Belgische Jeugdkampioenschappen 2014 -16 J/M

 

250
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.55 2013/11/26
Org. : jeugdschaak.be ,Blankenberge ,2014
Arbit. : IA Sylvin De Vet
, Tempo : 90 min. + 30 sec. / zet
Tie Break Pts, Onderling Res, Voortschrijding, Bucholtz, SonneBorn, aantal overwinningen
F.R.B.E.

 

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering

 

Eindklassement
    Naam             ELO    Cat Nr     V/M  Club              Ptn   Pres  Vsch  Buch   SB   Win
 1 Sadikhov Ulvi      (2378N) 6 13963  M  KGSRL Gent         9.0/9  2765   45.0  50.5 50.50  9 
 2 Van Den Bosch Arno (1799N) 6 10546  M  Dolle Toren Leuven 6.5/9  1892   34.0  52.0 34.00  5 
 3 Jamar Vadim        (1799F) 6 87408  M  CREC Charleroi     6.5/9  1705   25.5  40.0 29.25  6 
 4 Slagter Maxim      (1496N) 6 50041  M  Brasschaat         6.0/9  1826   33.5  50.0 32.50  3 
 5 Bratuszewski Jorden(1667N) 6 10800  M  Houthalen-Oost     6.0/9  1782   33.0  50.5 30.00  4 
 6 Lee Deon           (2048N) 6 10397  M  Mechelen           6.0/9  1918   32.5  51.0 29.75  5 
 7 De Block Yordi     (1897N) 6 11030  M  Opwijk             6.0/9  1786   30.5  48.5 28.75  4 
 8 Tuerlinckx Ben     (2068N) 6 11221  M  Leopoldsburg       6.0/9  1858   30.5  47.5 29.75  4 
 9 Koetters Marcel    (1231N) 6 95096  M  KSK47 Eynatten     6.0/9  1668   28.5  46.0 29.50  4 
10 Sterck Arno        (2010N) 6 10284  M  Humbeek            5.5/9  1867   32.5  50.0 26.00  4 
11 Ramacker Quinten   (1965N) 6 43257  M  De Drie Torens Gent5.5/9  1820   31.0  51.0 27.75  4 
12 Massay Sarah       (1555N) 7 14132  V  Ans-Loncin         5.5/9  1686   30.0  48.5 25.75  4 
13 Gillot Florent     (1774N) 6 60646  M  Auvelais           5.5/9  1735   30.0  45.5 27.00  2 
14 Demey Benno        (1638F) 6 11083  M  De Drie Torens Gent5.5/9  1689   28.0  46.5 26.50  4 
15 Carpentier Jannes  (1700N) 6 12290  M  KISK Ieper         5.5/9  1598   28.0  44.5 24.50  5 
16 Lachaert Tibo      (1788F) 6 11132  M  Wetteren           5.5/9  1571   28.0  43.0 25.00  4 
17 Decrop Hendrik     (1817F) 6 28908  M  KOSK Oostende      5.5/9  1605   27.5  42.5 24.50  4 
18 Steegmans Pieter   (1150N) 6 10943  M  Geel               5.5/9  1535   24.5  42.0 23.50  5 
19 Ingelaere Arthur   (1645F) 6 57584  M  Geel               5.0/9  1631   28.5  45.5 22.75  4 
20 Demarre Thomas     (1623N) 6 58483  M  Brasschaat         5.0/9  1636   28.0  49.0 22.00  5 
21 Claeys Robin       (1529F) 6 11876  M  De Drie Torens Gent5.0/9  1646   27.5  43.5 21.00  4 
22 Beheydt Dries      (1326N) 6 47392  M  Westerlo           5.0/9  1488   23.0  41.0 19.75  4 
23 Snoeks Marnicq     (1772F) 6 10547  M  Heusden            5.0/9  1506   23.0  40.0 21.75  3 
24 Roessler Nicolas   (1380N) 6 10653  M  Rochade Eupen      5.0/9  1378   20.5  35.0 16.00  4 
25 Verboven Arnout    (1533N) 6 29840  M  Mechelen           4.5/9  1557   26.5  46.0 20.75  3 
26 Beukema Christiaan (1464F) 6 11418  M  Schoten            4.5/9  1552   25.5  44.5 19.25  3 
27 Paquay Noah        (1581F) 6 10627  M  Wirtzfeld          4.5/9  1460   25.5  40.0 16.50  3 
28 Barsegjan Anusavan (1463N) 6 11949  M  Mechelen           4.5/9  1486   24.0  45.0 18.00  3 
29 Callebaut Giovanni (1303N) 6 11419  M  KOSK Oostende      4.5/9  1530   24.0  44.5 20.50  4 
30 Cnudde Matthias    (1488N) 6 10318  M  De Drie Torens G   4.5/9  1471   24.0  40.5 16.25  4 
31 Terwel Diederick   (1381N) 6 13165  M  Dolle Toren Leuv   4.5/9  1448   22.5  40.5 15.25  4 
32 Breuer Max         (1332N) 6 12086  M  Rochade Eupen      4.5/9  1324   21.5  39.0 15.25  4 
33 Veestraeten Bram   (1490F) 6 12489  M  Neerpelt           4.0/9  1423   24.0  42.5 15.25  2 
34 Deschepper Simon   (1550F) 6 10141  M  Aalter             4.0/9  1339   20.5  35.5 12.00  3 
35 Hoffmeister Kalojan(1327N) 6 10817  M  Europchess         4.0/9  1327   20.5  34.5 11.50  2 
36 Marchal Anais      (1278F) 7 12610  V  Nivelles           4.0/9  1325   19.5  34.5 11.00  3 
37 Langie Jeroen      (1191N) 6 12160  M  De Drie Torens G   4.0/9  1361   19.0  40.0 17.50  2 
38 Staessens Maxim    (1013N) 6 12780  M  LSV-Chesspirant    4.0/9  1291   19.0  38.0 16.00  3 
39 Bondroit Stef      (1331N) 6 11125  M  LSV-Chesspirant    4.0/9  1314   18.5  39.5 14.00  3 
