           (1235N)( 5.0) 0-1  Kumpen Jona           (1572N)( 4.5)
 13 Gronsfeld Stefan      (1464N)( 5.5) 1-0  Maerevoet Sim         (   0 )( 5.5)
 14 Van Malder Klaus      (1130N)( 5.5) 1-0  Verheyen Olivier      (1416N)( 5.5)
 15 Lauwereys Lee         (1238N)( 4.5) 0-1  De Block Fabio        (1821N)( 6.5)
 16 Bauwens Simon         (1094N)( 4.5) ½-½  Huttl Sofie           (1676N)( 4.0)
 17 Roessler Christian    (1182N)( 4.5) 1-0  Schelleman Iris       (1393N)( 5.5)
 18 Pieper Theo           (   0 )( 3.5) 0-1  Ghyselen Tim          (1295N)( 5.5)
 19 Pfeiffer Noah         (1292N)( 5.0) 1-0  De Feyter Ruben       ( 924N)( 2.5)
 20 Cool Tristan          (1266N)( 4.5) 1-0  Feys Elias            (   0 )( 4.0)
 21 Butzen Robin          (   0 )( 4.5) 1-0  Vermaercke Reinout    (1262N)( 4.0)
 22 Cnudde Pieter         (   0 )( 4.0) 1-0  Schautteet Olivier    (1382N)( 3.0)
 23 Lenaerts Robbe        (1317N)( 4.0) 0-1  Roosen Charlotte      (   0 )( 3.5)
 24 Meessen Felix         (   0 )( 4.0) 0-1  Fostier Lars          (1275N)( 4.5)
 25 Leboy Robbe           (1235N)( 5.0) 1-0  Thienpont Xander      (   0 )( 3.5)
 26 Tanghe Joran          (1183N)( 4.0) 1-0  De Wachter Rune       (   0 )( 2.0)
 27 De Smedt Lias         (   0 )( 3.0) 0-1  Dumont Thomas         (1150N)( 4.5)
 28 Phlips Kobe           (1077N)( 4.0) 1-0  Verbinnen Gilles      (   0 )( 2.5)
 29 Leyssens Bas          (   0 )( 3.5) 1-0  De Vreese Sean        (   0 )( 4.0)
 30 Hendriks Giel         (1068N)( 3.5) 0-1  Wynant Tor            (   0 )( 4.0)
 31 Condes Alexie Sheen   ( 990N)( 4.5) 1-0  Van Herreweghe Jarno  (1027N)( 3.5)
 32 Traest Joachim        (1046N)( 2.5) 0-1  Verstraeten Linde     (   0 )( 4.5)
 33 Gyselinck Max         (   0 )( 3.0) 1-0  De Clercq Maxim       ( 910N)( 3.0)
 34 Verhelst Eleen        (   0 )( 2.0) 0-1  Vanhauwe Jonas        (   0 )( 3.0)
 35 Deniz Abian           (   0 )( 2.5) 0-1  Verhellen Tijs        (   0 )( 3.5)
 36 Snoeck Lisa           (   0 )( 2.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 7 (17-04-2014)
  1 Beukema Jasper        (1946N)( 8.5) 1-0  Moerman Thomas        (1641F)( 5.5)
  2 Kolp Theo             (1612F)( 5.5) 0-1  Pauwels Xander        (1810F)( 7.0)
  3 Dallemagne Maximilien (1621F)( 6.0) 0-1  Ismail Tamer          (1900N)( 7.5)
  4 Vandeputte Samuel     (1407F)( 6.5) 1-0  De Coninck Erik       (1676N)( 5.5)
  5 Huygebaert Batist     (1668F)( 5.5) ½-½  Ta Long Vu            (1320N)( 6.0)
  6 Seibt Sascha          (1355N)( 5.5) 1-0  Hammers Michael       (1625F)( 6.0)
  7 Marchal Laurent       (1621N)( 5.5) 1-0  Gronsfeld Stefan      (1464N)( 5.5)
