West-Vlaamse Interclub 2014 - 2015

 
WEST-VLAAMSE INTERCLUB 2014-2015 REEKS 1
   REEKS X      
RONDE 1
19/09/2013
    Match Bp
 TIELT                 Stamnr BYE Stamnr Uitslag ½ - ½ 8 - 8
1.   Bye   2 - 2    
2.   Bye   2 - 2    
3.   Bye   2 - 2    
4.   Bye.   2 - 2           
                              
OOSTKAMP 2    Stamnr OOSTKAMP 1 Stamnr Uitslag 0 - 1 5 - 11
1. Wydaeghe P.  35076 Piceu Tom

51861

2 - 2                  
2. Van Dael J.  13108 Piceu Kurt 51811 1 - 3    
3. Decommer D.  15326 Rogiers Sander 35734 1 - 3    
4. De Caluwe A.  9857 Barzeele Raf 85081 1 - 3    
             
OOSTENDE 2 Sttamnr OOSTENDE 1 Stamnr Uitslag ½ - ½ 8 - 8
1. Reynaert Igor 15091 Decrop Ruben 45608 2 - 2    
2. Drabs Olivier 85359 Pincket Michael 12831 2 - 2    
3.VandenBussche 11317 Skuka Hekuran 50512 2 - 2    
4. Abramovich Y 14084 Van Nuffel Milan 13794 2 - 2    
             
KNOKKE 1 Stamnr KNOKKE 2 Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1. Dezutter J. 31640  Verbiji Seljami 13085 2 - 2    
2. Vandamme L. 38440  Van Heuverbeke P. 65226 2 - 2    
3. Hoorne John 41343  Van Gompel Hugo 2526 1 - 3    
4. Verlinde R. 13240  Verkinderen Marc 12373 1 - 3    
             
WERVIK Stamnr IZEGEM Stamnr Uitslag 1 - 0 9 - 7
1. Ramacker Q. 43257 Bruynooghe Stef. 55417 3 - 1    
2. Ramacker N. 10280 Debrouwere Johan 30988 3 - 1    
3. Bourgois M. 55204 Deleu Gilles 21261 2 - 2    
4. Vallenpint G. 14737 Delameilleure Fr. 13646 1 - 3    
             
REEKS X  
RONDE 2
10/10/2014
       
TIELT Stamnr OOSTKAMP 1 Stamnr Uitslag 0 - 1 4 - 12
1.Libbrecht  P. 23884 Piceu Tom 51861 1 - 3    
2.Van De Moortel K. 16527 Decoster Frederic 25615 1 - 3    
3.Vanden Houweele 96114 Piceu Kurt 51811 1 - 3    
4.De Brabandere R. 11646 Barzeele Raf 85081 1 - 3    
              
KNOKKE 2 Stamnr WERVIK Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1. Verkinderen M. 12373 Ramacker Quinten 43257 1 - 3    
2. Verbiji Seljami 13085 Ramacker Nico 10280 3 - 1    
3. Van Gompel H 2526 Mariacour Kurt 15571 1 - 3    
4. Pannier J-P 38083 Vallenpint Germain 14737 1 - 3    
                                                 
OOSTENDE 1 Stamnr KNOKKE 1 Stamnr Uitslag 1 - 0 11 - 5
1. Decrop Ruben 45608 De Winne Oswald 26221 3 - 1    
2. Drabs Olivier 85359 Hendrix Theo 5819 2 - 2    
3. Pincket M. 12831 Vandamme Luc 38440 3 - 1    
4. Pincket T. 8001 Tavernier Philippe 46418 3 - 1    
                                               
OOSTENDE 2   IZEGEM Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1.Vandenbussche 11317 Boucquet Emile 34738 1 - 3    
2. Poppe Gaitan 13004 De Brouwere Johan 30988 1 - 3    
3.Vandevelde L. 36366 Deleu Gilles 21261 3 - 1    
4. Van Nuffel M. 13794 Delammeilleure F. 13646 1 - 3    
             
OOSTKAMP 2   BYE   Uitslag ½ - ½ 8 - 8
1.       2 - 2    
2.       2 - 2    
3.       2 - 2    
4.       2 - 2    
             
REEKS X  
RONDE 3
21/11/2014
       
OOSTKAMP 1 Stamnr WERVIK Stamnr Uitslag 1 - 0 11 - 5
1. Piceu Tom 51861  Bourgois Maxime 55204 3 - 1    
2. Decoster Fr. 25615  Vallenpint Germain 14737 3 - 1    
3. Piceu Kurt 51811  Ramacker Quinten 43257 2 - 2    
4. Wydaeghe P. 35076  Ramacker Nico 10280 3 - 1    
             
OOSTENDE 1 Stamnr TIELT Stamnr Uitslag 1 - 0 12 - 4
1. Decrop Ruben 45608  Libbrecht Peter 23884 3 - 1    
2. Decrop Ben 28436  Van De Moortel Koen 16527 3 - 1    
3. Vandenbussche 11317  Van Den Houweele A. 96114 3 - 1    
4. Gaitan Poppe 13004  De Brabandere R. 11646 3 - 1    
             
IZEGEM Stamnr OOSTKAMP 2 Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1. Bruynooghe S. 55417  Rogiers Jonny 73717 1 - 3    
2. Debrouwer J. 30988  Wim Boydens 17809 2 - 2    
3. Deleu Gilles 21261  Vertenten Eduard 94676 1 - 3    
4. Delameilleure 13046  De Caluwe Alain 9857 2 - 2    
             