40 Vanhercke Nathan   (1176N) 6 10183  M  Machelen           4.0/9  1261   18.0  37.0 11.50  4 
41 Verstraeten Iris   (1716N) 7 11416  V  Dolle Toren Leuv   4.0/9  1375   18.0  36.0 14.75  1 
42 Meulenyzer Alan    (1150N) 6 12730  M  Fontaine-L'Evêqu   4.0/9  1258   18.0  31.0 12.25  3 
43 Partoens Remi      (1459F) 6 12753  M  Dolle Toren Leuv   4.0/9  1310   17.0  36.5 12.00  3 
44 Gyselinck Thibault (1208N) 6 11637  M  KBSK Brugge        3.5/9  1388   22.0  43.0 15.00  3 
45 Debouver Torben    (1225N) 6 10093  M  Zottegem           3.5/9  1323   18.5  41.0 13.50  3 
46 De Geeter Arne     (1300N) 6 11712  M  Aalter             3.5/9  1221   17.5  39.0 12.25  3 
47 Verstraeten Leander(1054N) 6 10064  M  FCH Zottegem       3.5/9  1021   14.0  37.0  9.00  2 
48 Vanhauwere Anton   (1150N) 6 12936  M  FCH Zottegem       3.5/9  1115   14.0  33.0 10.75  3 
49 Van Cauwenbergh Max(1569F) 6 11434  M  Dolle Toren Leuv   3.5/9  1192   13.0  31.5  9.75  2 
50 Deknock Samy       (   0 ) 6 14219  M  Landegem           3.0/9  1072   13.0  30.0  6.25  2 
51 Deniz Gael         (   0 ) 6 14072  M  Dolle Toren Leuv   3.0/7   976   13.0  29.5 10.50  3 
52 Wertz Felix        (1026N) 6 94455  M  KSK47 Eynatten     3.0/9  1071   10.0  30.0  4.25  2 
53 Vanhercke Hugo     (1150N) 6 10180  M  Machelen           3.0/9  1001    9.0  28.5  5.25  2 
54 Abramovich Roman   (1094N) 6 12725  M  KOSK Oostende      2.5/9  1130   13.5  34.5  7.25  2 
55 Aydogan Esme       (   0 ) 7 11149  V  LSV-Chesspirant    2.0/9   747   11.0  29.5  2.25  1 
56 Raats Joran        (1150N) 6 10343  M  Brasschaat         2.0/9   768    7.0  28.0  2.25  1 
57 Bleuze Sibe        ( 977N) 6 10907  M  Geel               1.0/8   829    7.0  25.5  3.25  1 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (13-04-2014)
  1 Barsegjan Anusavan    (1463N)( 4.5) 0-1  Sadikhov Ulvi         (2378N)( 9.0)
  2 Tuerlinckx Ben        (2068N)( 6.0) 1-0  Partoens Remi         (1459F)( 4.0)
  3 Terwel Diederick      (1381N)( 4.5) 0-1  Lee Deon              (2048N)( 6.0)
  4 Sterck Arno           (2010N)( 5.5) 1-0  Roessler Nicolas      (1380N)( 5.0)
  5 Breuer Max            (1332N)( 4.5) 0-1  Ramacker Quinten      (1965N)( 5.5)
  6 De Block Yordi        (1897N)( 6.0) 1-0  Bondroit Stef         (1331N)( 4.0)
  7 Hoffmeister Kalojan   (1327N)( 4.0) 0-1  Decrop Hendrik        (1817F)( 5.5)
  8 Van Den Bosch Arno    (1799N)( 6.5) 1-0  Beheydt Dries         (1326N)( 5.0)
  9 Callebaut Giovanni    (1303N)( 4.5) 1-0  Jamar Vadim           (1799F)( 6.5)
 10 Lachaert Tibo         (1788F)( 5.5) 1-0  De Geeter Arne        (1300N)( 3.5)
 11 Marchal Anais         (1278F)( 4.0) 0-1  Gillot Florent        (1774N)( 5.5)
 12 Snoeks Marnicq        (1772F)( 5.0) 0-1  Koetters Marcel       (1231N)( 6.0)
 13 Debouver Torben       (1225N)( 3.5) ½-½  Verstraeten Iris      (1716N)( 4.0)
 14 Carpentier Jannes     (1700N)( 5.5) 1-0  Gyselinck Thibault    (1208N)( 3.5)
 15 Langie Jeroen         (1191N)( 4.0) 0-1  Bratuszewski Jorden   (1667N)( 6.0)
 16 Ingelaere Arthur      (1645F)( 5.0) 1-0  Vanhercke Nathan      (1176N)( 4.0)
 17 Steegmans Pieter      (1150N)( 5.5) 0-1  Demey Benno           (1638F)( 5.5)
 18 Demarre Thomas        (1623N)( 5.0) 1-0  Vanhauwere Anton      (1150N)( 3.5)
 19 Raats Joran           (1150N)( 2.0) 0-1  Paquay Noah           (1581F)( 4.5)
 20 Van Cauwenbergh Maxim (1569F)( 3.5) 0-1  Meulenyzer Alan       (1150N)( 4.0)
 21 Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0) 0-1  Massay Sarah          (1555N)( 5.5)
 22 Deschepper Simon      (1550F)( 4.0) 1-0  Abramovich Roman      (1094N)( 2.5)
 23 Verstraeten Leander   (1054N)( 3.5) 0-1  Verboven Arnout       (1533N)( 4.5)
 24 Claeys Robin          (1529F)( 5.0) 1-0  Wertz Felix           (1026N)( 3.0)
 25 Staessens Maxim       (1013N)( 4.0) 0-1  Slagter Maxim         (1496N)( 6.0)
 26 Veestraeten Bram      (1490F)( 4.0) 1-0  Bleuze Sibe           ( 977N)( 1.0)
 27 Aydogan Esme          (   0 )( 2.0) 0-1  Cnudde Matthias       (1488N)( 4.5)
 28 Beukema Christiaan    (1464F)( 4.5) 1-0  Deknock Samy          (   0 )( 3.0)
    Deniz Gael            (   0 )( 3.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 2 (14-04-2014)
