Belgische Jeugdkampioenschappen 2014 -20 J/M

250
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.55 2013/11/26
Org. : jeugdschaak.be ,Blankenberge ,2014
Arbit. : IA Sylvin De Vet
, Tempo : 90 min. + 30. sec. / zet
Tie Break Pts, Onderling Res, Voortschrijding, Bucholtz, SonneBorn, aantal overwinningen
F.R.B.E.


R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering


Eindklassement
    Naam            ELO    Cat  Nr     V/M  Club         Ptn    Pres Res Vsch   Buch  SB   Win  
 1 Vandewiele Emiel   (1871N) 2  47813  M KBSK Brugge      6.5/9  2019 0.5 34.5  46.5 32.25  5 
 2 Hans Lysander      (1904F) 2  95419  M KSK47 Eynatten   6.5/9  2030 0.5 32.0  46.0 31.25  5 
 3 De Weird Matthias  (1861N) 2  25933  M Zottegem         6.0/9  1954  -  30.0  44.5 28.00  5 
 4 Lootens Matthias   (1924N) 2  18333  M Landegem         5.5/9  1900  -  30.0  45.5 24.00  4 
 5 Van Kessel Wessel  (2012N) 2  10785  M Lommel           5.5/9  1914  -  29.5  46.0 24.75  5 
 6 Smekens Ruben      (2039N) 2  15032  M Zottegem         5.5/9  1936  -  28.5  46.5 27.75  3 
 7 Demey Robbe        (1766F) 2  10186  M Aalter           5.5/9  1884  -  26.0  45.0 24.50  3 
 8 Van Laeken Jonathan(1815N) 2  31674  M Mercatel         4.5/9  1785  -  24.0  41.0 17.25  2 
 9 Van Parys Nikita   (1748F) 2  10045  M Zottegem         4.0/9  1698 1.0 20.5  39.5 12.75  3 
10 Debouver Gilles    (1685F) 2   7595  M Zottegem         4.0/9  1685 0.0 18.0  34.5 11.50  4 
11 De Bock Niels      (1608N) 2  13007  M Leuven Centraal  3.5/9  1691 2.0 19.5  38.5 12.50  3 
12 Vincent Gwijde     (1746N) 2   5827  M KGSRL Gent       3.5/9  1639 1.0  9.0  34.0 12.25  3 
13 Cuvelier Annelies  (1610F) 3  18465  V LSV-Chesspirant  3.5/9  1624 0.0 18.0  34.0 11.00  3 
14 Poppe Gaitan       (1466N) 2  13004  M KOSK Oostende    3.0/9  1606 1.0 17.0  35.5  9.25  2 
15 Harutyunyan Axel   (1805F) 2  10415  M Machelen         3.0/9  1593 0.0 14.5  36.0  9.50  2 
16 De Bode Joren      (1592F) 2   7251  M Zottegem         2.0/9  1484  -   9.0  35.0  7.00  2 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (13-04-2014)
  1 Demey Robbe           (1766F)( 5.5) ½-½  Smekens Ruben         (2039N)( 5.5)
  2 Van Kessel Wessel     (2012N)( 5.5) 1-0  Van Parys Nikita      (1748F)( 4.0)
  3 Vincent Gwijde        (1746N)( 3.5) 0-1  Lootens Matthias      (1924N)( 5.5)
  4 Hans Lysander         (1904F)( 6.5) 1-0  Debouver Gilles       (1685F)( 4.0)
  5 Cuvelier Annelies     (1610F)( 3.5) 0-1  Vandewiele Emiel      (1871N)( 6.5)
  6 De Weird Matthias     (1861N)( 6.0) 1-0  De Bock Niels         (1608N)( 3.5)
  7 De Bode Joren         (1592F)( 2.0) 0-1  Van Laeken Jonathan   (1815N)( 4.5)
  8 Harutyunyan Axel      (1805F)( 3.0) 0-1  Poppe Gaitan          (1466N)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (14-04-2014)
  1 Vandewiele Emiel      (1871N)( 6.5) 1-0  Van Kessel Wessel     (2012N)( 5.5)
  2 Lootens Matthias      (1924N)( 5.5) ½-½  De Weird Matthias     (1861N)( 6.0)
  3 Van Laeken Jonathan   (1815N)( 4.5) 0-1  Hans Lysander         (1904F)( 6.5)
  4 Poppe Gaitan          (1466N)( 3.0) 0-1  Demey Robbe           (1766F)( 5.5)
  5 Smekens Ruben         (2039N)( 5.5) 1-0  Harutyunyan Axel      (1805F)( 3.0)
  6 Van Parys Nikita      (1748F)( 4.0) ½-½  Cuvelier Annelies     (1610F)( 3.5)
  7 De Bock Niels         (1608N)( 3.5) 1-0  Vincent Gwijde        (1746N)( 3.5)
  8 Debouver Gilles       (1685F)( 4.0) 1-0  De Bode Joren         (1592F)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (14-04-2014)
  1 Hans Lysander         (1904F)( 6.5) ½-½  Vandewiele Emiel      (1871N)( 6.5)
  2 De Weird Matthias     (1861N)( 6.0) 0-1  Smekens Ruben         (2039N)( 5.5)
  3 Demey Robbe           (1766F)( 5.5) ½-½  Lootens Matthias      (1924N)( 5.5)
  4 Van Kessel Wessel     (2012N)( 5.5) 1-0  Debouver Gilles       (1685F)( 4.0)
  5 Poppe Gaitan          (1466N)( 3.0) ½-½  Van Laeken Jonathan   (1815N)( 4.5)
  6 Cuvelier Annelies     (1610F)( 3.5) 0-1  De Bock Niels         (1608N)( 3.5)
  7 Vincent Gwijde        (1746N)( 3.5) 0-1  Van Parys Nikita      (1748F)( 4.0)
  8 Harutyunyan Axel      (1805F)( 3.0) 1-0  De Bode Joren         (1592F)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (15-04-2014)
