Belgische Jeugdkampioenschappen 2014 -10 /M

250
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.55 2013/11/26
Org. : jeugdschaak.be ,Blankenberge ,2014
Arbit. : IA Sylvin De Vet
, Tempo : 90 min. + 30 sec. / zet
Tie Break Pts, Onderling Res, Voortschrijding, Bucholtz, SonneBorn, aantal overwinningen
F.R.B.E.
Eindklassement
    Naam              ELO    Cat  Nr  V/M  Club         Ptn      Pres Res   Vsch  Buch SB  Win  
 1 Dellaert Ines     (1083N)13  12139  V  FCH Zottegem    7.5/9  1163  1.0 42.0  42.5 34.75  7 
 2 Dgebuadze Marie   (1069N)13  14091  V  KGSRL Gent      7.5/9  1157  0.0 38.0  44.5 34.50  7 
 3 Vanderstappen Loui(1068N)13  13461  V  Geraardsbergen  6.0/9   970   -  29.0  40.0 20.00  5 
 4 Decruyenaere Laura(   0 )13  12800  V  LSV-Chesspirant 5.5/9   446   -  25.0  40.0 18.75  5 
 5 Deleu Ellen       (   0 )13  14510  V  KGSRL Gent      5.0/9   518   -  25.0  40.0 17.00  5 
 6 Sleurs Juliette   (   0 )13  14043  V  Neerpelt        5.0/9   646   -  23.5  41.0 15.50  4 
 7 Godart Marielle   (1150N)13  12712  V  Philippeville   5.0/9   963   -  21.0  42.0 22.00  3 
 8 De Rycke Tyani    (   0 )13  14625  V  LSV-Chesspirant 4.0/9   567  1.0 21.0  40.0  8.50  4 
 9 Mohymont Augustine(   0 )13  12585  V  Namur-Echecs    4.0/9   447  0.0 19.0  37.5  9.50  4 
10 Grobelny Melodie  (1063N)13  10989  V  CREC Charleroi  2.5/9   676   -  15.5  40.0  4.50  2 
11 De Clercq Julie   (   0 )13  14075  V  KGSRL Gent      2.0/9   137   -  11.0  39.5  5.00  2 
12 Bartholome Ines   (   0 )13  14641  V  Namur-Echecs    0.0/9  -371   -   0.0  39.0  0.00  0 
Ronde 1 (13-04-2014)
  1 Godart Marielle       (1150N)( 5.0) ½-½  Sleurs Juliette       (   0 )( 5.0)
  2 De Clercq Julie       (   0 )( 2.0) 0-1  Dellaert Ines         (1083N)( 7.5)
  3 Dgebuadze Marie       (1069N)( 7.5) 1-0  Mohymont Augustine    (   0 )( 4.0)
  4 De Rycke Tyani        (   0 )( 4.0) 0-1  Vanderstappen Louise  (1068N)( 6.0)
  5 Grobelny Melodie      (1063N)( 2.5) 1-0  Bartholome Ines       (   0 )( 0.0)
  6 Deleu Ellen           (   0 )( 5.0) 1-0  Decruyenaere Laura    (   0 )( 5.5)
Ronde 2 (14-04-2014)
  1 Dellaert Ines         (1083N)( 7.5) 1-0  Grobelny Melodie      (1063N)( 2.5)
  2 Vanderstappen Louise  (1068N)( 6.0) 0-1  Dgebuadze Marie       (1069N)( 7.5)
  3 Sleurs Juliette       (   0 )( 5.0) 0-1  Deleu Ellen           (   0 )( 5.0)
  4 Decruyenaere Laura    (   0 )( 5.5) 1-0  Godart Marielle       (1150N)( 5.0)