  1 Sadikhov Ulvi         (2378N)( 9.0) 1-0  Demarre Thomas        (1623N)( 5.0)
  2 Demey Benno           (1638F)( 5.5) ½-½  Tuerlinckx Ben        (2068N)( 6.0)
  3 Lee Deon              (2048N)( 6.0) 1-0  Deschepper Simon      (1550F)( 4.0)
  4 Paquay Noah           (1581F)( 4.5) 0-1  Sterck Arno           (2010N)( 5.5)
  5 Ramacker Quinten      (1965N)( 5.5) 1-0  Claeys Robin          (1529F)( 5.0)
  6 Massay Sarah          (1555N)( 5.5) ½-½  De Block Yordi        (1897N)( 6.0)
  7 Decrop Hendrik        (1817F)( 5.5) ½-½  Veestraeten Bram      (1490F)( 4.0)
  8 Verboven Arnout       (1533N)( 4.5) 0-1  Van Den Bosch Arno    (1799N)( 6.5)
  9 Slagter Maxim         (1496N)( 6.0) 1-0  Lachaert Tibo         (1788F)( 5.5)
 10 Gillot Florent        (1774N)( 5.5) ½-½  Beukema Christiaan    (1464F)( 4.5)
 11 Cnudde Matthias       (1488N)( 4.5) 0-1  Carpentier Jannes     (1700N)( 5.5)
 12 Bratuszewski Jorden   (1667N)( 6.0) ½-½  Callebaut Giovanni    (1303N)( 4.5)
 13 Koetters Marcel       (1231N)( 6.0) ½-½  Ingelaere Arthur      (1645F)( 5.0)
 14 Meulenyzer Alan       (1150N)( 4.0) 0-1  Debouver Torben       (1225N)( 3.5)
 15 Verstraeten Iris      (1716N)( 4.0) 0-1  Snoeks Marnicq        (1772F)( 5.0)
 16 Jamar Vadim           (1799F)( 6.5) 0-1  Langie Jeroen         (1191N)( 4.0)
 17 Vanhercke Nathan      (1176N)( 4.0) 1-0  Van Cauwenbergh Maxim (1569F)( 3.5)
 18 Vanhauwere Anton      (1150N)( 3.5) 0-1  Barsegjan Anusavan    (1463N)( 4.5)
 19 Partoens Remi         (1459F)( 4.0) 0-1  Steegmans Pieter      (1150N)( 5.5)
 20 Abramovich Roman      (1094N)( 2.5) 0-1  Terwel Diederick      (1381N)( 4.5)
 21 Roessler Nicolas      (1380N)( 5.0) 1-0  Raats Joran           (1150N)( 2.0)
 22 Wertz Felix           (1026N)( 3.0) 0-1  Breuer Max            (1332N)( 4.5)
 23 Bondroit Stef         (1331N)( 4.0) 1-0  Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0)
 24 Bleuze Sibe           ( 977N)( 1.0) 0-1  Hoffmeister Kalojan   (1327N)( 4.0)
 25 Beheydt Dries         (1326N)( 5.0) 1-0  Verstraeten Leander   (1054N)( 3.5)
 26 De Geeter Arne        (1300N)( 3.5) 1-0  Staessens Maxim       (1013N)( 4.0)
 27 Deknock Samy          (   0 )( 3.0) 0-1  Marchal Anais         (1278F)( 4.0)
 28 Gyselinck Thibault    (1208N)( 3.5) 1-0  Deniz Gael            (   0 )( 3.0)
 29 Aydogan Esme          (   0 )( 2.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 3 (14-04-2014)
  1 Van Den Bosch Arno    (1799N)( 6.5) 0-1  Sadikhov Ulvi         (2378N)( 9.0)
  2 Carpentier Jannes     (1700N)( 5.5) 0-1  Lee Deon              (2048N)( 6.0)
  3 Sterck Arno           (2010N)( 5.5) ½-½  Ramacker Quinten      (1965N)( 5.5)
  4 Tuerlinckx Ben        (2068N)( 6.0) ½-½  Slagter Maxim         (1496N)( 6.0)
  5 De Block Yordi        (1897N)( 6.0) ½-½  Koetters Marcel       (1231N)( 6.0)
  6 Beukema Christiaan    (1464F)( 4.5) ½-½  Decrop Hendrik        (1817F)( 5.5)
  7 Veestraeten Bram      (1490F)( 4.0) ½-½  Gillot Florent        (1774N)( 5.5)
  8 Debouver Torben       (1225N)( 3.5) 0-1  Bratuszewski Jorden   (1667N)( 6.0)
  9 Ingelaere Arthur      (1645F)( 5.0) 1-0  Massay Sarah          (1555N)( 5.5)
 10 Callebaut Giovanni    (1303N)( 4.5) 0-1  Demey Benno           (1638F)( 5.5)
 11 Lachaert Tibo         (1788F)( 5.5) 1-0  Bondroit Stef         (1331N)( 4.0)
 12 Snoeks Marnicq        (1772F)( 5.0) 1-0  Beheydt Dries         (1326N)( 5.0)
 13 Demarre Thomas        (1623N)( 5.0) 1-0  De Geeter Arne        (1300N)( 3.5)
 14 Breuer Max            (1332N)( 4.5) ½-½  Paquay Noah           (1581F)( 4.5)
 15 Deschepper Simon      (1550F)( 4.0) 0-1  Gyselinck Thibault    (1208N)( 3.5)
 16 Hoffmeister Kalojan   (1327N)( 4.0) 0-1  Verboven Arnout       (1533N)( 4.5)
 17 Claeys Robin          (1529F)( 5.0) 1-0  Vanhercke Nathan      (1176N)( 4.0)
 18 Marchal Anais         (1278F)( 4.0) 0-1  Cnudde Matthias       (1488N)( 4.5)
 19 Barsegjan Anusavan    (1463N)( 4.5) ½-½  Meulenyzer Alan       (1150N)( 4.0)
 20 Terwel Diederick      (1381N)( 4.5) 1-0  Aydogan Esme          (   0 )( 2.0)
 21 Langie Jeroen         (1191N)( 4.0) ½-½  Roessler Nicolas      (1380N)( 5.0)
 22 Steegmans Pieter      (1150N)( 5.5) ½-½  Verstraeten Iris      (1716N)( 4.0)