  1 Smekens Ruben         (2039N)( 5.5) ½-½  Hans Lysander         (1904F)( 6.5)
  2 Vandewiele Emiel      (1871N)( 6.5) 1-0  Demey Robbe           (1766F)( 5.5)
  3 De Bock Niels         (1608N)( 3.5) 0-1  Van Kessel Wessel     (2012N)( 5.5)
  4 Lootens Matthias      (1924N)( 5.5) 1-0  Poppe Gaitan          (1466N)( 3.0)
  5 Van Parys Nikita      (1748F)( 4.0) 0-1  De Weird Matthias     (1861N)( 6.0)
  6 Van Laeken Jonathan   (1815N)( 4.5) ½-½  Harutyunyan Axel      (1805F)( 3.0)
  7 Debouver Gilles       (1685F)( 4.0) 0-1  Cuvelier Annelies     (1610F)( 3.5)
  8 De Bode Joren         (1592F)( 2.0) 1-0  Vincent Gwijde        (1746N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (16-04-2014)
  1 Smekens Ruben         (2039N)( 5.5) ½-½  Vandewiele Emiel      (1871N)( 6.5)
  2 Van Kessel Wessel     (2012N)( 5.5) ½-½  Lootens Matthias      (1924N)( 5.5)
  3 Hans Lysander         (1904F)( 6.5) 0-1  De Weird Matthias     (1861N)( 6.0)
  4 Demey Robbe           (1766F)( 5.5) ½-½  Van Laeken Jonathan   (1815N)( 4.5)
  5 Harutyunyan Axel      (1805F)( 3.0) ½-½  De Bock Niels         (1608N)( 3.5)
  6 Poppe Gaitan          (1466N)( 3.0) ½-½  Van Parys Nikita      (1748F)( 4.0)
  7 Cuvelier Annelies     (1610F)( 3.5) 1-0  De Bode Joren         (1592F)( 2.0)
  8 Vincent Gwijde        (1746N)( 3.5) 0-1  Debouver Gilles       (1685F)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (16-04-2014)
  1 De Weird Matthias     (1861N)( 6.0) 1-0  Vandewiele Emiel      (1871N)( 6.5)
  2 Lootens Matthias      (1924N)( 5.5) 1-0  Smekens Ruben         (2039N)( 5.5)
  3 Hans Lysander         (1904F)( 6.5) 1-0  Van Kessel Wessel     (2012N)( 5.5)
  4 Van Laeken Jonathan   (1815N)( 4.5) 1-0  Cuvelier Annelies     (1610F)( 3.5)
  5 De Bock Niels         (1608N)( 3.5) 0-1  Demey Robbe           (1766F)( 5.5)
  6 Debouver Gilles       (1685F)( 4.0) 1-0  Harutyunyan Axel      (1805F)( 3.0)
  7 De Bode Joren         (1592F)( 2.0) 0-1  Van Parys Nikita      (1748F)( 4.0)
  8 Vincent Gwijde        (1746N)( 3.5) 1-0  Poppe Gaitan          (1466N)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (17-04-2014)
  1 Vandewiele Emiel      (1871N)( 6.5) 1-0  Lootens Matthias      (1924N)( 5.5)
  2 Van Kessel Wessel     (2012N)( 5.5) 1-0  De Weird Matthias     (1861N)( 6.0)
  3 Demey Robbe           (1766F)( 5.5) ½-½  Hans Lysander         (1904F)( 6.5)
  4 Smekens Ruben         (2039N)( 5.5) ½-½  Van Laeken Jonathan   (1815N)( 4.5)
  5 Van Parys Nikita      (1748F)( 4.0) 1-0  Debouver Gilles       (1685F)( 4.0)
  6 Cuvelier Annelies     (1610F)( 3.5) 1-0  Poppe Gaitan          (1466N)( 3.0)
  7 De Bode Joren         (1592F)( 2.0) 1-0  De Bock Niels         (1608N)( 3.5)
  8 Harutyunyan Axel      (1805F)( 3.0) 0-1  Vincent Gwijde        (1746N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (18-04-2014)
  1 Vandewiele Emiel      (1871N)( 6.5) 1-0  Van Parys Nikita      (1748F)( 4.0)
  2 Lootens Matthias      (1924N)( 5.5) 0-1  Hans Lysander         (1904F)( 6.5)
  3 Van Laeken Jonathan   (1815N)( 4.5) 0-1  Van Kessel Wessel     (2012N)( 5.5)
  4 De Weird Matthias     (1861N)( 6.0) ½-½  Demey Robbe           (1766F)( 5.5)
  5 Vincent Gwijde        (1746N)( 3.5) ½-½  Smekens Ruben         (2039N)( 5.5)
  6 Harutyunyan Axel      (1805F)( 3.0) 1-0  Cuvelier Annelies     (1610F)( 3.5)
  7 Debouver Gilles       (1685F)( 4.0) 0-1  De Bock Niels         (1608N)( 3.5)
  8 Poppe Gaitan          (1466N)( 3.0) 1-0  De Bode Joren         (1592F)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (19-04-2014)
  1 Van Laeken Jonathan   (1815N)( 4.5) ½-½  Vandewiele Emiel      (1871N)( 6.5)
  2 Van Kessel Wessel     (2012N)( 5.5) 0-1  Smekens Ruben         (2039N)( 5.5)
  3 Hans Lysander         (1904F)( 6.5) 1-0  Harutyunyan Axel      (1805F)( 3.0)
  4 De Bode Joren         (1592F)( 2.0) 0-1  De Weird Matthias     (1861N)( 6.0)
  5 Van Parys Nikita      (1748F)( 4.0) 0-1  Demey Robbe           (1766F)( 5.5)
  6 De Bock Niels         (1608N)( 3.5) 0-1  Lootens Matthias      (1924N)( 5.5)
  7 Cuvelier Annelies     (1610F)( 3.5) 0-1  Vincent Gwijde        (1746N)( 3.5)
  8 Poppe Gaitan          (1466N)( 3.0) 0-1  Debouver Gilles       (1685F)( 4.0)

