Belgische Jeugdkampioenschappen Blankenberge 2015

RESULTAAT PARTIJEN - EINDKLASSEMENT - FOTO'S
h

 

     

BJK CBJ 2015 - Reeks -8

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
-8 Amerikaanse klassering
Eindklassement
    Naam                    Nr     V/M  Club           Ptn   Pres  Vsch  Buch  S B   Win #Zwa 
 1 Zouaghi Amir           14606  M  KGSRL Gent           9.0/9  1027  45.0  48.5 48.50  9  4 
 2 Dreelinck Jacob        14086  M  Geraardsbergen       7.0/9   447  36.0  51.5 37.00  7  5 
 3 Cappan Pjotr           14898  M  LSV-Chesspirant      7.0/9   349  34.0  47.5 31.50  7  4 
 4 Micciche Ruben         14274  M  CREB Bruxelles       6.0/9   892  33.0  52.5 29.50  6  5 
 5 De Reese Elias         15179  M  KGSRL Gent           5.5/9   307  28.5  49.5 26.75  5  5 
 6 Van Acker Yarno        15436  M  Leopoldsburg         5.5/9    80  26.5  46.5 24.75  5  5 
 7 Barsegian Michael      14808  M  Hoboken              5.0/9   172  30.0  50.0 21.00  5  5 
 8 Breitkopf-Lazar Patric 15446  M  KSK47 Eynatten       5.0/9   140  28.0  47.5 21.00  5  5 
 9 Dallemagne Rodrigue    14275  M  Namur-Echecs         5.0/9   270  27.0  43.0 21.50  5  4 
10 Van Campenhoudt Théo   13771  M  CREB Bruxelles       5.0/9   523  26.0  48.0 21.50  5  4 
11 Chen Jiaqi             13867  M  De Drie Torens Gent  5.0/9   140  25.0  41.5 19.50  5  4 
12 Roose Hoara            14727  V  KOSK Oostende        5.0/9   172  24.0  39.5 19.00  5  4 
13 Faybish Dana           14639  V  Anderlecht           5.0/9   172  23.0  42.0 20.00  5  5 
14 Lauwers Brent          14694  M  Humbeek              4.5/9    97  18.5  32.5 11.75  4  5 
15 Lambrecht Rune         14234  M  Blankenberge         4.0/9    93  22.0  38.0 14.00  4  4 
16 Jortay Raphael         14476  M  CRELEL Liège         4.0/9   -36  21.0  40.0 11.50  4  4 
17 Bartholome Marie       14649  V  Namur-Echecs         4.0/9   -36  21.0  33.5  9.50  4  5 
18 Plougman-Hens Mathias  14804  M  Leopoldsburg         4.0/9    61  18.0  44.5 15.00  4  4 
19 Ahn Anastasia          15454  V  Rochade Eupen        4.0/9   -36  18.0  33.0  8.50  4  5 
20 Cappan Stan            15465  M  LSV-Chesspirant      4.0/9   -36  13.0  35.5 11.50  4  4 
21 Paes Daan              15333  M  Dolle Toren Leuven   3.5/9   -80  12.5  29.5  6.25  3  4 
22 Debucke Ruben          14564  M  Artevelde            3.0/9   -28  17.0  36.0  8.00  3  4 
23 Jortay Eloise          15093  V  CRELEL Liège         3.0/9  -125  14.0  29.5  5.00  3  5 
24 Gelders Flore          15469  V  Houthalen-Oost       2.5/9  -166  14.0  30.5  4.00  2  4 
25 Gheury Julie           14301  V  Amay                 1.0/9  -351   6.0  33.5  1.50  0  5 
26 Dias Théodore          14758  M  Namur-Echecs         0.5/9  -444   4.0  29.5  0.50  0  5 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (12-04-2015)
  1 De Reese Elias        (   0 )( 5.5) 0-1  Micciche Ruben        (1167N)( 6.0)
  2 Van Campenhoudt Théo  ( 880N)( 5.0) 1-0  Lauwers Brent         (   0 )( 4.5)
  3 Debucke Ruben         (   0 )( 3.0) 0-1  Barsegian Michael     (   0 )( 5.0)
  4 Roose Hoara           (   0 )( 5.0) 0-1  Faybish Dana          (   0 )( 5.0)
  5 Gelders Flore         (   0 )( 2.5) 1-0  Jortay Eloise         (   0 )( 3.0)
  6 Cappan Stan           (   0 )( 4.0) 0-1  Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0)
  7 Ahn Anastasia         (   0 )( 4.0) 0-1  Breitkopf-Lazar Patric(   0 )( 5.0)
  8 Paes Daan             (   0 )( 3.5) 0-1  Dreelinck Jacob       (   0 )( 7.0)
  9 Chen Jiaqi            (   0 )( 5.0) 1-0  Van Acker Yarno       (   0 )( 5.5)
 10 Cappan Pjotr          (   0 )( 7.0) 1-0  Gheury Julie          (   0 )( 1.0)
 11 Zouaghi Amir          (   0 )( 9.0) 1-0  Plougman-Hens Mathias (   0 )( 4.0)
 12 Dias Théodore         (   0 )( 0.5) 0-1  Bartholome Marie      (   0 )( 4.0)
 13 Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0) 0-1  Jortay Raphael        (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (13-04-2015)
  1 Micciche Ruben        (1167N)( 6.0) 1-0  Faybish Dana          (   0 )( 5.0)
  2 Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0) 1-0  Van Campenhoudt Théo  ( 880N)( 5.0)
  3 Barsegian Michael     (   0 )( 5.0) 1-0  Gelders Flore         (   0 )( 2.5)
  4 Breitkopf-Lazar Patric(   0 )( 5.0) 1-0  Chen Jiaqi            (   0 )( 5.0)
  5 Dreelinck Jacob       (   0 )( 7.0) 1-0  Cappan Pjotr          (   0 )( 7.0)
  6 Jortay Raphael        (   0 )( 4.0) 0-1  Zouaghi Amir          (   0 )( 9.0)
  7 Bartholome Marie      (   0 )( 4.0) 0-1  Roose Hoara           (   0 )( 5.0)
  8 Jortay Eloise         (   0 )( 3.0) 0-1  De Reese Elias        (   0 )( 5.5)
  9 Lauwers Brent         (   0 )( 4.5) 1-0  Cappan Stan           (   0 )( 4.0)
 10 Debucke Ruben         (   0 )( 3.0) 1-0  Paes Daan             (   0 )( 3.5)
 11 Van Acker Yarno       (   0 )( 5.5) 1-0  Ahn Anastasia         (   0 )( 4.0)
 12 Plougman-Hens Mathias (   0 )( 4.0) 1-0  Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0)
 13 Gheury Julie          (   0 )( 1.0) ½-½  Dias Théodore         (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (13-04-2015)
  1 Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0) 0-1  Micciche Ruben        (1167N)( 6.0)
  2 Dreelinck Jacob       (   0 )( 7.0) 1-0  Barsegian Michael     (   0 )( 5.0)
  3 Zouaghi Amir          (   0 )( 9.0) 1-0  Breitkopf-Lazar Patric(   0 )( 5.0)
  4 Van Campenhoudt Théo  ( 880N)( 5.0) 1-0  Debucke Ruben         (   0 )( 3.0)
  5 Roose Hoara           (   0 )( 5.0) 1-0  Lauwers Brent         (   0 )( 4.5)
  6 De Reese Elias        (   0 )( 5.5) ½-½  Van Acker Yarno       (   0 )( 5.5)
  7 Cappan Pjotr          (   0 )( 7.0) 1-0  Bartholome Marie      (   0 )( 4.0)
  8 Faybish Dana          (   0 )( 5.0) 1-0  Plougman-Hens Mathias (   0 )( 4.0)
  9 Gelders Flore         (   0 )( 2.5) 0-1  Jortay Raphael        (   0 )( 4.0)
 10 Chen Jiaqi            (   0 )( 5.0) 1-0  Gheury Julie          (   0 )( 1.0)
 11 Dias Théodore         (   0 )( 0.5) 0-1  Jortay Eloise         (   0 )( 3.0)
 12 Cappan Stan           (   0 )( 4.0) 1-0  Ahn Anastasia         (   0 )( 4.0)
 13 Paes Daan             (   0 )( 3.5) 0-1  Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (14-04-2015)
  1 Micciche Ruben        (1167N)( 6.0) 0-1  Dreelinck Jacob       (   0 )( 7.0)
  2 Van Campenhoudt Théo  ( 880N)( 5.0) 0-1  Zouaghi Amir          (   0 )( 9.0)
  3 Barsegian Michael     (   0 )( 5.0) 1-0  Chen Jiaqi            (   0 )( 5.0)
  4 Jortay Raphael        (   0 )( 4.0) 0-1  Roose Hoara           (   0 )( 5.0)
  5 Breitkopf-Lazar Patric(   0 )( 5.0) 1-0  Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0)
  6 Faybish Dana          (   0 )( 5.0) 0-1  Cappan Pjotr          (   0 )( 7.0)
  7 Van Acker Yarno       (   0 )( 5.5) 1-0  Cappan Stan           (   0 )( 4.0)
  8 Plougman-Hens Mathias (   0 )( 4.0) 0-1  De Reese Elias        (   0 )( 5.5)
  9 Jortay Eloise         (   0 )( 3.0) 0-1  Bartholome Marie      (   0 )( 4.0)
 10 Lauwers Brent         (   0 )( 4.5) 1-0  Gelders Flore         (   0 )( 2.5)
 11 Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0) 1-0  Debucke Ruben         (   0 )( 3.0)
 12 Ahn Anastasia         (   0 )( 4.0) 1-0  Dias Théodore         (   0 )( 0.5)
 13 Gheury Julie          (   0 )( 1.0) 0-1  Paes Daan             (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (15-04-2015)
  1 Zouaghi Amir          (   0 )( 9.0) 1-0  Dreelinck Jacob       (   0 )( 7.0)
  2 Roose Hoara           (   0 )( 5.0) 0-1  Micciche Ruben        (1167N)( 6.0)
  3 Cappan Pjotr          (   0 )( 7.0) 1-0  Barsegian Michael     (   0 )( 5.0)
  4 De Reese Elias        (   0 )( 5.5) 1-0  Breitkopf-Lazar Patric(   0 )( 5.0)
  5 Jortay Raphael        (   0 )( 4.0) 0-1  Van Acker Yarno       (   0 )( 5.5)
  6 Chen Jiaqi            (   0 )( 5.0) 0-1  Van Campenhoudt Théo  ( 880N)( 5.0)
  7 Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0) 1-0  Lauwers Brent         (   0 )( 4.5)
  8 Bartholome Marie      (   0 )( 4.0) 1-0  Faybish Dana          (   0 )( 5.0)
  9 Gelders Flore         (   0 )( 2.5) 0-1  Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0)
 10 Paes Daan             (   0 )( 3.5) 0-1  Jortay Eloise         (   0 )( 3.0)
 11 Cappan Stan           (   0 )( 4.0) 0-1  Plougman-Hens Mathias (   0 )( 4.0)
 12 Debucke Ruben         (   0 )( 3.0) 1-0  Dias Théodore         (   0 )( 0.5)
 13 Ahn Anastasia         (   0 )( 4.0) 1-0  Gheury Julie          (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (15-04-2015)
  1 Micciche Ruben        (1167N)( 6.0) 0-1  Zouaghi Amir          (   0 )( 9.0)
  2 Van Acker Yarno       (   0 )( 5.5) 0-1  Cappan Pjotr          (   0 )( 7.0)
  3 Dreelinck Jacob       (   0 )( 7.0) 0-1  De Reese Elias        (   0 )( 5.5)
  4 Breitkopf-Lazar Patric(   0 )( 5.0) 0-1  Van Campenhoudt Théo  ( 880N)( 5.0)
  5 Barsegian Michael     (   0 )( 5.0) 1-0  Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0)
  6 Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0) 1-0  Roose Hoara           (   0 )( 5.0)
  7 Bartholome Marie      (   0 )( 4.0) 0-1  Debucke Ruben         (   0 )( 3.0)
  8 Jortay Eloise         (   0 )( 3.0) 0-1  Ahn Anastasia         (   0 )( 4.0)
  9 Plougman-Hens Mathias (   0 )( 4.0) 0-1  Chen Jiaqi            (   0 )( 5.0)
 10 Lauwers Brent         (   0 )( 4.5) 0-1  Jortay Raphael        (   0 )( 4.0)
 11 Faybish Dana          (   0 )( 5.0) 1-0  Cappan Stan           (   0 )( 4.0)
 12 Dias Théodore         (   0 )( 0.5) 0-1  Paes Daan             (   0 )( 3.5)
 13 Gheury Julie          (   0 )( 1.0) ½-½  Gelders Flore         (   0 )( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (16-04-2015)
  1 Zouaghi Amir          (   0 )( 9.0) 1-0  Cappan Pjotr          (   0 )( 7.0)
  2 De Reese Elias        (   0 )( 5.5) 0-1  Barsegian Michael     (   0 )( 5.0)
  3 Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0) 0-1  Micciche Ruben        (1167N)( 6.0)
  4 Van Campenhoudt Théo  ( 880N)( 5.0) 0-1  Dreelinck Jacob       (   0 )( 7.0)
  5 Roose Hoara           (   0 )( 5.0) 0-1  Van Acker Yarno       (   0 )( 5.5)
  6 Debucke Ruben         (   0 )( 3.0) 0-1  Breitkopf-Lazar Patric(   0 )( 5.0)
  7 Ahn Anastasia         (   0 )( 4.0) 1-0  Jortay Raphael        (   0 )( 4.0)
  8 Chen Jiaqi            (   0 )( 5.0) 1-0  Faybish Dana          (   0 )( 5.0)
  9 Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0) 1-0  Bartholome Marie      (   0 )( 4.0)
 10 Plougman-Hens Mathias (   0 )( 4.0) 1-0  Jortay Eloise         (   0 )( 3.0)
 11 Paes Daan             (   0 )( 3.5) ½-½  Lauwers Brent         (   0 )( 4.5)
 12 Gelders Flore         (   0 )( 2.5) 1-0  Dias Théodore         (   0 )( 0.5)
 13 Cappan Stan           (   0 )( 4.0) 1-0  Gheury Julie          (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2015)
  1 Barsegian Michael     (   0 )( 5.0) 0-1  Zouaghi Amir          (   0 )( 9.0)
  2 Cappan Pjotr          (   0 )( 7.0) 1-0  Micciche Ruben        (1167N)( 6.0)
  3 Dreelinck Jacob       (   0 )( 7.0) 1-0  Van Acker Yarno       (   0 )( 5.5)
  4 Van Campenhoudt Théo  ( 880N)( 5.0) 0-1  De Reese Elias        (   0 )( 5.5)
  5 Breitkopf-Lazar Patric(   0 )( 5.0) 1-0  Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0)
  6 Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0) 1-0  Ahn Anastasia         (   0 )( 4.0)
  7 Jortay Raphael        (   0 )( 4.0) 0-1  Chen Jiaqi            (   0 )( 5.0)
  8 Bartholome Marie      (   0 )( 4.0) 0-1  Plougman-Hens Mathias (   0 )( 4.0)
  9 Faybish Dana          (   0 )( 5.0) 1-0  Debucke Ruben         (   0 )( 3.0)
 10 Gelders Flore         (   0 )( 2.5) 0-1  Roose Hoara           (   0 )( 5.0)
 11 Cappan Stan           (   0 )( 4.0) 1-0  Paes Daan             (   0 )( 3.5)
 12 Dias Théodore         (   0 )( 0.5) 0-1  Lauwers Brent         (   0 )( 4.5)
 13 Jortay Eloise         (   0 )( 3.0) 1-0  Gheury Julie          (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (18-04-2015)
  1 Zouaghi Amir          (   0 )( 9.0) 1-0  De Reese Elias        (   0 )( 5.5)
  2 Cappan Pjotr          (   0 )( 7.0) 1-0  Breitkopf-Lazar Patric(   0 )( 5.0)
  3 Chen Jiaqi            (   0 )( 5.0) 0-1  Dreelinck Jacob       (   0 )( 7.0)
  4 Micciche Ruben        (1167N)( 6.0) 1-0  Barsegian Michael     (   0 )( 5.0)
  5 Van Acker Yarno       (   0 )( 5.5) 1-0  Dallemagne Rodrigue   (   0 )( 5.0)
  6 Plougman-Hens Mathias (   0 )( 4.0) 0-1  Van Campenhoudt Théo  ( 880N)( 5.0)
  7 Roose Hoara           (   0 )( 5.0) 1-0  Ahn Anastasia         (   0 )( 4.0)
  8 Lambrecht Rune        (   0 )( 4.0) 0-1  Faybish Dana          (   0 )( 5.0)
  9 Lauwers Brent         (   0 )( 4.5) 1-0  Jortay Eloise         (   0 )( 3.0)
 10 Debucke Ruben         (   0 )( 3.0) 0-1  Cappan Stan           (   0 )( 4.0)
 11 Gheury Julie          (   0 )( 1.0) 0-1  Bartholome Marie      (   0 )( 4.0)
 12 Jortay Raphael        (   0 )( 4.0) 1-0  Dias Théodore         (   0 )( 0.5)
 13 Paes Daan             (   0 )( 3.5) 1-0  Gelders Flore         (   0 )( 2.5)

(Go to Top)

-8 Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch Buch S B Win #Zwa
1 Zouaghi Amir 0 9.0 1027 18W + 16Z + 8W + 10Z + 2W + 4Z + 3W + 7Z + 5W + 45.0 48.5 48.50 9 4
2 Dreelinck Jacob 0 7.0 447 21Z + 3W + 7W + 4Z + 1Z - 5W - 10Z + 6W + 11Z + 36.0 51.5 37.00 7 5
3 Cappan Pjotr 0 7.0 349 25W + 2Z - 17W + 13Z + 7W + 6Z + 1Z - 4W + 8W + 34.0 47.5 31.50 7 4
4 Micciche Ruben 1167 6.0 892 5Z + 13W + 9Z + 2W - 12Z + 1W - 15Z + 3Z - 7W + 33.0 52.5 29.50 6 5
5 De Reese Elias 0 5.5 307 4W - 23Z + 6W = 18Z + 8W + 2Z + 7W - 10Z + 1Z - 28.5 49.5 26.75 5 5
6 Van Acker Yarno 0 5.5 80 11Z - 19W + 5Z = 20W + 16Z + 3W - 12Z + 2Z - 9W + 26.5 46.5 24.75 5 5
7 Barsegian Michael 0 5.0 172 22Z + 24W + 2Z - 11W + 3Z - 9W + 5Z + 1W - 4Z - 30.0 50.0 21.00 5 5
8 Breitkopf-Lazar Patrick 0 5.0 140 19Z + 11W + 1Z - 9W + 5Z - 10W - 22Z + 15W + 3Z - 28.0 47.5 21.00 5 5
9 Dallemagne Rodrigue 0 5.0 270 20Z + 10W + 4W - 8Z - 14W + 7Z - 17W + 19W + 6Z - 27.0 43.0 21.50 5 4
10 Van Campenhoudt Théo 880 5.0 523 14W + 9Z - 22W + 1W - 11Z + 8Z + 2W - 5W - 18Z + 26.0 48.0 21.50 5 4
11 Chen Jiaqi 0 5.0 140 6W + 8Z - 25W + 7Z - 10W - 18Z + 13W + 16Z + 2W - 25.0 41.5 19.50 5 4
12 Roose Hoara 0 5.0 172 13W - 17Z + 14W + 16Z + 4W - 15Z - 6W - 24Z + 19W + 24.0 39.5 19.00 5 4
13 Faybish Dana 0 5.0 172 12Z + 4Z - 18W + 3W - 17Z - 20W + 11Z - 22W + 15Z + 23.0 42.0 20.00 5 5
14 Lauwers Brent 0 4.5 97 10Z - 20W + 12Z - 24W + 9Z - 16W - 21Z = 26Z + 23W + 18.5 32.5 11.75 4 5
15 Lambrecht Rune 0 4.0 93 16W - 18Z - 21Z + 22W + 24Z + 12W + 4W - 8Z - 13W - 22.0 38.0 14.00 4 4
16 Jortay Raphael 0 4.0 -36 15Z + 1W - 24Z + 12W - 6W - 14Z + 19Z - 11W - 26W + 21.0 40.0 11.50 4 4
17 Bartholome Marie 0 4.0 -36 26Z + 12W - 3Z - 23Z + 13W + 22W - 9Z - 18W - 25Z + 21.0 33.5 9.50 4 5
18 Plougman-Hens Mathias 0 4.0 61 1Z - 15W + 13Z - 5W - 20Z + 11W - 23W + 17Z + 10W - 18.0 44.5 15.00 4 4
19 Ahn Anastasia 0 4.0 -36 8W - 6Z - 20Z - 26W + 25W + 23Z + 16W + 9Z - 12Z - 18.0 33.0 8.50 4 5
20 Cappan Stan 0 4.0 -36 9W - 14Z - 19W + 6Z - 18W - 13Z - 25W + 21W + 22Z + 13.0 35.5 11.50 4 4
21 Paes Daan 0 3.5 -80 2W - 22Z - 15W - 25Z + 23W - 26Z + 14W = 20Z - 24W + 12.5 29.5 6.25 3 4
22 Debucke Ruben 0 3.0 -28 7W - 21W + 10Z - 15Z - 26W + 17Z + 8W - 13Z - 20W - 17.0 36.0 8.00 3 4
23 Jortay Eloise 0 3.0 -125 24Z - 5W - 26Z + 17W - 21Z + 19W - 18Z - 25W + 14Z - 14.0 29.5 5.00 3 5
24 Gelders Flore 0 2.5 -166 23W + 7Z - 16W - 14Z - 15W - 25Z = 26W + 12W - 21Z - 14.0 30.5 4.00 2 4
25 Gheury Julie 0 1.0 -351 3Z - 26W = 11Z - 21W - 19Z - 24W = 20Z - 23Z - 17W - 6.0 33.5 1.50 0 5
26 Dias Théodore 0 0.5 -444 17W - 25Z = 23W - 19Z - 22Z - 21W - 24Z - 14W - 16Z - 4.0 29.5 0.50 0 5

BJK CBJ 2015 -10 Girls

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
-10 M Amerikaanse klassering
Eindklassement
    Naam               ELO    Nr    V/M  Club           Ptn   Pres  Vsch  Buch  S B  Win #Zwa 
 1 Vanderstappen Louise 1284  13461  V  Geraardsbergen   8.0/9  1287  39.0  41.5 35.00  7  4 
 2 Deleu Karen             0  14521  V  KGSRL Gent       7.5/9   664  37.0  44.0 33.50  7  4 
 3 De Rycke Tyani          0  14625  V  LSV-Chesspirant  7.0/9   611  33.0  40.5 26.00  6  4 
 4 Deleu Ellen          1093  14510  V  KGSRL Gent       6.5/9   965  30.5  48.5 28.00  4  4 
 5 Grobelny Mélodie     1150  10989  V  CREC Charleroi   5.5/9   902  26.5  46.5 20.25  3  4 
 6 Bartholome Ines         0  14641  V  Namur-Echecs     5.0/9   297  25.0  40.0 12.25  4  4 
 7 Deleu Leen              0  14517  V  KGSRL Gent       4.0/9   355  25.5  47.5 15.00  3  5 
 8 Pintelon Esmee          0  15534  V  KOSK Oostende    4.0/9   210  23.0  39.0  9.25  3  4 
 9 Frere Esther            0  14302  V  LSV-Chesspirant  4.0/9    56  15.0  33.0  8.25  3  5 
10 Collin Adélaide         0  13359  V  Namur-Echecs     3.5/9   156  19.5  40.0  7.00  2  4 
11 Gelders Marte           0  15467  V  Houthalen-Oost   3.5/9     2  18.0  37.0  7.25  2  4 
12 Muys Elitha             0  13808  V  LSV-Chesspirant  3.0/9   -50  13.0  33.0  6.75  1  5 
13 Gob Lilas               0  13852  V  Namur-Echecs     1.5/9  -284  10.0  36.0  1.75  0  3 
Bovenkant van de pagina
Ronde 1 (12-04-2015)
  1 Gob Lilas             (   0 )( 1.5) 0-1  Vanderstappen Louise  (1284F)( 8.0)
  2 Grobelny Mélodie      (1150N)( 5.5) 1-0  Frere Esther          (   0 )( 4.0)
  3 Bartholome Ines       (   0 )( 5.0) 0-1  Deleu Ellen           (1093N)( 6.5)
  4 De Rycke Tyani        (   0 )( 7.0) 1-0  Muys Elitha           (   0 )( 3.0)
  5 Gelders Marte         (   0 )( 3.5) 0-1  Deleu Leen            (   0 )( 4.0)
  6 Deleu Karen           (   0 )( 7.5) 1-0  Collin Adélaide       (   0 )( 3.5)
  7 Pintelon Esmee        (   0 )( 4.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 2 (13-04-2015)
  1 Vanderstappen Louise  (1284F)( 8.0) ½-½  De Rycke Tyani        (   0 )( 7.0)
  2 Deleu Leen            (   0 )( 4.0) ½-½  Grobelny Mélodie      (1150N)( 5.5)
  3 Deleu Ellen           (1093N)( 6.5) 1-0  Pintelon Esmee        (   0 )( 4.0)
  4 Frere Esther          (   0 )( 4.0) 0-1  Deleu Karen           (   0 )( 7.5)
  5 Muys Elitha           (   0 )( 3.0) ½-½  Gob Lilas             (   0 )( 1.5)
  6 Collin Adélaide       (   0 )( 3.5) 0-1  Bartholome Ines       (   0 )( 5.0)
  7 Gelders Marte         (   0 )( 3.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 3 (13-04-2015)
  1 Deleu Karen           (   0 )( 7.5) 1-0  Deleu Ellen           (1093N)( 6.5)
  2 Grobelny Mélodie      (1150N)( 5.5) 0-1  Vanderstappen Louise  (1284F)( 8.0)
  3 De Rycke Tyani        (   0 )( 7.0) 1-0  Deleu Leen            (   0 )( 4.0)
  4 Pintelon Esmee        (   0 )( 4.0) 1-0  Gelders Marte         (   0 )( 3.5)
  5 Bartholome Ines       (   0 )( 5.0) 1-0  Muys Elitha           (   0 )( 3.0)
  6 Gob Lilas             (   0 )( 1.5) 0-1  Collin Adélaide       (   0 )( 3.5)
  7 Frere Esther          (   0 )( 4.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 4 (14-04-2015)
  1 Vanderstappen Louise  (1284F)( 8.0) 1-0  Deleu Karen           (   0 )( 7.5)
  2 Deleu Ellen           (1093N)( 6.5) ½-½  De Rycke Tyani        (   0 )( 7.0)
  3 Pintelon Esmee        (   0 )( 4.0) 0-1  Bartholome Ines       (   0 )( 5.0)
  4 Gelders Marte         (   0 )( 3.5) 0-1  Grobelny Mélodie      (1150N)( 5.5)
  5 Deleu Leen            (   0 )( 4.0) 1-0  Frere Esther          (   0 )( 4.0)
  6 Collin Adélaide       (   0 )( 3.5) 1-0  Muys Elitha           (   0 )( 3.0)
  7 Gob Lilas             (   0 )( 1.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 5 (15-04-2015)
  1 Bartholome Ines       (   0 )( 5.0) 0-1  Vanderstappen Louise  (1284F)( 8.0)
  2 De Rycke Tyani        (   0 )( 7.0) 0-1  Deleu Karen           (   0 )( 7.5)
  3 Grobelny Mélodie      (1150N)( 5.5) ½-½  Deleu Ellen           (1093N)( 6.5)
  4 Collin Adélaide       (   0 )( 3.5) ½-½  Deleu Leen            (   0 )( 4.0)
  5 Gob Lilas             (   0 )( 1.5) 0-1  Pintelon Esmee        (   0 )( 4.0)
  6 Frere Esther          (   0 )( 4.0) 0-1  Gelders Marte         (   0 )( 3.5)
  7 Muys Elitha           (   0 )( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 6 (15-04-2015)
  1 Vanderstappen Louise  (1284F)( 8.0) ½-½  Deleu Ellen           (1093N)( 6.5)
  2 Deleu Karen           (   0 )( 7.5) ½-½  Grobelny Mélodie      (1150N)( 5.5)
  3 Pintelon Esmee        (   0 )( 4.0) 0-1  De Rycke Tyani        (   0 )( 7.0)
  4 Deleu Leen            (   0 )( 4.0) 1-0  Bartholome Ines       (   0 )( 5.0)
  5 Gelders Marte         (   0 )( 3.5) 1-0  Gob Lilas             (   0 )( 1.5)
  6 Muys Elitha           (   0 )( 3.0) 0-1  Frere Esther          (   0 )( 4.0)
  7 Collin Adélaide       (   0 )( 3.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 7 (16-04-2015)
  1 Deleu Leen            (   0 )( 4.0) 0-1  Vanderstappen Louise  (1284F)( 8.0)
  2 Deleu Karen           (   0 )( 7.5) 1-0  Gelders Marte         (   0 )( 3.5)
  3 De Rycke Tyani        (   0 )( 7.0) 1-0  Grobelny Mélodie      (1150N)( 5.5)
  4 Deleu Ellen           (1093N)( 6.5) 1-0  Collin Adélaide       (   0 )( 3.5)
  5 Muys Elitha           (   0 )( 3.0) 1-0  Pintelon Esmee        (   0 )( 4.0)
  6 Frere Esther          (   0 )( 4.0) 1-0  Gob Lilas             (   0 )( 1.5)
  7 Bartholome Ines       (   0 )( 5.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2015)
  1 Vanderstappen Louise  (1284F)( 8.0) 1-0  Collin Adélaide       (   0 )( 3.5)
  2 Bartholome Ines       (   0 )( 5.0) 0-1  Deleu Karen           (   0 )( 7.5)
  3 Gob Lilas             (   0 )( 1.5) 0-1  De Rycke Tyani        (   0 )( 7.0)
  4 Deleu Ellen           (1093N)( 6.5) 1-0  Deleu Leen            (   0 )( 4.0)
  5 Pintelon Esmee        (   0 )( 4.0) 1-0  Frere Esther          (   0 )( 4.0)
  6 Gelders Marte         (   0 )( 3.5) ½-½  Muys Elitha           (   0 )( 3.0)
  7 Grobelny Mélodie      (1150N)( 5.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 9 (18-04-2015)
  1 Vanderstappen Louise  (1284F)( 8.0) 1-0  Pintelon Esmee        (   0 )( 4.0)
  2 Deleu Karen           (   0 )( 7.5) 1-0  Deleu Leen            (   0 )( 4.0)
  3 De Rycke Tyani        (   0 )( 7.0) 1-0  Gelders Marte         (   0 )( 3.5)
  4 Grobelny Mélodie      (1150N)( 5.5) 1-0  Muys Elitha           (   0 )( 3.0)
  5 Gob Lilas             (   0 )( 1.5) 0-1  Bartholome Ines       (   0 )( 5.0)
  6 Collin Adélaide       (   0 )( 3.5) 0-1  Frere Esther          (   0 )( 4.0)
  7 Deleu Ellen           (1093N)( 6.5) Bye