OOSTENDE 2 Stamnr  KNOKKE 2 Stamnr Uitslag ½ - ½ 8 - 8
1. Defour Rudy 65854 Van Heuverbeke P. 65226 3 - 1    
2. Callebaut G. 11419 Tavernier Philippe 46418 1 - 3    
3. Clevers Marc 78115 Pannier Jean-Pierre 38083 1 - 3    
4. Masset Serge 14144 Van Gompel Hugo 2526 3 - 1    
             
KNOKKE 1 Stamnr BYE Stamnr Uitslag ½ - ½ 8 - 8
1.       2 - 2    
2.       2 - 2    
3.       2 - 2    
4.       2 - 2    
             
Reeks X  
Ronde 4
13/02/2015
       
Oostkamp 1 Stamnr Oostende 1 Stamr Uitslag 1 - 0 10 - 6
1.Wydaeghe P.  11669 Decrop Ruben 45608 1 - 3    
2.Jacques Robrecht 51136 Pincket Thomas 8001 3 - 1    
3.Piceu Kurt 51811 Dayer Glenn 24384 3 - 1    
4.Barzeele Raf 85081 Wollaert Brian 51829 3 - 1    
             
Wervik Stamnr Oostkamp 2 Stamnr Uitslag 1 - 0 9 - 7
1.Ramacker Q. 43257 Rogiers Johnny 737717 3 - 1    
2.Ramacker N. 10280 Decommer Dick 15326 3 - 1    
3.Mariacour K. 15571 Vertenten Eduard 94676 2 - 2    
4.Vallenpint G. 14737 De Coster Jachim 35831 1 - 3    
             
Knokke 2 Stamnr Izegem Stamnr Uitslag ½ - ½ 8 - 8
1. Verbiji Seljami 13085 De Brouwere Johan 30988 2 - 2    
2. Van Heuverbeke 65226 Deleu Gilles 21261 3 - 1    
3. Hoorne John 41343 Delameilleure F. 13646 1 - 3    
4. Verlinde Ronny 13240 Piets Laurens 13639 2 - 2    
             
Tielt Stamnr Knokke 1 Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1.Libbrecht  Peter 23884 Dezutter Johan 31640 1 - 3    
2.Eelbode Ronald 39357 Hendrix Theo 5819 2 - 2    
3.Van Den Houweele 96114 Pannier Jean-Pierre 38083 2 - 2    
4.De Brabandere R. 11646 Van Gompel Hugo 2526 1 - 3    
             
Oostende 2 Stamnr Bye Stamnr Uitslag  ½ - ½ 8 - 8
1.       2 - 2    
2.       2 - 2    
3.       2 - 2    
4.       2 - 2    
             
Reeks X  
Ronde 5
10/04/2015
       
Izegem Stamnr Oostkamp 1 Stamnr Uitslag 0 - 1 4 - 12
1. Delameilleure F. 13646  Decoster Frederic 25615 1 - 3    
2. De Brouwere Johan 30988  Piceu Tom 52861 1 - 3    
3. Deleu Gilles 21261  Piceu Kurt 51811 1 - 3    
4. Plets Laurens 13639  Piceu Jarid 12523 1 - 3    
             
Oostende 1 Stamnr Wervik Stamnr Uitslag ½ - ½ 8 - 8
1. Van Den Bussche S. 11317  Ramacker Quinten 43257 1 - 3    
2. Wollaert Brian 51829  Ramacker Nico 10280 2 - 2    
3. Pincket Michaël 12831  Mariacour Kurt 15571 2 - 2    
4. Drabs Olivier 85359  Vallenpint Germain 14737 3 - 1    
             
Oostende 2 Stamnr Knokke 1 Stamnr Uitslag ½ - ½ 8 - 8
1. Pincket Thomas 8001 Vebiji Seljami 13085 2 - 2    
2. Wuyts Tom 35122 Van Heuverbeke Paul 65226 2 - 2    
3. Rommelaere Patrick 16071 Pannier Jean-Pierre 38083 3 - 1    
4. Van Nuffel Milan 13794 Hendrix Theo 5819 1 - 3    
             
Tielt Stamnr Oostkamp 2 Stamnr Uitslag 0 - 1 4 - 12
1. Eelbode Ronald 39357 Rogiers Jonny 73717 0 - 1    
2. Van De Moortel 16527 Boydens Wim 17809 0 - 1    
3. De Vlieger Dirk 2089 Decommer Dick 15326 0 - 1    
4. Destrooper Tony 11255 Van Dael Jonas 13108 0 - 1    
             
Knokke 2 Stamnr Bye Stamnr Uitslag ½ - ½ 8 - 8
        2 - 2    
        2 - 2    
        2 - 2    
        2 - 2    
             
REEKS 1 Total Match      Total Bord  
OOSTKAMP 1 5 56 Kampioen WVL R 1
KOSK 1 3,5 47  
       
REEKS 2 Total Match Total Bord  
WERVIK 3,5 41 Kampioen WVL R 2
OOSTKAMP 2 2,5 42  
KNOKKE 2 2,5 40  
KOSK 2 2 38  
KNOKKE 1 2 37  
IZEGEM 1,5 35  
TIELT 0,5 26