(Go to Top)

Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Res Vsch Buch S B Win
1 Vandewiele Emiel 1871 6.5 2019 13Z + 5W + 2Z = 7W + 6Z = 3Z - 4W + 9W + 8Z = 0.5 34.5 46.5 32.25 5
2 Hans Lysander 1904 6.5 2030 10W + 8Z + 1W = 6Z = 3W - 5W + 7Z = 4Z + 15W + 0.5 32.0 46.0 31.25 5
3 De Weird Matthias 1861 6.0 1954 11W + 4Z = 6W - 9Z + 2Z + 1W + 5Z - 7W = 16Z + --- 30.0 44.5 28.00 5
4 Lootens Matthias 1924 5.5 1900 12Z + 3W = 7Z = 14W + 5Z = 6W + 1Z - 2W - 11Z + --- 30.0 45.5 24.00 4
5 Van Kessel Wessel 2012 5.5 1914 9W + 1Z - 10W + 11Z + 4W = 2Z - 3W + 8Z + 6W - --- 29.5 46.0 24.75 5
6 Smekens Ruben 2039 5.5 1936 7Z = 15W + 3Z + 2W = 1W = 4Z - 8W = 12Z = 5Z + --- 28.5 46.5 27.75 3
7 Demey Robbe 1766 5.5 1884 6W = 14Z + 4W = 1Z - 8W = 11Z + 2W = 3Z = 9Z + --- 26.0 45.0 24.50 3
8 Van Laeken Jonathan 1815 4.5 1785 16Z + 2W - 14Z = 15W = 7Z = 13W + 6Z = 5W - 1W = --- 24.0 41.0 17.25 2
9 Van Parys Nikita 1748 4.0 1698 5Z - 13W = 12Z + 3W - 14Z = 16Z + 10W + 1Z - 7W - 1.0 20.5 39.5 12.75 3
10 Debouver Gilles 1685 4.0 1685 2Z - 16W + 5Z - 13W - 12Z + 15W + 9Z - 11W - 14Z + 0.0 18.0 34.5 11.50 4
11 De Bock Niels 1608 3.5 1691 3Z - 12W + 13Z + 5W - 15Z = 7W - 16Z - 10Z + 4W - 2.0 19.5 38.5 12.50 3
12 Vincent Gwijde 1746 3.5 1639 4W - 11Z - 9W - 16Z - 10W - 14W + 15Z + 6W = 13Z + 1.0 9.0 34.0 12.25 3
13 Cuvelier Annelies 1610 3.5 1624 1W - 9Z = 11W - 10Z + 16W + 8Z - 14W + 15Z - 12W - 0.0 18.0 34.0 11.00 3
14 Poppe Gaitan 1466 3.0 1606 15Z + 7W - 8W = 4Z - 9W = 12Z - 13Z - 16W + 10W - 1.0 17.0 35.5 9.25 2
15 Harutyunyan Axel 1805 3.0 1593 14W - 6Z - 16W + 8Z = 11W = 10Z - 12W - 13W + 2Z - 0.0 14.5 36.0 9.50 2
16 De Bode Joren 1592 2.0 1484 8W - 10Z - 15Z - 12W + 13Z - 9W - 11W + 14Z - 3W - --- 9.0 35.0 7.00 2