(Go to Top)

                           -10 M Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch Buch S B Win #Zwa
1 Vanderstappen Louise 1284 8.0 1287 13Z + 3W = 5Z + 2W + 6Z + 4W = 7Z + 10W + 8W + 39.0 41.5 35.00 7 4
2 Deleu Karen 0 7.5 664 10W + 9Z + 4W + 1Z - 3Z + 5W = 11W + 6Z + 7W + 37.0 44.0 33.50 7 4
3 De Rycke Tyani 0 7.0 611 12W + 1Z = 7W + 4Z = 2W - 8Z + 5W + 13Z + 11W + 33.0 40.5 26.00 6 4
4 Deleu Ellen 1093 6.5 965 6Z + 8W + 2Z - 3W = 5Z = 1Z = 10W + 7W + bye 30.5 48.5 28.00 4 4
5 Grobelny Mélodie 1150 5.5 902 9W + 7Z = 1W - 11Z + 4W = 2Z = 3Z - bye 12W + 26.5 46.5 20.25 3 4
6 Bartholome Ines 0 5.0 297 4W - 10Z + 12W + 8Z + 1W - 7Z - bye 2W - 13Z + 25.0 40.0 12.25 4 4
7 Deleu Leen 0 4.0 355 11Z + 5W = 3Z - 9W + 10Z = 6W + 1W - 4Z - 2Z - 25.5 47.5 15.00 3 5
8 Pintelon Esmee 0 4.0 210 bye 4Z - 11W + 6W - 13Z + 3W - 12Z - 9W + 1Z - 23.0 39.0 9.25 3 4
9 Frere Esther 0 4.0 56 5Z - 2W - bye 7Z - 11W - 12Z + 13W + 8Z - 10Z + 15.0 33.0 8.25 3 5
10 Collin Adélaide 0 3.5 156 2Z - 6W - 13Z + 12W + 7W = bye 4Z - 1Z - 9W - 19.5 40.0 7.00 2 4
11 Gelders Marte 0 3.5 2 7W - bye 8Z - 5W - 9Z + 13W + 2Z - 12W = 3Z - 18.0 37.0 7.25 2 4
12 Muys Elitha 0 3.0 -50 3Z - 13W = 6Z - 10Z - bye 9W - 8W + 11Z = 5Z - 13.0 33.0 6.75 1 5
13 Gob Lilas 0 1.5 -284 1W - 12Z = 10W - bye 8W - 11Z - 9Z - 3W - 6W - 10.0 36.0 1.75 0 3

BJK CBJ 2015 -10 Boys

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
-10 J Amerikaanse klassering
-10 J Eindklassement
Naam                    ELO    Nr   V/M  Club          Ptn  Pres  Vsch  Buch  S B   Win #Zwa 
 1 Dardha Daniel          1871 13815  M  Hoboken        8.0/9  1839  40.0  49.5 44.00  8   5 
 2 Raats Joppe            1505 12445  M  Brasschaat     8.0/9  1630  39.0  48.5 40.50  8   4 
 3 Akulov Mikhail         1334 13297  M  Leopoldsburg   6.5/9  1305  33.5  50.5 31.75  6   4 
 4 Debucke Jolan               13798  M  Artevelde      6.5/9   847  33.0  50.0 31.00  6   5 
 5 Dreelinck Adriaan           14078  M  Geraardsbergen 6.5/9   934  31.5  48.0 34.00  6   4 
 6 Debunne Tibe           1377 13829  M  Mercatel       6.0/9  1161  29.5  46.5 29.00  4   5 
 7 Kokolakis Panagiotis   1379 15122  M  CREB Bruxelles 5.5/9  1303  35.5  53.5 30.25  5   4 
 8 Beukema Constantijn    1553 12522  M  Schoten        5.5/9  1379  32.5  46.5 23.75  5   5 
 9 D`Haenens Leon            0 14291  M  LSV-Chesspiran 5.5/9   705  31.5  49.0 28.25  5   4 
10 Vanduyfhuys Igor       1409 14603  M  KGSRL Gent     5.5/9  1270  30.5  49.0 26.75  5   5 
11 Gheury Arnaud          1275 13440  M  Amay           5.5/9  1234  29.5  46.5 23.75  5   5 
12 Schrevens Simon           0 13818  M  Hoboken        5.5/9   400  27.5  45.5 23.50  5   4 
13 Heldenbergh Nils       1510 14450  M  CRELEL Liège   5.5/9  1304  26.5  43.5 22.50  5   4 
14 Naessens Wolf             0 14293  M  LSV-Chesspiran 5.0/9   341  25.0  41.0 21.00  4   5 
15 Lebertre Youri            0 14518  M  CREB Bruxelles 5.0/9   352  24.5  41.5 19.75  4   4 
16 Karpati Daniel            0 14738  M  Dolle Toren Le 5.0/9   210  23.0  42.5 21.00  5   5 
17 Vande Ginste Simon        0 13062  M  Brasschaat     5.0/9    43  22.0  35.0 17.00  5   4 
18 Van Droogenbroeck Mats    0 13938  M  Humbeek        5.0/9   210  21.0  39.5 18.50  5   4 
19 Saparbijev Bulat          0 13962  M  Rochade Eupen  4.5/9   701  27.5  49.0 20.75  4   5 
20 Decruyenaere Victor       0 13151  M  LSV-Chesspiran 4.5/9   641  27.5  45.0 19.75  4   5 
21 Nemegeer Arne             0 14068  M  Aalter         4.5/9   309  25.0  42.5 17.50  4   4 
22 Debunne Lasse             0 14392  M  Mercatel       4.5/9   167  24.5  43.5 18.25  4   5 
23 De Baerdemaeker Mathie    0 13843  M  Aalter         4.5/9   148  21.5  39.0 15.00  3   5 
24 Paes Martijn              0 15064  M  Dolle Toren Le 4.5/9   153  19.0  35.5 15.25  4   5 
25 Blavier Elric             0 14483  M  CRELEL Liège   4.5/9   141  16.0  35.0 12.75  4   4 
26 De Corel Finn             0 15037  M  Dolle Toren Le 4.0/9   433  24.0  44.5 16.00  4   4 
27 Foissey Nathan            0 14718  M  CREB Bruxelles 4.0/9   136  21.0  38.5 12.25  3   4 
28 Plougman-Hens Sebastia    0 14126  M  Leopoldsburg   4.0/9   -36  18.0  33.0 11.50  4   4 
29 Vagenende Pieterjan       0 14939  M  LSV-Chesspiran 4.0/9   112  10.0  31.0  7.50  4   5 
30 Cottenier Anton           0 13574  M  Dolle Toren Le 3.5/9    87  19.5  42.5 14.75  2   4 
31 Talbot Romain             0 14579  M  CRELEL Liège   3.5/9    73  17.0  40.0 13.25  3   4 
32 Georges Gaspard           0 15569  M  Namur-Echecs   3.5/9   -80  16.0  29.5  7.75  3   4 
33 Toro Miguel               0 14722  M  Aalter         3.5/9   -80  14.5  29.5  8.00  3   4 
34 Van Geert Jaro            0 14994  M  LSV-Chesspiran 3.5/9    76  13.5  33.0 10.25  2   5 
35 Bleuze Kasper             0 14698  M  Geel           3.5/9   -80  13.5  28.5  7.75  3   5 
36 Roose Casimir             0 14724  M  KOSK Oostende  3.0/9    16  21.0  41.5 13.00  3   4 
37 Tamsin Matisse            0 14082  M  Dolle Toren Le 3.0/9    16  17.0  34.5  6.50  3   5 
38 Van Den Bossche Niels     0 14978  M  LSV-Chesspiran 2.5/9   174  13.5  34.0  8.25  1   5 
39 Pintelon Seppe            0 15558  M  KOSK Oostende  2.5/9  -166  12.5  31.5  5.50  2   5 
40 Dezittere Axel            0 15461  M  LSV-Chesspiran 2.0/9   -13   8.0  31.0  4.00  1   4 
41 Ceriani Titouan           0 15341  M  CRELEL Liège   1.5/9  -106   2.5  33.0  3.25  1   5 
42 Bartholome Charles        0 14645  M  Namur-Echecs   1.0/9  -351   7.0  30.0  1.50  1   5 
Bovenkant van de pagina
Ronde 1 (12-04-2015)
  1 Dezittere Axel        (   0 )( 2.0) 0-1  Dardha Daniel         (1871F)( 8.0)
  2 Beukema Constantijn   (1553F)( 5.5) 1-0  Van Den Bossche Niels (   0 )( 2.5)
  3 De Corel Finn         (   0 )( 4.0) 0-1  Heldenbergh Nils      (1510F)( 5.5)
  4 Raats Joppe           (1505F)( 8.0) 1-0  Ceriani Titouan       (   0 )( 1.5)
  5 Van Geert Jaro        (   0 )( 3.5) 0-1  Vanduyfhuys Igor      (1409F)( 5.5)
  6 Kokolakis Panagiotis  (1379F)( 5.5) 1-0  Paes Martijn          (   0 )( 4.5)
  7 Dreelinck Adriaan     (   0 )( 6.5) ½-½  Debunne Tibe          (1377N)( 6.0)
  8 Akulov Mikhail        (1334N)( 6.5) 1-0  Vagenende Pieterjan   (   0 )( 4.0)
  9 Blavier Elric         (   0 )( 4.5) 0-1  Gheury Arnaud         (1275N)( 5.5)
 10 Roose Casimir         (   0 )( 3.0) 1-0  Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5)
 11 D`Haenens Leon        (   0 )( 5.5) 1-0  Karpati Daniel        (   0 )( 5.0)
 12 Debunne Lasse         (   0 )( 4.5) 1-0  Toro Miguel           (   0 )( 3.5)
 13 Bartholome Charles    (   0 )( 1.0) 0-1  Foissey Nathan        (   0 )( 4.0)
 14 Talbot Romain         (   0 )( 3.5) 0-1  De Baerdemaeker Mathie(   0 )( 4.5)
 15 Georges Gaspard       (   0 )( 3.5) 0-1  Van Droogenbroeck Mats(   0 )( 5.0)
 16 Plougman-Hens Sebastia(   0 )( 4.0) 0-1  Decruyenaere Victor   (   0 )( 4.5)
 17 Naessens Wolf         (   0 )( 5.0) 1-0  Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0)
 18 Lebertre Youri        (   0 )( 5.0) 0-1  Schrevens Simon       (   0 )( 5.5)
 19 Nemegeer Arne         (   0 )( 4.5) 0-1  Saparbijev Bulat      (   0 )( 4.5)
 20 Debucke Jolan         (   0 )( 6.5) 1-0  Cottenier Anton       (   0 )( 3.5)
 21 Tamsin Matisse        (   0 )( 3.0) 1-0  Pintelon Seppe        (   0 )( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (13-04-2015)
  1 Dardha Daniel         (1871F)( 8.0) 1-0  Debucke Jolan         (   0 )( 6.5)
  2 Foissey Nathan        (   0 )( 4.0) 0-1  Beukema Constantijn   (1553F)( 5.5)
  3 Heldenbergh Nils      (1510F)( 5.5) 0-1  D`Haenens Leon        (   0 )( 5.5)
  4 Van Droogenbroeck Mats(   0 )( 5.0) 0-1  Raats Joppe           (1505F)( 8.0)
  5 Vanduyfhuys Igor      (1409F)( 5.5) 1-0  Naessens Wolf         (   0 )( 5.0)
  6 Saparbijev Bulat      (   0 )( 4.5) 0-1  Kokolakis Panagiotis  (1379F)( 5.5)
  7 De Baerdemaeker Mathie(   0 )( 4.5) 0-1  Akulov Mikhail        (1334N)( 6.5)
  8 Gheury Arnaud         (1275N)( 5.5) 1-0  Tamsin Matisse        (   0 )( 3.0)
  9 Decruyenaere Victor   (   0 )( 4.5) 1-0  Roose Casimir         (   0 )( 3.0)
 10 Schrevens Simon       (   0 )( 5.5) 0-1  Debunne Lasse         (   0 )( 4.5)
 11 Debunne Tibe          (1377N)( 6.0) 1-0  Talbot Romain         (   0 )( 3.5)
 12 Karpati Daniel        (   0 )( 5.0) 0-1  Dreelinck Adriaan     (   0 )( 6.5)
 13 Paes Martijn          (   0 )( 4.5) 1-0  Plougman-Hens Sebastia(   0 )( 4.0)
 14 Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0) 1-0  Blavier Elric         (   0 )( 4.5)
 15 Vagenende Pieterjan   (   0 )( 4.0) 0-1  Lebertre Youri        (   0 )( 5.0)
 16 Pintelon Seppe        (   0 )( 2.5) 1-0  Bartholome Charles    (   0 )( 1.0)
 17 Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5) 1-0  Dezittere Axel        (   0 )( 2.0)
 18 Van Den Bossche Niels (   0 )( 2.5) ½-½  Georges Gaspard       (   0 )( 3.5)
 19 Toro Miguel           (   0 )( 3.5) 0-1  De Corel Finn         (   0 )( 4.0)
 20 Ceriani Titouan       (   0 )( 1.5) 0-1  Nemegeer Arne         (   0 )( 4.5)
 21 Cottenier Anton       (   0 )( 3.5) ½-½  Van Geert Jaro        (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (13-04-2015)
  1 Akulov Mikhail        (1334N)( 6.5) 0-1  Dardha Daniel         (1871F)( 8.0)
  2 Beukema Constantijn   (1553F)( 5.5) ½-½  Gheury Arnaud         (1275N)( 5.5)
  3 Raats Joppe           (1505F)( 8.0) 1-0  Debunne Lasse         (   0 )( 4.5)
  4 D`Haenens Leon        (   0 )( 5.5) 0-1  Vanduyfhuys Igor      (1409F)( 5.5)
  5 Kokolakis Panagiotis  (1379F)( 5.5) ½-½  Decruyenaere Victor   (   0 )( 4.5)
  6 Heldenbergh Nils      (1510F)( 5.5) ½-½  Debunne Tibe          (1377N)( 6.0)
  7 Dreelinck Adriaan     (   0 )( 6.5) 1-0  Foissey Nathan        (   0 )( 4.0)
  8 Roose Casimir         (   0 )( 3.0) 1-0  Paes Martijn          (   0 )( 4.5)
  9 De Corel Finn         (   0 )( 4.0) 1-0  Van Droogenbroeck Mats(   0 )( 5.0)
 10 Nemegeer Arne         (   0 )( 4.5) 1-0  Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0)
 11 Lebertre Youri        (   0 )( 5.0) 1-0  Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5)
 12 Tamsin Matisse        (   0 )( 3.0) 0-1  Saparbijev Bulat      (   0 )( 4.5)
 13 Debucke Jolan         (   0 )( 6.5) 1-0  De Baerdemaeker Mathie(   0 )( 4.5)
 14 Naessens Wolf         (   0 )( 5.0) 1-0  Pintelon Seppe        (   0 )( 2.5)
 15 Van Geert Jaro        (   0 )( 3.5) 0-1  Schrevens Simon       (   0 )( 5.5)
 16 Georges Gaspard       (   0 )( 3.5) 0-1  Cottenier Anton       (   0 )( 3.5)
 17 Plougman-Hens Sebastia(   0 )( 4.0) 0-1  Van Den Bossche Niels (   0 )( 2.5)
 18 Blavier Elric         (   0 )( 4.5) 0-1  Karpati Daniel        (   0 )( 5.0)
 19 Talbot Romain         (   0 )( 3.5) 1-0  Vagenende Pieterjan   (   0 )( 4.0)
 20 Dezittere Axel        (   0 )( 2.0) ½-½  Toro Miguel           (   0 )( 3.5)
 21 Bartholome Charles    (   0 )( 1.0) 1-0  Ceriani Titouan       (   0 )( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (14-04-2015)
  1 Dardha Daniel         (1871F)( 8.0) 1-0  Raats Joppe           (1505F)( 8.0)
  2 Vanduyfhuys Igor      (1409F)( 5.5) 0-1  Beukema Constantijn   (1553F)( 5.5)
  3 Gheury Arnaud         (1275N)( 5.5) 0-1  Kokolakis Panagiotis  (1379F)( 5.5)
  4 Decruyenaere Victor   (   0 )( 4.5) 1-0  Dreelinck Adriaan     (   0 )( 6.5)
  5 Debunne Tibe          (1377N)( 6.0) ½-½  Debucke Jolan         (   0 )( 6.5)
  6 De Corel Finn         (   0 )( 4.0) 0-1  Akulov Mikhail        (1334N)( 6.5)
  7 Schrevens Simon       (   0 )( 5.5) 1-0  Roose Casimir         (   0 )( 3.0)
  8 Debunne Lasse         (   0 )( 4.5) 0-1  D`Haenens Leon        (   0 )( 5.5)
  9 Nemegeer Arne         (   0 )( 4.5) ½-½  Lebertre Youri        (   0 )( 5.0)
 10 Saparbijev Bulat      (   0 )( 4.5) 1-0  Naessens Wolf         (   0 )( 5.0)
 11 Van Den Bossche Niels (   0 )( 2.5) 0-1  Heldenbergh Nils      (1510F)( 5.5)
 12 Cottenier Anton       (   0 )( 3.5) 1-0  Van Droogenbroeck Mats(   0 )( 5.0)
 13 Karpati Daniel        (   0 )( 5.0) 1-0  Paes Martijn          (   0 )( 4.5)
 14 Foissey Nathan        (   0 )( 4.0) 1-0  Tamsin Matisse        (   0 )( 3.0)
 15 Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5) 0-1  Talbot Romain         (   0 )( 3.5)
 16 Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0) 1-0  Bartholome Charles    (   0 )( 1.0)
 17 Pintelon Seppe        (   0 )( 2.5) 0-1  De Baerdemaeker Mathie(   0 )( 4.5)
 18 Georges Gaspard       (   0 )( 3.5) 1-0  Dezittere Axel        (   0 )( 2.0)
 19 Toro Miguel           (   0 )( 3.5) 1-0  Van Geert Jaro        (   0 )( 3.5)
 20 Vagenende Pieterjan   (   0 )( 4.0) 0-1  Plougman-Hens Sebastia(   0 )( 4.0)
 21 Ceriani Titouan       (   0 )( 1.5) 0-1  Blavier Elric         (   0 )( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (15-04-2015)
  1 Kokolakis Panagiotis  (1379F)( 5.5) 1-0  Dardha Daniel         (1871F)( 8.0)
  2 Beukema Constantijn   (1553F)( 5.5) 1-0  Decruyenaere Victor   (   0 )( 4.5)
  3 Raats Joppe           (1505F)( 8.0) 1-0  Schrevens Simon       (   0 )( 5.5)
  4 Akulov Mikhail        (1334N)( 6.5) ½-½  Vanduyfhuys Igor      (1409F)( 5.5)
  5 D`Haenens Leon        (   0 )( 5.5) ½-½  Saparbijev Bulat      (   0 )( 4.5)
  6 Heldenbergh Nils      (1510F)( 5.5) 1-0  Cottenier Anton       (   0 )( 3.5)
  7 Lebertre Youri        (   0 )( 5.0) 0-1  Debunne Tibe          (1377N)( 6.0)
  8 Dreelinck Adriaan     (   0 )( 6.5) 1-0  Gheury Arnaud         (1275N)( 5.5)
  9 Debucke Jolan         (   0 )( 6.5) 1-0  Nemegeer Arne         (   0 )( 4.5)
 10 Roose Casimir         (   0 )( 3.0) 1-0  Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0)
 11 Talbot Romain         (   0 )( 3.5) 0-1  Karpati Daniel        (   0 )( 5.0)
 12 De Baerdemaeker Mathie(   0 )( 4.5) ½-½  Debunne Lasse         (   0 )( 4.5)
 13 Naessens Wolf         (   0 )( 5.0) ½-½  Foissey Nathan        (   0 )( 4.0)
 14 Van Den Bossche Niels (   0 )( 2.5) 0-1  De Corel Finn         (   0 )( 4.0)
 15 Toro Miguel           (   0 )( 3.5) 0-1  Georges Gaspard       (   0 )( 3.5)
 16 Van Droogenbroeck Mats(   0 )( 5.0) 1-0  Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5)
 17 Plougman-Hens Sebastia(   0 )( 4.0) 1-0  Bartholome Charles    (   0 )( 1.0)
 18 Paes Martijn          (   0 )( 4.5) 1-0  Pintelon Seppe        (   0 )( 2.5)
 19 Blavier Elric         (   0 )( 4.5) 1-0  Vagenende Pieterjan   (   0 )( 4.0)
 20 Tamsin Matisse        (   0 )( 3.0) 1-0  Ceriani Titouan       (   0 )( 1.5)
 21 Dezittere Axel        (   0 )( 2.0) 0-1  Van Geert Jaro        (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (15-04-2015)
  1 Kokolakis Panagiotis  (1379F)( 5.5) 1-0  Beukema Constantijn   (1553F)( 5.5)
  2 Dardha Daniel         (1871F)( 8.0) 1-0  Heldenbergh Nils      (1510F)( 5.5)
  3 Vanduyfhuys Igor      (1409F)( 5.5) 0-1  Raats Joppe           (1505F)( 8.0)
  4 Debunne Tibe          (1377N)( 6.0) 0-1  D`Haenens Leon        (   0 )( 5.5)
  5 Decruyenaere Victor   (   0 )( 4.5) 0-1  Akulov Mikhail        (1334N)( 6.5)
  6 Saparbijev Bulat      (   0 )( 4.5) 0-1  Debucke Jolan         (   0 )( 6.5)
  7 Schrevens Simon       (   0 )( 5.5) 0-1  Dreelinck Adriaan     (   0 )( 6.5)
  8 Karpati Daniel        (   0 )( 5.0) 0-1  De Corel Finn         (   0 )( 4.0)
  9 Gheury Arnaud         (1275N)( 5.5) 1-0  Roose Casimir         (   0 )( 3.0)
 10 Debunne Lasse         (   0 )( 4.5) 1-0  Georges Gaspard       (   0 )( 3.5)
 11 Foissey Nathan        (   0 )( 4.0) 0-1  Nemegeer Arne         (   0 )( 4.5)
 12 Cottenier Anton       (   0 )( 3.5) 0-1  Lebertre Youri        (   0 )( 5.0)
 13 De Baerdemaeker Mathie(   0 )( 4.5) 0-1  Naessens Wolf         (   0 )( 5.0)
 14 Paes Martijn          (   0 )( 4.5) 1-0  Talbot Romain         (   0 )( 3.5)
 15 Van Droogenbroeck Mats(   0 )( 5.0) 1-0  Blavier Elric         (   0 )( 4.5)
 16 Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0) 1-0  Tamsin Matisse        (   0 )( 3.0)
 17 Plougman-Hens Sebastia(   0 )( 4.0) 1-0  Toro Miguel           (   0 )( 3.5)
 18 Van Geert Jaro        (   0 )( 3.5) ½-½  Van Den Bossche Niels (   0 )( 2.5)
 19 Pintelon Seppe        (   0 )( 2.5) 1-0  Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5)
 20 Bartholome Charles    (   0 )( 1.0) 0-1  Dezittere Axel        (   0 )( 2.0)
 21 Ceriani Titouan       (   0 )( 1.5) 0-1  Vagenende Pieterjan   (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (16-04-2015)
  1 Raats Joppe           (1505F)( 8.0) 1-0  Kokolakis Panagiotis  (1379F)( 5.5)
  2 Beukema Constantijn   (1553F)( 5.5) 0-1  Dardha Daniel         (1871F)( 8.0)
  3 Akulov Mikhail        (1334N)( 6.5) 1-0  Dreelinck Adriaan     (   0 )( 6.5)
  4 Debucke Jolan         (   0 )( 6.5) 1-0  D`Haenens Leon        (   0 )( 5.5)
  5 De Corel Finn         (   0 )( 4.0) 0-1  Debunne Tibe          (1377N)( 6.0)
  6 Heldenbergh Nils      (1510F)( 5.5) 0-1  Saparbijev Bulat      (   0 )( 4.5)
  7 Lebertre Youri        (   0 )( 5.0) 0-1  Vanduyfhuys Igor      (1409F)( 5.5)
  8 Naessens Wolf         (   0 )( 5.0) 0-1  Gheury Arnaud         (1275N)( 5.5)
  9 Nemegeer Arne         (   0 )( 4.5) 1-0  Debunne Lasse         (   0 )( 4.5)
 10 Karpati Daniel        (   0 )( 5.0) 1-0  Decruyenaere Victor   (   0 )( 4.5)
 11 Roose Casimir         (   0 )( 3.0) 0-1  Plougman-Hens Sebastia(   0 )( 4.0)
 12 Schrevens Simon       (   0 )( 5.5) 1-0  Van Droogenbroeck Mats(   0 )( 5.0)
 13 Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0) 1-0  Paes Martijn          (   0 )( 4.5)
 14 Georges Gaspard       (   0 )( 3.5) 0-1  Foissey Nathan        (   0 )( 4.0)
 15 Cottenier Anton       (   0 )( 3.5) ½-½  De Baerdemaeker Mathie(   0 )( 4.5)
 16 Talbot Romain         (   0 )( 3.5) 1-0  Van Geert Jaro        (   0 )( 3.5)
 17 Blavier Elric         (   0 )( 4.5) 1-0  Pintelon Seppe        (   0 )( 2.5)
 18 Tamsin Matisse        (   0 )( 3.0) 1-0  Van Den Bossche Niels (   0 )( 2.5)
 19 Vagenende Pieterjan   (   0 )( 4.0) 1-0  Dezittere Axel        (   0 )( 2.0)
 20 Toro Miguel           (   0 )( 3.5) 1-0  Bartholome Charles    (   0 )( 1.0)
 21 Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5) 1-0  Ceriani Titouan       (   0 )( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2015)
  1 Akulov Mikhail        (1334N)( 6.5) 0-1  Raats Joppe           (1505F)( 8.0)
  2 Dardha Daniel         (1871F)( 8.0) 1-0  Saparbijev Bulat      (   0 )( 4.5)
  3 Kokolakis Panagiotis  (1379F)( 5.5) 0-1  Debucke Jolan         (   0 )( 6.5)
  4 Dreelinck Adriaan     (   0 )( 6.5) 1-0  Beukema Constantijn   (1553F)( 5.5)
  5 Vanduyfhuys Igor      (1409F)( 5.5) 0-1  Gheury Arnaud         (1275N)( 5.5)
  6 Debunne Tibe          (1377N)( 6.0) 1-0  Nemegeer Arne         (   0 )( 4.5)
  7 D`Haenens Leon        (   0 )( 5.5) 1-0  Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0)
  8 Plougman-Hens Sebastia(   0 )( 4.0) 0-1  Karpati Daniel        (   0 )( 5.0)
  9 De Corel Finn         (   0 )( 4.0) 0-1  Schrevens Simon       (   0 )( 5.5)
 10 Decruyenaere Victor   (   0 )( 4.5) 0-1  Heldenbergh Nils      (1510F)( 5.5)
 11 Debunne Lasse         (   0 )( 4.5) 0-1  Naessens Wolf         (   0 )( 5.0)
 12 Foissey Nathan        (   0 )( 4.0) 0-1  Lebertre Youri        (   0 )( 5.0)
 13 De Baerdemaeker Mathie(   0 )( 4.5) 1-0  Roose Casimir         (   0 )( 3.0)
 14 Blavier Elric         (   0 )( 4.5) ½-½  Talbot Romain         (   0 )( 3.5)
 15 Van Droogenbroeck Mats(   0 )( 5.0) 1-0  Tamsin Matisse        (   0 )( 3.0)
 16 Paes Martijn          (   0 )( 4.5) ½-½  Cottenier Anton       (   0 )( 3.5)
 17 Pintelon Seppe        (   0 )( 2.5) 0-1  Toro Miguel           (   0 )( 3.5)
 18 Van Geert Jaro        (   0 )( 3.5) 1-0  Georges Gaspard       (   0 )( 3.5)
 19 Van Den Bossche Niels (   0 )( 2.5) 0-1  Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5)
 20 Bartholome Charles    (   0 )( 1.0) 0-1  Vagenende Pieterjan   (   0 )( 4.0)
 21 Dezittere Axel        (   0 )( 2.0) 0-1  Ceriani Titouan       (   0 )( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (18-04-2015)
  1 Raats Joppe           (1505F)( 8.0) 1-0  Debucke Jolan         (   0 )( 6.5)
  2 Gheury Arnaud         (1275N)( 5.5) 0-1  Dardha Daniel         (1871F)( 8.0)
  3 Dreelinck Adriaan     (   0 )( 6.5) 1-0  Kokolakis Panagiotis  (1379F)( 5.5)
  4 D`Haenens Leon        (   0 )( 5.5) 0-1  Akulov Mikhail        (1334N)( 6.5)
  5 Schrevens Simon       (   0 )( 5.5) ½-½  Debunne Tibe          (1377N)( 6.0)
  6 Heldenbergh Nils      (1510F)( 5.5) 1-0  Karpati Daniel        (   0 )( 5.0)
  7 Saparbijev Bulat      (   0 )( 4.5) 0-1  Beukema Constantijn   (1553F)( 5.5)
  8 Nemegeer Arne         (   0 )( 4.5) 0-1  Vanduyfhuys Igor      (1409F)( 5.5)
  9 Lebertre Youri        (   0 )( 5.0) ½-½  Naessens Wolf         (   0 )( 5.0)
 10 Van Droogenbroeck Mats(   0 )( 5.0) 1-0  Plougman-Hens Sebastia(   0 )( 4.0)
 11 Vande Ginste Simon    (   0 )( 5.0) 1-0  De Corel Finn         (   0 )( 4.0)
 12 Foissey Nathan        (   0 )( 4.0) ½-½  De Baerdemaeker Mathie(   0 )( 4.5)
 13 Cottenier Anton       (   0 )( 3.5) 0-1  Debunne Lasse         (   0 )( 4.5)
 14 Talbot Romain         (   0 )( 3.5) 0-1  Decruyenaere Victor   (   0 )( 4.5)
 15 Toro Miguel           (   0 )( 3.5) 0-1  Paes Martijn          (   0 )( 4.5)
 16 Roose Casimir         (   0 )( 3.0) 0-1  Blavier Elric         (   0 )( 4.5)
 17 Bleuze Kasper         (   0 )( 3.5) ½-½  Van Geert Jaro        (   0 )( 3.5)
 18 Vagenende Pieterjan   (   0 )( 4.0) 1-0  Tamsin Matisse        (   0 )( 3.0)
 19 Georges Gaspard       (   0 )( 3.5) 1-0  Bartholome Charles    (   0 )( 1.0)
 20 Dezittere Axel        (   0 )( 2.0) ½-½  Pintelon Seppe        (   0 )( 2.5)
 21 Ceriani Titouan       (   0 )( 1.5) ½-½  Van Den Bossche Niels (   0 )( 2.5)