 23 Verstraeten Leander   (1054N)( 3.5) 0-1  Jamar Vadim           (1799F)( 6.5)
 24 Van Cauwenbergh Maxim (1569F)( 3.5) ½-½  Abramovich Roman      (1094N)( 2.5)
 25 Staessens Maxim       (1013N)( 4.0) 1-0  Partoens Remi         (1459F)( 4.0)
 26 Deniz Gael            (   0 )( 3.0) 1-0  Vanhauwere Anton      (1150N)( 3.5)
 27 Raats Joran           (1150N)( 2.0) 0-1  Wertz Felix           (1026N)( 3.0)
 28 Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0) 0-1  Bleuze Sibe           ( 977N)( 1.0)
 29 Deknock Samy          (   0 )( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 4 (15-04-2014)
  1 Sadikhov Ulvi         (2378N)( 9.0) 1-0  Lee Deon              (2048N)( 6.0)
  2 Demey Benno           (1638F)( 5.5) ½-½  Sterck Arno           (2010N)( 5.5)
  3 Ramacker Quinten      (1965N)( 5.5) 1-0  Ingelaere Arthur      (1645F)( 5.0)
  4 Bratuszewski Jorden   (1667N)( 6.0) ½-½  Slagter Maxim         (1496N)( 6.0)
  5 Demarre Thomas        (1623N)( 5.0) 0-1  Tuerlinckx Ben        (2068N)( 6.0)
  6 Verboven Arnout       (1533N)( 4.5) ½-½  De Block Yordi        (1897N)( 6.0)
  7 Decrop Hendrik        (1817F)( 5.5) 1-0  Claeys Robin          (1529F)( 5.0)
  8 Veestraeten Bram      (1490F)( 4.0) 0-1  Van Den Bosch Arno    (1799N)( 6.5)
  9 Cnudde Matthias       (1488N)( 4.5) ½-½  Lachaert Tibo         (1788F)( 5.5)
 10 Gillot Florent        (1774N)( 5.5) 1-0  Terwel Diederick      (1381N)( 4.5)
 11 Gyselinck Thibault    (1208N)( 3.5) 1-0  Snoeks Marnicq        (1772F)( 5.0)
 12 Koetters Marcel       (1231N)( 6.0) ½-½  Carpentier Jannes     (1700N)( 5.5)
 13 Paquay Noah           (1581F)( 4.5) ½-½  Beukema Christiaan    (1464F)( 4.5)
 14 Massay Sarah          (1555N)( 5.5) 1-0  Callebaut Giovanni    (1303N)( 4.5)
 15 Debouver Torben       (1225N)( 3.5) 0-1  Barsegjan Anusavan    (1463N)( 4.5)
 16 Roessler Nicolas      (1380N)( 5.0) 0-1  Steegmans Pieter      (1150N)( 5.5)
 17 Meulenyzer Alan       (1150N)( 4.0) 0-1  Breuer Max            (1332N)( 4.5)
 18 Bondroit Stef         (1331N)( 4.0) ½-½  Langie Jeroen         (1191N)( 4.0)
 19 Jamar Vadim           (1799F)( 6.5) 1-0  Vanhercke Nathan      (1176N)( 4.0)
 20 Verstraeten Iris      (1716N)( 4.0) 0-1  Staessens Maxim       (1013N)( 4.0)
 21 Wertz Felix           (1026N)( 3.0) 0-1  Deschepper Simon      (1550F)( 4.0)
 22 Aydogan Esme          (   0 )( 2.0) 0-1  Hoffmeister Kalojan   (1327N)( 4.0)
 23 Beheydt Dries         (1326N)( 5.0) 1-0  Deniz Gael            (   0 )( 3.0)
 24 De Geeter Arne        (1300N)( 3.5) 1-0  Deknock Samy          (   0 )( 3.0)
 25 Bleuze Sibe           ( 977N)( 1.0) 0-1  Marchal Anais         (1278F)( 4.0)
 26 Partoens Remi         (1459F)( 4.0) 1-0  Van Cauwenbergh Maxim (1569F)( 3.5)
 27 Abramovich Roman      (1094N)( 2.5) 1-0  Raats Joran           (1150N)( 2.0)
 28 Vanhauwere Anton      (1150N)( 3.5) 1-0  Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0)
 29 Verstraeten Leander   (1054N)( 3.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 5 (16-04-2014)
  1 Ramacker Quinten      (1965N)( 5.5) 0-1  Sadikhov Ulvi         (2378N)( 9.0)
  2 Tuerlinckx Ben        (2068N)( 6.0) ½-½  Gillot Florent        (1774N)( 5.5)
  3 Lee Deon              (2048N)( 6.0) ½-½  Bratuszewski Jorden   (1667N)( 6.0)
  4 Sterck Arno           (2010N)( 5.5) 1-0  Gyselinck Thibault    (1208N)( 3.5)
  5 Slagter Maxim         (1496N)( 6.0) 1-0  Decrop Hendrik        (1817F)( 5.5)
  6 Van Den Bosch Arno    (1799N)( 6.5) 1-0  Demey Benno           (1638F)( 5.5)
  7 De Block Yordi        (1897N)( 6.0) 1-0  Cnudde Matthias       (1488N)( 4.5)
  8 Lachaert Tibo         (1788F)( 5.5) 1-0  Koetters Marcel       (1231N)( 6.0)
  9 Carpentier Jannes     (1700N)( 5.5) 0-1  Beukema Christiaan    (1464F)( 4.5)
 10 Ingelaere Arthur      (1645F)( 5.0) ½-½  Barsegjan Anusavan    (1463N)( 4.5)
 11 Breuer Max            (1332N)( 4.5) 0-1  Massay Sarah          (1555N)( 5.5)
 12 Steegmans Pieter      (1150N)( 5.5) 0-1  Verboven Arnout       (1533N)( 4.5)
 13 Terwel Diederick      (1381N)( 4.5) ½-½  Jamar Vadim           (1799F)( 6.5)
 14 Snoeks Marnicq        (1772F)( 5.0) ½-½  Hoffmeister Kalojan   (1327N)( 4.0)
 15 Marchal Anais         (1278F)( 4.0) 0-1  Demarre Thomas        (1623N)( 5.0)
