Belgische Jeugdkampioenschappen 2014 -18 J/M

250
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.55 2013/11/26
Org. : jeugdschaak.be ,Blankenberge ,2014
Arbit. : IA Sylvin De Vet
, Tempo : 90 min. + 30 sec. / zet
Tie Break Pts, Onderling Res, Voortschrijding, Bucholtz, SonneBorn, aantal overwinningen
F.R.B.E.

 

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering

 

 

Eindklassement
    Naam            ELO     Cat Nr   V/M Club          Ptn    Pres  Res  Vsch  Buch  SB   Win  
 1 Van De Vaerd Miguel(1922N) 4 11518  M  MSV            7.0/9  2032  1.5 35.5  47.0 35.50  5 
 2 Verhasselt Karsten (1943N) 4 11343  M  TSMechelen     7.0/9  1980  1.0 33.0  49.0 37.00  7 
 3 Thienpondt Mardoek (1788F) 4 10184  M  Mercatel       7.0/9  2027  0.5 37.0  48.0 35.00  6 
 4 Van Hille Reinout  (1860N) 4 29602  M  Schoten        6.0/9  1779   -  25.0  40.0 26.75  4 
 5 Snoeks Pieter-Jan  (1893N) 4 50070  M  Heusden        5.5/9  1853   -  32.0  51.0 28.50  4 
 6 Bex Lennert        (1905N) 4 11210  M  Hasselt        5.5/9  1876   -  29.5  50.5 27.75  4 
 7 Barbier Astrid     (1802N) 5 31518  V  Temse          5.5/9  1810   -  29.0  43.0 23.50  3 
 8 Vandersmissen Hans (1756F) 4 43834  M  Diepenbeek     5.5/9  1755   -  27.5  40.0 22.75  4 
 9 Ingelaere Tijl     (1781F) 4 45560  M  Geel           5.0/9  1822   -  29.5  49.0 24.75  3 
10 Wuytens Robin      (1698N) 4 14013  M  Leuven Centraa 5.0/9  1914   -  29.0  53.0 28.00  4 
11 Lagaert Lisa       (1848F) 5 37192  V  Landegem       5.0/9  1774   -  28.5  46.0 24.50  2 
12 Vanden Bussche Stev(1842N) 4 11317  M  KOSK Oostende  5.0/9  1748   -  24.5  41.0 21.25  4 
13 Vanlommel Maxim    (1573F) 4 11373  M  Westerlo       5.0/9  1638   -  20.0  37.5 16.75  4 
14 Marx Thomas        (1382N) 4 94498  M  KSK47 Eynatten 5.0/9  1678   -  20.0  37.0 17.25  4 
15 Vincent Ayla       (1545N) 5 26271  V  KGSRL Gent     5.0/9  1705   -  19.0  39.0 16.50  5 
16 Faymonville Maxime (1555N) 5 95069  V  KSK47 Eynatten 4.5/9  1741   -  24.0  41.0 18.75  3 
17 Wertz Clara        (1656F) 5 94391  V  KSK47 Eynatten 4.5/9  1708   -  22.0  42.0 18.50  3 
18 Terryn Ezra        (1732F) 4 52027  M  Borgerhout     4.5/9  1667   -  22.0  37.5 13.50  4 
19 Rauw Arthur        (1219N) 4 60647  M  Namur-Echecs   4.5/9  1371   -  17.5  30.5 10.25  2 
20 Larsen Sander      (1972N) 4 26034  M  Oostkamp       4.0/9  1653   -  23.0  43.0 17.00  4 
21 Henrotte Corentin  (1676F) 4 10295  M  Fontaine-L'Evê 4.0/9  1690   -  21.5  39.0 13.25  3 
22 Maesschalck Vincent(1717F) 4 31895  M  Machelen       4.0/9  1575   -  21.5  38.5 12.25  3 
23 Snoeck Sarah       (1651F) 5  8851  V  Landegem       4.0/8  1656   -  21.0  38.5 15.25  3 