  8 De Borggraef Leon     (1588F)( 5.5) ½-½  Swennen Fleur         (1401F)( 5.5)
  9 Kumpen Jona           (1572N)( 4.5) ½-½  Van Dijck Bjarne      (1420N)( 5.0)
 10 De Block Fabio        (1821N)( 6.5) 1-0  Van Malder Klaus      (1130N)( 5.5)
 11 Koetters Raphael      (1628F)( 6.0) ½-½  Pfeiffer Noah         (1292N)( 5.0)
 12 Dellaert Sander       (1616F)( 5.5) 1-0  Cool Tristan          (1266N)( 4.5)
 13 Kreczman Savinien     (1577F)( 5.0) ½-½  Cnudde Pieter         (   0 )( 4.0)
 14 Boudry William        (1427N)( 5.5) 1-0  Butzen Robin          (   0 )( 4.5)
 15 Ghyselen Tim          (1295N)( 5.5) 1-0  Roessler Christian    (1182N)( 4.5)
 16 Huttl Sofie           (1676N)( 4.0) 1-0  Tanghe Joran          (1183N)( 4.0)
 17 Verheyen Olivier      (1416N)( 5.5) 1-0  Bauwens Simon         (1094N)( 4.5)
 18 Dumont Thomas         (1150N)( 4.5) 0-1  De Bock Thijs         (1325N)( 5.0)
 19 Maerevoet Sim         (   0 )( 5.5) 1-0  Jaspers Willem        (1319N)( 4.5)
 20 Fostier Lars          (1275N)( 4.5) 1-0  Phlips Kobe           (1077N)( 4.0)
 21 Roosen Charlotte      (   0 )( 3.5) 0-1  Bleuze Kobe           (1235N)( 5.0)
 22 Leboy Robbe           (1235N)( 5.0) 1-0  Leyssens Bas          (   0 )( 3.5)
 23 Schelleman Iris       (1393N)( 5.5) 1-0  Pieper Theo           (   0 )( 3.5)
 24 Vermaercke Reinout    (1262N)( 4.0) 1-0  De Feyter Ruben       ( 924N)( 2.5)
 25 Wynant Tor            (   0 )( 4.0) ½-½  Lauwereys Lee         (1238N)( 4.5)
 26 Verstraeten Linde     (   0 )( 4.5) 1-0  Condes Alexie Sheen   ( 990N)( 4.5)
 27 Feys Elias            (   0 )( 4.0) 0-1  Lenaerts Robbe        (1317N)( 4.0)
 28 Schautteet Olivier    (1382N)( 3.0) 1-0  Vanhauwe Jonas        (   0 )( 3.0)
 29 De Vreese Sean        (   0 )( 4.0) 1-0  Gyselinck Max         (   0 )( 3.0)
 30 Thienpont Xander      (   0 )( 3.5) 1-0  De Smedt Lias         (   0 )( 3.0)
 31 Verbinnen Gilles      (   0 )( 2.5) ½-½  Verhellen Tijs        (   0 )( 3.5)
 32 De Wachter Rune       (   0 )( 2.0) 0-1  Meessen Felix         (   0 )( 4.0)
 33 Van Herreweghe Jarno  (1027N)( 3.5) 0-1  Hendriks Giel         (1068N)( 3.5)
 34 Snoeck Lisa           (   0 )( 2.0) 0-1  Traest Joachim        (1046N)( 2.5)
 35 De Clercq Maxim       ( 910N)( 3.0) 1-0  Verhelst Eleen        (   0 )( 2.0)
 36 Deniz Abian           (   0 )( 2.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 8 (18-04-2014)
  1 Pauwels Xander        (1810F)( 7.0) ½-½  Beukema Jasper        (1946N)( 8.5)
  2 Ismail Tamer          (1900N)( 7.5) 1-0  Vandeputte Samuel     (1407F)( 6.5)
  3 Moerman Thomas        (1641F)( 5.5) ½-½  Marchal Laurent       (1621N)( 5.5)