 16 Langie Jeroen         (1191N)( 4.0) 0-1  Paquay Noah           (1581F)( 4.5)
 17 Deschepper Simon      (1550F)( 4.0) ½-½  Beheydt Dries         (1326N)( 5.0)
 18 Claeys Robin          (1529F)( 5.0) 1-0  De Geeter Arne        (1300N)( 3.5)
 19 Staessens Maxim       (1013N)( 4.0) 0-1  Veestraeten Bram      (1490F)( 4.0)
 20 Roessler Nicolas      (1380N)( 5.0) 0-1  Debouver Torben       (1225N)( 3.5)
 21 Meulenyzer Alan       (1150N)( 4.0) 0-1  Bondroit Stef         (1331N)( 4.0)
 22 Callebaut Giovanni    (1303N)( 4.5) 1-0  Abramovich Roman      (1094N)( 2.5)
 23 Wertz Felix           (1026N)( 3.0) 0-1  Verstraeten Iris      (1716N)( 4.0)
 24 Bleuze Sibe           ( 977N)( 1.0) 0-1  Partoens Remi         (1459F)( 4.0)
 25 Vanhercke Nathan      (1176N)( 4.0) 1-0  Aydogan Esme          (   0 )( 2.0)
 26 Deknock Samy          (   0 )( 3.0) 1-0  Vanhauwere Anton      (1150N)( 3.5)
 27 Deniz Gael            (   0 )( 3.0) 0-1  Verstraeten Leander   (1054N)( 3.5)
 28 Van Cauwenbergh Maxim (1569F)( 3.5) 1-0  Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0)
 29 Raats Joran           (1150N)( 2.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 6 (16-04-2014)
  1 Sadikhov Ulvi         (2378N)( 9.0) 1-0  Sterck Arno           (2010N)( 5.5)
  2 Slagter Maxim         (1496N)( 6.0) ½-½  Van Den Bosch Arno    (1799N)( 6.5)
  3 Bratuszewski Jorden   (1667N)( 6.0) 1-0  Tuerlinckx Ben        (2068N)( 6.0)
  4 Gillot Florent        (1774N)( 5.5) ½-½  Lee Deon              (2048N)( 6.0)
  5 Massay Sarah          (1555N)( 5.5) 1-0  Ramacker Quinten      (1965N)( 5.5)
  6 Beukema Christiaan    (1464F)( 4.5) 0-1  De Block Yordi        (1897N)( 6.0)
  7 Verboven Arnout       (1533N)( 4.5) ½-½  Lachaert Tibo         (1788F)( 5.5)
  8 Decrop Hendrik        (1817F)( 5.5) 0-1  Demarre Thomas        (1623N)( 5.0)
  9 Gyselinck Thibault    (1208N)( 3.5) 0-1  Ingelaere Arthur      (1645F)( 5.0)
 10 Demey Benno           (1638F)( 5.5) 0-1  Claeys Robin          (1529F)( 5.0)
 11 Paquay Noah           (1581F)( 4.5) ½-½  Veestraeten Bram      (1490F)( 4.0)
 12 Barsegjan Anusavan    (1463N)( 4.5) ½-½  Snoeks Marnicq        (1772F)( 5.0)
 13 Jamar Vadim           (1799F)( 6.5) 1-0  Debouver Torben       (1225N)( 3.5)
 14 Bondroit Stef         (1331N)( 4.0) 0-1  Carpentier Jannes     (1700N)( 5.5)
 15 Hoffmeister Kalojan   (1327N)( 4.0) ½-½  Deschepper Simon      (1550F)( 4.0)
 16 Cnudde Matthias       (1488N)( 4.5) 0-1  Callebaut Giovanni    (1303N)( 4.5)
 17 Beheydt Dries         (1326N)( 5.0) 1-0  Terwel Diederick      (1381N)( 4.5)
 18 Koetters Marcel       (1231N)( 6.0) 1-0  Breuer Max            (1332N)( 4.5)
 19 De Geeter Arne        (1300N)( 3.5) 0-1  Steegmans Pieter      (1150N)( 5.5)
 20 Verstraeten Iris      (1716N)( 4.0) ½-½  Langie Jeroen         (1191N)( 4.0)
 21 Partoens Remi         (1459F)( 4.0) 1-0  Deknock Samy          (   0 )( 3.0)
 22 Verstraeten Leander   (1054N)( 3.5) ½-½  Marchal Anais         (1278F)( 4.0)
 23 Vanhercke Nathan      (1176N)( 4.0) 0-1  Staessens Maxim       (1013N)( 4.0)
 24 Van Cauwenbergh Maxim (1569F)( 3.5) 0-1  Roessler Nicolas      (1380N)( 5.0)
 25 Abramovich Roman      (1094N)( 2.5) 1-0  Meulenyzer Alan       (1150N)( 4.0)
 26 Vanhauwere Anton      (1150N)( 3.5) 1-0  Wertz Felix           (1026N)( 3.0)
 27 Raats Joran           (1150N)( 2.0) 0-1  Deniz Gael            (   0 )( 3.0)
 28 Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0) 1-0  Aydogan Esme          (   0 )( 2.0)
    Bleuze Sibe           ( 977N)( 1.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 7 (17-04-2014)
  1 De Block Yordi        (1897N)( 6.0) 0-1  Sadikhov Ulvi         (2378N)( 9.0)
  2 Van Den Bosch Arno    (1799N)( 6.5) ½-½  Bratuszewski Jorden   (1667N)( 6.0)
  3 Massay Sarah          (1555N)( 5.5) ½-½  Slagter Maxim         (1496N)( 6.0)
  4 Lee Deon              (2048N)( 6.0) 1-0  Ingelaere Arthur      (1645F)( 5.0)
  5 Sterck Arno           (2010N)( 5.5) 1-0  Verboven Arnout       (1533N)( 4.5)
  6 Demarre Thomas        (1623N)( 5.0) 1-0  Lachaert Tibo         (1788F)( 5.5)
  7 Claeys Robin          (1529F)( 5.0) ½-½  Gillot Florent        (1774N)( 5.5)