(Go to Top)

                             -10 J Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch Buch S B Win #Zwa
1 Dardha Daniel 1871 8.0 1839 40Z + 4W + 3Z + 2W + 7Z - 13W + 8Z + 19W + 11Z + 40.0 49.5 44.00 8 5
2 Raats Joppe 1505 8.0 1630 41W + 18Z + 22W + 1Z - 12W + 10Z + 7W + 3Z + 4W + 39.0 48.5 40.50 8 4
3 Akulov Mikhail 1334 6.5 1305 29W + 23Z + 1W - 26Z + 10W = 20Z + 5W + 2W - 9Z + 33.5 50.5 31.75 6 4
4 Debucke Jolan 0 6.5 847 30W + 1Z - 23W + 6Z = 21W + 19Z + 9W + 7Z + 2Z - 33.0 50.0 31.00 6 5
5 Dreelinck Adriaan 0 6.5 934 6W = 16Z + 27W + 20Z - 11W + 12Z + 3Z - 8W + 7W + 31.5 48.0 34.00 6 4
6 Debunne Tibe 1377 6.0 1161 5Z = 31W + 13Z = 4W = 15Z + 9W - 26Z + 21W + 12Z = 29.5 46.5 29.00 4 5
7 Kokolakis Panagiotis 1379 5.5 1303 24W + 19Z + 20W = 11Z + 1W + 8W + 2Z - 4W - 5Z - 35.5 53.5 30.25 5 4
8 Beukema Constantijn 1553 5.5 1379 38W + 27Z + 11W = 10Z + 20W + 7Z - 1W - 5Z - 19Z + 32.5 46.5 23.75 5 5
9 D`Haenens Leon 0 5.5 705 16W + 13Z + 10W - 22Z + 19W = 6Z + 4Z - 17W + 3W - 31.5 49.0 28.25 5 4
10 Vanduyfhuys Igor 1409 5.5 1270 34Z + 14W + 9Z + 8W - 3Z = 2W - 15Z + 11W - 21Z + 30.5 49.0 26.75 5 5
11 Gheury Arnaud 1275 5.5 1234 25Z + 37W + 8Z = 7W - 5Z - 36W + 14Z + 10Z + 1W - 29.5 46.5 23.75 5 5
12 Schrevens Simon 0 5.5 400 15Z + 22W - 34Z + 36W + 2Z - 5W - 18W + 26Z + 6W = 27.5 45.5 23.50 5 4
13 Heldenbergh Nils 1510 5.5 1304 26Z + 9W - 6W = 38Z + 30W + 1Z - 19W - 20Z + 16W + 26.5 43.5 22.50 5 4
14 Naessens Wolf 0 5.0 341 17W + 10Z - 39W + 19Z - 27W = 23Z + 11W - 22Z + 15Z = 25.0 41.0 21.00 4 5
15 Lebertre Youri 0 5.0 352 12W - 29Z + 35W + 21Z = 6W - 30Z + 10W - 27Z + 14W = 24.5 41.5 19.75 4 4
16 Karpati Daniel 0 5.0 210 9Z - 5W - 25Z + 24W + 31Z + 26W - 20W + 28Z + 13Z - 23.0 42.5 21.00 5 5
17 Vande Ginste Simon 0 5.0 43 14Z - 25W + 21Z - 42W + 36Z - 37W + 24W + 9Z - 26W + 22.0 35.0 17.00 5 4
18 Van Droogenbroeck Mats 0 5.0 210 32Z + 2W - 26Z - 30Z - 35W + 25W + 12Z - 37W + 28W + 21.0 39.5 18.50 5 4
19 Saparbijev Bulat 0 4.5 701 21Z + 7W - 37Z + 14W + 9Z = 4W - 13Z + 1Z - 8W - 27.5 49.0 20.75 4 5
20 Decruyenaere Victor 0 4.5 641 28Z + 36W + 7Z = 5W + 8Z - 3W - 16Z - 13W - 31Z + 27.5 45.0 19.75 4 5
21 Nemegeer Arne 0 4.5 309 19W - 41Z + 17W + 15W = 4Z - 27Z + 22W + 6Z - 10W - 25.0 42.5 17.50 4 4
22 Debunne Lasse 0 4.5 167 33W + 12Z + 2Z - 9W - 23Z = 32W + 21Z - 14W - 30Z + 24.5 43.5 18.25 4 5
23 De Baerdemaeker Mathieu 0 4.5 148 31Z + 3W - 4Z - 39Z + 22W = 14W - 30Z = 36W + 27Z = 21.5 39.0 15.00 3 5
24 Paes Martijn 0 4.5 153 7Z - 28W + 36Z - 16Z - 39W + 31W + 17Z - 30W = 33Z + 19.0 35.5 15.25 4 5
25 Blavier Elric 0 4.5 141 11W - 17Z - 16W - 41Z + 29W + 18Z - 39W + 31W = 36Z + 16.0 35.0 12.75 4 4
26 De Corel Finn 0 4.0 433 13W - 33Z + 18W + 3W - 38Z + 16Z + 6W - 12W - 17Z - 24.0 44.5 16.00 4 4
27 Foissey Nathan 0 4.0 136 42Z + 8W - 5Z - 37W + 14Z = 21W - 32Z + 15W - 23W = 21.0 38.5 12.25 3 4
28 Plougman-Hens Sebastian 0 4.0 -36 20W - 24Z - 38W - 29Z + 42W + 33W + 36Z + 16W - 18Z - 18.0 33.0 11.50 4 4
29 Vagenende Pieterjan 0 4.0 112 3Z - 15W - 31Z - 28W - 25Z - 41Z + 40W + 42Z + 37W + 10.0 31.0 7.50 4 5
30 Cottenier Anton 0 3.5 87 4Z - 34W = 32Z + 18W + 13Z - 15W - 23W = 24Z = 22W - 19.5 42.5 14.75 2 4
31 Talbot Romain 0 3.5 73 23W - 6Z - 29W + 35Z + 16W - 24Z - 34W + 25Z = 20W - 17.0 40.0 13.25 3 4
32 Georges Gaspard 0 3.5 -80 18W - 38Z = 30W - 40W + 33Z + 22Z - 27W - 34Z - 42W + 16.0 29.5 7.75 3 4
33 Toro Miguel 0 3.5 -80 22Z - 26W - 40Z = 34W + 32W - 28Z - 42W + 39Z + 24W - 14.5 29.5 8.00 3 4
34 Van Geert Jaro 0 3.5 76 10W - 30Z = 12W - 33Z - 40Z + 38W = 31Z - 32W + 35Z = 13.5 33.0 10.25 2 5
35 Bleuze Kasper 0 3.5 -80 36Z - 40W + 15Z - 31W - 18Z - 39Z - 41W + 38Z + 34W = 13.5 28.5 7.75 3 5
36 Roose Casimir 0 3.0 16 35W + 20Z - 24W + 12Z - 17W + 11Z - 28W - 23Z - 25W - 21.0 41.5 13.00 3 4
37 Tamsin Matisse 0 3.0 16 39W + 11Z - 19W - 27Z - 41W + 17Z - 38W + 18Z - 29Z - 17.0 34.5 6.50 3 5
38 Van Den Bossche Niels 0 2.5 174 8Z - 32W = 28Z + 13W - 26W - 34Z = 37Z - 35W - 41Z = 13.5 34.0 8.25 1 5
39 Pintelon Seppe 0 2.5 -166 37Z - 42W + 14Z - 23W - 24Z - 35W + 25Z - 33W - 40Z = 12.5 31.5 5.50 2 5
40 Dezittere Axel 0 2.0 -13 1W - 35Z - 33W = 32Z - 34W - 42Z + 29Z - 41W - 39W = 8.0 31.0 4.00 1 4
41 Ceriani Titouan 0 1.5 -106 2Z - 21W - 42Z - 25W - 37Z - 29W - 35Z - 40Z + 38W = 2.5 33.0 3.25 1 5
42 Bartholome Charles 0 1.0 -351 27W - 39Z - 41W + 17Z - 28Z - 40W - 33Z - 29W - 32Z - 7.0 30.0 1.50 1 5

BJK CBJ 2015 -12 Girls

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
-12 M Amerikaanse klassering
Eindklassement
    Naam             Elo    Nr     V/M  Club          Ptn   Pres  Vsch  Buch  S B   Win #Zwa 
  1 Vanduyfhuys Daria  1379  14495  V    KGSRL Gent     9.0/9  1900  45.0  42.0 42.00  9  4 
  2 Dgebuadze Marie    1123  14091  V    KGSRL Gent     7.0/9  1244  32.0  48.0 29.25  6  3 
  3 Sleurs Juliette    1446  14043  V    Neerpelt       6.5/9  1293  30.5  44.0 27.25  5  5 
  4 Michielsen Lies    1150  14507  V    Dolle Toren L  6.0/9  1120  31.0  42.0 20.50  5  5 
  5 Dellaert Ines      1264  12139  V    FCH Zottegem   5.5/9  1141  29.0  45.5 22.25  4  4 
  6 Gelders Hanne         0  15463  V    Houthalen-Oos  4.5/9   752  23.5  45.5 13.25  3  4 
  7 Decruyenaere Laura    0  12800  V    LSV-Chesspira  4.0/9   494  19.0  39.5 10.25  2  4 
  8 Francken Alice        0  14456  V    Mercatel       4.0/9   251  19.0  33.0  8.75  3  4 
  9 Van Hille Clara    1003  12735  V    Schoten        3.5/8   904  22.0  42.0 10.75  3  4 
 10 Van Goethem Simone    0  12727  V    LSV-Chesspira  3.5/9   329  19.0  39.0  7.25  2  5 
 11 Gelders Eline         0  15460  V    Houthalen-Oos  3.5/9   639  18.0  41.5 10.25  2  4 
 12 Bleuze Rune           0  14696  V    Geel           3.0/9   256  15.0  33.5  6.25  2  4 
 13 De Mits Ai-Lien       0  12865  V    MSV            2.0/9   -53  11.0  31.0  3.75  1  4 
Bovenkant van de pagina
Ronde 1 (12-04-2015)
  1 Sleurs Juliette       (1446F)( 6.5) 1-0  Francken Alice        (   0 )( 4.0)
  2 Decruyenaere Laura    (   0 )( 4.0) 0-1  Vanduyfhuys Daria     (1379F)( 9.0)
  3 Dellaert Ines         (1264F)( 5.5) 1-0  Van Goethem Simone    (   0 )( 3.5)
  4 Bleuze Rune           (   0 )( 3.0) 0-1  Michielsen Lies       (1150N)( 6.0)
  5 Dgebuadze Marie       (1123N)( 7.0) 1-0  Gelders Hanne         (   0 )( 4.5)
  6 De Mits Ai-Lien       (   0 )( 2.0) 0-1  Van Hille Clara       (1003N)( 3.5)
  7 Gelders Eline         (   0 )( 3.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 2 (13-04-2015)
  1 Michielsen Lies       (1150N)( 6.0) ½-½  Sleurs Juliette       (1446F)( 6.5)
  2 Vanduyfhuys Daria     (1379F)( 9.0) 1-0  Dgebuadze Marie       (1123N)( 7.0)
  3 Gelders Eline         (   0 )( 3.5) ½-½  Dellaert Ines         (1264F)( 5.5)
  4 Van Hille Clara       (1003N)( 3.5) ½-½  Decruyenaere Laura    (   0 )( 4.0)
  5 Francken Alice        (   0 )( 4.0) 1-0  Bleuze Rune           (   0 )( 3.0)
  6 Van Goethem Simone    (   0 )( 3.5) 1-0  De Mits Ai-Lien       (   0 )( 2.0)
  7 Gelders Hanne         (   0 )( 4.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 3 (13-04-2015)
  1 Sleurs Juliette       (1446F)( 6.5) 0-1  Vanduyfhuys Daria     (1379F)( 9.0)
  2 Dellaert Ines         (1264F)( 5.5) 1-0  Van Hille Clara       (1003N)( 3.5)
  3 Michielsen Lies       (1150N)( 6.0) 1-0  Gelders Eline         (   0 )( 3.5)
  4 Dgebuadze Marie       (1123N)( 7.0) 1-0  Van Goethem Simone    (   0 )( 3.5)
  5 Gelders Hanne         (   0 )( 4.5) 1-0  Francken Alice        (   0 )( 4.0)
  6 Decruyenaere Laura    (   0 )( 4.0) 0-1  Bleuze Rune           (   0 )( 3.0)
  7 De Mits Ai-Lien       (   0 )( 2.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 4 (14-04-2015)
  1 Vanduyfhuys Daria     (1379F)( 9.0) 1-0  Dellaert Ines         (1264F)( 5.5)
  2 Gelders Hanne         (   0 )( 4.5) 0-1  Michielsen Lies       (1150N)( 6.0)
  3 Van Hille Clara       (1003N)( 3.5) 0-1  Dgebuadze Marie       (1123N)( 7.0)
  4 Gelders Eline         (   0 )( 3.5) 0-1  Sleurs Juliette       (1446F)( 6.5)
  5 Francken Alice        (   0 )( 4.0) 1-0  De Mits Ai-Lien       (   0 )( 2.0)
  6 Bleuze Rune           (   0 )( 3.0) 0-1  Van Goethem Simone    (   0 )( 3.5)
  7 Decruyenaere Laura    (   0 )( 4.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 5 (15-04-2015)
  1 Michielsen Lies       (1150N)( 6.0) 0-1  Vanduyfhuys Daria     (1379F)( 9.0)
  2 Dgebuadze Marie       (1123N)( 7.0) 0-1  Sleurs Juliette       (1446F)( 6.5)
  3 Dellaert Ines         (1264F)( 5.5) 1-0  Francken Alice        (   0 )( 4.0)
  4 Van Goethem Simone    (   0 )( 3.5) 0-1  Gelders Hanne         (   0 )( 4.5)
  5 Van Hille Clara       (1003N)( 3.5) 1-0  Gelders Eline         (   0 )( 3.5)
  6 De Mits Ai-Lien       (   0 )( 2.0) 0-1  Decruyenaere Laura    (   0 )( 4.0)
  7 Bleuze Rune           (   0 )( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 6 (15-04-2015)
  1 Vanduyfhuys Daria     (1379F)( 9.0) 1-0  Gelders Hanne         (   0 )( 4.5)
  2 Sleurs Juliette       (1446F)( 6.5) ½-½  Dellaert Ines         (1264F)( 5.5)
  3 Dgebuadze Marie       (1123N)( 7.0) 1-0  Michielsen Lies       (1150N)( 6.0)
  4 Bleuze Rune           (   0 )( 3.0) 0-1  Van Hille Clara       (1003N)( 3.5)
  5 Van Goethem Simone    (   0 )( 3.5) ½-½  Decruyenaere Laura    (   0 )( 4.0)
  6 Gelders Eline         (   0 )( 3.5) 0-1  De Mits Ai-Lien       (   0 )( 2.0)
  7 Francken Alice        (   0 )( 4.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 7 (16-04-2015)
  1 Van Hille Clara       (1003N)( 3.5) 0-1  Vanduyfhuys Daria     (1379F)( 9.0)
  2 Dellaert Ines         (1264F)( 5.5) 0-1  Dgebuadze Marie       (1123N)( 7.0)
  3 Gelders Hanne         (   0 )( 4.5) ½-½  Sleurs Juliette       (1446F)( 6.5)
  4 Decruyenaere Laura    (   0 )( 4.0) 0-1  Michielsen Lies       (1150N)( 6.0)
  5 Francken Alice        (   0 )( 4.0) 0-1  Gelders Eline         (   0 )( 3.5)
  6 De Mits Ai-Lien       (   0 )( 2.0) 0-1  Bleuze Rune           (   0 )( 3.0)
  7 Van Goethem Simone    (   0 )( 3.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2015)
  1 Vanduyfhuys Daria     (1379F)( 9.0) 1-0  Van Goethem Simone    (   0 )( 3.5)
  2 Michielsen Lies       (1150N)( 6.0) ½-½  Dellaert Ines         (1264F)( 5.5)
  3 Sleurs Juliette       (1446F)( 6.5) 1-0  Van Hille Clara       (1003N)( 3.5)
  4 Gelders Hanne         (   0 )( 4.5) 1-0  De Mits Ai-Lien       (   0 )( 2.0)
  5 Decruyenaere Laura    (   0 )( 4.0) 1-0  Francken Alice        (   0 )( 4.0)
  6 Gelders Eline         (   0 )( 3.5) 1-0  Bleuze Rune           (   0 )( 3.0)
  7 Dgebuadze Marie       (1123N)( 7.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 9 (18-04-2015)
  1 Vanduyfhuys Daria     (1379F)( 9.0) 1-0  Gelders Eline         (   0 )( 3.5)
  2 Dgebuadze Marie       (1123N)( 7.0) 1-0  Decruyenaere Laura    (   0 )( 4.0)
  3 Bleuze Rune           (   0 )( 3.0) 0-1  Sleurs Juliette       (1446F)( 6.5)
  4 De Mits Ai-Lien       (   0 )( 2.0) 0-1  Michielsen Lies       (1150N)( 6.0)
  5 Dellaert Ines         (1264F)( 5.5) 1-0  Gelders Hanne         (   0 )( 4.5)
  6 Francken Alice        (   0 )( 4.0) 1-0  Van Goethem Simone    (   0 )( 3.5)
    Van Hille Clara       (1003N)( 3.5) Afwezig       

(Go to Top)

                                 -12 M Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch Buch S B Win #Zwa
1 Vanduyfhuys Daria 1379 9.0 1900 7Z + 2W + 3Z + 5W + 4Z + 6W + 9Z + 10W + 11W + 45.0 42.0 42.00 9 4
2 Dgebuadze Marie 1123 7.0 1244 6W + 1Z - 10W + 9Z + 3W - 4W + 5Z + bye 7W + 32.0 48.0 29.25 6 3
3 Sleurs Juliette 1446 6.5 1293 8W + 4Z = 1W - 11Z + 2Z + 5W = 6Z = 9W + 12Z + 30.5 44.0 27.25 5 5
4 Michielsen Lies 1150 6.0 1120 12Z + 3W = 11W + 6Z + 1W - 2Z - 7Z + 5W = 13Z + 31.0 42.0 20.50 5 5
5 Dellaert Ines 1264 5.5 1141 10W + 11Z = 9W + 1Z - 8W + 3Z = 2W - 4Z = 6W + 29.0 45.5 22.25 4 4
6 Gelders Hanne 0 4.5 752 2Z - bye 8W + 4W - 10Z + 1Z - 3W = 13W + 5Z - 23.5 45.5 13.25 3 4
7 Decruyenaere Laura 0 4.0 494 1W - 9Z = 12W - bye 13Z + 10Z = 4W - 8W + 2Z - 19.0 39.5 10.25 2 4
8 Francken Alice 0 4.0 251 3Z - 12W + 6Z - 13W + 5Z - bye 11W - 7Z - 10W + 19.0 33.0 8.75 3 4
9 Van Hille Clara 1003 3.5 904 13Z + 7W = 5Z - 2W - 11W + 12Z + 1W - 3Z - ... 22.0 42.0 10.75 3 4
10 Van Goethem Simone 0 3.5 329 5Z - 13W + 2Z - 12Z + 6W - 7W = bye 1Z - 8Z - 19.0 39.0 7.25 2 5
11 Gelders Eline 0 3.5 639 bye 5W = 4Z - 3W - 9Z - 13W - 8Z + 12W + 1Z - 18.0 41.5 10.25 2 4
12 Bleuze Rune 0 3.0 256 4W - 8Z - 7Z + 10W - bye 9W - 13Z + 11Z - 3W - 15.0 33.5 6.25 2 4
13 De Mits Ai-Lien 0 2.0 -53 9W - 10Z - bye 8Z - 7W - 11Z + 12W - 6Z - 4W - 11.0 31.0 3.75 1 4

BJK CBJ 2015 -12 Boys

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
-12 J Amerikaanse klassering
Eindklassement
    Naam               ELO     Nr   V/M  Club            Ptn   Pres  Vsch  Buch  S B Win #Zwa 
 1 Akulov Lev             1630  10946  M  Leopoldsburg   7.5/9  1755  37.5  49.5 40.75  6  4
 2 Huynh Laurent          1861  10726  M  CREB Bruxell   7.0/9  1809  36.5  52.0 38.75  5  4
 3 Mitran Anthony Cristia 1882  12736  M  Brasschaat     7.0/9  1798  35.5  52.0 37.75  6  4
 4 Faybish Nathaniel      1602  60667  M  Anderlecht     6.5/9  1636  36.0  51.5 35.00  6  5
 5 Michielsen Kobus       1628  14016  M  Dolle Toren    6.5/9  1525  32.5  49.5 32.75  6  4 
 6 Piceu Jarid            1349  12523  M  Oostkamp       6.5/9  1449  32.0  48.5 33.25  5  4  
 7 Torres Tejeda Diego    1653  13393  M  CREB Bruxell   6.0/9  1633  34.5  50.0 31.25  4  4 
 8 De Schouwer Jonas      1264  12693  M  Humbeek        6.0/9  1464  30.5  48.0 28.50  5  5 
 9 Da Silva Heleno Jorit  1483  12526  M  KISK Ieper     6.0/9  1390  30.5  44.0 28.50  5  4 
10 Gheorghiu Stefan-Danie 1644  13311  M  Dolle Toren    6.0/9  1454  30.0  46.5 29.00  4  5
11 Wuytens Steven         1148  14327  M  Leuven Centr   6.0/9  1099  26.0  36.0 21.50  6  5 
12 Muzzi Daniele          1672  13603  M  KASK           5.5/9  1559  31.0  47.5 26.50  5  5 
13 Caudron Meindert       1194  13157  M  Opwijk         5.5/9  1383  30.0  49.5 25.75  5  4
14 De Cocq Ramin          1246  13860  M  Geel           5.5/9  1158  28.0  45.0 23.75  5  4  
15 Faybish Benjamin       1407  12007  M  Anderlecht     5.5/9  1198  28.0  42.5 25.25  5  4 
16 Lambrecht Arne         1343  11964  M  Mechelen       5.5/9  1128  27.5  40.5 21.50  4  5 
17 Liveyns Rune              0  13162  M  MSV            5.5/9  1291  26.0  43.5 24.25  5  4
18 Van De Vyver Wannes       0  14340  M  Mercatel       5.5/9  1092  25.0  46.0 24.75  4  4
19 Foissey Thibault       1231  14211  M  CREB Bruxell   5.0/9  1402  30.5  49.5 23.75  4  5
20 Yoro Samuel            1150  13368  M  Brussels Che   5.0/9  1154  26.0  44.5 22.00  5  4
21 Weynjes Tim               0  13273  M  Genk           5.0/9  1054  25.5  45.5 23.50  4  4
22 Verbeke Lucas          1361  13802  M  Oostkamp       5.0/9  1057  23.5  38.0 17.25  4  5
23 Collignon Clément      1166  10983  M  CRELEL Liège   5.0/9   909  22.5  36.5 18.25  4  5 
24 Sleypen Maxim             0  14276  M  KGSRL Gent     5.0/9   534  20.0  38.0 20.00  4  5
25 Steegmans Wouter       1084  12759  M  Geel           4.5/9  1213  27.5  43.0 18.25  3  5
26 Van Peborgh Thibault   1408  14733  M  Brussels Che   4.5/9  1252  27.0  45.0 19.25  3  5
27 Dallemagne Brieuc      1530  12758  M  Namur-Echecs   4.5/9  1229  25.5  46.0 21.25  4  4
28 Traest Alexander          0  14314  M  KGSRL Gent     4.5/9  1120  24.0  43.5 19.75  4  5 
29 Rits Beere             1122  10697  M  Dolle Toren    4.5/9   949  24.0  40.5 16.75  4  5 
30 Vanhoucke Kobe            0  14316  M  KGSRL Gent     4.5/9  1053  23.0  46.0 20.25  4  4 
31 Mueller Nikolas        1054  12713  M  KSK47 Eynatt   4.5/9  1081  23.0  42.5 15.25  4  4 
32 Cotman Bernd           1160  13055  M  Opwijk         4.5/9   911  23.0  38.5 17.50  3  4 
33 Rogge Parcival            0  14279  M  LSV-Chesspir   4.5/9   971  22.5  41.0 18.25  3  5 
34 Wilmsen Thibault          0  14505  M  KGSRL Gent     4.5/9   877  20.0  38.5 17.50  3  4 
35 Aydogan Yusuf             0  14385  M  LSV-Chesspirt  4.5/9   310  16.5  32.0 13.00  4  5 
36 Vanduyfhuys Ilja       1150  14736  M  KGSRL Gent     4.0/9  1074  23.5  45.0 17.75  3  5 
37 Deniz Patrick          1287  11994  M  Dolle Toren u  4.0/9   938  23.0  37.5 12.75  3  4 
38 Bikady Matthias        1156  12776  M  Amay           4.0/9   889  21.0  39.0 13.00  4  5 
39 Kemper Paul               0  13989  M  KSK47 Eynatt   4.0/9   529  20.0  37.0 14.00  3  4 
40 Werner Xavier          1023  10632  M  Namur-Echecs   4.0/9   933  19.0  38.5 12.00  4  4 
41 Dhaenens Wout             0  14336  M  MSV            4.0/9   465  18.0  34.5 14.00  3  5 
42 Ceriani Aliaume           0  14468  M  CRELEL Liège   4.0/9   286  17.0  33.5 11.00  4  5 
43 Jalalijam Ashkan          0  15287  M  De Drie Torens 4.0/9   369  15.0  31.0  9.00  4  5 
44 Koebele Aurel             0  15396  M  Fous Diogène   4.0/9   102  14.5  31.0  9.50  3  4 
45 Lacheron Henri         1150  12105  M  Namur-Echecs   3.5/9   934  21.5  41.0 12.75  3  5 
46 Vandenhoeck Robin         0  14576  M  Dolle Toren Le 3.5/9   647  18.5  38.0 10.25  3  5 
47 De Boel Jelle           812  13195  M  Mechelen       3.5/9   598  16.5  35.5 11.25  2  4 
48 De Bruecker Michael       0  14307  M  LSV-Chesspiran 3.5/9   252  14.5  31.0  6.75  3  5 
49 Neirynck Arthur           0  14557  M  LSV-Chesspiran 3.0/9   571  18.0  40.0 13.75  1  4 
50 Pintelon Louis            0  14540  M  KBSK Brugge    3.0/9   531  17.5  40.0 12.50  2  5 
51 Lauwers Timo              0  13934  M  Humbeek        3.0/9   238  16.0  35.0  7.75  2  4 
52 Thienpont Ruben           0  12722  M  LSV-Chesspiran 3.0/9   222  15.0  35.5  6.75  2  4 
53 Coppens Pieter            0  14562  M  LSV-Chesspiran 3.0/9   291  14.0  36.0  9.75  2  4 
54 Moens Winter              0  14143  M  Dolle Toren Le 3.0/9   356  12.5  33.5  7.25  2  4 
55 Cockheyt Joeri            0  15560  M  MSV            3.0/8   -12  12.0  29.0  6.50  2  3 
56 Van Vooren Ruben          0  15561  M  Artevelde      3.0/9   254  11.0  33.5  6.25  2  4 
57 Van Campenhoudt Rien      0  15299  M  LSV-Chesspiran 3.0/9   -40  11.0  27.0  4.75  2  4 
58 Condes Adam Sean          0  13390  M  LSV-Chesspiran 1.5/9    -5   6.0  30.5  1.00  0  4 
59 Osaer Jarne               0  15562  M  MSV            1.5/9  -152   5.0  26.5  1.00  0  4 
Bovenkant van de pagina
Ronde 1 (12-04-2015)
  1 Mueller Nikolas       (1054N)( 4.5) 0-1  Mitran Anthony Cristia(1882N)( 7.0)
  2 Huynh Laurent         (1861N)( 7.0) 1-0  Werner Xavier         (1023N)( 4.0)
  3 De Boel Jelle         ( 812N)( 3.5) 1-0  Muzzi Daniele         (1672N)( 5.5)
  4 Torres Tejeda Diego   (1653F)( 6.0) 1-0  Ceriani Aliaume       (   0 )( 4.0)
  5 Aydogan Yusuf         (   0 )( 4.5) ½-½  Gheorghiu Stefan-Danie(1644F)( 6.0)
  6 Akulov Lev            (1630N)( 7.5) 1-0  Van De Vyver Wannes   (   0 )( 5.5)
  7 Vanhoucke Kobe        (   0 )( 4.5) 0-1  Michielsen Kobus      (1628F)( 6.5)
  8 Faybish Nathaniel     (1602F)( 6.5) 1-0  Sleypen Maxim         (   0 )( 5.0)
  9 Weynjes Tim           (   0 )( 5.0) 0-1  Dallemagne Brieuc     (1530F)( 4.5)
 10 Da Silva Heleno Jorit (1483N)( 6.0) 0-1  Traest Alexander      (   0 )( 4.5)
 11 Kemper Paul           (   0 )( 4.0) 0-1  Van Peborgh Thibault  (1408N)( 4.5)
 12 Faybish Benjamin      (1407F)( 5.5) 1-0  Vandenhoeck Robin     (   0 )( 3.5)
 13 Liveyns Rune          (   0 )( 5.5) 1-0  Verbeke Lucas         (1361N)( 5.0)
 14 Piceu Jarid           (1349N)( 6.5) 1-0  Moens Winter          (   0 )( 3.0)
 15 Condes Adam Sean      (   0 )( 1.5) 0-1  Lambrecht Arne        (1343N)( 5.5)
 16 Deniz Patrick         (1287N)( 4.0) 1-0  Osaer Jarne           (   0 )( 1.5)
 17 Van Vooren Ruben      (   0 )( 3.0) 0-1  De Schouwer Jonas     (1264N)( 6.0)
 18 De Cocq Ramin         (1246N)( 5.5) 1-0  Koebele Aurel         (   0 )( 4.0)
 19 Van Campenhoudt Rien  (   0 )( 3.0) 0-1  Foissey Thibault      (1231F)( 5.0)
 20 Caudron Meindert      (1194N)( 5.5) 1-0  Jalalijam Ashkan      (   0 )( 4.0)
 21 Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0) ½-½  Collignon Clément     (1166N)( 5.0)
 22 Cotman Bernd          (1160N)( 4.5) ½-½  Pintelon Louis        (   0 )( 3.0)
 23 De Bruecker Michael   (   0 )( 3.5) 0-1  Bikady Matthias       (1156N)( 4.0)
 24 Lacheron Henri        (1150N)( 3.5) 1-0  Lauwers Timo          (   0 )( 3.0)
 25 Dhaenens Wout         (   0 )( 4.0) 0-1  Vanduyfhuys Ilja      (1150N)( 4.0)
 26 Yoro Samuel           (1150N)( 5.0) 1-0  Thienpont Ruben       (   0 )( 3.0)
 27 Coppens Pieter        (   0 )( 3.0) 1-0  Wuytens Steven        (1148N)( 6.0)
 28 Rits Beere            (1122N)( 4.5) 0-1  Rogge Parcival        (   0 )( 4.5)
 29 Wilmsen Thibault      (   0 )( 4.5) ½-½  Steegmans Wouter      (1084N)( 4.5)
    Cockheyt Joeri        (   0 )( 3.0) Afwezig       