  4 Ta Long Vu            (1320N)( 6.0) 1-0  Kolp Theo             (1612F)( 5.5)
  5 Seibt Sascha          (1355N)( 5.5) ½-½  Dallemagne Maximilien (1621F)( 6.0)
  6 Kumpen Jona           (1572N)( 4.5) 0-1  De Block Fabio        (1821N)( 6.5)
  7 De Coninck Erik       (1676N)( 5.5) 0-1  Ghyselen Tim          (1295N)( 5.5)
  8 Van Dijck Bjarne      (1420N)( 5.0) ½-½  Huygebaert Batist     (1668F)( 5.5)
  9 Swennen Fleur         (1401F)( 5.5) ½-½  Dellaert Sander       (1616F)( 5.5)
 10 Boudry William        (1427N)( 5.5) 1-0  De Borggraef Leon     (1588F)( 5.5)
 11 Pfeiffer Noah         (1292N)( 5.0) 1-0  Huttl Sofie           (1676N)( 4.0)
 12 Fostier Lars          (1275N)( 4.5) 0-1  Koetters Raphael      (1628F)( 6.0)
 13 Hammers Michael       (1625F)( 6.0) 1-0  Bleuze Kobe           (1235N)( 5.0)
 14 Van Malder Klaus      (1130N)( 5.5) 1-0  Kreczman Savinien     (1577F)( 5.0)
 15 Gronsfeld Stefan      (1464N)( 5.5) 1-0  Leboy Robbe           (1235N)( 5.0)
 16 Maerevoet Sim         (   0 )( 5.5) ½-½  Verheyen Olivier      (1416N)( 5.5)
 17 Cnudde Pieter         (   0 )( 4.0) 0-1  De Bock Thijs         (1325N)( 5.0)
 18 Butzen Robin          (   0 )( 4.5) 0-1  Schelleman Iris       (1393N)( 5.5)
 19 Cool Tristan          (1266N)( 4.5) 1-0  Verstraeten Linde     (   0 )( 4.5)
 20 Roessler Christian    (1182N)( 4.5) 1-0  Vermaercke Reinout    (1262N)( 4.0)
 21 Phlips Kobe           (1077N)( 4.0) 1-0  Schautteet Olivier    (1382N)( 3.0)
 22 Roosen Charlotte      (   0 )( 3.5) ½-½  Jaspers Willem        (1319N)( 4.5)
 23 Lenaerts Robbe        (1317N)( 4.0) 1-0  De Vreese Sean        (   0 )( 4.0)
 24 Meessen Felix         (   0 )( 4.0) 0-1  Lauwereys Lee         (1238N)( 4.5)
 25 Tanghe Joran          (1183N)( 4.0) 1-0  Thienpont Xander      (   0 )( 3.5)
 26 Leyssens Bas          (   0 )( 3.5) 0-1  Dumont Thomas         (1150N)( 4.5)
 27 Bauwens Simon         (1094N)( 4.5) 1-0  Wynant Tor            (   0 )( 4.0)
 28 Hendriks Giel         (1068N)( 3.5) 0-1  Pieper Theo           (   0 )( 3.5)
 29 Condes Alexie Sheen   ( 990N)( 4.5) 1-0  Verbinnen Gilles      (   0 )( 2.5)
 30 De Feyter Ruben       ( 924N)( 2.5) 0-1ffFeys Elias            (   0 )( 4.0)
 31 Verhellen Tijs        (   0 )( 3.5) 0-1  Gyselinck Max         (   0 )( 3.0)
 32 Traest Joachim        (1046N)( 2.5) ½-½  Deniz Abian           (   0 )( 2.5)
 33 Vanhauwe Jonas        (   0 )( 3.0) 0-1  De Clercq Maxim       ( 910N)( 3.0)
 34 Van Herreweghe Jarno  (1027N)( 3.5) 1-0  De Wachter Rune       (   0 )( 2.0)
 35 De Smedt Lias         (   0 )( 3.0) 1-0  Snoeck Lisa           (   0 )( 2.0)
 36 Verhelst Eleen        (   0 )( 2.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 9 (19-04-2014)