  8 Tuerlinckx Ben        (2068N)( 6.0) 1-0  Beukema Christiaan    (1464F)( 4.5)
  9 Ramacker Quinten      (1965N)( 5.5) 1-0  Barsegjan Anusavan    (1463N)( 4.5)
 10 Steegmans Pieter      (1150N)( 5.5) 0-1  Jamar Vadim           (1799F)( 6.5)
 11 Carpentier Jannes     (1700N)( 5.5) 1-0  Beheydt Dries         (1326N)( 5.0)
 12 Callebaut Giovanni    (1303N)( 4.5) 0-1  Paquay Noah           (1581F)( 4.5)
 13 Veestraeten Bram      (1490F)( 4.0) 0-1  Koetters Marcel       (1231N)( 6.0)
 14 Deschepper Simon      (1550F)( 4.0) 0-1  Decrop Hendrik        (1817F)( 5.5)
 15 Snoeks Marnicq        (1772F)( 5.0) ½-½  Partoens Remi         (1459F)( 4.0)
 16 Gyselinck Thibault    (1208N)( 3.5) 0-1  Demey Benno           (1638F)( 5.5)
 17 Staessens Maxim       (1013N)( 4.0) ½-½  Hoffmeister Kalojan   (1327N)( 4.0)
 18 Marchal Anais         (1278F)( 4.0) ½-½  Verstraeten Iris      (1716N)( 4.0)
 19 Debouver Torben       (1225N)( 3.5) 0-1  Cnudde Matthias       (1488N)( 4.5)
 20 Terwel Diederick      (1381N)( 4.5) 1-0  Bondroit Stef         (1331N)( 4.0)
 21 Roessler Nicolas      (1380N)( 5.0) 1-0  Abramovich Roman      (1094N)( 2.5)
 22 Breuer Max            (1332N)( 4.5) 1-0  Verstraeten Leander   (1054N)( 3.5)
 23 Langie Jeroen         (1191N)( 4.0) 0-1  Vanhauwere Anton      (1150N)( 3.5)
 24 Deniz Gael            (   0 )( 3.0) 0-1  De Geeter Arne        (1300N)( 3.5)
 25 Deknock Samy          (   0 )( 3.0) 0-1  Vanhercke Nathan      (1176N)( 4.0)
 26 Wertz Felix           (1026N)( 3.0) 0-1  Van Cauwenbergh Maxim (1569F)( 3.5)
 27 Meulenyzer Alan       (1150N)( 4.0) 1-0  Raats Joran           (1150N)( 2.0)
 28 Aydogan Esme          (   0 )( 2.0) 1-0  Bleuze Sibe           ( 977N)( 1.0)
 29 Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 8 (18-04-2014)
  1 Sadikhov Ulvi         (2378N)( 9.0) 1-0  Massay Sarah          (1555N)( 5.5)
  2 Lee Deon              (2048N)( 6.0) 0-1  Van Den Bosch Arno    (1799N)( 6.5)
  3 Slagter Maxim         (1496N)( 6.0) ½-½  Sterck Arno           (2010N)( 5.5)
  4 Bratuszewski Jorden   (1667N)( 6.0) 1-0  Demarre Thomas        (1623N)( 5.0)
  5 Paquay Noah           (1581F)( 4.5) 0-1  Tuerlinckx Ben        (2068N)( 6.0)
  6 Koetters Marcel       (1231N)( 6.0) ½-½  Ramacker Quinten      (1965N)( 5.5)
  7 Gillot Florent        (1774N)( 5.5) ½-½  De Block Yordi        (1897N)( 6.0)
  8 Jamar Vadim           (1799F)( 6.5) 1-0  Carpentier Jannes     (1700N)( 5.5)
  9 Lachaert Tibo         (1788F)( 5.5) ½-½  Claeys Robin          (1529F)( 5.0)
 10 Decrop Hendrik        (1817F)( 5.5) ½-½  Demey Benno           (1638F)( 5.5)
 11 Ingelaere Arthur      (1645F)( 5.0) 1-0  Verboven Arnout       (1533N)( 4.5)
 12 Snoeks Marnicq        (1772F)( 5.0) ½-½  Roessler Nicolas      (1380N)( 5.0)
 13 Beheydt Dries         (1326N)( 5.0) 1-0  Veestraeten Bram      (1490F)( 4.0)
 14 Cnudde Matthias       (1488N)( 4.5) 1-0  Breuer Max            (1332N)( 4.5)
 15 Beukema Christiaan    (1464F)( 4.5) 0-1  Steegmans Pieter      (1150N)( 5.5)
 16 Barsegjan Anusavan    (1463N)( 4.5) 1-0  Staessens Maxim       (1013N)( 4.0)
 17 Partoens Remi         (1459F)( 4.0) 0-1  Callebaut Giovanni    (1303N)( 4.5)
 18 Hoffmeister Kalojan   (1327N)( 4.0) 0-1  Terwel Diederick      (1381N)( 4.5)
 19 Verstraeten Iris      (1716N)( 4.0) ½-½  Gyselinck Thibault    (1208N)( 3.5)
 20 Vanhercke Nathan      (1176N)( 4.0) 1-0  Deschepper Simon      (1550F)( 4.0)
 21 De Geeter Arne        (1300N)( 3.5) 0-1  Marchal Anais         (1278F)( 4.0)
 22 Vanhauwere Anton      (1150N)( 3.5) ½-½  Van Cauwenbergh Maxim (1569F)( 3.5)
 23 Bondroit Stef         (1331N)( 4.0) 1-0  Debouver Torben       (1225N)( 3.5)
 24 Abramovich Roman      (1094N)( 2.5) 0-1  Langie Jeroen         (1191N)( 4.0)
 25 Verstraeten Leander   (1054N)( 3.5) 0-1  Meulenyzer Alan       (1150N)( 4.0)
 26 Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0) 1-0  Deknock Samy          (   0 )( 3.0)
 27 Aydogan Esme          (   0 )( 2.0) 0-1  Deniz Gael            (   0 )( 3.0)
 28 Raats Joran           (1150N)( 2.0) 1-0  Bleuze Sibe           ( 977N)( 1.0)
 29 Wertz Felix           (1026N)( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 9 (19-04-2014)
  1 Bratuszewski Jorden   (1667N)( 6.0) 0-1  Sadikhov Ulvi         (2378N)( 9.0)