(Go to Top)

Ronde 2 (13-04-2015)
  1 Mitran Anthony Cristia(1882N)( 7.0) 1-0  De Cocq Ramin         (1246N)( 5.5)
  2 De Schouwer Jonas     (1264N)( 6.0) ½-½  Huynh Laurent         (1861N)( 7.0)
  3 Foissey Thibault      (1231F)( 5.0) 0-1  Torres Tejeda Diego   (1653F)( 6.0)
  4 Caudron Meindert      (1194N)( 5.5) ½-½  Akulov Lev            (1630N)( 7.5)
  5 Michielsen Kobus      (1628F)( 6.5) 1-0  Lacheron Henri        (1150N)( 3.5)
  6 Bikady Matthias       (1156N)( 4.0) 0-1  Faybish Nathaniel     (1602F)( 6.5)
  7 Dallemagne Brieuc     (1530F)( 4.5) 1-0  Yoro Samuel           (1150N)( 5.0)
  8 Van Peborgh Thibault  (1408N)( 4.5) 1-0  De Boel Jelle         ( 812N)( 3.5)
  9 Vanduyfhuys Ilja      (1150N)( 4.0) 1-0  Faybish Benjamin      (1407F)( 5.5)
 10 Traest Alexander      (   0 )( 4.5) 0-1  Piceu Jarid           (1349N)( 6.5)
 11 Lambrecht Arne        (1343N)( 5.5) 1-0  Liveyns Rune          (   0 )( 5.5)
 12 Rogge Parcival        (   0 )( 4.5) ½-½  Deniz Patrick         (1287N)( 4.0)
 13 Gheorghiu Stefan-Danie(1644F)( 6.0) 1-0  Coppens Pieter        (   0 )( 3.0)
 14 Collignon Clément     (1166N)( 5.0) ½-½  Wilmsen Thibault      (   0 )( 4.5)
 15 Steegmans Wouter      (1084N)( 4.5) ½-½  Cotman Bernd          (1160N)( 4.5)
 16 Pintelon Louis        (   0 )( 3.0) 1-0  Aydogan Yusuf         (   0 )( 4.5)
 17 Muzzi Daniele         (1672N)( 5.5) 1-0  Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0)
 18 Vandenhoeck Robin     (   0 )( 3.5) 0-1  Da Silva Heleno Jorit (1483N)( 6.0)
 19 Verbeke Lucas         (1361N)( 5.0) 1-0  Condes Adam Sean      (   0 )( 1.5)
 20 Wuytens Steven        (1148N)( 6.0) 1-0  Van Vooren Ruben      (   0 )( 3.0)
 21 Moens Winter          (   0 )( 3.0) 0-1  Rits Beere            (1122N)( 4.5)
 22 Osaer Jarne           (   0 )( 1.5) 0-1  Mueller Nikolas       (1054N)( 4.5)
 23 Werner Xavier         (1023N)( 4.0) 1-0  Cockheyt Joeri        (   0 )( 3.0)
 24 Ceriani Aliaume       (   0 )( 4.0) 1-0  Van Campenhoudt Rien  (   0 )( 3.0)
 25 Van De Vyver Wannes   (   0 )( 5.5) 1-0  De Bruecker Michael   (   0 )( 3.5)
 26 Koebele Aurel         (   0 )( 4.0) 0-1  Vanhoucke Kobe        (   0 )( 4.5)
 27 Sleypen Maxim         (   0 )( 5.0) ½-½  Dhaenens Wout         (   0 )( 4.0)
 28 Jalalijam Ashkan      (   0 )( 4.0) 0-1  Weynjes Tim           (   0 )( 5.0)
 29 Lauwers Timo          (   0 )( 3.0) 0-1  Kemper Paul           (   0 )( 4.0)
 30 Thienpont Ruben       (   0 )( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 3 (13-04-2015)
  1 Dallemagne Brieuc     (1530F)( 4.5) 0-1  Mitran Anthony Cristia(1882N)( 7.0)
  2 Torres Tejeda Diego   (1653F)( 6.0) ½-½  Van Peborgh Thibault  (1408N)( 4.5)
  3 Piceu Jarid           (1349N)( 6.5) ½-½  Michielsen Kobus      (1628F)( 6.5)
  4 Faybish Nathaniel     (1602F)( 6.5) 1-0  Lambrecht Arne        (1343N)( 5.5)
  5 Huynh Laurent         (1861N)( 7.0) 1-0  Vanduyfhuys Ilja      (1150N)( 4.0)
  6 De Schouwer Jonas     (1264N)( 6.0) ½-½  Gheorghiu Stefan-Danie(1644F)( 6.0)
  7 Akulov Lev            (1630N)( 7.5) 1-0  Pintelon Louis        (   0 )( 3.0)
  8 Deniz Patrick         (1287N)( 4.0) 0-1  Caudron Meindert      (1194N)( 5.5)
  9 Da Silva Heleno Jorit (1483N)( 6.0) 1-0  Rogge Parcival        (   0 )( 4.5)
 10 Mueller Nikolas       (1054N)( 4.5) 0-1  Muzzi Daniele         (1672N)( 5.5)
 11 Faybish Benjamin      (1407F)( 5.5) 1-0  Werner Xavier         (1023N)( 4.0)
 12 De Boel Jelle         ( 812N)( 3.5) 0-1  Verbeke Lucas         (1361N)( 5.0)
 13 De Cocq Ramin         (1246N)( 5.5) 1-0  Ceriani Aliaume       (   0 )( 4.0)
 14 Vanhoucke Kobe        (   0 )( 4.5) 0-1  Foissey Thibault      (1231F)( 5.0)
 15 Weynjes Tim           (   0 )( 5.0) 1-0  Collignon Clément     (1166N)( 5.0)
 16 Cotman Bernd          (1160N)( 4.5) ½-½  Van De Vyver Wannes   (   0 )( 5.5)
 17 Kemper Paul           (   0 )( 4.0) 0-1  Bikady Matthias       (1156N)( 4.0)
 18 Lacheron Henri        (1150N)( 3.5) 1-0  Traest Alexander      (   0 )( 4.5)
 19 Yoro Samuel           (1150N)( 5.0) 1-0  Liveyns Rune          (   0 )( 5.5)
 20 Thienpont Ruben       (   0 )( 3.0) 0-1  Wuytens Steven        (1148N)( 6.0)
 21 Rits Beere            (1122N)( 4.5) 1-0  Wilmsen Thibault      (   0 )( 4.5)
 22 Coppens Pieter        (   0 )( 3.0) 0-1  Steegmans Wouter      (1084N)( 4.5)
 23 Aydogan Yusuf         (   0 )( 4.5) 0-1  Dhaenens Wout         (   0 )( 4.0)
 24 Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0) 1-0  Sleypen Maxim         (   0 )( 5.0)
 25 Cockheyt Joeri        (   0 )( 3.0) 0-1  Vandenhoeck Robin     (   0 )( 3.5)
 26 Van Campenhoudt Rien  (   0 )( 3.0) 0-1  Moens Winter          (   0 )( 3.0)
 27 Condes Adam Sean      (   0 )( 1.5) 0-1  Koebele Aurel         (   0 )( 4.0)
 28 De Bruecker Michael   (   0 )( 3.5) 1-0  Osaer Jarne           (   0 )( 1.5)
 29 Van Vooren Ruben      (   0 )( 3.0) 1-0  Jalalijam Ashkan      (   0 )( 4.0)
 30 Lauwers Timo          (   0 )( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 4 (14-04-2015)
  1 Mitran Anthony Cristia(1882N)( 7.0) ½-½  Faybish Nathaniel     (1602F)( 6.5)
  2 Michielsen Kobus      (1628F)( 6.5) 0-1  Huynh Laurent         (1861N)( 7.0)
  3 Piceu Jarid           (1349N)( 6.5) ½-½  Torres Tejeda Diego   (1653F)( 6.0)
  4 Van Peborgh Thibault  (1408N)( 4.5) 0-1  Akulov Lev            (1630N)( 7.5)
  5 Verbeke Lucas         (1361N)( 5.0) 0-1  Caudron Meindert      (1194N)( 5.5)
  6 Muzzi Daniele         (1672N)( 5.5) 1-0  Lacheron Henri        (1150N)( 3.5)
  7 Gheorghiu Stefan-Danie(1644F)( 6.0) 1-0  Yoro Samuel           (1150N)( 5.0)
  8 Foissey Thibault      (1231F)( 5.0) 1-0  Dallemagne Brieuc     (1530F)( 4.5)
  9 Bikady Matthias       (1156N)( 4.0) 0-1  Da Silva Heleno Jorit (1483N)( 6.0)
 10 Wuytens Steven        (1148N)( 6.0) 0-1  Faybish Benjamin      (1407F)( 5.5)
 11 Lambrecht Arne        (1343N)( 5.5) ½-½  Rits Beere            (1122N)( 4.5)
 12 Vanduyfhuys Ilja      (1150N)( 4.0) 0-1  De Schouwer Jonas     (1264N)( 6.0)
 13 Steegmans Wouter      (1084N)( 4.5) ½-½  De Cocq Ramin         (1246N)( 5.5)
 14 Van De Vyver Wannes   (   0 )( 5.5) ½-½  Weynjes Tim           (   0 )( 5.0)
 15 Pintelon Louis        (   0 )( 3.0) 0-1  Deniz Patrick         (1287N)( 4.0)
 16 Dhaenens Wout         (   0 )( 4.0) 0-1  Cotman Bernd          (1160N)( 4.5)
 17 Rogge Parcival        (   0 )( 4.5) ½-½  Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0)
 18 Collignon Clément     (1166N)( 5.0) 1-0  Van Vooren Ruben      (   0 )( 3.0)
 19 Liveyns Rune          (   0 )( 5.5) ½-½  Mueller Nikolas       (1054N)( 4.5)
 20 Werner Xavier         (1023N)( 4.0) 1-0  De Bruecker Michael   (   0 )( 3.5)
 21 Moens Winter          (   0 )( 3.0) ½-½  De Boel Jelle         ( 812N)( 3.5)
 22 Ceriani Aliaume       (   0 )( 4.0) 0-1  Lauwers Timo          (   0 )( 3.0)
 23 Wilmsen Thibault      (   0 )( 4.5) 0-1  Vanhoucke Kobe        (   0 )( 4.5)
 24 Traest Alexander      (   0 )( 4.5) 1-0  Thienpont Ruben       (   0 )( 3.0)
 25 Koebele Aurel         (   0 )( 4.0) ½-½  Kemper Paul           (   0 )( 4.0)
 26 Vandenhoeck Robin     (   0 )( 3.5) 1-0  Coppens Pieter        (   0 )( 3.0)
 27 Sleypen Maxim         (   0 )( 5.0) 1-0  Aydogan Yusuf         (   0 )( 4.5)
 28 Jalalijam Ashkan      (   0 )( 4.0) 1-0  Condes Adam Sean      (   0 )( 1.5)
 29 Osaer Jarne           (   0 )( 1.5) 0-1  Cockheyt Joeri        (   0 )( 3.0)
 30 Van Campenhoudt Rien  (   0 )( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 5 (15-04-2015)
  1 Akulov Lev            (1630N)( 7.5) 1-0  Mitran Anthony Cristia(1882N)( 7.0)
  2 Caudron Meindert      (1194N)( 5.5) 0-1  Huynh Laurent         (1861N)( 7.0)
  3 Faybish Nathaniel     (1602F)( 6.5) 0-1  Muzzi Daniele         (1672N)( 5.5)
  4 Torres Tejeda Diego   (1653F)( 6.0) 1-0  Gheorghiu Stefan-Danie(1644F)( 6.0)
  5 Da Silva Heleno Jorit (1483N)( 6.0) 1-0  Piceu Jarid           (1349N)( 6.5)
  6 Faybish Benjamin      (1407F)( 5.5) 0-1  Foissey Thibault      (1231F)( 5.0)
  7 De Schouwer Jonas     (1264N)( 6.0) 0-1  Michielsen Kobus      (1628F)( 6.5)
  8 Cotman Bernd          (1160N)( 4.5) 0-1  Van Peborgh Thibault  (1408N)( 4.5)
  9 Weynjes Tim           (   0 )( 5.0) ½-½  Lambrecht Arne        (1343N)( 5.5)
 10 Deniz Patrick         (1287N)( 4.0) 0-1  Steegmans Wouter      (1084N)( 4.5)
 11 De Cocq Ramin         (1246N)( 5.5) 1-0  Rits Beere            (1122N)( 4.5)
 12 Dallemagne Brieuc     (1530F)( 4.5) 1-0  Werner Xavier         (1023N)( 4.0)
 13 Van De Vyver Wannes   (   0 )( 5.5) ½-½  Verbeke Lucas         (1361N)( 5.0)
 14 Vanhoucke Kobe        (   0 )( 4.5) 1-0  Collignon Clément     (1166N)( 5.0)
 15 Traest Alexander      (   0 )( 4.5) 1-0  Bikady Matthias       (1156N)( 4.0)
 16 Lacheron Henri        (1150N)( 3.5) ½-½  Vandenhoeck Robin     (   0 )( 3.5)
 17 Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0) ½-½  Vanduyfhuys Ilja      (1150N)( 4.0)
 18 Yoro Samuel           (1150N)( 5.0) 1-0  Rogge Parcival        (   0 )( 4.5)
 19 Lauwers Timo          (   0 )( 3.0) 0-1  Wuytens Steven        (1148N)( 6.0)
 20 Mueller Nikolas       (1054N)( 4.5) 1-0  Moens Winter          (   0 )( 3.0)
 21 De Boel Jelle         ( 812N)( 3.5) 0-1  Liveyns Rune          (   0 )( 5.5)
 22 Koebele Aurel         (   0 )( 4.0) 0-1  Sleypen Maxim         (   0 )( 5.0)
 23 Kemper Paul           (   0 )( 4.0) 1-0  Pintelon Louis        (   0 )( 3.0)
 24 Van Vooren Ruben      (   0 )( 3.0) 0-1  Dhaenens Wout         (   0 )( 4.0)
 25 De Bruecker Michael   (   0 )( 3.5) 0-1  Ceriani Aliaume       (   0 )( 4.0)
 26 Cockheyt Joeri        (   0 )( 3.0) 0-1  Wilmsen Thibault      (   0 )( 4.5)
 27 Thienpont Ruben       (   0 )( 3.0) 1-0  Van Campenhoudt Rien  (   0 )( 3.0)
 28 Coppens Pieter        (   0 )( 3.0) 0-1  Jalalijam Ashkan      (   0 )( 4.0)
 29 Aydogan Yusuf         (   0 )( 4.5) 1-0  Osaer Jarne           (   0 )( 1.5)
 30 Condes Adam Sean      (   0 )( 1.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 6 (15-04-2015)
  1 Huynh Laurent         (1861N)( 7.0) ½-½  Akulov Lev            (1630N)( 7.5)
  2 Muzzi Daniele         (1672N)( 5.5) ½-½  Torres Tejeda Diego   (1653F)( 6.0)
  3 Foissey Thibault      (1231F)( 5.0) ½-½  Da Silva Heleno Jorit (1483N)( 6.0)
  4 Mitran Anthony Cristia(1882N)( 7.0) 1-0  Caudron Meindert      (1194N)( 5.5)
  5 Michielsen Kobus      (1628F)( 6.5) 1-0  De Cocq Ramin         (1246N)( 5.5)
  6 Van Peborgh Thibault  (1408N)( 4.5) 0-1  Faybish Nathaniel     (1602F)( 6.5)
  7 Steegmans Wouter      (1084N)( 4.5) 1-0  Dallemagne Brieuc     (1530F)( 4.5)
  8 Gheorghiu Stefan-Danie(1644F)( 6.0) 1-0  Vanhoucke Kobe        (   0 )( 4.5)
  9 Yoro Samuel           (1150N)( 5.0) 0-1  Faybish Benjamin      (1407F)( 5.5)
 10 Wuytens Steven        (1148N)( 6.0) 0-1  Piceu Jarid           (1349N)( 6.5)
 11 Lambrecht Arne        (1343N)( 5.5) ½-½  Traest Alexander      (   0 )( 4.5)
 12 Weynjes Tim           (   0 )( 5.0) 0-1  De Schouwer Jonas     (1264N)( 6.0)
 13 Verbeke Lucas         (1361N)( 5.0) ½-½  Kemper Paul           (   0 )( 4.0)
 14 Sleypen Maxim         (   0 )( 5.0) ½-½  Deniz Patrick         (1287N)( 4.0)
 15 Vandenhoeck Robin     (   0 )( 3.5) 0-1  Cotman Bernd          (1160N)( 4.5)
 16 Liveyns Rune          (   0 )( 5.5) 1-0  Lacheron Henri        (1150N)( 3.5)
 17 Vanduyfhuys Ilja      (1150N)( 4.0) 0-1  Van De Vyver Wannes   (   0 )( 5.5)
 18 Rits Beere            (1122N)( 4.5) 1-0  Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0)
 19 Dhaenens Wout         (   0 )( 4.0) 0-1  Mueller Nikolas       (1054N)( 4.5)
 20 Collignon Clément     (1166N)( 5.0) 1-0  Jalalijam Ashkan      (   0 )( 4.0)
 21 Bikady Matthias       (1156N)( 4.0) 1-0  Lauwers Timo          (   0 )( 3.0)
 22 Werner Xavier         (1023N)( 4.0) 1-0  Thienpont Ruben       (   0 )( 3.0)
 23 Ceriani Aliaume       (   0 )( 4.0) 0-1  Rogge Parcival        (   0 )( 4.5)
 24 Wilmsen Thibault      (   0 )( 4.5) 1-0  De Boel Jelle         ( 812N)( 3.5)
 25 Moens Winter          (   0 )( 3.0) 0-1  Aydogan Yusuf         (   0 )( 4.5)
 26 Pintelon Louis        (   0 )( 3.0) 1-0  Koebele Aurel         (   0 )( 4.0)
 27 Condes Adam Sean      (   0 )( 1.5) 0-1  De Bruecker Michael   (   0 )( 3.5)
 28 Van Campenhoudt Rien  (   0 )( 3.0) 1-0  Van Vooren Ruben      (   0 )( 3.0)
 29 Cockheyt Joeri        (   0 )( 3.0) 1-0  Coppens Pieter        (   0 )( 3.0)
 30 Osaer Jarne           (   0 )( 1.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 7 (16-04-2015)
  1 Huynh Laurent         (1861N)( 7.0) ½-½  Mitran Anthony Cristia(1882N)( 7.0)
  2 Akulov Lev            (1630N)( 7.5) ½-½  Foissey Thibault      (1231F)( 5.0)
  3 Da Silva Heleno Jorit (1483N)( 6.0) 0-1  Muzzi Daniele         (1672N)( 5.5)
  4 Torres Tejeda Diego   (1653F)( 6.0) 1-0  Steegmans Wouter      (1084N)( 4.5)
  5 Faybish Nathaniel     (1602F)( 6.5) 1-0  Michielsen Kobus      (1628F)( 6.5)
  6 Piceu Jarid           (1349N)( 6.5) ½-½  Gheorghiu Stefan-Danie(1644F)( 6.0)
  7 Faybish Benjamin      (1407F)( 5.5) 0-1  De Schouwer Jonas     (1264N)( 6.0)
  8 Mueller Nikolas       (1054N)( 4.5) 1-0  Van Peborgh Thibault  (1408N)( 4.5)
  9 Van De Vyver Wannes   (   0 )( 5.5) 1-0  Lambrecht Arne        (1343N)( 5.5)
 10 De Cocq Ramin         (1246N)( 5.5) 1-0  Traest Alexander      (   0 )( 4.5)
 11 Caudron Meindert      (1194N)( 5.5) 1-0  Rits Beere            (1122N)( 4.5)
 12 Cotman Bernd          (1160N)( 4.5) 0-1  Liveyns Rune          (   0 )( 5.5)
 13 Dallemagne Brieuc     (1530F)( 4.5) 1-0  Sleypen Maxim         (   0 )( 5.0)
 14 Werner Xavier         (1023N)( 4.0) 0-1  Verbeke Lucas         (1361N)( 5.0)
 15 Deniz Patrick         (1287N)( 4.0) 0-1  Weynjes Tim           (   0 )( 5.0)
 16 Kemper Paul           (   0 )( 4.0) 0-1  Collignon Clément     (1166N)( 5.0)
 17 Vanhoucke Kobe        (   0 )( 4.5) 1-0  Bikady Matthias       (1156N)( 4.0)
 18 Wilmsen Thibault      (   0 )( 4.5) 0-1  Yoro Samuel           (1150N)( 5.0)
 19 Rogge Parcival        (   0 )( 4.5) 0-1  Wuytens Steven        (1148N)( 6.0)
 20 Lacheron Henri        (1150N)( 3.5) 1-0  Dhaenens Wout         (   0 )( 4.0)
 21 Aydogan Yusuf         (   0 )( 4.5) 0-1  Vanduyfhuys Ilja      (1150N)( 4.0)
 22 Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0) 0-1  Vandenhoeck Robin     (   0 )( 3.5)
 23 Jalalijam Ashkan      (   0 )( 4.0) 1-0  Pintelon Louis        (   0 )( 3.0)
 24 Thienpont Ruben       (   0 )( 3.0) 0-1  Ceriani Aliaume       (   0 )( 4.0)
 25 De Bruecker Michael   (   0 )( 3.5) 1-0  Cockheyt Joeri        (   0 )( 3.0)
 26 Lauwers Timo          (   0 )( 3.0) 1-0  Van Campenhoudt Rien  (   0 )( 3.0)
 27 Koebele Aurel         (   0 )( 4.0) ½-½  Moens Winter          (   0 )( 3.0)
 28 De Boel Jelle         ( 812N)( 3.5) 1-0  Condes Adam Sean      (   0 )( 1.5)
 29 Osaer Jarne           (   0 )( 1.5) 0-1  Van Vooren Ruben      (   0 )( 3.0)
 30 Coppens Pieter        (   0 )( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2015)
  1 Torres Tejeda Diego   (1653F)( 6.0) ½-½  Huynh Laurent         (1861N)( 7.0)
  2 Muzzi Daniele         (1672N)( 5.5) 0-1  Akulov Lev            (1630N)( 7.5)
  3 De Schouwer Jonas     (1264N)( 6.0) 0-1  Faybish Nathaniel     (1602F)( 6.5)
  4 Mitran Anthony Cristia(1882N)( 7.0) 1-0  Foissey Thibault      (1231F)( 5.0)
  5 Gheorghiu Stefan-Danie(1644F)( 6.0) 1-0  Caudron Meindert      (1194N)( 5.5)
  6 Michielsen Kobus      (1628F)( 6.5) 1-0  Mueller Nikolas       (1054N)( 4.5)
  7 Steegmans Wouter      (1084N)( 4.5) 0-1  Da Silva Heleno Jorit (1483N)( 6.0)
  8 Piceu Jarid           (1349N)( 6.5) 1-0  Van De Vyver Wannes   (   0 )( 5.5)
  9 Liveyns Rune          (   0 )( 5.5) 1-0  De Cocq Ramin         (1246N)( 5.5)
 10 Wuytens Steven        (1148N)( 6.0) 1-0  Dallemagne Brieuc     (1530F)( 4.5)
 11 Vanhoucke Kobe        (   0 )( 4.5) ½-½  Faybish Benjamin      (1407F)( 5.5)
 12 Verbeke Lucas         (1361N)( 5.0) 0-1  Weynjes Tim           (   0 )( 5.0)
 13 Collignon Clément     (1166N)( 5.0) 0-1  Yoro Samuel           (1150N)( 5.0)
 14 Van Peborgh Thibault  (1408N)( 4.5) ½-½  Vanduyfhuys Ilja      (1150N)( 4.0)
 15 Lambrecht Arne        (1343N)( 5.5) 1-0  Vandenhoeck Robin     (   0 )( 3.5)
 16 Traest Alexander      (   0 )( 4.5) 1-0  Cotman Bernd          (1160N)( 4.5)
 17 Rits Beere            (1122N)( 4.5) 1-0  Lacheron Henri        (1150N)( 3.5)
 18 Jalalijam Ashkan      (   0 )( 4.0) 0-1  Deniz Patrick         (1287N)( 4.0)
 19 Bikady Matthias       (1156N)( 4.0) 0-1  Wilmsen Thibault      (   0 )( 4.5)
 20 Rogge Parcival        (   0 )( 4.5) 1-0  Werner Xavier         (1023N)( 4.0)
 21 Ceriani Aliaume       (   0 )( 4.0) 0-1  Kemper Paul           (   0 )( 4.0)
 22 Sleypen Maxim         (   0 )( 5.0) 1-0  De Bruecker Michael   (   0 )( 3.5)
 23 Lauwers Timo          (   0 )( 3.0) 0-1  Aydogan Yusuf         (   0 )( 4.5)
 24 Pintelon Louis        (   0 )( 3.0) ½-½  De Boel Jelle         ( 812N)( 3.5)
 25 Dhaenens Wout         (   0 )( 4.0) ½-½  Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0)
 26 Moens Winter          (   0 )( 3.0) 0-1  Thienpont Ruben       (   0 )( 3.0)
 27 Van Vooren Ruben      (   0 )( 3.0) 0-1  Coppens Pieter        (   0 )( 3.0)
 28 Van Campenhoudt Rien  (   0 )( 3.0) 0-1  Koebele Aurel         (   0 )( 4.0)
 29 Condes Adam Sean      (   0 )( 1.5) ½-½  Osaer Jarne           (   0 )( 1.5)
 30 Cockheyt Joeri        (   0 )( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 9 (18-04-2015)
  1 Akulov Lev            (1630N)( 7.5) 1-0  Faybish Nathaniel     (1602F)( 6.5)
  2 Mitran Anthony Cristia(1882N)( 7.0) 1-0  Torres Tejeda Diego   (1653F)( 6.0)
  3 Huynh Laurent         (1861N)( 7.0) 1-0  Muzzi Daniele         (1672N)( 5.5)
  4 Da Silva Heleno Jorit (1483N)( 6.0) ½-½  Gheorghiu Stefan-Danie(1644F)( 6.0)
  5 Liveyns Rune          (   0 )( 5.5) 0-1  Michielsen Kobus      (1628F)( 6.5)
  6 Yoro Samuel           (1150N)( 5.0) 0-1  Piceu Jarid           (1349N)( 6.5)
  7 Foissey Thibault      (1231F)( 5.0) 0-1  De Schouwer Jonas     (1264N)( 6.0)
  8 Weynjes Tim           (   0 )( 5.0) 0-1  Wuytens Steven        (1148N)( 6.0)
  9 Faybish Benjamin      (1407F)( 5.5) 1-0  Steegmans Wouter      (1084N)( 4.5)
 10 Mueller Nikolas       (1054N)( 4.5) 0-1  Lambrecht Arne        (1343N)( 5.5)
 11 De Cocq Ramin         (1246N)( 5.5) 1-0  Vanhoucke Kobe        (   0 )( 4.5)
 12 Caudron Meindert      (1194N)( 5.5) 1-0  Traest Alexander      (   0 )( 4.5)
 13 Van De Vyver Wannes   (   0 )( 5.5) 1-0  Rits Beere            (1122N)( 4.5)
 14 Dallemagne Brieuc     (1530F)( 4.5) ½-½  Rogge Parcival        (   0 )( 4.5)
 15 Wilmsen Thibault      (   0 )( 4.5) ½-½  Van Peborgh Thibault  (1408N)( 4.5)
 16 Vanduyfhuys Ilja      (1150N)( 4.0) 0-1  Verbeke Lucas         (1361N)( 5.0)
 17 Deniz Patrick         (1287N)( 4.0) 0-1  Collignon Clément     (1166N)( 5.0)
 18 Kemper Paul           (   0 )( 4.0) 0-1  Sleypen Maxim         (   0 )( 5.0)
 19 Cotman Bernd          (1160N)( 4.5) 1-0  Lacheron Henri        (1150N)( 3.5)
 20 Vandenhoeck Robin     (   0 )( 3.5) 0-1  Aydogan Yusuf         (   0 )( 4.5)
 21 Neirynck Arthur       (   0 )( 3.0) 0-1  Bikady Matthias       (1156N)( 4.0)
 22 Werner Xavier         (1023N)( 4.0) 1-0  Pintelon Louis        (   0 )( 3.0)
 23 De Boel Jelle         ( 812N)( 3.5) ½-½  De Bruecker Michael   (   0 )( 3.5)
 24 Coppens Pieter        (   0 )( 3.0) 0-1  Ceriani Aliaume       (   0 )( 4.0)
 25 Koebele Aurel         (   0 )( 4.0) 1-0  Lauwers Timo          (   0 )( 3.0)
 26 Cockheyt Joeri        (   0 )( 3.0) 0-1  Dhaenens Wout         (   0 )( 4.0)
 27 Thienpont Ruben       (   0 )( 3.0) 0-1  Jalalijam Ashkan      (   0 )( 4.0)
 28 Moens Winter          (   0 )( 3.0) 1-0  Condes Adam Sean      (   0 )( 1.5)
 29 Osaer Jarne           (   0 )( 1.5) 0-1  Van Campenhoudt Rien  (   0 )( 3.0)
 30 Van Vooren Ruben      (   0 )( 3.0) Bye