24 Pu Linden          (1512N) 4 10004  M  KBSK Brugge    4.0/9  1677   -  19.5  41.5 15.25  1 
25 Mouratidis Christos(1548F) 4 50056  M  Woluwé         4.0/9  1535   -  19.5  35.5 11.25  3 
26 Jognery Lionel     (1830N) 4 13294  M  CRELEL Liège   4.0/9  1531   -  19.0  39.0 15.00  1 
27 Van Vlaenderen Stij(1782N) 4 13164  M  Mechelen       3.5/9  1412   -  17.0  37.0  7.50  2 
28 Vanhercke Tibo     (1150N) 4 10168  M  Machelen       3.0/9  1152   -  13.0  33.0  4.25  2 
29 Brahy Jerome       (1245N) 4 60419  M  Namur-Echecs   2.5/9  1148  1.0 11.5  29.0  3.50  1 
30 Demarre Mathias    (1454F) 4 58432  M  Brasschaat     2.5/9  1262  0.0  9.5  31.0  4.00  1 
31 Cambier Miguel     (   0 ) 4 13877  M  KBSK Brugge    1.5/9  1020   -  10.5  28.5  1.50  0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (13-04-2014)
  1 Larsen Sander         (1972N)( 4.0) 0-1  Maesschalck Vincent   (1717F)( 4.0)
  2 Wuytens Robin         (1698N)( 5.0) 1-0  Verhasselt Karsten    (1943N)( 7.0)
  3 Van De Vaerd Miguel   (1922N)( 7.0) 1-0  Henrotte Corentin     (1676F)( 4.0)
  4 Wertz Clara           (1656F)( 4.5) 0-1  Bex Lennert           (1905N)( 5.5)
  5 Snoeks Pieter-Jan     (1893N)( 5.5) 1-0  Vanlommel Maxim       (1573F)( 5.0)
  6 Faymonville Maxime    (1555N)( 4.5) ½-½  Van Hille Reinout     (1860N)( 6.0)
  7 Lagaert Lisa          (1848F)( 5.0) ½-½  Mouratidis Christos   (1548F)( 4.0)
  8 Vincent Ayla          (1545N)( 5.0) 0-1  Vanden Bussche Steven (1842N)( 5.0)
  9 Jognery Lionel        (1830N)( 4.0) ½-½  Pu Linden             (1512N)( 4.0)
 10 Demarre Mathias       (1454F)( 2.5) 0-1  Barbier Astrid        (1802N)( 5.5)
 11 Thienpondt Mardoek    (1788F)( 7.0) 1-0  Marx Thomas           (1382N)( 5.0)
 12 Brahy Jerome          (1245N)( 2.5) 0-1  Van Vlaenderen Stijn  (1782N)( 3.5)
 13 Ingelaere Tijl        (1781F)( 5.0) 1-0  Rauw Arthur           (1219N)( 4.5)
 14 Vanhercke Tibo        (1150N)( 3.0) 0-1  Vandersmissen Hans    (1756F)( 5.5)
 15 Terryn Ezra           (1732F)( 4.5) 1-0  Cambier Miguel        (   0 )( 1.5)
    Snoeck Sarah          (1651F)( 4.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 2 (14-04-2014)
  1 Van Vlaenderen Stijn  (1782N)( 3.5) 0-1  Van De Vaerd Miguel   (1922N)( 7.0)
  2 Bex Lennert           (1905N)( 5.5) ½-½  Ingelaere Tijl        (1781F)( 5.0)
  3 Vandersmissen Hans    (1756F)( 5.5) 0-1  Snoeks Pieter-Jan     (1893N)( 5.5)
  4 Vanden Bussche Steven (1842N)( 5.0) ½-½  Terryn Ezra           (1732F)( 4.5)
  5 Barbier Astrid        (1802N)( 5.5) ½-½  Wuytens Robin         (1698N)( 5.0)
  6 Maesschalck Vincent   (1717F)( 4.0) 0-1  Thienpondt Mardoek    (1788F)( 7.0)