  2 Van Den Bosch Arno    (1799N)( 6.5) ½-½  Tuerlinckx Ben        (2068N)( 6.0)
  3 Sterck Arno           (2010N)( 5.5) 0-1  Jamar Vadim           (1799F)( 6.5)
  4 Ramacker Quinten      (1965N)( 5.5) ½-½  Slagter Maxim         (1496N)( 6.0)
  5 Claeys Robin          (1529F)( 5.0) 0-1  Lee Deon              (2048N)( 6.0)
  6 De Block Yordi        (1897N)( 6.0) 1-0  Ingelaere Arthur      (1645F)( 5.0)
  7 Massay Sarah          (1555N)( 5.5) ½-½  Gillot Florent        (1774N)( 5.5)
  8 Demarre Thomas        (1623N)( 5.0) 0-1  Koetters Marcel       (1231N)( 6.0)
  9 Terwel Diederick      (1381N)( 4.5) 0-1  Decrop Hendrik        (1817F)( 5.5)
 10 Callebaut Giovanni    (1303N)( 4.5) 0-1  Lachaert Tibo         (1788F)( 5.5)
 11 Carpentier Jannes     (1700N)( 5.5) 1-0  Barsegjan Anusavan    (1463N)( 4.5)
 12 Demey Benno           (1638F)( 5.5) 1-0  Cnudde Matthias       (1488N)( 4.5)
 13 Steegmans Pieter      (1150N)( 5.5) 1-0  Paquay Noah           (1581F)( 4.5)
 14 Verboven Arnout       (1533N)( 4.5) ½-½  Beheydt Dries         (1326N)( 5.0)
 15 Marchal Anais         (1278F)( 4.0) 0-1  Snoeks Marnicq        (1772F)( 5.0)
 16 Roessler Nicolas      (1380N)( 5.0) 1-0  Vanhercke Nathan      (1176N)( 4.0)
 17 Meulenyzer Alan       (1150N)( 4.0) ½-½  Verstraeten Iris      (1716N)( 4.0)
 18 Veestraeten Bram      (1490F)( 4.0) ½-½  Hoffmeister Kalojan   (1327N)( 4.0)
 19 Gyselinck Thibault    (1208N)( 3.5) 0-1  Beukema Christiaan    (1464F)( 4.5)
 20 Langie Jeroen         (1191N)( 4.0) ½-½  Partoens Remi         (1459F)( 4.0)
 21 Breuer Max            (1332N)( 4.5) 1-0  Vanhauwere Anton      (1150N)( 3.5)
 22 Staessens Maxim       (1013N)( 4.0) ½-½  Bondroit Stef         (1331N)( 4.0)
 23 Van Cauwenbergh Maxim (1569F)( 3.5) ½-½  De Geeter Arne        (1300N)( 3.5)
 24 Deschepper Simon      (1550F)( 4.0) 1-0  Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0)
 25 Debouver Torben       (1225N)( 3.5) 1-0  Abramovich Roman      (1094N)( 2.5)
 26 Verstraeten Leander   (1054N)( 3.5) 1-0  Aydogan Esme          (   0 )( 2.0)
 27 Deknock Samy          (   0 )( 3.0) 1-0  Raats Joran           (1150N)( 2.0)
 28 Bleuze Sibe           ( 977N)( 1.0) 0-1  Wertz Felix           (1026N)( 3.0)
    Deniz Gael            (   0 )( 3.0) Afwezig       

(Go to Top)

Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Res Vsch Buch S B Win
1 Sadikhov Ulvi 2378 9.0 2765 28Z + 20W + 2Z + 6W + 11Z + 10W + 7Z + 12W + 5Z + --- 45.0 50.5 50.50 9
2 Van Den Bosch Arno 1799 6.5 1892 22W + 25Z + 1W - 33Z + 14W + 4Z = 5W = 6Z + 8W = --- 34.0 52.0 34.00 5
3 Jamar Vadim 1799 6.5 1705 29Z - 37W - 47Z + 40W + 31Z = 45W + 18Z + 15W + 10Z + --- 25.5 40.0 29.25 6
4 Slagter Maxim 1496 6.0 1826 38Z + 16W + 8Z = 5Z = 17W + 2W = 12Z = 10W = 11Z = --- 33.5 50.0 32.50 3
5 Bratuszewski Jorden 1667 6.0 1782 37Z + 29W = 45Z + 4W = 6Z = 8W + 2Z = 20W + 1W - --- 33.0 50.5 30.00 4
6 Lee Deon 2048 6.0 1918 31Z + 34W + 15Z + 1Z - 5W = 13Z = 19W + 2W - 21Z + --- 32.5 51.0 29.75 5
7 De Block Yordi 1897 6.0 1786 39W + 12Z = 9W = 25Z = 30W + 26Z + 1W - 13Z = 19W + --- 30.5 48.5 28.75 4
8 Tuerlinckx Ben 2068 6.0 1858 43W + 14Z = 4W = 20Z + 13W = 5Z - 26W + 27Z + 2Z = --- 30.5 47.5 29.75 4
9 Koetters Marcel 1231 6.0 1668 23Z + 19W = 7Z = 15W = 16Z - 32W + 33Z + 11W = 20Z + --- 28.5 46.0 29.50 4
10 Sterck Arno 2010 5.5 1867 24W + 27Z + 11W = 14Z = 44W + 1Z - 25W + 4Z = 3W - --- 32.5 50.0 26.00 4
11 Ramacker Quinten 1965 5.5 1820 32Z + 21W + 10Z = 19W + 1W - 12Z - 28W + 9Z = 4W = --- 31.0 51.0 27.75 4
12 Massay Sarah 1555 5.5 1686 53Z + 7W = 19Z - 29W + 32Z + 11W + 4W = 1Z - 13W = --- 30.0 48.5 25.75 4
13 Gillot Florent 1774 5.5 1735 36Z + 26W = 33Z = 31W + 8Z = 6W = 21Z = 7W = 12Z = --- 30.0 45.5 27.00 2
14 Demey Benno 1638 5.5 1689 18Z + 8W = 29Z + 10W = 2Z - 21W - 44Z + 17Z = 30W + --- 28.0 46.5 26.50 4
15 Carpentier Jannes 1700 5.5 1598 44W + 30Z + 6W - 9Z = 26W - 39Z + 22W + 3Z - 28W + --- 28.0 44.5 24.50 5
16 Lachaert Tibo 1788 5.5 1571 46W + 4Z - 39W + 30Z = 9W + 25Z = 20Z - 21W = 29Z + --- 28.0 43.0 25.00 4
17 Decrop Hendrik 1817 5.5 1605 35Z + 33W = 26Z = 21W + 4Z - 20W - 34Z + 14W = 31Z + --- 27.5 42.5 24.50 4
18 Steegmans Pieter 1150 5.5 1535 14W - 43Z + 41W = 24Z + 25W - 46Z + 3W - 26Z + 27W + --- 24.5 42.0 23.50 5