(Go to Top)

                              -12 J Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch Buch S B Win #Zwa
1 Akulov Lev 1630 7.5 1755 18W + 13Z = 50W + 26Z + 3W + 2Z = 19W = 12Z + 4W + 37.5 49.5 40.75 6 4
2 Huynh Laurent 1861 7.0 1809 40W + 8Z = 36W + 5Z + 13Z + 1W = 3W = 7Z = 12W + 36.5 52.0 38.75 5 4
3 Mitran Anthony Cristian 1882 7.0 1798 31Z + 14W + 27Z + 4W = 1Z - 13W + 2Z = 19W + 7W + 35.5 52.0 37.75 6 4
4 Faybish Nathaniel 1602 6.5 1636 24W + 38Z + 16W + 3Z = 12W - 26Z + 5W + 8Z + 1Z - 36.0 51.5 35.00 6 5
5 Michielsen Kobus 1628 6.5 1525 30Z + 45W + 6Z = 2W - 8Z + 14W + 4Z - 31W + 17Z + 32.5 49.5 32.75 6 5
6 Piceu Jarid 1349 6.5 1449 54W + 28Z + 5W = 7W = 9Z - 11Z + 10W = 18W + 20Z + 32.0 48.5 33.25 5 4
7 Torres Tejeda Diego 1653 6.0 1633 42W + 19Z + 26W = 6Z = 10W + 12Z = 25W + 2W = 3Z - 34.5 50.0 31.25 4 4
8 De Schouwer Jonas 1264 6.0 1464 56Z + 2W = 10W = 36Z + 5W - 21Z + 15Z + 4W - 19Z + 30.5 48.0 28.50 5 5
9 Da Silva Heleno Jorit 1483 6.0 1390 28W - 46Z + 33W + 38Z + 6W + 19Z = 12W - 25Z + 10W = 30.5 44.0 28.50 5 4
10 Gheorghiu Stefan-Daniel 1644 6.0 1454 35Z = 53W + 8Z = 20W + 7Z - 30W + 6Z = 13W + 9Z = 30.0 46.5 29.00 4 5
11 Wuytens Steven 1148 6.0 1099 53Z - 56W + 52Z + 15W - 51Z + 6W - 33Z + 27W + 21Z + 26.0 36.0 21.50 6 5
12 Muzzi Daniele 1672 5.5 1559 47Z - 49W + 31Z + 45W + 4Z + 7W = 9Z + 1W - 2Z - 31.0 47.5 26.50 5 5
13 Caudron Meindert 1194 5.5 1383 43W + 1W = 37Z + 22Z + 2W - 3Z - 29W + 10Z - 28W + 30.0 49.5 25.75 5 4
14 De Cocq Ramin 1246 5.5 1158 44W + 3Z - 42W + 25Z = 29W + 5Z - 28W + 17Z - 30W + 28.0 45.0 23.75 5 4
15 Faybish Benjamin 1407 5.5 1198 46W + 36Z - 40W + 11Z + 19W - 20Z + 8W - 30Z = 25W + 28.0 42.5 25.25 5 4
16 Lambrecht Arne 1343 5.5 1128 58Z + 17W + 4Z - 29W = 21Z = 28W = 18Z - 46W + 31Z + 27.5 40.5 21.50 4 5
17 Liveyns Rune 0 5.5 1291 22W + 16Z - 20Z - 31W = 47Z + 45W + 32Z + 14W + 5W - 26.0 43.5 24.25 5 4
18 Van De Vyver Wannes 0 5.5 1092 1Z - 48W + 32Z = 21W = 22W = 36Z + 16W + 6Z - 29W + 25.0 46.0 24.75 4 4
19 Foissey Thibault 1231 5.0 1402 57Z + 7W - 30Z + 27W + 15Z + 9W = 1Z = 3Z - 8W - 30.5 49.5 23.75 4 5
20 Yoro Samuel 1150 5.0 1154 52W + 27Z - 17W + 10Z - 33W + 15W - 34Z + 23Z + 6W - 26.0 44.5 22.00 5 4
21 Weynjes Tim 0 5.0 1054 27W - 43Z + 23W + 18Z = 16W = 8W - 37Z + 22Z + 11W - 25.5 45.5 23.50 4 4
22 Verbeke Lucas 1361 5.0 1057 17Z - 58W + 47Z + 13W - 18Z = 39W = 40Z + 21W - 36Z + 23.5 38.0 17.25 4 5
23 Collignon Clément 1166 5.0 909 49Z = 34W = 21Z - 56W + 30Z - 43W + 39Z + 20W - 37Z + 22.5 36.5 18.25 4 5
24 Sleypen Maxim 0 5.0 534 4Z - 41W = 49Z - 35W + 44Z + 37W = 27Z - 48W + 39Z + 20.0 38.0 20.00 4 5
25 Steegmans Wouter 1084 4.5 1213 34Z = 32W = 53Z + 14W = 37Z + 27W + 7Z - 9W - 15Z - 27.5 43.0 18.25 3 5
26 Van Peborgh Thibault 1408 4.5 1252 39Z + 47W + 7Z = 1W - 32Z + 4W - 31Z - 36W = 34Z = 27.0 45.0 19.25 3 5
27 Dallemagne Brieuc 1530 4.5 1229 21Z + 20W + 3W - 19Z - 40W + 25Z - 24W + 11Z - 33W = 25.5 46.0 21.25 4 4
28 Traest Alexander 0 4.5 1120 9Z + 6W - 45Z - 52W + 38W + 16Z = 14Z - 32W + 13Z - 24.0 43.5 19.75 4 5
29 Rits Beere 1122 4.5 949 33W - 54Z + 34W + 16Z = 14Z - 49W + 13Z - 45W + 18Z - 24.0 40.5 16.75 4 5
30 Vanhoucke Kobe 0 4.5 1053 5W - 44Z + 19W - 34Z + 23W + 10Z - 38W + 15W = 14Z - 23.0 46.0 20.25 4 4
31 Mueller Nikolas 1054 4.5 1081 3W - 59Z + 12W - 17Z = 54W + 41Z + 26W + 5Z - 16W - 23.0 42.5 15.25 4 4
32 Cotman Bernd 1160 4.5 911 50W = 25Z = 18W = 41Z + 26W - 46Z + 17W - 28Z - 45W + 23.0 38.5 17.50 3 4
33 Rogge Parcival 0 4.5 971 29Z + 37W = 9Z - 49W = 20Z - 42Z + 11W - 40W + 27Z = 22.5 41.0 18.25 3 5
34 Wilmsen Thibault 0 4.5 877 25W = 23Z = 29Z - 30W - 55Z + 47W + 20W - 38Z + 26W = 20.0 38.5 17.50 3 4
35 Aydogan Yusuf 0 4.5 310 10W = 50Z - 41W - 24Z - 59W + 54Z + 36W - 51Z + 46Z + 16.5 32.0 13.00 4 5
36 Vanduyfhuys Ilja 1150 4.0 1074 41Z + 15W + 2Z - 8W - 49Z = 18W - 35Z + 26Z = 22W - 23.5 45.0 17.75 3 5
37 Deniz Patrick 1287 4.0 938 59W + 33Z = 13W - 50Z + 25W - 24Z = 21W - 43Z + 23W - 23.0 37.5 12.75 3 4
38 Bikady Matthias 1156 4.0 889 48Z + 4W - 39Z + 9W - 28Z - 51W + 30Z - 34W - 49Z + 21.0 39.0 13.00 4 5
39 Kemper Paul 0 4.0 529 26W - 51Z + 38W - 44Z = 50W + 22Z = 23W - 42Z + 24W - 20.0 37.0 14.00 3 4
40 Werner Xavier 1023 4.0 933 2Z - 55W + 15Z - 48W + 27Z - 52W + 22W - 33Z - 50W + 19.0 38.5 12.00 4 4
41 Dhaenens Wout 0 4.0 465 36W - 24Z = 35Z + 32W - 56Z + 31W - 45Z - 49W = 55Z + 18.0 34.5 14.00 3 5
42 Ceriani Aliaume 0 4.0 286 7Z - 57W + 14Z - 51W - 48Z + 33W - 52Z + 39W - 53Z + 17.0 33.5 11.00 4 5
43 Jalalijam Ashkan 0 4.0 369 13Z - 21W - 56Z - 58W + 53Z + 23Z - 50W + 37W - 52Z + 15.0 31.0 9.00 4 5
44 Koebele Aurel 0 4.0 102 14Z - 30W - 58Z + 39W = 24W - 50Z - 54W = 57Z + 51W + 14.5 31.0 9.50 3 4
45 Lacheron Henri 1150 3.5 934 51W + 5Z - 28W + 12Z - 46W = 17Z - 41W + 29Z - 32Z - 21.5 41.0 12.75 3 5
46 Vandenhoeck Robin 0 3.5 647 15Z - 9W - 55Z + 53W + 45Z = 32W - 49Z + 16Z - 35W - 18.5 38.0 10.25 3 5
47 De Boel Jelle 812 3.5 598 12W + 26Z - 22W - 54Z = 17W - 34Z - 58W + 50Z = 48W = 16.5 35.5 11.25 2 4
48 De Bruecker Michael 0 3.5 252 38W - 18Z - 59W + 40Z - 42W - 58Z + 55W + 24Z - 47Z = 14.5 31.0 6.75 3 5
49 Neirynck Arthur 0 3.0 571 23W = 12Z - 24W + 33Z = 36W = 29Z - 46W - 41Z = 38W - 18.0 40.0 13.75 1 4
50 Pintelon Louis 0 3.0 531 32Z = 35W + 1Z - 37W - 39Z - 44W + 43Z - 47W = 40Z - 17.5 40.0 12.50 2 5
51 Lauwers Timo 0 3.0 238 45Z - 39W - bye 42Z + 11W - 38Z - 57W + 35W - 44Z - 16.0 35.0 7.75 2 4
52 Thienpont Ruben 0 3.0 222 20Z - bye 11W - 28Z - 57W + 40Z - 42W - 54Z + 43W - 15.0 35.5 6.75 2 4
53 Coppens Pieter 0 3.0 291 11W + 10Z - 25W - 46Z - 43W - 55Z - bye 56Z + 42W - 14.0 36.0 9.75 2 4
54 Moens Winter 0 3.0 356 6Z - 29W - 57Z + 47W = 31Z - 35W - 44Z = 52W - 58W + 12.5 33.5 7.25 2 4
55 Cockheyt Joeri 0 3.0 -12 ... 40Z - 46W - 59Z + 34W - 53W + 48Z - bye 41W - 12.0 29.0 6.50 2 3
56 Van Vooren Ruben 0 3.0 254 8W - 11Z - 43W + 23Z - 41W - 57Z - 59Z + 53W - bye 11.0 33.5 6.25 2 4
57 Van Campenhoudt Rien 0 3.0 -40 19W - 42Z - 54W - bye 52Z - 56W + 51Z - 44W - 59Z + 11.0 27.0 4.75 2 4
58 Condes Adam Sean 0 1.5 -5 16W - 22Z - 44W - 43Z - bye 48W - 47Z - 59W = 54Z - 6.0 30.5 1.00 0 4
59 Osaer Jarne 0 1.5 -152 37Z - 31W - 48Z - 55W - 35Z - bye 56W - 58Z = 57W - 5.0 26.5 1.00 0 4

BJK CBJ 2015 -14 Girls

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
-14 Amerikaanse klassering
Eindklassement
    Naam             ELO    Nr     V/M  Club         Ptn   Pres  Vsch  Buch  S B   Win   #Zwa 
  1 Swennen Fleur      1557  10590  V    Neerpelt       6.5/9  1483  34.0  43.0 29.50  5  4 
  2 Vitharana Annelies 1454  10970  V    De Drie Torens 6.5/9  1464  33.5  44.0 27.50  5  4 
  3 Akulova Alicia     1503  10949  V    Leopoldsburg   6.5/9  1470  32.5  41.0 28.50  6  4 
  4 Mitran Marie       1591  12738  V    Brasschaat     6.5/9  1491  30.5  43.0 27.25  6  5   
  5 Blond Hanten Elsa  1449  13274  V    KSK47 Eynatten 5.0/9  1334  25.0  41.0 17.25  4  4 
  6 Claeys Elisabeth   1205  10306  V    De Drie Torens 4.5/9  1237  23.5  40.0 12.75  4  5 
  7 Maebe Sabine          0  14720  V    KGSRL Gent     4.5/9   909  23.5  37.0 16.25  3  4 
  8 Collin Josephine   1172  12129  V    Namur-Echecs   4.5/9  1148  22.0  40.0 16.25  3  5 
  9 Dhaenens Elke         0  14329  V    MSV            3.5/9   830  14.0  39.5 14.75  2  5 
 10 Verhelst Eleen        0  13806  V    LSV-Chesspiran 2.5/9   717  14.0  38.5  7.50  2  4 
 11 Hessens Nina          0  13705  V    KBSK Brugge    2.0/9   663  11.0  39.0  5.50  1  5 
 12 Decellier Lise     1165  10648  V    Leuze-en-Haina 1.5/9   839   6.5  40.0  5.00  0  4 
Bovenkant van de pagina
Ronde 1 (12-04-2015)
  1 Mitran Marie          (1591F)( 6.5) 1-0  Collin Josephine      (1172N)( 4.5)
  2 Decellier Lise        (1165N)( 1.5) 0-1  Swennen Fleur         (1557N)( 6.5)
  3 Akulova Alicia        (1503F)( 6.5) 1-0  Hessens Nina          (   0 )( 2.0)
  4 Verhelst Eleen        (   0 )( 2.5) 0-1  Vitharana Annelies    (1454F)( 6.5)
  5 Blond Hanten Elsa     (1449F)( 5.0) 1-0  Maebe Sabine          (   0 )( 4.5)
  6 Dhaenens Elke         (   0 )( 3.5) ½-½  Claeys Elisabeth      (1205N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (13-04-2015)
  1 Vitharana Annelies    (1454F)( 6.5) 1-0  Mitran Marie          (1591F)( 6.5)
  2 Swennen Fleur         (1557N)( 6.5) 1-0  Akulova Alicia        (1503F)( 6.5)
  3 Claeys Elisabeth      (1205N)( 4.5) 1-0  Blond Hanten Elsa     (1449F)( 5.0)
  4 Collin Josephine      (1172N)( 4.5) 1-0  Dhaenens Elke         (   0 )( 3.5)
  5 Maebe Sabine          (   0 )( 4.5) 1-0  Decellier Lise        (1165N)( 1.5)
  6 Hessens Nina          (   0 )( 2.0) 1-0  Verhelst Eleen        (   0 )( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (13-04-2015)
  1 Vitharana Annelies    (1454F)( 6.5) 1-0  Swennen Fleur         (1557N)( 6.5)
  2 Mitran Marie          (1591F)( 6.5) 1-0  Claeys Elisabeth      (1205N)( 4.5)
  3 Akulova Alicia        (1503F)( 6.5) 1-0  Collin Josephine      (1172N)( 4.5)
  4 Blond Hanten Elsa     (1449F)( 5.0) 1-0  Hessens Nina          (   0 )( 2.0)
  5 Dhaenens Elke         (   0 )( 3.5) 0-1  Maebe Sabine          (   0 )( 4.5)
  6 Decellier Lise        (1165N)( 1.5) 0-1  Verhelst Eleen        (   0 )( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (14-04-2015)
  1 Akulova Alicia        (1503F)( 6.5) 1-0  Vitharana Annelies    (1454F)( 6.5)
  2 Maebe Sabine          (   0 )( 4.5) 0-1  Mitran Marie          (1591F)( 6.5)
  3 Swennen Fleur         (1557N)( 6.5) 1-0  Blond Hanten Elsa     (1449F)( 5.0)
  4 Claeys Elisabeth      (1205N)( 4.5) 1-0  Hessens Nina          (   0 )( 2.0)
  5 Verhelst Eleen        (   0 )( 2.5) 0-1  Collin Josephine      (1172N)( 4.5)
  6 Decellier Lise        (1165N)( 1.5) ½-½  Dhaenens Elke         (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (15-04-2015)
  1 Mitran Marie          (1591F)( 6.5) ½-½  Swennen Fleur         (1557N)( 6.5)
  2 Vitharana Annelies    (1454F)( 6.5) 1-0  Claeys Elisabeth      (1205N)( 4.5)
  3 Blond Hanten Elsa     (1449F)( 5.0) ½-½  Akulova Alicia        (1503F)( 6.5)
  4 Collin Josephine      (1172N)( 4.5) ½-½  Maebe Sabine          (   0 )( 4.5)
  5 Dhaenens Elke         (   0 )( 3.5) 0-1  Verhelst Eleen        (   0 )( 2.5)
  6 Hessens Nina          (   0 )( 2.0) ½-½  Decellier Lise        (1165N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (15-04-2015)
  1 Collin Josephine      (1172N)( 4.5) 1-0  Vitharana Annelies    (1454F)( 6.5)
  2 Akulova Alicia        (1503F)( 6.5) 1-0  Mitran Marie          (1591F)( 6.5)
  3 Swennen Fleur         (1557N)( 6.5) 1-0  Claeys Elisabeth      (1205N)( 4.5)
  4 Verhelst Eleen        (   0 )( 2.5) ½-½  Maebe Sabine          (   0 )( 4.5)
  5 Decellier Lise        (1165N)( 1.5) 0-1  Blond Hanten Elsa     (1449F)( 5.0)
  6 Hessens Nina          (   0 )( 2.0) 0-1  Dhaenens Elke         (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (16-04-2015)
  1 Swennen Fleur         (1557N)( 6.5) 1-0  Collin Josephine      (1172N)( 4.5)
  2 Verhelst Eleen        (   0 )( 2.5) 0-1  Akulova Alicia        (1503F)( 6.5)
  3 Blond Hanten Elsa     (1449F)( 5.0) ½-½  Vitharana Annelies    (1454F)( 6.5)
  4 Mitran Marie          (1591F)( 6.5) 1-0  Dhaenens Elke         (   0 )( 3.5)
  5 Maebe Sabine          (   0 )( 4.5) 1-0  Hessens Nina          (   0 )( 2.0)
  6 Claeys Elisabeth      (1205N)( 4.5) 1-0  Decellier Lise        (1165N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2015)
  1 Maebe Sabine          (   0 )( 4.5) ½-½  Swennen Fleur         (1557N)( 6.5)
  2 Dhaenens Elke         (   0 )( 3.5) 1-0  Akulova Alicia        (1503F)( 6.5)
  3 Blond Hanten Elsa     (1449F)( 5.0) 0-1  Mitran Marie          (1591F)( 6.5)
  4 Vitharana Annelies    (1454F)( 6.5) 1-0  Hessens Nina          (   0 )( 2.0)
  5 Claeys Elisabeth      (1205N)( 4.5) 1-0  Verhelst Eleen        (   0 )( 2.5)
  6 Collin Josephine      (1172N)( 4.5) ½-½  Decellier Lise        (1165N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (18-04-2015)
  1 Swennen Fleur         (1557N)( 6.5) ½-½  Dhaenens Elke         (   0 )( 3.5)
  2 Akulova Alicia        (1503F)( 6.5) 1-0  Claeys Elisabeth      (1205N)( 4.5)
  3 Vitharana Annelies    (1454F)( 6.5) 1-0ffMaebe Sabine          (   0 )( 4.5)
  4 Decellier Lise        (1165N)( 1.5) 0-1  Mitran Marie          (1591F)( 6.5)
  5 Verhelst Eleen        (   0 )( 2.5) 0-1  Blond Hanten Elsa     (1449F)( 5.0)
  6 Hessens Nina          (   0 )( 2.0) ½-½  Collin Josephine      (1172N)( 4.5)

(Go to Top)

                          -14 M Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch Buch S B Win #Zwa
1 Swennen Fleur 1557 6.5 1483 12Z + 3W + 2Z - 5W + 4Z = 6W + 8W + 7Z = 9W = 34.0 43.0 29.50 5 4
2 Vitharana Annelies 1454 6.5 1464 10Z + 4W + 1W + 3Z - 6W + 8Z - 5Z = 11W + 7W F 33.5 44.0 27.50 5 4
3 Akulova Alicia 1503 6.5 1470 11W + 1Z - 8W + 2W + 5Z = 4W + 10Z + 9Z - 6W + 32.5 41.0 28.50 6 4
4 Mitran Marie 1591 6.5 1491 8W + 2Z - 6W + 7Z + 1W = 3Z - 9W + 5Z + 12Z + 30.5 43.0 27.25 6 5
5 Blond Hanten Elsa 1449 5.0 1334 7W + 6Z - 11W + 1Z - 3W = 12Z + 2W = 4W - 10Z + 25.0 41.0 17.25 4 4
6 Claeys Elisabeth 1205 4.5 1237 9Z = 5W + 4Z - 11W + 2Z - 1Z - 12W + 10W + 3Z - 23.5 40.0 12.75 4 5
7 Maebe Sabine 0 4.5 909 5Z - 12W + 9Z + 4W - 8Z = 10Z = 11W + 1W = 2Z f 23.5 37.0 16.25 3 4
8 Collin Josephine 1172 4.5 1148 4Z - 9W + 3Z - 10Z + 7W = 2W + 1Z - 12W = 11Z = 22.0 40.0 16.25 3 5
9 Dhaenens Elke 0 3.5 830 6W = 8Z - 7W - 12Z = 10W - 11Z + 4Z - 3W + 1Z = 14.0 39.5 14.75 2 5
10 Verhelst Eleen 0 2.5 717 2W - 11Z - 12Z + 8W - 9Z + 7W = 3W - 6Z - 5W - 14.0 38.5 7.50 2 4
11 Hessens Nina 0 2.0 663 3Z - 10W + 5Z - 6Z - 12W = 9W - 7Z - 2Z - 8W = 11.0 39.0 5.50 1 5
12 Decellier Lise 1165 1.5 839 1W - 7Z - 10W - 9W = 11Z = 5W - 6Z - 8Z = 4W - 6.5 40.0 5.00 0 4