  7 Van Hille Reinout     (1860N)( 6.0) ½-½  Jognery Lionel        (1830N)( 4.0)
  8 Pu Linden             (1512N)( 4.0) ½-½  Lagaert Lisa          (1848F)( 5.0)
  9 Mouratidis Christos   (1548F)( 4.0) ½-½  Faymonville Maxime    (1555N)( 4.5)
 10 Marx Thomas           (1382N)( 5.0) 0-1  Larsen Sander         (1972N)( 4.0)
 11 Verhasselt Karsten    (1943N)( 7.0) 1-0  Vincent Ayla          (1545N)( 5.0)
 12 Henrotte Corentin     (1676F)( 4.0) 1-0  Demarre Mathias       (1454F)( 2.5)
 13 Rauw Arthur           (1219N)( 4.5) ½-½  Wertz Clara           (1656F)( 4.5)
 14 Snoeck Sarah          (1651F)( 4.0) 1-0  Brahy Jerome          (1245N)( 2.5)
 15 Vanlommel Maxim       (1573F)( 5.0) 1-0  Vanhercke Tibo        (1150N)( 3.0)
 16 Cambier Miguel        (   0 )( 1.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 3 (14-04-2014)
  1 Van De Vaerd Miguel   (1922N)( 7.0) ½-½  Snoeks Pieter-Jan     (1893N)( 5.5)
  2 Thienpondt Mardoek    (1788F)( 7.0) 1-0  Bex Lennert           (1905N)( 5.5)
  3 Ingelaere Tijl        (1781F)( 5.0) 1-0  Vanden Bussche Steven (1842N)( 5.0)
  4 Terryn Ezra           (1732F)( 4.5) 0-1  Barbier Astrid        (1802N)( 5.5)
  5 Wuytens Robin         (1698N)( 5.0) 1-0  Van Hille Reinout     (1860N)( 6.0)
  6 Larsen Sander         (1972N)( 4.0) 1-0  Henrotte Corentin     (1676F)( 4.0)
  7 Verhasselt Karsten    (1943N)( 7.0) 1-0  Snoeck Sarah          (1651F)( 4.0)
  8 Lagaert Lisa          (1848F)( 5.0) 1-0  Vanlommel Maxim       (1573F)( 5.0)
  9 Jognery Lionel        (1830N)( 4.0) 0-1  Mouratidis Christos   (1548F)( 4.0)
 10 Faymonville Maxime    (1555N)( 4.5) 1-0  Van Vlaenderen Stijn  (1782N)( 3.5)
 11 Pu Linden             (1512N)( 4.0) ½-½  Vandersmissen Hans    (1756F)( 5.5)
 12 Cambier Miguel        (   0 )( 1.5) 0-1  Maesschalck Vincent   (1717F)( 4.0)
 13 Wertz Clara           (1656F)( 4.5) 1-0  Vincent Ayla          (1545N)( 5.0)
 14 Demarre Mathias       (1454F)( 2.5) ½-½  Rauw Arthur           (1219N)( 4.5)
 15 Brahy Jerome          (1245N)( 2.5) 0-1  Marx Thomas           (1382N)( 5.0)
 16 Vanhercke Tibo        (1150N)( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 4 (15-04-2014)
  1 Van De Vaerd Miguel   (1922N)( 7.0) ½-½  Thienpondt Mardoek    (1788F)( 7.0)
  2 Snoeks Pieter-Jan     (1893N)( 5.5) ½-½  Wuytens Robin         (1698N)( 5.0)
  3 Barbier Astrid        (1802N)( 5.5) ½-½  Ingelaere Tijl        (1781F)( 5.0)
  4 Faymonville Maxime    (1555N)( 4.5) 0-1  Larsen Sander         (1972N)( 4.0)
  5 Mouratidis Christos   (1548F)( 4.0) 0-1  Verhasselt Karsten    (1943N)( 7.0)
  6 Maesschalck Vincent   (1717F)( 4.0) 0-1  Lagaert Lisa          (1848F)( 5.0)
  7 Bex Lennert           (1905N)( 5.5) 1-0  Terryn Ezra           (1732F)( 4.5)