  1 Beukema Jasper        (1946N)( 8.5) 1-0  Ta Long Vu            (1320N)( 6.0)
  2 Ghyselen Tim          (1295N)( 5.5) 0-1  Ismail Tamer          (1900N)( 7.5)
  3 Marchal Laurent       (1621N)( 5.5) 0-1  Pauwels Xander        (1810F)( 7.0)
  4 De Block Fabio        (1821N)( 6.5) 1-0  Moerman Thomas        (1641F)( 5.5)
  5 Vandeputte Samuel     (1407F)( 6.5) 1-0  Seibt Sascha          (1355N)( 5.5)
  6 Koetters Raphael      (1628F)( 6.0) 1-0  Boudry William        (1427N)( 5.5)
  7 Huygebaert Batist     (1668F)( 5.5) ½-½  Gronsfeld Stefan      (1464N)( 5.5)
  8 De Bock Thijs         (1325N)( 5.0) 0-1  Hammers Michael       (1625F)( 6.0)
  9 Dallemagne Maximilien (1621F)( 6.0) 1-0  Van Dijck Bjarne      (1420N)( 5.0)
 10 Dellaert Sander       (1616F)( 5.5) ½-½  Van Malder Klaus      (1130N)( 5.5)
 11 Kolp Theo             (1612F)( 5.5) ½-½  Swennen Fleur         (1401F)( 5.5)
 12 De Coninck Erik       (1676N)( 5.5) 1-0  Pfeiffer Noah         (1292N)( 5.0)
 13 De Borggraef Leon     (1588F)( 5.5) 1-0  Roessler Christian    (1182N)( 4.5)
 14 Schelleman Iris       (1393N)( 5.5) 1-0  Kumpen Jona           (1572N)( 4.5)
 15 Verheyen Olivier      (1416N)( 5.5) 1-0  Cool Tristan          (1266N)( 4.5)
 16 Huttl Sofie           (1676N)( 4.0) 0-1  Maerevoet Sim         (   0 )( 5.5)
 17 Kreczman Savinien     (1577F)( 5.0) 1-0  Tanghe Joran          (1183N)( 4.0)
 18 Leboy Robbe           (1235N)( 5.0) 1-0  Lenaerts Robbe        (1317N)( 4.0)
 19 Dumont Thomas         (1150N)( 4.5) ½-½  Fostier Lars          (1275N)( 4.5)
 20 Lauwereys Lee         (1238N)( 4.5) ½-½  Bauwens Simon         (1094N)( 4.5)
 21 Bleuze Kobe           (1235N)( 5.0) 1-0  Cnudde Pieter         (   0 )( 4.0)
 22 Jaspers Willem        (1319N)( 4.5) 1-0  Phlips Kobe           (1077N)( 4.0)
 23 Vermaercke Reinout    (1262N)( 4.0) ½-½  Feys Elias            (   0 )( 4.0)
 24 Pieper Theo           (   0 )( 3.5) 0-1  Condes Alexie Sheen   ( 990N)( 4.5)
 25 Verstraeten Linde     (   0 )( 4.5) 1-0  Roosen Charlotte      (   0 )( 3.5)
 26 Schautteet Olivier    (1382N)( 3.0) 0-1  Butzen Robin          (   0 )( 4.5)
 27 De Clercq Maxim       ( 910N)( 3.0) 0-1  Wynant Tor            (   0 )( 4.0)
 28 De Vreese Sean        (   0 )( 4.0) 1-0  De Smedt Lias         (   0 )( 3.0)
 29 Thienpont Xander      (   0 )( 3.5) ½-½  Leyssens Bas          (   0 )( 3.5)
 30 Gyselinck Max         (   0 )( 3.0) 0-1  Meessen Felix         (   0 )( 4.0)
 31 Deniz Abian           (   0 )( 2.5) 0-1  Hendriks Giel         (1068N)( 3.5)
 32 Verhellen Tijs        (   0 )( 3.5) 1-0  Traest Joachim        (1046N)( 2.5)