19 Ingelaere Arthur 1645 5.0 1631 40W + 9Z = 12W + 11Z - 28W = 44Z + 6Z - 25W + 7Z - --- 28.5 45.5 22.75 4
20 Demarre Thomas 1623 5.0 1636 48W + 1Z - 46W + 8W - 36Z + 17Z + 16W + 5Z - 9W - --- 28.0 49.0 22.00 5
21 Claeys Robin 1529 5.0 1646 52W + 11Z - 40W + 17Z - 46W + 14Z + 13W = 16Z = 6W - --- 27.5 43.5 21.00 4
22 Beheydt Dries 1326 5.0 1488 2Z - 47W + 23Z - 51W + 34Z = 31W + 15Z - 33W + 25Z = --- 23.0 41.0 19.75 4
23 Snoeks Marnicq 1772 5.0 1506 9W - 41Z + 22W + 44Z - 35W = 28Z = 43W = 24W = 36Z + --- 23.0 40.0 21.75 3
24 Roessler Nicolas 1380 5.0 1378 10Z - 56W + 37Z = 18W - 45W - 49Z + 54W + 23Z = 40W + --- 20.5 35.0 16.00 4
25 Verboven Arnout 1533 4.5 1557 47Z + 2W - 35Z + 7W = 18Z + 16W = 10Z - 19Z - 22W = --- 26.5 46.0 20.75 3
26 Beukema Christiaan 1464 4.5 1552 50W + 13Z = 17W = 27Z = 15Z + 7W - 8Z - 18W - 44Z + --- 25.5 44.5 19.25 3
27 Paquay Noah 1581 4.5 1460 56Z + 10W - 32Z = 26W = 37Z + 33W = 29Z + 8W - 18Z - --- 25.5 40.0 16.50 3
28 Barsegjan Anusavan 1463 4.5 1486 1W - 48Z + 42W = 45Z + 19Z = 23W = 11Z - 38W + 15Z - --- 24.0 45.0 18.00 3
29 Callebaut Giovanni 1303 4.5 1530 3W + 5Z = 14W - 12Z - 54W + 30Z + 27W - 43Z + 16W - --- 24.0 44.5 20.50 4
30 Cnudde Matthias 1488 4.5 1471 55Z + 15W - 36Z + 16W = 7Z - 29W - 45Z + 32W + 14Z - --- 24.0 40.5 16.25 4
31 Terwel Diederick 1381 4.5 1448 6W - 54Z + 55W + 13Z - 3W = 22Z - 39W + 35Z + 17W - --- 22.5 40.5 15.25 4
32 Breuer Max 1332 4.5 1324 11W - 52Z + 27W = 42Z + 12W - 9Z - 47W + 30Z - 48W + --- 21.5 39.0 15.25 4
33 Veestraeten Bram 1490 4.0 1423 57W + 17Z = 13W = 2W - 38Z + 27Z = 9W - 22Z - 35W = --- 24.0 42.5 15.25 2
34 Deschepper Simon 1550 4.0 1339 54W + 6Z - 44W - 52Z + 22W = 35Z = 17W - 40Z - 53W + --- 20.5 35.5 12.00 3
35 Hoffmeister Kalojan 1327 4.0 1327 17W - 57Z + 25W - 55Z + 23Z = 34W = 38Z = 31W - 33Z = --- 20.5 34.5 11.50 2
36 Marchal Anais 1278 4.0 1325 13W - 50Z + 30W - 57Z + 20W - 47Z = 41W = 46Z + 23W - --- 19.5 34.5 11.00 3
37 Langie Jeroen 1191 4.0 1361 5W - 3Z + 24W = 39Z = 27W - 41Z = 48W - 54Z + 43W = --- 19.0 40.0 17.50 2
38 Staessens Maxim 1013 4.0 1291 4W - 46Z - 43W + 41Z + 33W - 40Z + 35W = 28Z - 39W = --- 19.0 38.0 16.00 3
39 Bondroit Stef 1331 4.0 1314 7Z - 53W + 16Z - 37W = 42Z + 15W - 31Z - 45W + 38Z = --- 18.5 39.5 14.00 3
40 Vanhercke Nathan 1176 4.0 1261 19Z - 49W + 21Z - 3Z - 55W + 38W - 50Z + 34W + 24Z - --- 18.0 37.0 11.50 4
41 Verstraeten Iris 1716 4.0 1375 45Z = 23W - 18Z = 38W - 52Z + 37W = 36Z = 44W = 42Z = --- 18.0 36.0 14.75 1
42 Meulenyzer Alan 1150 4.0 1258 49Z + 45W - 28Z = 32W - 39W - 54Z - 56W + 47Z + 41W = --- 18.0 31.0 12.25 3
43 Partoens Remi 1459 4.0 1310 8Z - 18W - 38Z - 49W + 57Z + 50W + 23Z = 29W - 37Z = --- 17.0 36.5 12.00 3
44 Gyselinck Thibault 1208 3.5 1388 15Z - 51W + 34Z + 23W + 10Z - 19W - 14W - 41Z = 26W - --- 22.0 43.0 15.00 3
45 Debouver Torben 1225 3.5 1323 41W = 42Z + 5W - 28W - 24Z + 3Z - 30W - 39Z - 54W + --- 18.5 41.0 13.50 3
46 De Geeter Arne 1300 3.5 1221 16Z - 38W + 20Z - 50W + 21Z - 18W - 51Z + 36W - 49Z = --- 17.5 39.0 12.25 3
47 Verstraeten Leander 1054 3.5 1021 25W - 22Z - 3W - bye 51Z + 36W = 32Z - 42W - 55W + --- 14.0 37.0 9.00 2
48 Vanhauwere Anton 1150 3.5 1115 20Z - 28W - 51Z - 53W + 50Z - 52W + 37Z + 49W = 32Z - --- 14.0 33.0 10.75 3
49 Van Cauwenbergh Maxim 1569 3.5 1192 42W - 40Z - 54W = 43Z - 53W + 24W - 52Z + 48Z = 46W = --- 13.0 31.5 9.75 2
50 Deknock Samy 0 3.0 1072 26Z - 36W - bye 46Z - 48W + 43Z - 40W - 53Z - 56W + --- 13.0 30.0 6.25 2
51 Deniz Gael 0 3.0 976 ... 44Z - 48W + 22Z - 47W - 56Z + 46W - 55Z + ... --- 13.0 29.5 10.50 3
52 Wertz Felix 1026 3.0 1071 21Z - 32W - 56Z + 34W - 41W - 48Z - 49W - bye 57Z + --- 10.0 30.0 4.25 2
53 Vanhercke Hugo 1150 3.0 1001 12W - 39Z - 57W - 48Z - 49Z - 55W + bye 50W + 34Z - --- 9.0 28.5 5.25 2
54 Abramovich Roman 1094 2.5 1130 34Z - 31W - 49Z = 56W + 29Z - 42W + 24Z - 37W - 45Z - --- 13.5 34.5 7.25 2
55 Aydogan Esme 0 2.0 747 30W - bye 31Z - 35W - 40Z - 53Z - 57W + 51W - 47Z - --- 11.0 29.5 2.25 1
56 Raats Joran 1150 2.0 768 27W - 24Z - 52W - 54Z - bye 51W - 42Z - 57W + 50Z - --- 7.0 28.0 2.25 1
57 Bleuze Sibe 977 1.0 829 33Z - 35W - 53Z + 36W - 43W - ... 55Z - 56Z - 52W - --- 7.0 25.5 3.25 1