  8 Vanden Bussche Steven (1842N)( 5.0) 1-0  Pu Linden             (1512N)( 4.0)
  9 Vandersmissen Hans    (1756F)( 5.5) 1-0  Wertz Clara           (1656F)( 4.5)
 10 Van Hille Reinout     (1860N)( 6.0) 1-0  Vanlommel Maxim       (1573F)( 5.0)
 11 Marx Thomas           (1382N)( 5.0) ½-½  Jognery Lionel        (1830N)( 4.0)
 12 Van Vlaenderen Stijn  (1782N)( 3.5) ½-½  Rauw Arthur           (1219N)( 4.5)
 13 Henrotte Corentin     (1676F)( 4.0) 1-0  Vanhercke Tibo        (1150N)( 3.0)
 14 Snoeck Sarah          (1651F)( 4.0) 1-0  Cambier Miguel        (   0 )( 1.5)
 15 Vincent Ayla          (1545N)( 5.0) 1-0  Demarre Mathias       (1454F)( 2.5)
 16 Brahy Jerome          (1245N)( 2.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 5 (16-04-2014)
  1 Thienpondt Mardoek    (1788F)( 7.0) 1-0  Larsen Sander         (1972N)( 4.0)
  2 Verhasselt Karsten    (1943N)( 7.0) 1-0  Barbier Astrid        (1802N)( 5.5)
  3 Wuytens Robin         (1698N)( 5.0) 0-1  Van De Vaerd Miguel   (1922N)( 7.0)
  4 Lagaert Lisa          (1848F)( 5.0) ½-½  Snoeks Pieter-Jan     (1893N)( 5.5)
  5 Ingelaere Tijl        (1781F)( 5.0) ½-½  Vandersmissen Hans    (1756F)( 5.5)
  6 Vanden Bussche Steven (1842N)( 5.0) 0-1  Bex Lennert           (1905N)( 5.5)
  7 Van Hille Reinout     (1860N)( 6.0) ½-½  Snoeck Sarah          (1651F)( 4.0)
  8 Maesschalck Vincent   (1717F)( 4.0) 0-1  Faymonville Maxime    (1555N)( 4.5)
  9 Mouratidis Christos   (1548F)( 4.0) 0-1  Henrotte Corentin     (1676F)( 4.0)
 10 Rauw Arthur           (1219N)( 4.5) 0-1  Jognery Lionel        (1830N)( 4.0)
 11 Wertz Clara           (1656F)( 4.5) 1-0  Van Vlaenderen Stijn  (1782N)( 3.5)
 12 Terryn Ezra           (1732F)( 4.5) 0-1  Marx Thomas           (1382N)( 5.0)
 13 Vanlommel Maxim       (1573F)( 5.0) ½-½  Pu Linden             (1512N)( 4.0)
 14 Vanhercke Tibo        (1150N)( 3.0) 0-1  Vincent Ayla          (1545N)( 5.0)
 15 Cambier Miguel        (   0 )( 1.5) ½-½  Brahy Jerome          (1245N)( 2.5)
 16 Demarre Mathias       (1454F)( 2.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 6 (16-04-2014)
  1 Thienpondt Mardoek    (1788F)( 7.0) 0-1  Verhasselt Karsten    (1943N)( 7.0)
  2 Bex Lennert           (1905N)( 5.5) ½-½  Van De Vaerd Miguel   (1922N)( 7.0)
  3 Snoeks Pieter-Jan     (1893N)( 5.5) 1-0  Ingelaere Tijl        (1781F)( 5.0)
  4 Barbier Astrid        (1802N)( 5.5) ½-½  Lagaert Lisa          (1848F)( 5.0)
  5 Larsen Sander         (1972N)( 4.0) 0-1  Wuytens Robin         (1698N)( 5.0)
  6 Vandersmissen Hans    (1756F)( 5.5) 1-0  Faymonville Maxime    (1555N)( 4.5)
  7 Henrotte Corentin     (1676F)( 4.0) ½-½  Van Hille Reinout     (1860N)( 6.0)