 33 Verhelst Eleen        (   0 )( 2.0) 0-1  Van Herreweghe Jarno  (1027N)( 3.5)
 34 Verbinnen Gilles      (   0 )( 2.5) 0-1  Vanhauwe Jonas        (   0 )( 3.0)
 35 Snoeck Lisa           (   0 )( 2.0) 1-0  De Wachter Rune       (   0 )( 2.0)
    De Feyter Ruben       ( 924N)( 2.5) Afwezig       

(Go to Top)

 

Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Res Vsch Buch S B Win
1 Beukema Jasper 1946 8.5 2131 38W + 19Z + 6W + 11Z + 2W + 4Z + 10W + 3Z = 8W + --- 44.0 54.0 50.50 8
2 Ismail Tamer 1900 7.5 1914 31Z + 18W + 13Z + 3W = 1Z - 27W + 6Z + 4W + 21Z + --- 37.0 54.5 42.50 7
3 Pauwels Xander 1810 7.0 1850 46Z + 22W + 16Z = 2Z = 19W + 6W = 12Z + 1W = 13Z + --- 35.5 53.5 39.75 5
4 Vandeputte Samuel 1407 6.5 1688 58Z + 5W = 24Z + 20W + 14Z + 1W - 15W + 2Z - 11W + 0.5 35.0 53.5 34.25 6
5 De Block Fabio 1821 6.5 1667 30W + 4Z = 11W - 37Z + 17W - 38Z + 23W + 32Z + 10W + 0.5 29.0 47.0 32.75 6
6 Dallemagne Maximilien 1621 6.0 1634 59Z + 21W + 1Z - 45W + 33W + 3Z = 2W - 11Z = 26W + --- 32.0 51.0 28.75 5
7 Hammers Michael 1625 6.0 1539 57Z + 33W + 32Z = 27W = 22Z + 12W - 11Z - 31W + 29Z + --- 31.5 44.0 28.25 5
8 Ta Long Vu 1320 6.0 1473 62Z = 24W - 51Z + 41W + 43Z + 14W + 20Z = 12W + 1Z - --- 30.0 46.0 27.75 5
9 Koetters Raphael 1628 6.0 1447 47W + 11Z - 46W + 33Z - 48W + 17Z = 28W = 36Z + 18W + --- 27.5 42.5 27.25 5
10 Moerman Thomas 1641 5.5 1657 39Z + 60W + 27Z = 16W + 12Z = 11W + 1Z - 13W = 5Z - --- 34.0 49.5 26.50 4
11 Seibt Sascha 1355 5.5 1630 52Z + 9W + 5Z + 1W - 13Z + 10Z - 7W + 6W = 4Z - --- 33.0 54.5 31.00 5
12 Kolp Theo 1612 5.5 1557 65Z + 36W = 25Z + 32W + 10W = 7Z + 3W - 8Z - 17W = --- 33.0 48.0 27.25 4
13 Marchal Laurent 1621 5.5 1565 67W + 49Z + 2W - 28Z + 11W - 33Z + 19W + 10Z = 3W - --- 31.0 47.0 24.25 5
14 Dellaert Sander 1616 5.5 1402 41W + 28Z = 35W + 26Z + 4W - 8Z - 34W + 17Z = 23W = --- 30.5 47.0 26.50 4
15 De Coninck Erik 1676 5.5 1469 40Z + 25W = 17Z = 29W + 27Z = 18W + 4Z - 21W - 28W + --- 30.0 48.0 28.00 4
16 De Borggraef Leon 1588 5.5 1488 64W + 34Z + 3W = 10Z - 38W + 26Z = 17W = 18Z - 37W + --- 30.0 44.5 24.75 4
17 Swennen Fleur 1401 5.5 1605 51W = 23Z + 15W = 43W = 5Z + 9W = 16Z = 14W = 12Z = --- 29.0 48.0 30.00 2
18 Boudry William 1427 5.5 1439 70W + 2Z - 39W + 38Z = 44W + 15Z - 35W + 16W + 9Z - --- 29.0 43.0 21.75 5
19 Gronsfeld Stefan 1464 5.5 1484 55Z + 1W - 40Z + 65W + 3Z - 24W + 13Z - 30W + 20Z = --- 28.5 48.5 24.75 5
20 Huygebaert Batist 1668 5.5 1436 23W = 37Z + 28W = 4Z - 30W + 29Z + 8W = 26Z = 19W = --- 28.0 48.0 28.00 3
21 Ghyselen Tim 1295 5.5 1334 61W + 6Z - 44W = 35Z + 26W - 54Z + 37W + 15Z + 2W - --- 27.5 43.0 22.75 5