BJK CBJ 2015 -14 Boys

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
-14 jAmerikaanse klassering
Eindklassement
    Naam                  ELO    Nr     V/M  Club           Ptn   Pres  Vsch  Buch   S B  Win #Zwa 
  1 Beukema Jasper         (1975) 50086  M    Schoten         7.5/9  1883  39.0  52.0 42.75  6  5 
  2 Kolp Théo              (1712) 50003  M    Brussels Chess  7.0/9  1782  36.0  53.0 39.25  6  4 
  3 Decruyenaere Robbert   (1512) 10967  M    LSV-Chesspiran  7.0/9  1743  34.0  50.0 37.50  5  4 
  4 Vande Ginste Michiel   (1521) 12697  M    Brasschaat      6.5/9  1607  34.5  47.0 31.50  6  5 
  5 Van Malder Dries       (1474) 10934  M    LSV-Chesspiran  6.5/9  1615  32.0  46.5 31.25  5  4 
  6 Butzen Robin           (1620) 13707  M    Hoboken         6.0/9  1601  31.5  47.0 28.50  5  4 
  7 Pirard Natan           (1875) 10942  M    Dolle Toren Le  6.0/9  1627  29.0  49.0 32.00  4  5 
  8 Dallemagne Maximilien  (1665) 12756  M    Namur-Echecs    6.0/9  1463  24.5  38.5 24.75  5  4 
  9 Seibt Sascha           (1712) 14182  M    KSK47 Eynatten  5.5/9  1584  32.5  51.5 28.75  5  5 
 10 Maerevoet Sim          (1459) 10832  M    Hoboken         5.5/9  1630  32.5  46.5 25.00  4  5 
 11 De Bock Thijs          (1474) 12997  M    Leuven Centraa  5.5/9  1605  31.5  49.5 26.50  5  5 
 12 Koetters Raphael       (1629) 95100  M    KSK47 Eynatten  5.5/9  1528  30.5  49.5 28.50  5  5 
 13 Verheyen Olivier       (1369) 10978  M    De Drie Torens  5.5/9  1602  29.5  46.5 25.25  4  4 
 14 Gronsfeld Stefan       (1518) 13319  M    KSK47 Eynatten  5.5/9  1565  29.5  46.5 24.50  4  4 
 15 Van Malder Klaus       (1269) 10937  M    LSV-Chesspiran  5.5/9  1479  27.0  42.0 21.50  5  5 
 16 Brackx Theo            (1549) 12000  M    Gistel          5.5/9  1405  26.0  42.5 23.75  4  5 
 17 Rosik Gauthier         (1420) 60675  M    Bourlette - An  5.5/9  1400  25.0  40.5 23.25  4  5 
 18 Godde Matthias         (1511) 14108  M    Hoboken         5.0/9  1633  33.0  52.5 27.00  5  5 
 19 Goffin Kevin           (1599) 13265  M    Bourlette - An  5.0/9  1494  29.5  44.0 21.50  4  4 
 20 Van Dijck Bjarne       (1529) 10399  M    Humbeek         5.0/9  1427  28.5  48.0 25.50  5  4 
 21 De Waele Warre         (1603) 13376  M    Aalter          5.0/9  1409  27.0  44.5 22.75  4  5 
 22 Lacheron Edouard       (1591) 12099  M    Namur-Echecs    5.0/9  1372  26.0  42.5 20.00  5  4 
 23 Bikady Luka            (1273) 12774  M    Amay            5.0/9  1297  23.5  41.5 18.50  4  5 
 24 Tanghe Joran           (1214) 11866  M    KOSK Oostende   5.0/9  1363  23.0  42.5 19.50  5  4 
 25 Bleuze Kobe            (1312) 10407  M    Geel            4.5/9  1492  26.0  48.0 21.00  4  5 
 26 Pieper Theo            (1410) 13942  M    Rochade Eupen   4.5/9  1339  24.0  39.0 16.25  4  5 
 27 Thienpont Xander       (1114) 12451  M    LSV-Chesspiran  4.5/9  1301  23.5  43.5 19.00  4  4 
 28 Guerit Justin          (1556) 14365  M    Fontaine-L'Evê  4.5/9  1263  23.0  39.5 18.25  4  4 
 29 Ferson Kamiel          (1240) 14512  M    Leuven Centraa  4.5/9  1298  22.5  41.5 18.25  4  4 
 30 Cool Tristan           (1264) 10602  M    KBSK Brugge     4.5/9  1179  21.5  40.0 16.75  4  5 
 31 Laurent Yann           (1245) 13936  M    Rochade Eupen   4.5/9  1155  20.0  37.0 15.50  4  4 
 32 Cnudde Pieter          (1198) 10834  M    Landegem        4.5/9  1145  19.0  35.5 13.75  4  5 
 33 De Baets Branko        (   0) 14992  M    Artevelde       4.0/9  1278  23.0  41.5 13.25  3  4 
 34 Vermaercke Reinout     (1200) 13839  M    Mechelen        4.0/9  1285  21.5  41.0 13.75  3  5 
 35 Jaspers Willem         (1329) 10663  M    Eisden          4.0/9  1225  20.5  37.0 13.00  3  5 
 36 Van Herreweghe Jarno   (1036) 13385  M    LSV-Chesspiran  4.0/9   954  15.0  32.5  8.00  4  4 
 37 Gheury Hugo            (1150) 12834  M    Amay            4.0/9   922  14.0  30.5  9.25  3  4 
 38 Lenaerts Robbe         (1334) 10671  M    Genk            3.5/9  1092  20.0  37.5 11.75  3  4 
 39 Liveyns Bjarne         (   0) 13313  M    MSV             3.5/9  1203  18.5  41.0 13.25  3  5 
 40 Collignon Théo         (1150) 10977  M    CRELEL Liège    3.5/9  1035  18.5  36.0 12.25  3  4 
 41 Fivez Stev             (1150) 14089  M    Machelen        3.5/9  1167  18.0  38.5 11.75  3  5 
 42 Dauw Sterre            (   0) 15269  M    Mechelen        3.5/9   893  17.0  37.0 13.25  2  4 
 43 Decorte Elias          (1124) 13715  M    KBSK Brugge     3.5/9   964  16.0  35.0  9.75  3  5 
 44 Gyselinck Max          ( 966) 10323  M    Landegem        3.5/9   920  15.0  33.5  9.25  3  4 
 45 De Smedt Lias          (   0) 13799  M    LSV-Chesspiran  3.5/9   799  14.5  35.5  8.25  2  4 
 46 Feys Elias             (   0) 14267  M    LSV-Chesspiran  3.5/9   718  13.0  33.5 10.00  3  5 
 47 Oostvogels Stoffel     ( 978) 14066  M    Machelen        3.5/9   800  13.0  31.0  5.25  2  4 
 48 Vandenhoeck Thomas     (   0) 15090  M    Dolle Toren Le  3.5/9   499  11.0  28.0  5.50  2  3 
 49 Brennenraedts Liam     (   0) 14173  M    Amay            3.0/9   648  14.0  31.0  7.50  3  4 
 50 Vukojevic Viktor       (   0) 11758  M    Brasschaat      3.0/9   557  12.0  28.5  3.75  2  3 
 51 Meerschaert Cedric     (   0) 15340  M    LSV-Chesspiran  2.5/9   326  11.0  27.0  3.00  1  4 
 52 Oosterlinck Stijn      (   0) 12792  M    LSV-Chesspiran  2.0/9   365   9.0  27.5  1.25  1  5 
 53 Van Campenhoudt Arne   (   0) 15268  M    LSV-Chesspiran  1.0/9  -216   6.0  26.0  0.25  0  4 
Bovenkant van de pagina
Ronde 1 (12-04-2015)
  1 Beukema Jasper        (1975N)( 7.5) 1-0  Bikady uka           (1273N)( 5.0)
  2 Van Malder Klaus      (1269N)( 5.5) 0-1  Pirard Natan          (1875F)( 6.0)
  3 Kolp Théo             (1712N)( 7.0) 1-0  Cool Tristan          (1264N)( 4.5)
  4 Laurent Yann          (1245N)( 4.5) 0-1  Seibt Sascha          (1712F)( 5.5)
  5 Dallemagne Maximilien (1665F)( 6.0) 0-1  Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5)
  6 Tanghe Joran          (1214N)( 5.0) 0-1  Koetters Raphael      (1629F)( 5.5)
  7 Butzen Robin          (1620F)( 6.0) 1-0  Vermaercke Reinout    (1200N)( 4.0)
  8 Cnudde Pieter         (1198N)( 4.5) 0-1  De Waele Warre        (1603F)( 5.0)
  9 Goffin Kevin          (1599F)( 5.0) 1-0  Fivez Stev            (1150N)( 3.5)
 10 Gheury Hugo           (1150N)( 4.0) 0-1  Lacheron Edouard      (1591F)( 5.0)
 11 Guerit Justin         (1556F)( 4.5) 0-1  Collignon Théo        (1150N)( 3.5)
 12 Decorte Elias         (1124N)( 3.5) 0-1  Brackx Theo           (1549N)( 5.5)
 13 Van Dijck Bjarne      (1529N)( 5.0) 1-0  Thienpont Xander      (1114N)( 4.5)
 14 Van Herreweghe Jarno  (1036N)( 4.0) 0-1  Vande Ginste Michiel  (1521F)( 6.5)
 15 Gronsfeld Stefan      (1518N)( 5.5) 1-0  Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.5)
 16 Gyselinck Max         ( 966N)( 3.5) 0-1  Decruyenaere Robbert  (1512N)( 7.0)
 17 Godde Matthias        (1511F)( 5.0) 1-0  Vandenhoeck Thomas    (   0 )( 3.5)
 18 De Smedt Lias         (   0 )( 3.5) 0-1  Van Malder Dries      (1474N)( 6.5)
 19 De Bock Thijs         (1474N)( 5.5) 1-0  Feys Elias            (   0 )( 3.5)
 20 Van Campenhoudt Arne  (   0 )( 1.0) 0-1  Maerevoet Sim         (1459N)( 5.5)
 21 Rosik Gauthier        (1420F)( 5.5) 1-0  Liveyns Bjarne        (   0 )( 3.5)
 22 Brennenraedts Liam    (   0 )( 3.0) 0-1  Pieper Theo           (1410N)( 4.5)
 23 Verheyen Olivier      (1369N)( 5.5) 1-0  Oosterlinck Stijn     (   0 )( 2.0)
 24 Dauw Sterre           (   0 )( 3.5) 0-1  Lenaerts Robbe        (1334N)( 3.5)
 25 Jaspers Willem        (1329N)( 4.0) 1-0  Meerschaert Cedric    (   0 )( 2.5)
 26 Vukojevic Viktor      (   0 )( 3.0) 0-1  Bleuze Kobe           (1312N)( 4.5)
 27 De Baets Branko       (   0 )( 4.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 2 (13-04-2015)
  1 Decruyenaere Robbert  (1512N)( 7.0) ½-½  Beukema Jasper        (1975N)( 7.5)
  2 Pirard Natan          (1875F)( 6.0) 0-1  Godde Matthias        (1511F)( 5.0)
  3 Van Malder Dries      (1474N)( 6.5) 0-1  Kolp Théo             (1712N)( 7.0)
  4 Seibt Sascha          (1712F)( 5.5) 0-1  De Bock Thijs         (1474N)( 5.5)
  5 Koetters Raphael      (1629F)( 5.5) ½-½  Maerevoet Sim         (1459N)( 5.5)
  6 Pieper Theo           (1410N)( 4.5) 0-1  Butzen Robin          (1620F)( 6.0)
  7 De Waele Warre        (1603F)( 5.0) ½-½  Rosik Gauthier        (1420F)( 5.5)
  8 Lenaerts Robbe        (1334N)( 3.5) 0-1  Goffin Kevin          (1599F)( 5.0)
  9 Lacheron Edouard      (1591F)( 5.0) 0-1  Verheyen Olivier      (1369N)( 5.5)
 10 Brackx Theo           (1549N)( 5.5) ½-½  Jaspers Willem        (1329N)( 4.0)
 11 Bleuze Kobe           (1312N)( 4.5) ½-½  Van Dijck Bjarne      (1529N)( 5.0)
 12 Vande Ginste Michiel  (1521F)( 6.5) 1-0  De Baets Branko       (   0 )( 4.0)
 13 Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5) 0-1  Gronsfeld Stefan      (1518N)( 5.5)
 14 Collignon Théo        (1150N)( 3.5) 0-1  Dallemagne Maximilien (1665F)( 6.0)
 15 Van Herreweghe Jarno  (1036N)( 4.0) 0-1  Guerit Justin         (1556F)( 4.5)
 16 Bikady Luka           (1273N)( 5.0) 1-0  Gyselinck Max         ( 966N)( 3.5)
 17 Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.5) 0-1  Van Malder Klaus      (1269N)( 5.5)
 18 Cool Tristan          (1264N)( 4.5) 1-0  De Smedt Lias         (   0 )( 3.5)
 19 Vandenhoeck Thomas    (   0 )( 3.5) 0-1  Laurent Yann          (1245N)( 4.5)
 20 Feys Elias            (   0 )( 3.5) 0-1  Tanghe Joran          (1214N)( 5.0)
 21 Vermaercke Reinout    (1200N)( 4.0) 1-0  Van Campenhoudt Arne  (   0 )( 1.0)
 22 Liveyns Bjarne        (   0 )( 3.5) 0-1  Cnudde Pieter         (1198N)( 4.5)
 23 Fivez Stev            (1150N)( 3.5) 1-0  Brennenraedts Liam    (   0 )( 3.0)
 24 Oosterlinck Stijn     (   0 )( 2.0) 0-1  Gheury Hugo           (1150N)( 4.0)
 25 Meerschaert Cedric    (   0 )( 2.5) 0-1  Decorte Elias         (1124N)( 3.5)
 26 Thienpont Xander      (1114N)( 4.5) 1-0  Dauw Sterre           (   0 )( 3.5)
 27 Vukojevic Viktor      (   0 )( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 3 (13-04-2015)
  1 Kolp Théo             (1712N)( 7.0) ½-½  Gronsfeld Stefan      (1518N)( 5.5)
  2 Butzen Robin          (1620F)( 6.0) 0-1  Godde Matthias        (1511F)( 5.0)
  3 Goffin Kevin          (1599F)( 5.0) ½-½  De Bock Thijs         (1474N)( 5.5)
  4 Verheyen Olivier      (1369N)( 5.5) 0-1  Vande Ginste Michiel  (1521F)( 6.5)
  5 Beukema Jasper        (1975N)( 7.5) 1-0  Bleuze Kobe           (1312N)( 4.5)
  6 Rosik Gauthier        (1420F)( 5.5) 0-1  Koetters Raphael      (1629F)( 5.5)
  7 Jaspers Willem        (1329N)( 4.0) 0-1  De Waele Warre        (1603F)( 5.0)
  8 Maerevoet Sim         (1459N)( 5.5) 1-0  Brackx Theo           (1549N)( 5.5)
  9 Van Dijck Bjarne      (1529N)( 5.0) ½-½  Decruyenaere Robbert  (1512N)( 7.0)
 10 Laurent Yann          (1245N)( 4.5) 0-1  Pirard Natan          (1875F)( 6.0)
 11 Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5) 0-1  Seibt Sascha          (1712F)( 5.5)
 12 Dallemagne Maximilien (1665F)( 6.0) ½-½  Vermaercke Reinout    (1200N)( 4.0)
 13 Tanghe Joran          (1214N)( 5.0) 1-0  Lacheron Edouard      (1591F)( 5.0)
 14 Guerit Justin         (1556F)( 4.5) 1-0  Fivez Stev            (1150N)( 3.5)
 15 Cnudde Pieter         (1198N)( 4.5) 0-1  Van Malder Dries      (1474N)( 6.5)
 16 Gheury Hugo           (1150N)( 4.0) 0-1  Pieper Theo           (1410N)( 4.5)
 17 Collignon Théo        (1150N)( 3.5) 0-1  Lenaerts Robbe        (1334N)( 3.5)
 18 Decorte Elias         (1124N)( 3.5) 0-1  Bikady Luka           (1273N)( 5.0)
 19 Van Malder Klaus      (1269N)( 5.5) 1-0  Vukojevic Viktor      (   0 )( 3.0)
 20 De Baets Branko       (   0 )( 4.0) 1-0  Cool Tristan          (1264N)( 4.5)
 21 Thienpont Xander      (1114N)( 4.5) 1-0  Van Herreweghe Jarno  (1036N)( 4.0)
 22 Van Campenhoudt Arne  (   0 )( 1.0) 0-1  Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.5)
 23 Gyselinck Max         ( 966N)( 3.5) 0-1  Liveyns Bjarne        (   0 )( 3.5)
 24 Brennenraedts Liam    (   0 )( 3.0) 1-0  Vandenhoeck Thomas    (   0 )( 3.5)
 25 De Smedt Lias         (   0 )( 3.5) 1-0  Oosterlinck Stijn     (   0 )( 2.0)
 26 Dauw Sterre           (   0 )( 3.5) 1-0  Feys Elias            (   0 )( 3.5)
 27 Meerschaert Cedric    (   0 )( 2.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 4 (14-04-2015)
  1 Godde Matthias        (1511F)( 5.0) 1-0  Vande Ginste Michiel  (1521F)( 6.5)
  2 Gronsfeld Stefan      (1518N)( 5.5) 0-1  Beukema Jasper        (1975N)( 7.5)
  3 De Bock Thijs         (1474N)( 5.5) 0-1  Kolp Théo             (1712N)( 7.0)
  4 Koetters Raphael      (1629F)( 5.5) 1-0  Goffin Kevin          (1599F)( 5.0)
  5 De Waele Warre        (1603F)( 5.0) 0-1  Maerevoet Sim         (1459N)( 5.5)
  6 Pirard Natan          (1875F)( 6.0) ½-½  Verheyen Olivier      (1369N)( 5.5)
  7 Seibt Sascha          (1712F)( 5.5) 1-0  Van Malder Klaus      (1269N)( 5.5)
  8 Lenaerts Robbe        (1334N)( 3.5) 0-1  Butzen Robin          (1620F)( 6.0)
  9 Pieper Theo           (1410N)( 4.5) ½-½  Guerit Justin         (1556F)( 4.5)
 10 Bikady Luka           (1273N)( 5.0) 0-1  Van Dijck Bjarne      (1529N)( 5.0)
 11 Decruyenaere Robbert  (1512N)( 7.0) 1-0  Tanghe Joran          (1214N)( 5.0)
 12 Van Malder Dries      (1474N)( 6.5) 1-0  Thienpont Xander      (1114N)( 4.5)
 13 Brackx Theo           (1549N)( 5.5) 1-0  De Baets Branko       (   0 )( 4.0)
 14 Bleuze Kobe           (1312N)( 4.5) 1-0  Dallemagne Maximilien (1665F)( 6.0)
 15 Vermaercke Reinout    (1200N)( 4.0) ½-½  Rosik Gauthier        (1420F)( 5.5)
 16 Lacheron Edouard      (1591F)( 5.0) 1-0  Jaspers Willem        (1329N)( 4.0)
 17 Cool Tristan          (1264N)( 4.5) 1-0  Decorte Elias         (1124N)( 3.5)
 18 Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.5) 0-1  Laurent Yann          (1245N)( 4.5)
 19 De Smedt Lias         (   0 )( 3.5) 0-1  Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5)
 20 Meerschaert Cedric    (   0 )( 2.5) 0-1  Cnudde Pieter         (1198N)( 4.5)
 21 Fivez Stev            (1150N)( 3.5) ½-½  Dauw Sterre           (   0 )( 3.5)
 22 Liveyns Bjarne        (   0 )( 3.5) 1-0  Gheury Hugo           (1150N)( 4.0)
 23 Vukojevic Viktor      (   0 )( 3.0) 0-1  Collignon Théo        (1150N)( 3.5)
 24 Feys Elias            (   0 )( 3.5) 1-0  Brennenraedts Liam    (   0 )( 3.0)
 25 Vandenhoeck Thomas    (   0 )( 3.5) 0-1  Van Herreweghe Jarno  (1036N)( 4.0)
 26 Oosterlinck Stijn     (   0 )( 2.0) 0-1  Gyselinck Max         ( 966N)( 3.5)
 27 Van Campenhoudt Arne  (   0 )( 1.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 5 (15-04-2015)
  1 Beukema Jasper        (1975N)( 7.5) 1-0  Godde Matthias        (1511F)( 5.0)
  2 Kolp Théo             (1712N)( 7.0) 1-0  Koetters Raphael      (1629F)( 5.5)
  3 Maerevoet Sim         (1459N)( 5.5) 0-1  Seibt Sascha          (1712F)( 5.5)
  4 Butzen Robin          (1620F)( 6.0) 0-1  Decruyenaere Robbert  (1512N)( 7.0)
  5 Van Dijck Bjarne      (1529N)( 5.0) ½-½  Van Malder Dries      (1474N)( 6.5)
  6 Vande Ginste Michiel  (1521F)( 6.5) ½-½  Pirard Natan          (1875F)( 6.0)
  7 Gronsfeld Stefan      (1518N)( 5.5) ½-½  De Waele Warre        (1603F)( 5.0)
  8 Goffin Kevin          (1599F)( 5.0) 1-0  Pieper Theo           (1410N)( 4.5)
  9 Guerit Justin         (1556F)( 4.5) 0-1  De Bock Thijs         (1474N)( 5.5)
 10 Verheyen Olivier      (1369N)( 5.5) 1-0  Brackx Theo           (1549N)( 5.5)
 11 Rosik Gauthier        (1420F)( 5.5) 0-1  Bleuze Kobe           (1312N)( 4.5)
 12 Cnudde Pieter         (1198N)( 4.5) 0-1  Lacheron Edouard      (1591F)( 5.0)
 13 Tanghe Joran          (1214N)( 5.0) 1-0  Lenaerts Robbe        (1334N)( 3.5)
 14 Collignon Théo        (1150N)( 3.5) 0-1  Bikady Luka           (1273N)( 5.0)
 15 Van Malder Klaus      (1269N)( 5.5) 1-0  Vermaercke Reinout    (1200N)( 4.0)
 16 Thienpont Xander      (1114N)( 4.5) 1-0  Cool Tristan          (1264N)( 4.5)
 17 Laurent Yann          (1245N)( 4.5) 0-1  Liveyns Bjarne        (   0 )( 3.5)
 18 De Baets Branko       (   0 )( 4.0) 0-1  Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5)
 19 Dallemagne Maximilien (1665F)( 6.0) 1-0  Fivez Stev            (1150N)( 3.5)
 20 Jaspers Willem        (1329N)( 4.0) ½-½  Dauw Sterre           (   0 )( 3.5)
 21 Gheury Hugo           (1150N)( 4.0) 0-1  De Smedt Lias         (   0 )( 3.5)
 22 Decorte Elias         (1124N)( 3.5) 0-1  Feys Elias            (   0 )( 3.5)
 23 Van Herreweghe Jarno  (1036N)( 4.0) 1-0  Van Campenhoudt Arne  (   0 )( 1.0)
 24 Brennenraedts Liam    (   0 )( 3.0) 1-0  Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.5)
 25 Gyselinck Max         ( 966N)( 3.5) 1-0  Meerschaert Cedric    (   0 )( 2.5)
 26 Vandenhoeck Thomas    (   0 )( 3.5) 1-0  Vukojevic Viktor      (   0 )( 3.0)
 27 Oosterlinck Stijn     (   0 )( 2.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 6 (15-04-2015)
  1 Kolp Théo             (1712N)( 7.0) 0-1  Beukema Jasper        (1975N)( 7.5)
  2 Godde Matthias        (1511F)( 5.0) 0-1  Seibt Sascha          (1712F)( 5.5)
  3 Decruyenaere Robbert  (1512N)( 7.0) ½-½  Koetters Raphael      (1629F)( 5.5)
  4 Maerevoet Sim         (1459N)( 5.5) 1-0  Goffin Kevin          (1599F)( 5.0)
  5 De Bock Thijs         (1474N)( 5.5) 1-0  Van Dijck Bjarne      (1529N)( 5.0)
  6 Bleuze Kobe           (1312N)( 4.5) 0-1  Vande Ginste Michiel  (1521F)( 6.5)
  7 Van Malder Dries      (1474N)( 6.5) 1-0  Verheyen Olivier      (1369N)( 5.5)
  8 Pirard Natan          (1875F)( 6.0) 1-0  Tanghe Joran          (1214N)( 5.0)
  9 Bikady Luka           (1273N)( 5.0) 0-1  Butzen Robin          (1620F)( 6.0)
 10 De Waele Warre        (1603F)( 5.0) ½-½  Van Malder Klaus      (1269N)( 5.5)
 11 Lacheron Edouard      (1591F)( 5.0) 1-0  Thienpont Xander      (1114N)( 4.5)
 12 Liveyns Bjarne        (   0 )( 3.5) 0-1  Gronsfeld Stefan      (1518N)( 5.5)
 13 Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5) 0-1  Guerit Justin         (1556F)( 4.5)
 14 Brackx Theo           (1549N)( 5.5) ½-½  Dallemagne Maximilien (1665F)( 6.0)
 15 Pieper Theo           (1410N)( 4.5) 1-0  Jaspers Willem        (1329N)( 4.0)
 16 Van Herreweghe Jarno  (1036N)( 4.0) 0-1  Rosik Gauthier        (1420F)( 5.5)
 17 Lenaerts Robbe        (1334N)( 3.5) ½-½  Gyselinck Max         ( 966N)( 3.5)
 18 Cool Tristan          (1264N)( 4.5) 1-0  Brennenraedts Liam    (   0 )( 3.0)
 19 Feys Elias            (   0 )( 3.5) 0-1  Laurent Yann          (1245N)( 4.5)
 20 Vermaercke Reinout    (1200N)( 4.0) 1-0  De Smedt Lias         (   0 )( 3.5)
 21 Dauw Sterre           (   0 )( 3.5) 1-0  Cnudde Pieter         (1198N)( 4.5)
 22 De Baets Branko       (   0 )( 4.0) 1-0  Collignon Théo        (1150N)( 3.5)
 23 Fivez Stev            (1150N)( 3.5) 1-0  Gheury Hugo           (1150N)( 4.0)
 24 Vukojevic Viktor      (   0 )( 3.0) 0-1  Decorte Elias         (1124N)( 3.5)
 25 Meerschaert Cedric    (   0 )( 2.5) ½-½  Vandenhoeck Thomas    (   0 )( 3.5)
 26 Van Campenhoudt Arne  (   0 )( 1.0) 0-1  Oosterlinck Stijn     (   0 )( 2.0)
 27 Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 7 (16-04-2015)
  1 Seibt Sascha          (1712F)( 5.5) ½-½  Beukema Jasper        (1975N)( 7.5)
  2 Decruyenaere Robbert  (1512N)( 7.0) ½-½  Kolp Théo             (1712N)( 7.0)
  3 Vande Ginste Michiel  (1521F)( 6.5) 1-0  De Bock Thijs         (1474N)( 5.5)
  4 Van Malder Dries      (1474N)( 6.5) ½-½  Maerevoet Sim         (1459N)( 5.5)
  5 Gronsfeld Stefan      (1518N)( 5.5) ½-½  Pirard Natan          (1875F)( 6.0)
  6 Koetters Raphael      (1629F)( 5.5) 0-1  Godde Matthias        (1511F)( 5.0)
  7 Butzen Robin          (1620F)( 6.0) 1-0  Lacheron Edouard      (1591F)( 5.0)
  8 Verheyen Olivier      (1369N)( 5.5) 1-0  De Waele Warre        (1603F)( 5.0)
  9 Goffin Kevin          (1599F)( 5.0) 1-0  Bleuze Kobe           (1312N)( 4.5)
 10 Guerit Justin         (1556F)( 4.5) 0-1  Van Malder Klaus      (1269N)( 5.5)
 11 Van Dijck Bjarne      (1529N)( 5.0) 1-0  Pieper Theo           (1410N)( 4.5)
 12 Dallemagne Maximilien (1665F)( 6.0) 1-0  Liveyns Bjarne        (   0 )( 3.5)
 13 Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5) 0-1  Brackx Theo           (1549N)( 5.5)
 14 Rosik Gauthier        (1420F)( 5.5) 1-0  Dauw Sterre           (   0 )( 3.5)
 15 Thienpont Xander      (1114N)( 4.5) ½-½  Bikady Luka           (1273N)( 5.0)
 16 Tanghe Joran          (1214N)( 5.0) 0-1  Cool Tristan          (1264N)( 4.5)
 17 Laurent Yann          (1245N)( 4.5) 0-1  Vermaercke Reinout    (1200N)( 4.0)
 18 Lenaerts Robbe        (1334N)( 3.5) 0-1  De Baets Branko       (   0 )( 4.0)
 19 Gyselinck Max         ( 966N)( 3.5) 0-1  Fivez Stev            (1150N)( 3.5)
 20 Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.5) 0-1  Jaspers Willem        (1329N)( 4.0)
 21 De Smedt Lias         (   0 )( 3.5) 0-1  Cnudde Pieter         (1198N)( 4.5)
 22 Collignon Théo        (1150N)( 3.5) 1-0  Feys Elias            (   0 )( 3.5)
 23 Decorte Elias         (1124N)( 3.5) 1-0  Brennenraedts Liam    (   0 )( 3.0)
 24 Oosterlinck Stijn     (   0 )( 2.0) 0-1  Van Herreweghe Jarno  (1036N)( 4.0)
 25 Vandenhoeck Thomas    (   0 )( 3.5) 1-0  Van Campenhoudt Arne  (   0 )( 1.0)
 26 Vukojevic Viktor      (   0 )( 3.0) 1-0  Meerschaert Cedric    (   0 )( 2.5)
 27 Gheury Hugo           (1150N)( 4.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2015)
  1 Beukema Jasper        (1975N)( 7.5) 1-0  Vande Ginste Michiel  (1521F)( 6.5)
  2 Seibt Sascha          (1712F)( 5.5) 0-1  Kolp Théo             (1712N)( 7.0)
  3 Maerevoet Sim         (1459N)( 5.5) ½-½  Butzen Robin          (1620F)( 6.0)
  4 Godde Matthias        (1511F)( 5.0) 0-1  Decruyenaere Robbert  (1512N)( 7.0)
  5 Pirard Natan          (1875F)( 6.0) ½-½  Van Malder Dries      (1474N)( 6.5)
  6 Verheyen Olivier      (1369N)( 5.5) ½-½  Goffin Kevin          (1599F)( 5.0)
  7 Van Malder Klaus      (1269N)( 5.5) 1-0  Van Dijck Bjarne      (1529N)( 5.0)
  8 De Bock Thijs         (1474N)( 5.5) 1-0  Gronsfeld Stefan      (1518N)( 5.5)
  9 Cool Tristan          (1264N)( 4.5) 0-1  Dallemagne Maximilien (1665F)( 6.0)
 10 Vermaercke Reinout    (1200N)( 4.0) 0-1  Koetters Raphael      (1629F)( 5.5)
 11 Lacheron Edouard      (1591F)( 5.0) 1-0  De Baets Branko       (   0 )( 4.0)
 12 Brackx Theo           (1549N)( 5.5) ½-½  Rosik Gauthier        (1420F)( 5.5)
 13 De Waele Warre        (1603F)( 5.0) 1-0  Fivez Stev            (1150N)( 3.5)
 14 Bleuze Kobe           (1312N)( 4.5) 1-0  Guerit Justin         (1556F)( 4.5)
 15 Pieper Theo           (1410N)( 4.5) 0-1  Thienpont Xander      (1114N)( 4.5)
 16 Bikady Luka           (1273N)( 5.0) ½-½  Laurent Yann          (1245N)( 4.5)
 17 Jaspers Willem        (1329N)( 4.0) 1-0  Collignon Théo        (1150N)( 3.5)
 18 Liveyns Bjarne        (   0 )( 3.5) 0-1  Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5)
 19 Dauw Sterre           (   0 )( 3.5) 0-1  Tanghe Joran          (1214N)( 5.0)
 20 Cnudde Pieter         (1198N)( 4.5) ½-½  Decorte Elias         (1124N)( 3.5)
 21 Van Herreweghe Jarno  (1036N)( 4.0) 0-1  Gyselinck Max         ( 966N)( 3.5)
 22 Vandenhoeck Thomas    (   0 )( 3.5) 0-1  Lenaerts Robbe        (1334N)( 3.5)
 23 Gheury Hugo           (1150N)( 4.0) 1-0  Vukojevic Viktor      (   0 )( 3.0)
 24 Feys Elias            (   0 )( 3.5) ½-½  Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.5)
 25 Brennenraedts Liam    (   0 )( 3.0) 1-0  Oosterlinck Stijn     (   0 )( 2.0)
 26 Van Campenhoudt Arne  (   0 )( 1.0) 0-1  Meerschaert Cedric    (   0 )( 2.5)
 27 De Smedt Lias         (   0 )( 3.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 9 (18-04-2015)
  1 Butzen Robin          (1620F)( 6.0) ½-½  Beukema Jasper        (1975N)( 7.5)
  2 Kolp Théo             (1712N)( 7.0) 1-0  Maerevoet Sim         (1459N)( 5.5)
  3 Decruyenaere Robbert  (1512N)( 7.0) 1-0  De Bock Thijs         (1474N)( 5.5)
  4 Van Malder Dries      (1474N)( 6.5) 1-0  Seibt Sascha          (1712F)( 5.5)
  5 Vande Ginste Michiel  (1521F)( 6.5) 1-0  Van Malder Klaus      (1269N)( 5.5)
  6 Goffin Kevin          (1599F)( 5.0) 0-1  Pirard Natan          (1875F)( 6.0)
  7 Dallemagne Maximilien (1665F)( 6.0) 1-0  Lacheron Edouard      (1591F)( 5.0)
  8 Koetters Raphael      (1629F)( 5.5) ½-½  Verheyen Olivier      (1369N)( 5.5)
  9 Rosik Gauthier        (1420F)( 5.5) 1-0  Godde Matthias        (1511F)( 5.0)
 10 Van Dijck Bjarne      (1529N)( 5.0) ½-½  De Waele Warre        (1603F)( 5.0)
 11 Thienpont Xander      (1114N)( 4.5) 0-1  Brackx Theo           (1549N)( 5.5)
 12 Gronsfeld Stefan      (1518N)( 5.5) 1-0  Bleuze Kobe           (1312N)( 4.5)
 13 Tanghe Joran          (1214N)( 5.0) 1-0  Jaspers Willem        (1329N)( 4.0)
 14 De Baets Branko       (   0 )( 4.0) 0-1  Bikady Luka           (1273N)( 5.0)
 15 Ferson Kamiel         (1240N)( 4.5) ½-½  Cool Tristan          (1264N)( 4.5)
 16 Guerit Justin         (1556F)( 4.5) 1-0  Vermaercke Reinout    (1200N)( 4.0)
 17 Fivez Stev            (1150N)( 3.5) 0-1  Pieper Theo           (1410N)( 4.5)
 18 Lenaerts Robbe        (1334N)( 3.5) 0-1  Cnudde Pieter         (1198N)( 4.5)
 19 Laurent Yann          (1245N)( 4.5) 1-0  Decorte Elias         (1124N)( 3.5)
 20 Gyselinck Max         ( 966N)( 3.5) 0-1  Gheury Hugo           (1150N)( 4.0)
 21 Collignon Théo        (1150N)( 3.5) ½-½  Liveyns Bjarne        (   0 )( 3.5)
 22 Brennenraedts Liam    (   0 )( 3.0) 0-1  Van Herreweghe Jarno  (1036N)( 4.0)
 23 Dauw Sterre           (   0 )( 3.5) ½-½  De Smedt Lias         (   0 )( 3.5)
 24 Meerschaert Cedric    (   0 )( 2.5) 0-1  Feys Elias            (   0 )( 3.5)
 25 Oostvogels Stoffel    ( 978N)( 3.5) 1-0  Oosterlinck Stijn     (   0 )( 2.0)
 26 Vukojevic Viktor      (   0 )( 3.0) 1-0  Van Campenhoudt Arne  (   0 )( 1.0)
 27 Vandenhoeck Thomas    (   0 )( 3.5) Bye

(Go to Top)