  8 Snoeck Sarah          (1651F)( 4.0) 1-0  Vanden Bussche Steven (1842N)( 5.0)
  9 Jognery Lionel        (1830N)( 4.0) 0-1  Wertz Clara           (1656F)( 4.5)
 10 Marx Thomas           (1382N)( 5.0) ½-½  Maesschalck Vincent   (1717F)( 4.0)
 11 Pu Linden             (1512N)( 4.0) 1-0  Mouratidis Christos   (1548F)( 4.0)
 12 Vincent Ayla          (1545N)( 5.0) 1-0  Van Vlaenderen Stijn  (1782N)( 3.5)
 13 Demarre Mathias       (1454F)( 2.5) 0-1  Terryn Ezra           (1732F)( 4.5)
 14 Vanlommel Maxim       (1573F)( 5.0) 1-0  Brahy Jerome          (1245N)( 2.5)
 15 Vanhercke Tibo        (1150N)( 3.0) 1-0  Cambier Miguel        (   0 )( 1.5)
 16 Rauw Arthur           (1219N)( 4.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 7 (17-04-2014)
  1 Van De Vaerd Miguel   (1922N)( 7.0) 1-0  Verhasselt Karsten    (1943N)( 7.0)
  2 Snoeks Pieter-Jan     (1893N)( 5.5) 0-1  Thienpondt Mardoek    (1788F)( 7.0)
  3 Wuytens Robin         (1698N)( 5.0) 0-1  Bex Lennert           (1905N)( 5.5)
  4 Lagaert Lisa          (1848F)( 5.0) ½-½  Vandersmissen Hans    (1756F)( 5.5)
  5 Wertz Clara           (1656F)( 4.5) ½-½  Barbier Astrid        (1802N)( 5.5)
  6 Ingelaere Tijl        (1781F)( 5.0) 1-0  Henrotte Corentin     (1676F)( 4.0)
  7 Faymonville Maxime    (1555N)( 4.5) 1-0  Snoeck Sarah          (1651F)( 4.0)
  8 Van Hille Reinout     (1860N)( 6.0) 1-0  Pu Linden             (1512N)( 4.0)
  9 Vincent Ayla          (1545N)( 5.0) 1-0  Marx Thomas           (1382N)( 5.0)
 10 Vanden Bussche Steven (1842N)( 5.0) 1-0  Larsen Sander         (1972N)( 4.0)
 11 Terryn Ezra           (1732F)( 4.5) 1-0  Jognery Lionel        (1830N)( 4.0)
 12 Rauw Arthur           (1219N)( 4.5) 0-1  Vanlommel Maxim       (1573F)( 5.0)
 13 Maesschalck Vincent   (1717F)( 4.0) 1-0  Vanhercke Tibo        (1150N)( 3.0)
 14 Cambier Miguel        (   0 )( 1.5) 0-1  Mouratidis Christos   (1548F)( 4.0)
 15 Brahy Jerome          (1245N)( 2.5) 1-0  Demarre Mathias       (1454F)( 2.5)
 16 Van Vlaenderen Stijn  (1782N)( 3.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 8 (18-04-2014)
  1 Van De Vaerd Miguel   (1922N)( 7.0) ½-½  Lagaert Lisa          (1848F)( 5.0)
  2 Thienpondt Mardoek    (1788F)( 7.0) ½-½  Ingelaere Tijl        (1781F)( 5.0)
  3 Verhasselt Karsten    (1943N)( 7.0) 1-0  Bex Lennert           (1905N)( 5.5)
  4 Wertz Clara           (1656F)( 4.5) 0-1  Snoeks Pieter-Jan     (1893N)( 5.5)
  5 Vandersmissen Hans    (1756F)( 5.5) 0-1  Wuytens Robin         (1698N)( 5.0)
  6 Van Hille Reinout     (1860N)( 6.0) 1-0  Vincent Ayla          (1545N)( 5.0)
  7 Barbier Astrid        (1802N)( 5.5) 1-0  Faymonville Maxime    (1555N)( 4.5)