22 Verheyen Olivier 1416 5.5 1318 56W + 3Z - 57W + 48Z + 7W - 23Z - 39W + 24Z = 34W + --- 27.0 44.0 22.75 5
23 Van Malder Klaus 1130 5.5 1455 20Z = 17W - 52Z + 60W + 32Z = 22W + 5Z - 27W + 14Z = --- 26.5 45.0 25.25 4
24 Maerevoet Sim 0 5.5 1491 26W = 8Z + 4W - 25Z + 28W = 19Z - 33W + 22W = 43Z + --- 26.0 47.5 27.75 4
25 Schelleman Iris 1393 5.5 1330 63Z + 15Z = 12W - 24W - 55Z + 37Z - 54W + 35Z + 32W + --- 24.0 40.0 21.75 5
26 Van Dijck Bjarne 1420 5.0 1462 24Z = 62W + 36Z + 14W - 21Z + 16W = 32Z = 20W = 6Z - --- 29.0 45.5 23.50 3
27 Kreczman Savinien 1577 5.0 1488 48Z + 45W + 10W = 7Z = 15W = 2Z - 44W = 23Z - 46W + --- 28.5 45.5 22.25 3
28 Pfeiffer Noah 1292 5.0 1444 50Z + 14W = 20Z = 13W - 24Z = 65W + 9Z = 43W + 15Z - --- 26.5 44.5 22.25 3
29 De Bock Thijs 1325 5.0 1287 35W - 51Z + 54W + 15Z - 46W + 20W - 40Z + 44Z + 7W - --- 25.0 41.0 19.50 5
30 Leboy Robbe 1235 5.0 1273 5Z - 58W + 43Z - 62W + 20Z - 55W + 53W + 19Z - 49W + --- 22.0 38.5 17.00 5
31 Bleuze Kobe 1235 5.0 1199 2W - 54Z - 67W + 61Z + 47W + 32W - 56Z + 7Z - 44W + --- 22.0 38.0 16.50 5
32 Kumpen Jona 1572 4.5 1419 54W + 53Z + 7W = 12Z - 23W = 31Z + 26W = 5W - 25Z - --- 28.5 45.5 19.75 3
33 Jaspers Willem 1319 4.5 1272 66W + 7Z - 61W + 9W + 6Z - 13W - 24Z - 56Z = 47W + --- 24.0 41.5 16.75 4
34 Cool Tristan 1266 4.5 1124 44Z + 16W - 48Z - 58W + 65Z = 50W + 14Z - 42W + 22Z - --- 23.5 38.5 16.25 4
35 Butzen Robin 0 4.5 1378 29Z + 43W = 14Z - 21W - 59Z + 45W + 18Z - 25W - 60Z + --- 23.0 41.5 17.50 4
36 Fostier Lars 1275 4.5 1176 69W + 12Z = 26W - 44Z - 53W = 51Z + 47W + 9W - 40Z = --- 23.0 37.5 16.50 3
37 Roessler Christian 1182 4.5 1322 43Z = 20W - 63Z + 5W - 41Z + 25W + 21Z - 45W + 16Z - --- 22.5 44.0 19.00 4
38 Lauwereys Lee 1238 4.5 1204 1Z - 55W + 50Z + 18W = 16Z - 5W - 52Z = 51Z + 39W = --- 22.0 45.5 18.00 3
39 Bauwens Simon 1094 4.5 1105 10W - 71Z + 18Z - 50W = 42Z + 43W = 22Z - 52W + 38Z = --- 20.5 38.0 15.50 3
40 Dumont Thomas 1150 4.5 1062 15W - 56Z + 19W - 54Z - 62W + 61Z + 29W - 53Z + 36W = --- 19.5 36.5 14.75 4
41 Condes Alexie Sheen 990 4.5 974 14Z - 68W + 60Z = 8Z - 37W - 59W + 42Z - 66W + 54Z + --- 18.5 34.0 12.50 4
42 Verstraeten Linde 0 4.5 797 45Z - 48W - bye 57Z = 39W - 67Z + 41W + 34Z - 56W + --- 18.0 35.0 14.25 3
43 Huttl Sofie 1676 4.0 1298 37W = 35Z = 30W + 17Z = 8W - 39Z = 46W + 28Z - 24W - --- 23.5 44.5 18.50 2
44 Cnudde Pieter 0 4.0 1260 34W - bye 21Z = 36W + 18Z - 60W + 27Z = 29W - 31Z - --- 23.0 41.5 14.50 2
45 Vermaercke Reinout 1262 4.0 1059 42W + 27Z - 53W + 6Z - 54W = 35Z - 65W + 37Z - 50W = --- 22.0 37.5 14.00 3
46 Tanghe Joran 1183 4.0 1162 3W - 70Z + 9Z - 68W + 29Z - 69W + 43Z - 55W + 27Z - --- 20.0 36.0 9.00 4