  5 Bartholome Ines       (   0 )( 0.0) 0-1  De Clercq Julie       (   0 )( 2.0)
  6 Mohymont Augustine    (   0 )( 4.0) 0-1  De Rycke Tyani        (   0 )( 4.0)
Ronde 3 (14-04-2014)
  1 Deleu Ellen           (   0 )( 5.0) 0-1  Dellaert Ines         (1083N)( 7.5)
  2 Dgebuadze Marie       (1069N)( 7.5) 1-0  Grobelny Melodie      (1063N)( 2.5)
  3 De Clercq Julie       (   0 )( 2.0) 0-1  Vanderstappen Louise  (1068N)( 6.0)
  4 De Rycke Tyani        (   0 )( 4.0) 0-1  Decruyenaere Laura    (   0 )( 5.5)
  5 Godart Marielle       (1150N)( 5.0) 0-1  Mohymont Augustine    (   0 )( 4.0)
  6 Bartholome Ines       (   0 )( 0.0) 0-1  Sleurs Juliette       (   0 )( 5.0)
Ronde 4 (15-04-2014)
  1 Dellaert Ines         (1083N)( 7.5) 1-0  Dgebuadze Marie       (1069N)( 7.5)
  2 Vanderstappen Louise  (1068N)( 6.0) 1-0  Deleu Ellen           (   0 )( 5.0)
  3 Decruyenaere Laura    (   0 )( 5.5) 0-1  Sleurs Juliette       (   0 )( 5.0)
  4 Grobelny Melodie      (1063N)( 2.5) 0-1  De Rycke Tyani        (   0 )( 4.0)
  5 Mohymont Augustine    (   0 )( 4.0) 1-0  De Clercq Julie       (   0 )( 2.0)
  6 Godart Marielle       (1150N)( 5.0) 1-0  Bartholome Ines       (   0 )( 0.0)
Ronde 5 (16-04-2014)
  1 Vanderstappen Louise  (1068N)( 6.0) 0-1  Dellaert Ines         (1083N)( 7.5)
  2 Sleurs Juliette       (   0 )( 5.0) 0-1  Dgebuadze Marie       (1069N)( 7.5)
  3 Deleu Ellen           (   0 )( 5.0) 1-0  Mohymont Augustine    (   0 )( 4.0)
  4 De Rycke Tyani        (   0 )( 4.0) 0-1  Godart Marielle       (1150N)( 5.0)
  5 Bartholome Ines       (   0 )( 0.0) 0-1  Decruyenaere Laura    (   0 )( 5.5)
  6 De Clercq Julie       (   0 )( 2.0) 0-1  Grobelny Melodie      (1063N)( 2.5)
Ronde 6 (16-04-2014)
  1 Dellaert Ines         (1083N)( 7.5) ½-½  Decruyenaere Laura    (   0 )( 5.5)
  2 Dgebuadze Marie       (1069N)( 7.5) 1-0  Deleu Ellen           (   0 )( 5.0)
  3 Godart Marielle       (1150N)( 5.0) ½-½  Vanderstappen Louise  (1068N)( 6.0)
  4 Grobelny Melodie      (1063N)( 2.5) 0-1  Sleurs Juliette       (   0 )( 5.0)
  5 De Clercq Julie       (   0 )( 2.0) 0-1  De Rycke Tyani        (   0 )( 4.0)
  6 Mohymont Augustine    (   0 )( 4.0) 1-0  Bartholome Ines       (   0 )( 0.0)
Ronde 7 (17-04-2014)
  1 Sleurs Juliette       (   0 )( 5.0) 0-1  Dellaert Ines         (1083N)( 7.5)
  2 Decruyenaere Laura    (   0 )( 5.5) 0-1  Dgebuadze Marie       (1069N)( 7.5)
  3 Vanderstappen Louise  (1068N)( 6.0) 1-0  Mohymont Augustine    (   0 )( 4.0)
  4 Grobelny Melodie      (1063N)( 2.5) ½-½  Godart Marielle       (1150N)( 5.0)