  8 Henrotte Corentin     (1676F)( 4.0) 0-1  Vanden Bussche Steven (1842N)( 5.0)
  9 Snoeck Sarah          (1651F)( 4.0) 0-1  Terryn Ezra           (1732F)( 4.5)
 10 Vanlommel Maxim       (1573F)( 5.0) 1-0  Maesschalck Vincent   (1717F)( 4.0)
 11 Larsen Sander         (1972N)( 4.0) 1-0  Pu Linden             (1512N)( 4.0)
 12 Mouratidis Christos   (1548F)( 4.0) 0-1  Marx Thomas           (1382N)( 5.0)
 13 Vanhercke Tibo        (1150N)( 3.0) 1-0  Brahy Jerome          (1245N)( 2.5)
 14 Van Vlaenderen Stijn  (1782N)( 3.5) 1-0  Demarre Mathias       (1454F)( 2.5)
 15 Cambier Miguel        (   0 )( 1.5) 0-1  Rauw Arthur           (1219N)( 4.5)
 16 Jognery Lionel        (1830N)( 4.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 9 (19-04-2014)
  1 Snoeks Pieter-Jan     (1893N)( 5.5) 0-1  Verhasselt Karsten    (1943N)( 7.0)
  2 Ingelaere Tijl        (1781F)( 5.0) 0-1  Van De Vaerd Miguel   (1922N)( 7.0)
  3 Wuytens Robin         (1698N)( 5.0) 0-1  Thienpondt Mardoek    (1788F)( 7.0)
  4 Bex Lennert           (1905N)( 5.5) ½-½  Barbier Astrid        (1802N)( 5.5)
  5 Lagaert Lisa          (1848F)( 5.0) 0-1  Van Hille Reinout     (1860N)( 6.0)
  6 Vanden Bussche Steven (1842N)( 5.0) ½-½  Vanlommel Maxim       (1573F)( 5.0)
  7 Terryn Ezra           (1732F)( 4.5) 0-1  Vandersmissen Hans    (1756F)( 5.5)
  8 Vincent Ayla          (1545N)( 5.0) 1-0  Larsen Sander         (1972N)( 4.0)
  9 Faymonville Maxime    (1555N)( 4.5) ½-½  Wertz Clara           (1656F)( 4.5)
 10 Marx Thomas           (1382N)( 5.0) 1-0  Van Vlaenderen Stijn  (1782N)( 3.5)
 11 Jognery Lionel        (1830N)( 4.0) ½-½  Henrotte Corentin     (1676F)( 4.0)
 12 Maesschalck Vincent   (1717F)( 4.0) ½-½  Snoeck Sarah          (1651F)( 4.0)
 13 Rauw Arthur           (1219N)( 4.5) 1-0  Vanhercke Tibo        (1150N)( 3.0)
 14 Brahy Jerome          (1245N)( 2.5) 0-1  Mouratidis Christos   (1548F)( 4.0)
 15 Demarre Mathias       (1454F)( 2.5) 1-0  Cambier Miguel        (   0 )( 1.5)
 16 Pu Linden             (1512N)( 4.0) Bye

(Go to Top)

 

Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Res Vsch Buch S B Win
1 Van De Vaerd Miguel 1922 7.0 2032 21W + 27Z + 5W = 3W = 10Z + 6Z = 2W + 11W = 9Z + 1.5 35.5 47.0 35.50 5
2 Verhasselt Karsten 1943 7.0 1980 10Z - 15W + 23W + 25Z + 7W + 3Z + 1Z - 6W + 5Z + 1.0 33.0 49.0 37.00 7
3 Thienpondt Mardoek 1788 7.0 2027 14W + 22Z + 6W + 1Z = 20W + 2W - 5Z + 9W = 10Z + 0.5 37.0 48.0 35.00 6
4 Van Hille Reinout 1860 6.0 1779 16Z = 26W = 10Z - 13W + 23W = 21Z = 24W + 15W + 11Z + --- 25.0 40.0 26.75 4
5 Snoeks Pieter-Jan 1893 5.5 1853 13W + 8Z + 1Z = 10W = 11Z = 9W + 3W - 17Z + 2W - --- 32.0 51.0 28.50 4
6 Bex Lennert 1905 5.5 1876 17Z + 9W = 3Z - 18W + 12Z + 1W = 10Z + 2Z - 7W = --- 29.5 50.5 27.75 4