47 Phlips Kobe 1077 4.0 1024 9Z - 63W = 62Z = 69W + 31Z - 66W + 36Z - 60W + 33Z - --- 19.5 33.0 10.00 3
48 De Vreese Sean 0 4.0 764 27W - 42Z + 34W + 22W - 9Z - 53Z - 62W + 49Z - 61W + --- 19.0 38.0 14.50 4
49 Lenaerts Robbe 1317 4.0 1033 68Z + 13W - 65Z - 55W - 63Z + 56W - 50Z + 48W + 30Z - --- 19.0 33.5 12.50 4
50 Feys Elias 0 4.0 1093 28W - 64Z + 38W - 39Z = 57W + 34Z - 49W - 65Z F 45Z = --- 18.5 36.0 12.00 2
51 Meessen Felix 0 4.0 846 17Z = 29W - 8W - 52Z + 60Z = 36W - 69Z + 38W - 62Z + --- 17.0 37.5 13.25 3
52 Wynant Tor 0 4.0 835 11W - 67Z = 23W - 51W - 71Z + 57Z + 38W = 39Z - 64Z + --- 15.5 34.0 11.00 3
53 Leyssens Bas 0 3.5 799 bye 32W - 45Z - 59W = 36Z = 48W + 30Z - 40W - 55Z = --- 19.0 36.5 11.25 1
54 Pieper Theo 0 3.5 1174 32Z - 31W + 29Z - 40W + 45Z = 21W - 25Z - 57Z + 41W - --- 18.5 42.0 15.00 3
55 Thienpont Xander 0 3.5 790 19W - 38Z - 66W + 49Z + 25W - 30Z - 61W + 46Z - 53W = --- 16.5 36.5 10.50 3
56 Roosen Charlotte 0 3.5 736 22Z - 40W - 69Z - 64Z + 68W + 49Z + 31W - 33W = 42Z - --- 16.0 34.0 10.75 3
57 Hendriks Giel 1068 3.5 827 7W - 66Z + 22Z - 42W = 50Z - 52W - 59Z + 54W - 68Z + --- 15.0 34.0 9.50 3
58 Verhellen Tijs 0 3.5 571 4W - 30Z - 64W + 34Z - 61W - 68Z + 66Z = 62W - 67W + --- 13.5 31.0 8.00 3
59 Van Herreweghe Jarno 1027 3.5 753 6W - 61Z - 71W + 53Z = 35W - 41Z - 57W - 69W + 70Z + --- 13.0 29.5 6.50 3
60 Schautteet Olivier 1382 3.0 990 71W + 10Z - 41W = 23Z - 51W = 44Z - 63W + 47Z - 35W - --- 18.0 36.0 8.75 2
61 De Smedt Lias 0 3.0 544 21Z - 59W + 33Z - 31W - 58Z + 40W - 55Z - 71W + 48Z - --- 15.0 35.5 8.50 3
62 Gyselinck Max 0 3.0 665 8W = 26Z - 47W = 30Z - 40Z - 64W + 48Z - 58Z + 51W - --- 14.0 38.5 11.00 2
63 Vanhauwe Jonas 0 3.0 798 25W - 47Z = 37W - 67Z = 49W - 70Z + 60Z - 64W - 66Z + --- 12.0 29.5 6.75 2
64 De Clercq Maxim 910 3.0 454 16Z - 50W - 58Z - 56W - bye 62Z - 70W + 63Z + 52W - --- 10.0 30.0 5.75 2
65 De Feyter Ruben 924 2.5 1069 12W - 69Z + 49W + 19Z - 34W = 28Z - 45Z - 50W f ... --- 17.5 37.5 11.75 2
66 Verbinnen Gilles 0 2.5 436 33Z - 57W - 55Z - bye 67W + 47Z - 58W = 41Z - 63W - --- 12.5 31.0 5.25 1
67 Traest Joachim 1046 2.5 667 13Z - 52W = 31Z - 63W = 66Z - 42W - 71Z + 68W = 58Z - --- 11.0 30.5 6.00 1
68 Deniz Abian 0 2.5 449 49W - 41Z - 70W + 46Z - 56Z - 58W - bye 67Z = 57W - --- 11.0 29.0 3.75 1
69 De Wachter Rune 0 2.0 389 36Z - 65W - 56W + 47Z - 70W + 46Z - 51W - 59Z - 71Z - 1.0 12.0 30.0 5.00 2
70 Verhelst Eleen 0 2.0 246 18Z - 46W - 68Z - 71W + 69Z - 63W - 64Z - bye 59W - 1.0 8.0 25.5 2.25 1
71 Snoeck Lisa 0 2.0 246 60Z - 39W - 59Z - 70Z - 52W - bye 67W - 61Z - 69W + 1.0 5.0 25.5 2.75 1