                           -14 J Amerikaanse klassering 
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch Buch S B Win #Zwa
1 Beukema Jasper 1975 7.5 1883 23W + 3Z = 25W + 14Z + 18W + 2Z + 9Z = 4W + 6Z = 39.0 52.0 42.75 6 5
2 Kolp Théo 1712 7.0 1782 30W + 5Z + 14W = 11Z + 12W + 1W - 3Z = 9Z + 10W + 36.0 53.0 39.25 6 4
3 Decruyenaere Robbert 1512 7.0 1743 44Z + 1W = 20Z = 24W + 6Z + 12W = 2W = 18Z + 11W + 34.0 50.0 37.50 5 4
4 Vande Ginste Michiel 1521 6.5 1607 36Z + 33W + 13Z + 18Z - 7W = 25Z + 11W + 1Z - 15W + 34.5 47.0 31.50 6 5
5 Van Malder Dries 1474 6.5 1615 45Z + 2W - 32Z + 27W + 20Z = 13W + 10W = 7Z = 9W + 32.0 46.5 31.25 5 4
6 Butzen Robin 1620 6.0 1601 34W + 26Z + 18W - 38Z + 3W - 23Z + 22W + 10Z = 1W = 31.5 47.0 28.50 5 4
7 Pirard Natan 1875 6.0 1627 15Z + 18W - 31Z + 13W = 4Z = 24W + 14Z = 5W = 19Z + 29.0 49.0 32.00 4 5
8 Dallemagne Maximilien 1665 6.0 1463 29W - 40Z + 34W = 25Z - 41W + 16Z = 39W + 30Z + 22W + 24.5 38.5 24.75 5 4
9 Seibt Sascha 1712 5.5 1584 31Z + 11W - 29Z + 15W + 10Z + 18Z + 1W = 2W - 5Z - 32.5 51.5 28.75 5 5
10 Maerevoet Sim 1459 5.5 1630 53Z + 12Z = 16W + 21Z + 9W - 19W + 5Z = 6W = 2Z - 32.5 46.5 25.00 4 5
11 De Bock Thijs 1474 5.5 1605 46W + 9Z + 19Z = 2W - 28Z + 20W + 4Z - 14W + 3Z - 31.5 49.5 26.50 5 5
12 Koetters Raphael 1629 5.5 1528 24Z + 10W = 17Z + 19W + 2Z - 3Z = 18W - 34Z + 13W = 30.5 49.5 28.50 4 5
13 Verheyen Olivier 1369 5.5 1602 52W + 22Z + 4W - 7Z = 16W + 5Z - 21W + 19W = 12Z = 29.5 46.5 25.25 4 4
14 Gronsfeld Stefan 1518 5.5 1565 47W + 29Z + 2Z = 1W - 21W = 39Z + 7W = 11Z - 25W + 29.5 46.5 24.50 4 4
15 Van Malder Klaus 1269 5.5 1479 7W - 47Z + 50W + 9Z - 34W + 21Z = 28Z + 20W + 4Z - 27.0 42.0 21.50 5 5
16 Brackx Theo 1549 5.5 1405 43Z + 35W = 10Z - 33W + 13Z - 8W = 29Z + 17W = 27Z + 26.0 42.5 23.75 4 5
17 Rosik Gauthier 1420 5.5 1400 39W + 21Z = 12W - 34Z = 25W - 36Z + 42W + 16Z = 18W + 25.0 40.5 23.25 4 4
18 Godde Matthias 1511 5.0 1633 48W + 7Z + 6Z + 4W + 1Z - 9W - 12Z + 3W - 17Z - 33.0 52.5 27.00 5 5
19 Goffin Kevin 1599 5.0 1494 41W + 38Z + 11W = 12Z - 26W + 10Z - 25W + 13Z = 7W - 29.5 44.0 21.50 4 4
20 Van Dijck Bjarne 1529 5.0 1427 27W + 25Z = 3W = 23Z + 5W = 11Z - 26W + 15Z - 21W = 28.5 48.0 25.50 3 4
21 De Waele Warre 1603 5.0 1409 32Z + 17W = 35Z + 10W - 14Z = 15W = 13Z - 41W + 20Z = 27.0 44.5 22.75 3 5
22 Lacheron Edouard 1591 5.0 1372 37Z + 13W - 24Z - 35W + 32Z + 27W + 6Z - 33W + 8Z - 26.0 42.5 20.00 5 5
23 Bikady Luka 1273 5.0 1297 1Z - 44W + 43Z + 20W - 40Z + 6W - 27Z = 31W = 33Z + 23.5 41.5 18.50 4 5
24 Tanghe Joran 1214 5.0 1363 12W - 46Z + 22W + 3Z - 38W + 7Z - 30W - 42Z + 35W + 23.0 42.5 19.50 5 4
25 Bleuze Kobe 1312 4.5 1492 50Z + 20W = 1Z - 8W + 17Z + 4W - 19Z - 28W + 14Z - 26.0 48.0 21.00 4 5
26 Pieper Theo 1410 4.5 1339 49Z + 6W - 37Z + 28W = 19Z - 35W + 20Z - 27W - 41Z + 24.0 39.0 16.25 4 5
27 Thienpont Xander 1114 4.5 1301 20Z - 42W + 36W + 5Z - 30W + 22Z - 23W = 26Z + 16W - 23.5 43.5 19.00 4 4
28 Guerit Justin 1556 4.5 1263 40W - 36Z + 41W + 26Z = 11W - 29Z + 15W - 25Z - 34W + 23.0 39.5 18.25 4 4
29 Ferson Kamiel 1240 4.5 1298 8Z + 14W - 9W - 45Z + 33Z + 28W - 16W - 39Z + 30W = 22.5 41.5 18.25 4 4
30 Cool Tristan 1264 4.5 1179 2Z - 45W + 33Z - 43W + 27Z - 49W + 24Z + 8W - 29Z = 21.5 40.0 16.75 4 5
31 Laurent Yann 1245 4.5 1155 9W - 48Z + 7W - 47Z + 39W - 46Z + 34W - 23Z = 43W + 20.0 37.0 15.50 4 4
32 Cnudde Pieter 1198 4.5 1145 21W - 39Z + 5W - 51Z + 22W - 42Z - 45Z + 43W = 38Z + 19.0 35.5 13.75 4 5
33 De Baets Branko 0 4.0 1278 bye 4Z - 30W + 16Z - 29W - 40W + 38Z + 22Z - 23W - 23.0 41.5 13.25 3 4
34 Vermaercke Reinout 1200 4.0 1285 6Z - 53W + 8Z = 17W = 15Z - 45W + 31Z + 12W - 28Z - 21.5 41.0 13.75 3 5
35 Jaspers Willem 1329 4.0 1225 51W + 16Z = 21W - 22Z - 42W = 26Z - 47Z + 40W + 24Z - 20.5 37.0 13.00 3 5
36 Van Herreweghe Jarno 1036 4.0 954 4W - 28W - 27Z - 48Z + 53W + 17W - 52Z + 44W - 49Z + 15.0 32.5 8.00 4 4
37 Gheury Hugo 1150 4.0 922 22W - 52Z + 26W - 39Z - 45W - 41Z - bye 50W + 44Z + 14.0 30.5 9.25 3 4
38 Lenaerts Robbe 1334 3.5 1092 42Z + 19W - 40Z + 6W - 24Z - 44W = 33W - 48Z + 32W - 20.0 37.5 11.75 3 4
39 Liveyns Bjarne 0 3.5 1203 17Z - 32W - 44Z + 37W + 31Z + 14W - 8Z - 29W - 40Z = 18.5 41.0 13.25 3 5
40 Collignon Théo 1150 3.5 1035 28Z + 8W - 38W - 50Z + 23W - 33Z - 46W + 35Z - 39W = 18.5 36.0 12.25 3 4
41 Fivez Stev 1150 3.5 1167 19Z - 49W + 28Z - 42W = 8Z - 37W + 44Z + 21Z - 26W - 18.0 38.5 11.75 3 5
42 Dauw Sterre 0 3.5 893 38W - 27Z - 46W + 41Z = 35Z = 32W + 17Z - 24W - 45W = 17.0 37.0 13.25 2 4
43 Decorte Elias 1124 3.5 964 16W - 51Z + 23W - 30Z - 46W - 50Z + 49W + 32Z = 31Z - 16.0 35.0 9.75 3 5
44 Gyselinck Max 966 3.5 920 3W - 23Z - 39W - 52Z + 51W + 38Z = 41W - 36Z + 37W - 15.0 33.5 9.25 3 4
45 De Smedt Lias 0 3.5 799 5W - 30Z - 52W + 29W - 37Z + 34Z - 32W - bye 42Z = 14.5 35.5 8.25 2 4
46 Feys Elias 0 3.5 718 11Z - 24W - 42Z - 49W + 43Z + 31W - 40Z - 47W = 51Z + 13.0 33.5 10.00 3 5
47 Oostvogels Stoffel 978 3.5 800 14Z - 15W - 53Z + 31W - 49Z - bye 35W - 46Z = 52W + 13.0 31.0 5.25 2 4
48 Vandenhoeck Thomas 0 3.5 499 18Z - 31W - 49Z - 36W - 50W + 51Z = 53W + 38W - bye 11.0 28.0 5.50 2 3
49 Brennenraedts Liam 0 3.0 648 26W - 41Z - 48W + 46Z - 47W + 30Z - 43Z - 52W + 36W - 14.0 31.0 7.50 3 4
50 Vukojevic Viktor 0 3.0 557 25W - bye 15Z - 40W - 48Z - 43W - 51W + 37Z - 53W + 12.0 28.5 3.75 2 3
51 Meerschaert Cedric 0 2.5 326 35Z - 43W - bye 32W - 44Z - 48W = 50Z - 53Z + 46W - 11.0 27.0 3.00 1 4
52 Oosterlinck Stijn 0 2.0 365 13Z - 37W - 45Z - 44W - bye 53Z + 36W - 49Z - 47Z - 9.0 27.5 1.25 1 5
53 Van Campenhoudt Arne 0 1.0 -216 10W - 34Z - 47W - bye 36Z - 52W - 48Z - 51W - 50Z - 6.0 26.0 0.25 0 4

BJK CBJ 2015 -16

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
-16 M/J Amerikaanse klassering
Eindklassement
    Naam             ELO       Nr     V/M  Club            Ptn   Pres  Vsch  Buch  S B   Win #Zwa 
 1 Sterck Arno         (2030F)  10284  M    Humbeek          8.0/9  2130  40.5  50.5 43.75  7   4 
 2 Ismail Tamer        (2071F)  12899  M    Deurne           7.5/9  2088  39.0  53.0 43.25  6   5 
 3 Bratuszewski Jorden (1809N)  10800  M    Houthalen-Oost   6.5/9  1847  33.0  49.0 32.75  5   4 
 4 Pauwels Xander      (1884F)  11927  M    De Drie Torens   6.0/9  1900  32.5  50.0 29.50  5   5 
 5 Huygebaert Batist   (1685F)  11526  M    Landegem         6.0/9  1801  32.0  46.5 25.50  6   5 
 6 Decrop Hendrik      (1960F)  28908  M    KOSK Oostende    6.0/9  1816  31.5  49.5 31.00  4   5 
 7 Kreczman Savinien   (1519F)  12189  M    Amay             6.0/9  1796  26.0  44.0 27.50  5   4 
 8 Dellaert Sander     (1686F)  11831  M    FCH Zottegem     6.0/9  1639  26.0  43.5 28.25  5   5 
 9 De Coninck Erik     (1780F)  10474  M    Houthalen-Oost   5.5/9  1732  32.0  48.5 28.25  3   5 
10 De Block Fabio      (1880F)  11034  M    Opwijk           5.5/9  1747  30.5  46.0 24.50  5   4 
11 Temmerman Sara      (1439N)  13529  V    MSV              5.5/9  1804  29.5  45.5 27.25  5   4 
12 Marchal Laurent     (1700N)  60517  M    Caissa Europe    5.5/9  1732  29.5  45.0 26.25  2   4 
13 Moerman Thomas      (1628F)  11463  M    De Drie Torens   5.5/9  1641  28.0  43.5 25.25  4   4 
14 Verboven Arnout     (1533N)  29840  M    Mechelen         5.5/9  1662  26.5  44.0 23.50  3   4 
15 Dubbeldam Lydia     (1799F)  10303  V    De Drie Torens   5.5/9  1577  23.5  38.5 22.25  4   4 
16 Jamar Vadim         (1932F)  87408  M    CREC Charleroi   5.0/9  1723  30.5  50.0 26.50  4   4 
17 Demey Benno         (1619F)  11083  M    De Drie Torens   5.0/9  1739  29.5  50.0 24.00  4   5 
18 Hammers Michael     (1707F)  13201  M    KSK47 Eynatten   5.0/9  1681  27.0  42.5 22.50  3   4 
19 Hüttl Sofie         (1670F)  12524  V    KISK Ieper       5.0/9  1620  26.5  46.0 21.75  4   4 
20 Ta Long Vu          (1661F)  14099  M    Fontaine-L'Evêq  5.0/9  1577  26.0  46.0 21.75  3   5 
21 Verstraeten Iris    (1681F)  11416  V    Dolle Toren Leu  5.0/9  1576  26.0  42.5 20.50  4   5 
22 Claeys Robin        (1580F)  11876  M    De Drie Torens   5.0/9  1616  26.0  42.0 20.25  3   5 
23 Steegmans Pieter    (1613F)  10943  M    Geel             5.0/9  1550  24.0  38.5 18.00  4   4 
24 Cnudde Matthias     (1490F)  10318  M    De Drie Torens   5.0/9  1498  20.0  40.0 19.00  4   4 
25 Paquay Noah         (1578F)  10627  M    Wirtzfeld        4.5/9  1621  27.0  45.0 20.75  3   4 
26 Ghyselen Tim        (1628F)  13365  M    Zottegem         4.5/9  1604  27.0  44.0 19.25  4   5 
27 Kumpen Jona         (1656N)  12667  M    Houthalen-Oost   4.5/9  1515  24.0  41.5 18.25  2   4 
28 Callebaut Giovanni  (1595F)  11419  M    KOSK Oostende    4.5/9  1487  23.5  43.0 19.50  3   4 
29 Ingelaere Arthur    (1706F)  57584  M    Geel             4.5/9  1476  23.0  40.5 19.25  2   5 
30 Beukema Christiaan  (1502F)  11418  M    Schoten          4.5/9  1503  21.5  39.0 15.25  4   5 
31 Leboy Robbe         (1312N)  13163  M    Mechelen         4.5/9  1442  21.5  37.0 14.25  4   4 
32 Temmerman Sander    (1413N)  13522  M    MSV              4.5/9  1448  21.0  38.5 16.50  3   5 
33 Verstraeten Leander (1171N)  10064  M    FCH Zottegem     4.5/9  1326  18.0  35.5 14.25  4   5 
34 Debouver Torben     (1388F)  10093  M    Zottegem         4.5/9  1348  18.0  34.5 16.25  4   4 
35 Verbanck Bram       (1453N)  12027  M    KISK Ieper       4.5/9  1311  15.5  37.0 14.25  3   4 
36 De Baets Keano      (   0 )  14985  M    Artevelde        4.0/9  1553  23.5  42.5 16.75  3   4 
37 Goossens Charle     (1599F)  11838  M    FCH Zottegem     4.0/9  1489  23.0  42.5 16.25  3   5 
38 Pfeiffer Noah       (1564F)  13545  M    Wirtzfeld        4.0/9  1503  23.0  40.5 16.50  2   5 
39 Jalalijam Amir      (1434F)  11462  M    De Drie Torens   4.0/9  1464  20.5  41.0 16.25  3   4 
40 Dumont Thomas       (1386F)  13069  M    Amay             4.0/9  1364  18.5  34.0  9.75  3   5 
41 Lauwereys Lee       (1272N)  13126  M    KGSRL Gent       4.0/9  1331  17.0  37.5 14.00  3   5 
42 Meessen Felix       (1068N)  13314  M    KSK47 Eynatten   4.0/9  1204  16.0  36.0 12.50  4   5 
43 Condes Alexie Sheen ( 991N)  12749  V    LSV-Chesspirant  4.0/9   961  14.5  32.5 10.00  3   4 
44 Meulenyzer Alan     (1457F)  12730  M    Bourlette - And  3.5/9  1378  21.0  41.0 13.75  2   5
45 Gyselinck Thibault  (1522F)  11637  M    KBSK Brugge      3.5/9  1403  19.5  37.5 10.75  3   5
46 Vanhauwere Anton    (1205N)  12936  M    FCH Zottegem     3.5/9  1226  16.5  33.0 10.00  2   4
47 Dunford Nils        (   0 )  13563  M    Leuven Centraal  3.5/9   726  15.0  30.0  7.25  2   4
48 Vanhercke Hugo      (1150N)  10180  M    Machelen         3.0/9  1137  15.0  36.0  8.25  2   4
49 Verhellen Tijs      (   0 )  13117  M    FCH Zottegem     3.0/9   984  15.0  34.0  8.75  2   4
50 Vanhercke Nathan    (1155N)  10183  M    Machelen         3.0/9  1115  14.0  33.0  6.25  2   4 
51 Sonck Lisa          (   0 )  15321  V    LSV-Chesspirant  3.0/9   624  11.5  28.0  4.50  1   4 
52 Leyssens Bas        (   0 )  50069  M    Brasschaat       3.0/9   870  11.0  32.0  5.25  1   5 
53 Bleuzé Sibe         (1150N)  10907  M    Geel             3.0/9   847  10.0  29.0  4.25  2   4 
54 Aydogan Esmée       (   0 )  11149  V    LSV-Chesspirant  2.0/9   663  13.0  31.0  1.25  1   4 
55 Snoeck Lisa         (   0 )  10331  V    Landegem         1.0/9    51   7.0  26.5  0.25  0   4 
Bovenkant van de pagina
Ronde 1 (12-04-2015)
  1 Verboven Arnout       (1533N)( 5.5) 0-1  Ismail amer          (2071F)( 7.5)
  2 Sterck Arno           (2030F)( 8.0) 1-0  Gyselinck Thibault    (1522F)( 3.5)
  3 Kreczman Savinien     (1519F)( 6.0) ½-½  Decrop Hendrik        (1960F)( 6.0)
  4 Jamar Vadim           (1932F)( 5.0) 1-0  Beukema Christiaan    (1502F)( 4.5)
  5 Cnudde Matthias       (1490F)( 5.0) 0-1  Pauwels Xander        (1884F)( 6.0)
  6 De Block Fabio        (1880F)( 5.5) 1-0  Meulenyzer Alan       (1457F)( 3.5)
  7 Verbanck Bram         (1453N)( 4.5) ½-½  Bratuszewski Jorden   (1809N)( 6.5)
  8 Dubbeldam Lydia       (1799F)( 5.5) 0-1  Temmerman Sara        (1439N)( 5.5)
  9 Jalalijam Amir        (1434F)( 4.0) 0-1  De Coninck Erik       (1780F)( 5.5)
 10 Hammers Michael       (1707F)( 5.0) 1-0  Temmerman Sander      (1413N)( 4.5)
 11 Debouver Torben       (1388F)( 4.5) 0-1  Ingelaere Arthur      (1706F)( 4.5)
 12 Marchal Laurent       (1700N)( 5.5) 1-0  Dumont Thomas         (1386F)( 4.0)
 13 Leboy Robbe           (1312N)( 4.5) 0-1  Dellaert Sander       (1686F)( 6.0)
 14 Huygebaert Batist     (1685F)( 6.0) 1-0  Lauwereys Lee         (1272N)( 4.0)
 15 Vanhauwere Anton      (1205N)( 3.5) ½-½  Verstraeten Iris      (1681F)( 5.0)
 16 Hüttl Sofie           (1670F)( 5.0) 1-0  Verstraeten Leander   (1171N)( 4.5)
 17 Vanhercke Nathan      (1155N)( 3.0) 0-1  Ta Long Vu            (1661F)( 5.0)
 18 Kumpen Jona           (1656N)( 4.5) 1-0  Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0)
 19 Bleuzé Sibe           (1150N)( 3.0) 0-1  Ghyselen Tim          (1628F)( 4.5)
 20 Moerman Thomas        (1628F)( 5.5) 1-0  Meessen Felix         (1068N)( 4.0)
 21 Condes Alexie Sheen   ( 991N)( 4.0) 0-1  Demey Benno           (1619F)( 5.0)
 22 Steegmans Pieter      (1613F)( 5.0) 1-0  Verhellen Tijs        (   0 )( 3.0)
 23 Sonck Lisa            (   0 )( 3.0) 0-1  Goossens Charle       (1599F)( 4.0)
 24 Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5) ½-½  Leyssens Bas          (   0 )( 3.0)
 25 Snoeck Lisa           (   0 )( 1.0) 0-1  Claeys Robin          (1580F)( 5.0)
 26 Paquay Noah           (1578F)( 4.5) 1-0  Dunford Nils          (   0 )( 3.5)
 27 De Baets Keano        (   0 )( 4.0) ½-½  Pfeiffer Noah         (1564F)( 4.0)
 28 Aydogan Esmée         (   0 )( 2.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 2 (13-04-2015)
  1 Ismail Tamer          (2071F)( 7.5) 1-0  Hüttl Sofie           (1670F)( 5.0)
  2 Ta Long Vu            (1661F)( 5.0) 0-1  Sterck Arno           (2030F)( 8.0)
  3 Ghyselen Tim          (1628F)( 4.5) 0-1  Jamar Vadim           (1932F)( 5.0)
  4 Pauwels Xander        (1884F)( 6.0) ½-½  Kumpen Jona           (1656N)( 4.5)
  5 Demey Benno           (1619F)( 5.0) 1-0  De Block Fabio        (1880F)( 5.5)
  6 De Coninck Erik       (1780F)( 5.5) 1-0  Moerman Thomas        (1628F)( 5.5)
  7 Goossens Charle       (1599F)( 4.0) ½-½  Hammers Michael       (1707F)( 5.0)
  8 Ingelaere Arthur      (1706F)( 4.5) ½-½  Steegmans Pieter      (1613F)( 5.0)
  9 Claeys Robin          (1580F)( 5.0) ½-½  Marchal Laurent       (1700N)( 5.5)
 10 Dellaert Sander       (1686F)( 6.0) 0-1  Paquay Noah           (1578F)( 4.5)
 11 Aydogan Esmée         (   0 )( 2.0) 0-1  Huygebaert Batist     (1685F)( 6.0)
 12 Temmerman Sara        (1439N)( 5.5) 1-0  Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5)
 13 Decrop Hendrik        (1960F)( 6.0) 1-0  Verbanck Bram         (1453N)( 4.5)
 14 Bratuszewski Jorden   (1809N)( 6.5) 1-0  Kreczman Savinien     (1519F)( 6.0)
 15 Verstraeten Iris      (1681F)( 5.0) 0-1  De Baets Keano        (   0 )( 4.0)
 16 Pfeiffer Noah         (1564F)( 4.0) ½-½  Vanhauwere Anton      (1205N)( 3.5)
 17 Leyssens Bas          (   0 )( 3.0) 0-1  Dubbeldam Lydia       (1799F)( 5.5)
 18 Lauwereys Lee         (1272N)( 4.0) 0-1  Verboven Arnout       (1533N)( 5.5)
 19 Gyselinck Thibault    (1522F)( 3.5) 0-1  Vanhercke Nathan      (1155N)( 3.0)
 20 Beukema Christiaan    (1502F)( 4.5) 1-0  Bleuzé Sibe           (1150N)( 3.0)
 21 Verstraeten Leander   (1171N)( 4.5) 1-0  Cnudde Matthias       (1490F)( 5.0)
 22 Meulenyzer Alan       (1457F)( 3.5) 1-0  Condes Alexie Sheen   ( 991N)( 4.0)
 23 Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0) 0-1  Jalalijam Amir        (1434F)( 4.0)
 24 Temmerman Sander      (1413N)( 4.5) 1-0  Sonck Lisa            (   0 )( 3.0)
 25 Meessen Felix         (1068N)( 4.0) 0-1  Debouver Torben       (1388F)( 4.5)
 26 Dumont Thomas         (1386F)( 4.0) 1-0  Snoeck Lisa           (   0 )( 1.0)
 27 Verhellen Tijs        (   0 )( 3.0) 0-1  Leboy Robbe           (1312N)( 4.5)
 28 Dunford Nils          (   0 )( 3.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 3 (13-04-2015)
  1 Huygebaert Batist     (1685F)( 6.0) 0-1  Ismail Tamer          (2071F)( 7.5)
  2 Sterck Arno           (2030F)( 8.0) 1-0  Demey Benno           (1619F)( 5.0)
  3 Jamar Vadim           (1932F)( 5.0) 1-0  Temmerman Sara        (1439N)( 5.5)
  4 Paquay Noah           (1578F)( 4.5) ½-½  De Coninck Erik       (1780F)( 5.5)
  5 Marchal Laurent       (1700N)( 5.5) ½-½  Decrop Hendrik        (1960F)( 6.0)
  6 Steegmans Pieter      (1613F)( 5.0) 0-1  Pauwels Xander        (1884F)( 6.0)
  7 Kumpen Jona           (1656N)( 4.5) 0-1  Bratuszewski Jorden   (1809N)( 6.5)
  8 Hammers Michael       (1707F)( 5.0) 1-0  Claeys Robin          (1580F)( 5.0)
  9 De Baets Keano        (   0 )( 4.0) 1-0  Ingelaere Arthur      (1706F)( 4.5)
 10 De Block Fabio        (1880F)( 5.5) 1-0  Goossens Charle       (1599F)( 4.0)
 11 Dubbeldam Lydia       (1799F)( 5.5) ½-½  Temmerman Sander      (1413N)( 4.5)
 12 Jalalijam Amir        (1434F)( 4.0) ½-½  Dellaert Sander       (1686F)( 6.0)
 13 Hüttl Sofie           (1670F)( 5.0) 1-0  Dumont Thomas         (1386F)( 4.0)
 14 Debouver Torben       (1388F)( 4.5) 0-1  Ta Long Vu            (1661F)( 5.0)
 15 Leboy Robbe           (1312N)( 4.5) 0-1  Ghyselen Tim          (1628F)( 4.5)
 16 Moerman Thomas        (1628F)( 5.5) 1-0  Verstraeten Leander   (1171N)( 4.5)
 17 Vanhercke Nathan      (1155N)( 3.0) 0-1  Pfeiffer Noah         (1564F)( 4.0)
 18 Verboven Arnout       (1533N)( 5.5) 1-0  Aydogan Esmée         (   0 )( 2.0)
 19 Vanhauwere Anton      (1205N)( 3.5) 0-1  Beukema Christiaan    (1502F)( 4.5)
 20 Dunford Nils          (   0 )( 3.5) 0-1  Meulenyzer Alan       (1457F)( 3.5)
 21 Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5) ½-½  Verstraeten Iris      (1681F)( 5.0)
 22 Kreczman Savinien     (1519F)( 6.0) 1-0  Leyssens Bas          (   0 )( 3.0)
 23 Verbanck Bram         (1453N)( 4.5) 0-1  Gyselinck Thibault    (1522F)( 3.5)
 24 Cnudde Matthias       (1490F)( 5.0) 1-0  Meessen Felix         (1068N)( 4.0)
 25 Condes Alexie Sheen   ( 991N)( 4.0) ½-½  Lauwereys Lee         (1272N)( 4.0)
 26 Sonck Lisa            (   0 )( 3.0) 0-1  Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0)
 27 Bleuzé Sibe           (1150N)( 3.0) 0-1  Verhellen Tijs        (   0 )( 3.0)
 28 Snoeck Lisa           (   0 )( 1.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 4 (14-04-2015)
  1 Ismail Tamer          (2071F)( 7.5) ½-½  Sterck Arno           (2030F)( 8.0)
  2 Pauwels Xander        (1884F)( 6.0) 1-0  Jamar Vadim           (1932F)( 5.0)
  3 Bratuszewski Jorden   (1809N)( 6.5) ½-½  Hammers Michael       (1707F)( 5.0)
  4 De Coninck Erik       (1780F)( 5.5) ½-½  De Baets Keano        (   0 )( 4.0)
  5 Decrop Hendrik        (1960F)( 6.0) 1-0  Paquay Noah           (1578F)( 4.5)
  6 Pfeiffer Noah         (1564F)( 4.0) 0-1  De Block Fabio        (1880F)( 5.5)
  7 Demey Benno           (1619F)( 5.0) ½-½  Marchal Laurent       (1700N)( 5.5)
  8 Beukema Christiaan    (1502F)( 4.5) 0-1  Huygebaert Batist     (1685F)( 6.0)
  9 Temmerman Sara        (1439N)( 5.5) 1-0  Hüttl Sofie           (1670F)( 5.0)
 10 Ta Long Vu            (1661F)( 5.0) ½-½  Moerman Thomas        (1628F)( 5.5)
 11 Ghyselen Tim          (1628F)( 4.5) ½-½  Verboven Arnout       (1533N)( 5.5)
 12 Meulenyzer Alan       (1457F)( 3.5) ½-½  Kumpen Jona           (1656N)( 4.5)
 13 Goossens Charle       (1599F)( 4.0) ½-½  Dubbeldam Lydia       (1799F)( 5.5)
 14 Ingelaere Arthur      (1706F)( 4.5) ½-½  Jalalijam Amir        (1434F)( 4.0)
 15 Dellaert Sander       (1686F)( 6.0) 0-1  Kreczman Savinien     (1519F)( 6.0)
 16 Claeys Robin          (1580F)( 5.0) 1-0  Steegmans Pieter      (1613F)( 5.0)
 17 Temmerman Sander      (1413N)( 4.5) ½-½  Cnudde Matthias       (1490F)( 5.0)
 18 Verstraeten Iris      (1681F)( 5.0) 1-0  Vanhercke Nathan      (1155N)( 3.0)
 19 Verstraeten Leander   (1171N)( 4.5) 0-1  Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5)
 20 Gyselinck Thibault    (1522F)( 3.5) 1-0  Snoeck Lisa           (   0 )( 1.0)
 21 Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0) 1-0  Debouver Torben       (1388F)( 4.5)
 22 Dumont Thomas         (1386F)( 4.0) 1-0  Dunford Nils          (   0 )( 3.5)
 23 Aydogan Esmée         (   0 )( 2.0) 0-1  Leboy Robbe           (1312N)( 4.5)
 24 Verhellen Tijs        (   0 )( 3.0) ½-½  Vanhauwere Anton      (1205N)( 3.5)
 25 Lauwereys Lee         (1272N)( 4.0) 1-0  Verbanck Bram         (1453N)( 4.5)
 26 Leyssens Bas          (   0 )( 3.0) 0-1  Condes Alexie Sheen   ( 991N)( 4.0)
 27 Meessen Felix         (1068N)( 4.0) 1-0  Bleuzé Sibe           (1150N)( 3.0)
 28 Sonck Lisa            (   0 )( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 5 (15-04-2015)
  1 Sterck Arno           (2030F)( 8.0) 1-0  Pauwels Xander        (1884F)( 6.0)
  2 Jamar Vadim           (1932F)( 5.0) ½-½  Ismail Tamer          (2071F)( 7.5)
  3 Hammers Michael       (1707F)( 5.0) 0-1  Decrop Hendrik        (1960F)( 6.0)
  4 De Block Fabio        (1880F)( 5.5) 1-0  Temmerman Sara        (1439N)( 5.5)
  5 De Baets Keano        (   0 )( 4.0) 0-1  Bratuszewski Jorden   (1809N)( 6.5)
  6 Huygebaert Batist     (1685F)( 6.0) 0-1  De Coninck Erik       (1780F)( 5.5)
  7 Marchal Laurent       (1700N)( 5.5) 1-0  Meulenyzer Alan       (1457F)( 3.5)
  8 Paquay Noah           (1578F)( 4.5) ½-½  Ta Long Vu            (1661F)( 5.0)
  9 Kreczman Savinien     (1519F)( 6.0) 0-1  Ghyselen Tim          (1628F)( 4.5)
 10 Moerman Thomas        (1628F)( 5.5) ½-½  Claeys Robin          (1580F)( 5.0)
 11 Verboven Arnout       (1533N)( 5.5) ½-½  Demey Benno           (1619F)( 5.0)
 12 Dubbeldam Lydia       (1799F)( 5.5) 0-1  Pfeiffer Noah         (1564F)( 4.0)
 13 Gyselinck Thibault    (1522F)( 3.5) ½-½  Ingelaere Arthur      (1706F)( 4.5)
 14 Jalalijam Amir        (1434F)( 4.0) 0-1  Verstraeten Iris      (1681F)( 5.0)
 15 Hüttl Sofie           (1670F)( 5.0) 1-0  Beukema Christiaan    (1502F)( 4.5)
 16 Kumpen Jona           (1656N)( 4.5) 1-0  Temmerman Sander      (1413N)( 4.5)
 17 Leboy Robbe           (1312N)( 4.5) 1-0  Goossens Charle       (1599F)( 4.0)
 18 Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5) 1-0  Dumont Thomas         (1386F)( 4.0)
 19 Steegmans Pieter      (1613F)( 5.0) 1-0  Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0)
 20 Condes Alexie Sheen   ( 991N)( 4.0) 0-1  Dellaert Sander       (1686F)( 6.0)
 21 Cnudde Matthias       (1490F)( 5.0) 1-0  Verhellen Tijs        (   0 )( 3.0)
 22 Vanhauwere Anton      (1205N)( 3.5) 0-1  Lauwereys Lee         (1272N)( 4.0)
 23 Debouver Torben       (1388F)( 4.5) 1-0  Sonck Lisa            (   0 )( 3.0)
 24 Snoeck Lisa           (   0 )( 1.0) 0-1  Verstraeten Leander   (1171N)( 4.5)
 25 Vanhercke Nathan      (1155N)( 3.0) 1-0  Aydogan Esmée         (   0 )( 2.0)
 26 Dunford Nils          (   0 )( 3.5) 0-1  Meessen Felix         (1068N)( 4.0)
 27 Verbanck Bram         (1453N)( 4.5) 1-0  Leyssens Bas          (   0 )( 3.0)
 28 Bleuzé Sibe           (1150N)( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 6 (15-04-2015)
  1 Bratuszewski Jorden   (1809N)( 6.5) 0-1  Sterck Arno           (2030F)( 8.0)
  2 Ismail Tamer          (2071F)( 7.5) 1-0  De Block Fabio        (1880F)( 5.5)
  3 Decrop Hendrik        (1960F)( 6.0) ½-½  De Coninck Erik       (1780F)( 5.5)
  4 Marchal Laurent       (1700N)( 5.5) ½-½  Jamar Vadim           (1932F)( 5.0)
  5 Pauwels Xander        (1884F)( 6.0) 1-0  Ghyselen Tim          (1628F)( 4.5)
  6 Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5) 1-0  Hammers Michael       (1707F)( 5.0)
  7 Claeys Robin          (1580F)( 5.0) 0-1  Huygebaert Batist     (1685F)( 6.0)
  8 Verstraeten Iris      (1681F)( 5.0) 1-0  Paquay Noah           (1578F)( 4.5)
  9 Pfeiffer Noah         (1564F)( 4.0) 0-1  Hüttl Sofie           (1670F)( 5.0)
 10 Ta Long Vu            (1661F)( 5.0) ½-½  Verboven Arnout       (1533N)( 5.5)
 11 Temmerman Sara        (1439N)( 5.5) 1-0  Kumpen Jona           (1656N)( 4.5)
 12 Leboy Robbe           (1312N)( 4.5) 0-1  Moerman Thomas        (1628F)( 5.5)
 13 Demey Benno           (1619F)( 5.0) 1-0  De Baets Keano        (   0 )( 4.0)
 14 Ingelaere Arthur      (1706F)( 4.5) 0-1  Kreczman Savinien     (1519F)( 6.0)
 15 Dellaert Sander       (1686F)( 6.0) 1-0  Cnudde Matthias       (1490F)( 5.0)
 16 Meulenyzer Alan       (1457F)( 3.5) ½-½  Steegmans Pieter      (1613F)( 5.0)
 17 Lauwereys Lee         (1272N)( 4.0) 0-1  Gyselinck Thibault    (1522F)( 3.5)
 18 Dumont Thomas         (1386F)( 4.0) 0-1  Dubbeldam Lydia       (1799F)( 5.5)
 19 Goossens Charle       (1599F)( 4.0) 1-0  Debouver Torben       (1388F)( 4.5)
 20 Beukema Christiaan    (1502F)( 4.5) 1-0  Vanhercke Nathan      (1155N)( 3.0)
 21 Verstraeten Leander   (1171N)( 4.5) 0-1  Jalalijam Amir        (1434F)( 4.0)
 22 Temmerman Sander      (1413N)( 4.5) 1-0  Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0)
 23 Meessen Felix         (1068N)( 4.0) 1-0  Verbanck Bram         (1453N)( 4.5)
 24 Verhellen Tijs        (   0 )( 3.0) ½-½  Condes Alexie Sheen   ( 991N)( 4.0)
 25 Bleuzé Sibe           (1150N)( 3.0) 0-1  Vanhauwere Anton      (1205N)( 3.5)
 26 Sonck Lisa            (   0 )( 3.0) ½-½  Dunford Nils          (   0 )( 3.5)
 27 Aydogan Esmée         (   0 )( 2.0) 1-0  Snoeck Lisa           (   0 )( 1.0)
 28 Leyssens Bas          (   0 )( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 7 (16-04-2015)
  1 Sterck Arno           (2030F)( 8.0) ½-½  Decrop Hendrik        (1960F)( 6.0)
  2 De Coninck Erik       (1780F)( 5.5) 0-1  Ismail Tamer          (2071F)( 7.5)
  3 De Block Fabio        (1880F)( 5.5) ½-½  Pauwels Xander        (1884F)( 6.0)
  4 Jamar Vadim           (1932F)( 5.0) 0-1  Demey Benno           (1619F)( 5.0)
  5 Hüttl Sofie           (1670F)( 5.0) 0-1  Bratuszewski Jorden   (1809N)( 6.5)
  6 Moerman Thomas        (1628F)( 5.5) ½-½  Marchal Laurent       (1700N)( 5.5)
  7 Huygebaert Batist     (1685F)( 6.0) 1-0  Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5)
  8 Temmerman Sara        (1439N)( 5.5) 0-1  Verstraeten Iris      (1681F)( 5.0)
  9 Verboven Arnout       (1533N)( 5.5) ½-½  Dellaert Sander       (1686F)( 6.0)
 10 Kreczman Savinien     (1519F)( 6.0) ½-½  Ta Long Vu            (1661F)( 5.0)
 11 Ghyselen Tim          (1628F)( 4.5) 1-0  Gyselinck Thibault    (1522F)( 3.5)
 12 Dubbeldam Lydia       (1799F)( 5.5) 1-0  Beukema Christiaan    (1502F)( 4.5)
 13 Hammers Michael       (1707F)( 5.0) ½-½  Pfeiffer Noah         (1564F)( 4.0)
 14 Kumpen Jona           (1656N)( 4.5) ½-½  Leboy Robbe           (1312N)( 4.5)
 15 Steegmans Pieter      (1613F)( 5.0) 1-0  Temmerman Sander      (1413N)( 4.5)
 16 Jalalijam Amir        (1434F)( 4.0) 0-1  Goossens Charle       (1599F)( 4.0)
 17 De Baets Keano        (   0 )( 4.0) 0-1  Claeys Robin          (1580F)( 5.0)
 18 Paquay Noah           (1578F)( 4.5) 1-0  Meessen Felix         (1068N)( 4.0)
 19 Cnudde Matthias       (1490F)( 5.0) 1-0  Meulenyzer Alan       (1457F)( 3.5)
 20 Vanhauwere Anton      (1205N)( 3.5) 0-1  Ingelaere Arthur      (1706F)( 4.5)
 21 Debouver Torben       (1388F)( 4.5) 1-0  Lauwereys Lee         (1272N)( 4.0)
 22 Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0) 0-1  Dumont Thomas         (1386F)( 4.0)
 23 Condes Alexie Sheen   ( 991N)( 4.0) 0-1  Verstraeten Leander   (1171N)( 4.5)
 24 Vanhercke Nathan      (1155N)( 3.0) 0-1  Verhellen Tijs        (   0 )( 3.0)
 25 Dunford Nils          (   0 )( 3.5) 1-0  Aydogan Esmée         (   0 )( 2.0)
 26 Leyssens Bas          (   0 )( 3.0) ½-½  Sonck Lisa            (   0 )( 3.0)
 27 Snoeck Lisa           (   0 )( 1.0) 0-1  Bleuzé Sibe           (1150N)( 3.0)
 28 Verbanck Bram         (1453N)( 4.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2015)
  1 Ismail Tamer          (2071F)( 7.5) 1-0  Pauwels Xander        (1884F)( 6.0)
  2 Verstraeten Iris      (1681F)( 5.0) 0-1  Sterck Arno           (2030F)( 8.0)
  3 Decrop Hendrik        (1960F)( 6.0) 0-1  Huygebaert Batist     (1685F)( 6.0)
  4 Bratuszewski Jorden   (1809N)( 6.5) 1-0  Demey Benno           (1619F)( 5.0)
  5 Ghyselen Tim          (1628F)( 4.5) 0-1  De Block Fabio        (1880F)( 5.5)
  6 De Coninck Erik       (1780F)( 5.5) ½-½  Marchal Laurent       (1700N)( 5.5)
  7 Jamar Vadim           (1932F)( 5.0) 1-0  Moerman Thomas        (1628F)( 5.5)
  8 Claeys Robin          (1580F)( 5.0) ½-½  Dubbeldam Lydia       (1799F)( 5.5)
  9 Dellaert Sander       (1686F)( 6.0) 1-0  Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5)
 10 Paquay Noah           (1578F)( 4.5) ½-½  Hüttl Sofie           (1670F)( 5.0)
 11 Ta Long Vu            (1661F)( 5.0) 0-1  Temmerman Sara        (1439N)( 5.5)
 12 Verboven Arnout       (1533N)( 5.5) 1-0  Steegmans Pieter      (1613F)( 5.0)
 13 Goossens Charle       (1599F)( 4.0) 0-1  Kreczman Savinien     (1519F)( 6.0)
 14 Gyselinck Thibault    (1522F)( 3.5) 0-1  Hammers Michael       (1707F)( 5.0)
 15 Ingelaere Arthur      (1706F)( 4.5) ½-½  Cnudde Matthias       (1490F)( 5.0)
 16 Pfeiffer Noah         (1564F)( 4.0) ½-½  Kumpen Jona           (1656N)( 4.5)
 17 Beukema Christiaan    (1502F)( 4.5) 1-0  Leboy Robbe           (1312N)( 4.5)
 18 Meulenyzer Alan       (1457F)( 3.5) ½-½  Dumont Thomas         (1386F)( 4.0)
 19 Meessen Felix         (1068N)( 4.0) 0-1  Jalalijam Amir        (1434F)( 4.0)
 20 Temmerman Sander      (1413N)( 4.5) 1-0  De Baets Keano        (   0 )( 4.0)
 21 Verstraeten Leander   (1171N)( 4.5) ½-½  Debouver Torben       (1388F)( 4.5)
 22 Verhellen Tijs        (   0 )( 3.0) 0-1  Dunford Nils          (   0 )( 3.5)
 23 Verbanck Bram         (1453N)( 4.5) 1-0  Vanhauwere Anton      (1205N)( 3.5)
 24 Lauwereys Lee         (1272N)( 4.0) 1-0  Vanhercke Nathan      (1155N)( 3.0)
 25 Bleuzé Sibe           (1150N)( 3.0) 1-0  Leyssens Bas          (   0 )( 3.0)
 26 Aydogan Esmée         (   0 )( 2.0) 0-1  Condes Alexie Sheen   ( 991N)( 4.0)
 27 Sonck Lisa            (   0 )( 3.0) 1-0  Snoeck Lisa           (   0 )( 1.0)
 28 Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 9 (18-04-2015)
  1 Bratuszewski Jorden   (1809N)( 6.5) ½-½  Ismail Tamer          (2071F)( 7.5)
  2 Sterck Arno           (2030F)( 8.0) 1-0  Huygebaert Batist     (1685F)( 6.0)
  3 De Block Fabio        (1880F)( 5.5) 0-1  Dellaert Sander       (1686F)( 6.0)
  4 Demey Benno           (1619F)( 5.0) 0-1  Decrop Hendrik        (1960F)( 6.0)
  5 Kreczman Savinien     (1519F)( 6.0) 1-0  Jamar Vadim           (1932F)( 5.0)
  6 Pauwels Xander        (1884F)( 6.0) 1-0  Verstraeten Iris      (1681F)( 5.0)
  7 Temmerman Sara        (1439N)( 5.5) ½-½  De Coninck Erik       (1780F)( 5.5)
  8 Marchal Laurent       (1700N)( 5.5) ½-½  Verboven Arnout       (1533N)( 5.5)
  9 Dubbeldam Lydia       (1799F)( 5.5) 1-0  Paquay Noah           (1578F)( 4.5)
 10 Hüttl Sofie           (1670F)( 5.0) ½-½  Claeys Robin          (1580F)( 5.0)
 11 Moerman Thomas        (1628F)( 5.5) 1-0  Ghyselen Tim          (1628F)( 4.5)
 12 Hammers Michael       (1707F)( 5.0) ½-½  Ingelaere Arthur      (1706F)( 4.5)
 13 Jalalijam Amir        (1434F)( 4.0) 0-1  Ta Long Vu            (1661F)( 5.0)
 14 Kumpen Jona           (1656N)( 4.5) ½-½  Beukema Christiaan    (1502F)( 4.5)
 15 Steegmans Pieter      (1613F)( 5.0) 1-0  Pfeiffer Noah         (1564F)( 4.0)
 16 Cnudde Matthias       (1490F)( 5.0) 1-0  Goossens Charle       (1599F)( 4.0)
 17 Callebaut Giovanni    (1595F)( 4.5) ½-½  Temmerman Sander      (1413N)( 4.5)
 18 Debouver Torben       (1388F)( 4.5) 1-0  Gyselinck Thibault    (1522F)( 3.5)
 19 Leboy Robbe           (1312N)( 4.5) 1-0  Meulenyzer Alan       (1457F)( 3.5)
 20 Dunford Nils          (   0 )( 3.5) 0-1  Verbanck Bram         (1453N)( 4.5)
 21 Dumont Thomas         (1386F)( 4.0) ½-½  Lauwereys Lee         (1272N)( 4.0)
 22 Vanhercke Hugo        (1150N)( 3.0) 0-1  Verstraeten Leander   (1171N)( 4.5)
 23 De Baets Keano        (   0 )( 4.0) 1-0  Bleuzé Sibe           (1150N)( 3.0)
 24 Verhellen Tijs        (   0 )( 3.0) 0-1  Meessen Felix         (1068N)( 4.0)
 25 Condes Alexie Sheen   ( 991N)( 4.0) 1-0  Sonck Lisa            (   0 )( 3.0)
 26 Vanhauwere Anton      (1205N)( 3.5) 1-0  Aydogan Esmée         (   0 )( 2.0)
 27 Snoeck Lisa           (   0 )( 1.0) 0-1  Leyssens Bas          (   0 )( 3.0)
 28 Vanhercke Nathan      (1155N)( 3.0) Bye