7 Barbier Astrid 1802 5.5 1810 30Z + 10W = 18Z + 9W = 2Z - 11W = 17Z = 16W + 6Z = --- 29.0 43.0 23.50 3
8 Vandersmissen Hans 1756 5.5 1755 28Z + 5W - 24Z = 17W + 9Z = 16W + 11Z = 10W - 18Z + --- 27.5 40.0 22.75 4
9 Ingelaere Tijl 1781 5.0 1822 19W + 6Z = 12W + 7Z = 8W = 5Z - 21W + 3Z = 1W - --- 29.5 49.0 24.75 3
10 Wuytens Robin 1698 5.0 1914 2W + 7Z = 4W + 5Z = 1W - 20Z + 6W - 8Z + 3W - --- 29.0 53.0 28.00 4
11 Lagaert Lisa 1848 5.0 1774 25W = 24Z = 13W + 22Z + 5W = 7Z = 8W = 1Z = 4W - --- 28.5 46.0 24.50 2
12 Vanden Bussche Steven 1842 5.0 1748 15Z + 18W = 9Z - 24W + 6W - 23Z - 20W + 21Z + 13W = --- 24.5 41.0 21.25 4
13 Vanlommel Maxim 1573 5.0 1638 5Z - 28W + 11Z - 4Z - 24W = 29W + 19Z + 22W + 12Z = --- 20.0 37.5 16.75 4
14 Marx Thomas 1382 5.0 1678 3Z - 20W - 29Z + 26W = 18Z + 22W = 15Z - 25Z + 27W + --- 20.0 37.0 17.25 4
15 Vincent Ayla 1545 5.0 1705 12W - 2Z - 17Z - 30W + 28Z + 27W + 14W + 4Z - 20W + --- 19.0 39.0 16.50 5
16 Faymonville Maxime 1555 4.5 1741 4W = 25Z = 27W + 20W - 22Z + 8Z - 23W + 7Z - 17W = --- 24.0 41.0 18.75 3
17 Wertz Clara 1656 4.5 1708 6W - 19Z = 15W + 8Z - 27W + 26Z + 7W = 5W - 16Z = --- 22.0 42.0 18.50 3
18 Terryn Ezra 1732 4.5 1667 31W + 12Z = 7W - 6Z - 14W - 30Z + 26W + 23Z + 8W - --- 22.0 37.5 13.50 4
19 Rauw Arthur 1219 4.5 1371 9Z - 17W = 30Z = 27Z = 26W - bye 13W - 31Z + 28W + --- 17.5 30.5 10.25 2
20 Larsen Sander 1972 4.0 1653 22W - 14Z + 21W + 16Z + 3Z - 10W - 12Z - 24W + 15Z - --- 23.0 43.0 17.00 4
21 Henrotte Corentin 1676 4.0 1690 1Z - 30W + 20Z - 28W + 25Z + 4W = 9Z - 12W - 26Z = --- 21.5 39.0 13.25 3
22 Maesschalck Vincent 1717 4.0 1575 20Z + 3W - 31Z + 11W - 16W - 14Z = 28W + 13Z - 23W = --- 21.5 38.5 12.25 3
23 Snoeck Sarah 1651 4.0 1656 ... 29W + 2Z - 31W + 4Z = 12W + 16Z - 18W - 22Z = --- 21.0 38.5 15.25 3
24 Pu Linden 1512 4.0 1677 26Z = 11W = 8W = 12Z - 13Z = 25W + 4Z - 20Z - bye --- 19.5 41.5 15.25 1
25 Mouratidis Christos 1548 4.0 1535 11Z = 16W = 26Z + 2W - 21W - 24Z - 31Z + 14W - 29Z + --- 19.5 35.5 11.25 3
26 Jognery Lionel 1830 4.0 1531 24W = 4Z = 25W - 14Z = 19Z + 17W - 18Z - bye 21W = --- 19.0 39.0 15.00 1
27 Van Vlaenderen Stijn 1782 3.5 1412 29Z + 1W - 16Z - 19W = 17Z - 15Z - bye 30W + 14Z - --- 17.0 37.0 7.50 2
28 Vanhercke Tibo 1150 3.0 1152 8W - 13Z - bye 21Z - 15W - 31W + 22Z - 29W + 19Z - --- 13.0 33.0 4.25 2
29 Brahy Jerome 1245 2.5 1148 27W - 23Z - 14W - bye 31Z = 13Z - 30W + 28Z - 25W - 1.0 11.5 29.0 3.50 1
30 Demarre Mathias 1454 2.5 1262 7W - 21Z - 19W = 15Z - bye 18W - 29Z - 27Z - 31W + 0.0 9.5 31.0 4.00 1
31 Cambier Miguel 0 1.5 1020 18Z - bye 22W - 23Z - 29W = 28Z - 25W - 19W - 30Z - --- 10.5 28.5 1.50 0