  5 Deleu Ellen           (   0 )( 5.0) 0-1  De Clercq Julie       (   0 )( 2.0)
  6 De Rycke Tyani        (   0 )( 4.0) 1-0  Bartholome Ines       (   0 )( 0.0)
Ronde 8 (18-04-2014)
  1 Dellaert Ines         (1083N)( 7.5) 1-0  De Rycke Tyani        (   0 )( 4.0)
  2 Dgebuadze Marie       (1069N)( 7.5) ½-½  Godart Marielle       (1150N)( 5.0)
  3 Sleurs Juliette       (   0 )( 5.0) ½-½  Vanderstappen Louise  (1068N)( 6.0)
  4 Decruyenaere Laura    (   0 )( 5.5) 1-0  De Clercq Julie       (   0 )( 2.0)
  5 Mohymont Augustine    (   0 )( 4.0) 1-0  Grobelny Melodie      (1063N)( 2.5)
  6 Bartholome Ines       (   0 )( 0.0) 0-1  Deleu Ellen           (   0 )( 5.0)
Ronde 9 (19-04-2014)
  1 Godart Marielle       (1150N)( 5.0) 1-0  Dellaert Ines         (1083N)( 7.5)
  2 De Rycke Tyani        (   0 )( 4.0) 0-1  Dgebuadze Marie       (1069N)( 7.5)
  3 Vanderstappen Louise  (1068N)( 6.0) 1-0  Bartholome Ines       (   0 )( 0.0)
  4 Mohymont Augustine    (   0 )( 4.0) 0-1  Decruyenaere Laura    (   0 )( 5.5)
  5 Deleu Ellen           (   0 )( 5.0) 1-0  Grobelny Melodie      (1063N)( 2.5)
  6 De Clercq Julie       (   0 )( 2.0) 0-1  Sleurs Juliette       (   0 )( 5.0)
Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Res Vsch Buch S B Win
1 Dellaert Ines 1083 7.5 1163 11Z + 10W + 5Z + 2W + 3Z + 4W = 6Z + 8W + 7Z - 1.0 42.0 42.5 34.75 7
2 Dgebuadze Marie 1069 7.5 1157 9W + 3Z + 10W + 1Z - 6Z + 5W + 4Z + 7W = 8Z + 0.0 38.0 44.5 34.50 7
3 Vanderstappen Louise 1068 6.0 970 8Z + 2W - 11Z + 5W + 1W - 7Z = 9W + 6Z = 12W + --- 29.0 40.0 20.00 5
4 Decruyenaere Laura 0 5.5 446 5Z - 7W + 8Z + 6W - 12Z + 1Z = 2W - 11W + 9Z + --- 25.0 40.0 18.75 5
5 Deleu Ellen 0 5.0 518 4W + 6Z + 1W - 3Z - 9W + 2Z - 11W - 12Z + 10W + --- 25.0 40.0 17.00 5
6 Sleurs Juliette 0 5.0 646 7Z = 5W - 12Z + 4Z + 2W - 10Z + 1W - 3W = 11Z + --- 23.5 41.0 15.50 4
7 Godart Marielle 1150 5.0 963 6W = 4Z - 9W - 12W + 8Z + 3W = 10Z = 2Z = 1W + --- 21.0 42.0 22.00 3
8 De Rycke Tyani 0 4.0 567 3W - 9Z + 4W - 10Z + 7W - 11Z + 12W + 1Z - 2W - 1.0 21.0 40.0 8.50 4
9 Mohymont Augustine 0 4.0 447 2Z - 8W - 7Z + 11W + 5Z - 12W + 3Z - 10W + 4W - 0.0 19.0 37.5 9.50 4
10 Grobelny Melodie 1063 2.5 676 12W + 1Z - 2Z - 8W - 11Z + 6W - 7W = 9Z - 5Z - --- 15.5 40.0 4.50 2
11 De Clercq Julie 0 2.0 137 1W - 12Z + 3W - 9Z - 10W - 8W - 5Z + 4Z - 6W - --- 11.0 39.5 5.00 2
12 Bartholome Ines 0 0.0 -371 10Z - 11W - 6W - 7Z - 4W - 9Z - 8Z - 5W - 3Z - --- 0.0 39.0 0.00 0