(Go to Top)

 

-16 MJ Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch Buch S B Win #Zwa
1 Sterck Arno 2030 8.0 2130 45W + 20Z + 17W + 2Z = 4W + 3Z + 6W = 21Z + 5W + 40.5 50.5 43.75 7 4
2 Ismail Tamer 2071 7.5 2088 14Z + 19W + 5Z + 1W = 16Z = 10W + 9Z + 4W + 3Z = 39.0 53.0 43.25 6 5
3 Bratuszewski Jorden 1809 6.5 1847 35Z = 7W + 27Z + 18W = 36Z + 1W - 19Z + 17W + 2W = 33.0 49.0 32.75 5 4
4 Pauwels Xander 1884 6.0 1900 24Z + 27W = 23Z + 16W + 1Z - 26W + 10Z = 2Z - 21W + 32.5 50.0 29.50 5 5
5 Huygebaert Batist 1685 6.0 1801 41W + 54Z + 2W - 30Z + 9W - 22Z + 28W + 6Z + 1Z - 32.0 46.5 25.50 6 5
6 Decrop Hendrik 1960 6.0 1816 7Z = 35W + 12Z = 25W + 18Z + 9W = 1Z = 5W - 17Z + 31.5 49.5 31.00 4 5
7 Kreczman Savinien 1519 6.0 1796 6W = 3Z - 52W + 8Z + 26W - 29Z + 20W = 37Z + 16W + 26.0 44.0 27.50 5 4
8 Dellaert Sander 1686 6.0 1639 31Z + 25W - 39Z = 7W - 43Z + 24W + 14Z = 28W + 10Z + 26.0 43.5 28.25 5 5
9 De Coninck Erik 1780 5.5 1732 39Z + 13W + 25Z = 36W = 5Z + 6Z = 2W - 12W = 11Z = 32.0 48.5 28.25 3 5
10 De Block Fabio 1880 5.5 1747 44W + 17Z - 37W + 38Z + 11W + 2Z - 4W = 26Z + 8W - 30.5 46.0 24.50 5 4
11 Temmerman Sara 1439 5.5 1804 15Z + 28W + 16Z - 19W + 10Z - 27W + 21W - 20Z + 9W = 29.5 45.5 27.25 5 4
12 Marchal Laurent 1700 5.5 1732 40W + 22Z = 6W = 17Z = 44W + 16W = 13Z = 9Z = 14W = 29.5 45.0 26.25 2 4
13 Moerman Thomas 1628 5.5 1641 42W + 9Z - 33W + 20Z = 22W = 31Z + 12W = 16Z - 26W + 28.0 43.5 25.25 4 4
14 Verboven Arnout 1533 5.5 1662 2W - 41Z + 54W + 26Z = 17W = 20Z = 8W = 23W + 12Z = 26.5 44.0 23.50 3 4
15 Dubbeldam Lydia 1799 5.5 1577 11W - 52Z + 32W = 37Z = 38W - 40Z + 30W + 22Z = 25W + 23.5 38.5 22.25 4 4
16 Jamar Vadim 1932 5.0 1723 30W + 26Z + 11W + 4Z - 2W = 12Z = 17W - 13W + 7Z - 30.5 50.0 26.50 4 4
17 Demey Benno 1619 5.0 1739 43Z + 10W + 1Z - 12W = 14Z = 36W + 16Z + 3Z - 6W - 29.5 50.0 24.00 4 5
18 Hammers Michael 1707 5.0 1681 32W + 37Z = 22W + 3Z = 6W - 28Z - 38W = 45Z + 29W = 27.0 42.5 22.50 3 4
19 Hüttl Sofie 1670 5.0 1620 33W + 2Z - 40W + 11Z - 30W + 38Z + 3W - 25Z = 22W = 26.5 46.0 21.75 4 4
20 Ta Long Vu 1661 5.0 1577 50Z + 1W - 34Z + 13W = 25Z = 14W = 7Z = 11W - 39Z + 26.0 46.0 21.75 3 5
21 Verstraeten Iris 1681 5.0 1576 46Z = 36W - 28Z = 50W + 39Z + 25W + 11Z + 1W - 4Z - 26.0 42.5 20.50 4 5
22 Claeys Robin 1580 5.0 1616 55Z + 12W = 18Z - 23W + 13Z = 5W - 36Z + 15W = 19Z = 26.0 42.0 20.25 3 5
23 Steegmans Pieter 1613 5.0 1550 49W + 29Z = 4W - 22Z - 48W + 44Z = 32W + 14Z - 38W + 24.0 38.5 18.00 4 4
24 Cnudde Matthias 1490 5.0 1498 4W - 33Z - 42W + 32Z = 49W + 8Z - 44W + 29Z = 37W + 20.0 40.0 19.00 4 4
25 Paquay Noah 1578 4.5 1621 47W + 8Z + 9W = 6Z - 20W = 21Z - 42W + 19W = 15Z - 27.0 45.0 20.75 3 4
26 Ghyselen Tim 1628 4.5 1604 53Z + 16W - 31Z + 14W = 7Z + 4Z - 45W + 10W - 13Z - 27.0 44.0 19.25 4 5
27 Kumpen Jona 1656 4.5 1515 48W + 4Z = 3W - 44Z = 32W + 11Z - 31W = 38Z = 30W = 24.0 41.5 18.25 2 4
28 Callebaut Giovanni 1595 4.5 1487 52W = 11Z - 21W = 33Z + 40W + 18W + 5Z - 8Z - 32W = 23.5 43.0 19.50 3 4
29 Ingelaere Arthur 1706 4.5 1476 34Z + 23W = 36Z - 39W = 45Z = 7W - 46Z + 24W = 18Z = 23.0 40.5 19.25 2 5
30 Beukema Christiaan 1502 4.5 1503 16Z - 53W + 46Z + 5W - 19Z - 50W + 15Z - 31W + 27Z = 21.5 39.0 15.25 4 5
31 Leboy Robbe 1312 4.5 1442 8W - 49Z + 26W - 54Z + 37W + 13W - 27Z = 30Z - 44W + 21.5 37.0 14.25 4 4
32 Temmerman Sander 1413 4.5 1448 18Z - 51W + 15Z = 24W = 27Z - 48W + 23Z - 36W + 28Z = 21.0 38.5 16.50 3 5
33 Verstraeten Leander 1171 4.5 1326 19Z - 24W + 13Z - 28W - 55Z + 39W - 43Z + 34W = 48Z + 18.0 35.5 14.25 4 5
34 Debouver Torben 1388 4.5 1348 29W - 42Z + 20W - 48Z - 51W + 37Z - 41W + 33Z = 45W + 18.0 34.5 16.25 4 4
35 Verbanck Bram 1453 4.5 1311 3W = 6Z - 45W - 41Z - 52W + 42Z - bye 46W + 47Z + 15.5 37.0 14.25 3 4
36 De Baets Keano 0 4.0 1553 38W = 21Z + 29W + 9Z = 3W - 17Z - 22W - 32Z - 53W + 23.5 42.5 16.75 3 4
37 Goossens Charle 1599 4.0 1489 51Z + 18W = 10Z - 15W = 31Z - 34W + 39Z + 7W - 24Z - 23.0 42.5 16.25 3 5
38 Pfeiffer Noah 1564 4.0 1503 36Z = 46W = 50Z + 10W - 15Z + 19W - 18Z = 27W = 23Z - 23.0 40.5 16.50 2 5
39 Jalalijam Amir 1434 4.0 1464 9W - 48Z + 8W = 29Z = 21W - 33Z + 37W - 42Z + 20W - 20.5 41.0 16.25 3 4
40 Dumont Thomas 1386 4.0 1364 12Z - 55W + 19Z - 47W + 28Z - 15W - 48Z + 44Z = 41W = 18.5 34.0 9.75 3 5
41 Lauwereys Lee 1272 4.0 1331 5Z - 14W - 43Z = 35W + 46Z + 45W - 34Z - 50W + 40Z = 17.0 37.5 14.00 3 5
42 Meessen Felix 1068 4.0 1204 13Z - 34W - 24Z - 53W + 47Z + 35W + 25Z - 39W - 49Z + 16.0 36.0 12.50 4 5
43 Condes Alexie Sheen 991 4.0 961 17W - 44Z - 41W = 52Z + 8W - 49Z = 33W - 54Z + 51W + 14.5 32.5 10.00 3 4
44 Meulenyzer Alan 1457 3.5 1378 10Z - 43W + 47Z + 27W = 12Z - 23W = 24Z - 40W = 31Z - 21.0 41.0 13.75 2 5
45 Gyselinck Thibault 1522 3.5 1403 1Z - 50W - 35Z + 55W + 29W = 41Z + 26Z - 18W - 34Z - 19.5 37.5 10.75 3 5
46 Vanhauwere Anton 1205 3.5 1226 21W = 38Z = 30W - 49Z = 41W - 53Z + 29W - 35Z - 54W + 16.5 33.0 10.00 2 4
47 Dunford Nils 0 3.5 726 25Z - bye 44W - 40Z - 42W - 51Z = 54W + 49Z + 35W - 15.0 30.0 7.25 2 4
48 Vanhercke Hugo 1150 3.0 1137 27Z - 39W - 51Z + 34W + 23Z - 32Z - 40W - bye 33W - 15.0 36.0 8.25 2 4
49 Verhellen Tijs 0 3.0 984 23Z - 31W - 53Z + 46W = 24Z - 43W = 50Z + 47W - 42W - 15.0 34.0 8.75 2 4
50 Vanhercke Nathan 1155 3.0 1115 20W - 45Z + 38W - 21Z - 54W + 30Z - 49W - 41Z - bye 14.0 33.0 6.25 2 4
51 Sonck Lisa 0 3.0 624 37W - 32Z - 48W - bye 34Z - 47W = 52Z = 55W + 43Z - 11.5 28.0 4.50 1 4
52 Leyssens Bas 0 3.0 870 28Z = 15W - 7Z - 43W - 35Z - bye 51W = 53Z - 55Z + 11.0 32.0 5.25 1 5
53 Bleuzé Sibe 1150 3.0 847 26W - 30Z - 49W - 42Z - bye 46W - 55Z + 52W + 36Z - 10.0 29.0 4.25 2 4
54 Aydogan Esmée 0 2.0 663 bye 5W - 14Z - 31W - 50Z - 55W + 47Z - 43W - 46Z - 13.0 31.0 1.25 1 4
55 Snoeck Lisa 0 1.0 51 22W - 40Z - bye 45Z - 33W - 54Z - 53W - 51Z - 52W - 7.0 26.5 0.25 0 4

BJK CBJ 2015 -18

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
-18 M/J Amerikaanse klassering
Eindklassement
    Naam                ELO       Nr     V/M  Club         Ptn   Pres  Vsch  Buch  S B   Win #Zwa 
 1 De Block Yordi        (2005F)  11030  M   Opwijk         6.5/9  2030  32.0  48.0 33.25  5   4 
 2 Tuerlinckx Ben        (2032N)  11221  M   Geel           6.5/9  1969  31.0  48.0 34.50  5   4 
 3 Maes Tibo             (2004F)  42391  M   De Drie Torens 6.0/9  1955  33.0  50.0 32.50  3   4 
 4 Ramacker Quinten      (2070F)  43257  M   De Drie Torens 6.0/9  1944  32.5  45.0 27.25  5   5 
 5 Vanden Bussche Steven (1862N)  11317  M   KOSK Oostende  6.0/9  1795  25.5  41.5 27.25  4   5 
 6 Thienpondt Mardoek    (1837F)  10184  M   Mercatel       5.5/9  1878  32.0  47.5 26.00  5   5 
 7 Snoeks Pieter-Jan     (1815N)  50070  M   Heusden        5.5/9  1859  31.0  44.0 24.50  4   4 
 8 Slagter Maxim         (1817F)  50041  M   Brasschaat     5.5/9  1783  26.5  43.5 26.00  3   4 
 9 Maesschalck Vincent   (1724F)  31895  M   Dolle Toren Le 5.0/9  1848  28.5  45.0 22.25  3   4 
10 Wertz Clara           (1697F)  94391  V   KSK47 Eynatten 5.0/9  1865  27.5  44.5 22.00  4   4 
11 Vincent Ayla          (1640F)  26271  V   KGSRL Gent     5.0/9  1822  26.5  45.0 23.00  3   5 
12 Terryn Ezra           (1860N)  52027  M   Borgerhout     5.0/9  1780  26.0  44.0 24.00  3   4 
13 Gillot Florent        (1983F)  60646  M   Auvelais       5.0/9  1763  26.0  40.0 21.25  2   5 
14 Chimakadze Giorgi     (1571N)  13629  M   MSV            5.0/9  1836  24.5  44.0 23.00  3   5 
15 Chaerle Josse         (1778N)  50013  M   KISK Ieper     5.0/9  1782  24.5  41.5 20.50  3   5 
16 Veestraeten Bram      (1636N)  12489  M   Neerpelt       5.0/9  1755  22.5  43.0 20.75  3   4 
17 Carpentier Jannes     (1877N)  12290  M   KISK Ieper     4.5/9  1729  26.0  45.5 21.75  2   4 
18 Koetters Marcel       (1781F)  95096  M   KSK47 Eynatten 4.5/9  1672  25.5  40.0 15.50  3   4 
19 Deschepper Simon      (1543N)  10141  M   Aalter         4.5/9  1589  21.0  41.5 18.75  3   5 
20 Vanlommel Maxim       (1637F)  11373  M   Westerlo       4.5/9  1560  21.0  41.0 18.50  3   5 
21 Beheydt Dries         (1434N)  47392  M   Westerlo       4.5/9  1474  18.0  36.5 11.25  3   4 
22 Bondroit Stef         (1533F)  11125  M   LSV-Chesspiran 4.5/9  1625  17.5  37.5 15.00  3   4 
23 Breuer Max            (1302N)  12086  M   Rochade Eupen  4.5/9  1410  16.5  34.0 12.25  3   4 
24 Partoens Remi         (1490F)  12753  M   Dolle Toren Le 4.0/9  1477  19.0  36.5  9.25  3   4 
25 Langie Jeroen         (1223N)  12160  M   De Drie Torens 4.0/9  1366  18.0  34.0  9.25  3   4 
26 Marchal Anaïs         (1380F)  12610  V   Caissa Europe  4.0/9  1317  16.0  31.5  6.25  3   4 
27 Massay Sarah          (1756F)  14132  V   Ans-Loncin     3.5/9  1622  23.5  41.5 13.75  2   4 
28 Barsegjan Anusavan    (1623F)  11949  M   Mechelen       3.5/9  1515  17.5  37.0  9.00  3   5 
29 Wertz Felix           (1150N)  94455  M   KSK47 Eynatten 3.0/9  1041  12.0  26.5  3.25  2   5 
30 Stach Tahnee          (   0 )  96644  V   KSK47 Eynatten 2.0/9   985  11.0  29.5  1.25  1   4 
31 Deknock Samy          (   0 )  14219  M   Landegem       1.0/9   489   8.0  28.5  0.25  0   4 
Bovenkant van de pagina
Ronde 1 (12-04-2015)
  1 Wertz Clara           (1697F)( 5.0) 1-0  Ramackr Quinten      (2070F)( 6.0)
  2 Tuerlinckx Ben        (2032N)( 6.5) ½-½  Vincent Ayla          (1640F)( 5.0)
  3 Vanlommel Maxim       (1637F)( 4.5) 0-1  De Block Yordi        (2005F)( 6.5)
  4 Maes Tibo             (2004F)( 6.0) 1-0  Veestraeten Bram      (1636N)( 5.0)
  5 Barsegjan Anusavan    (1623F)( 3.5) 0-1  Gillot Florent        (1983F)( 5.0)
  6 Carpentier Jannes     (1877N)( 4.5) ½-½  Chimakadze Giorgi     (1571N)( 5.0)
  7 Deschepper Simon      (1543N)( 4.5) ½-½  Vanden Bussche Steven (1862N)( 6.0)
  8 Terryn Ezra           (1860N)( 5.0) ½-½  Bondroit Stef         (1533F)( 4.5)
  9 Partoens Remi         (1490F)( 4.0) 0-1  Thienpondt Mardoek    (1837F)( 5.5)
 10 Slagter Maxim         (1817F)( 5.5) 1-0  Beheydt Dries         (1434N)( 4.5)
 11 Marchal Anaïs         (1380F)( 4.0) 0-1  Snoeks Pieter-Jan     (1815N)( 5.5)
 12 Koetters Marcel       (1781F)( 4.5) 1-0  Breuer Max            (1302N)( 4.5)
 13 Langie Jeroen         (1223N)( 4.0) 0-1  Chaerle Josse         (1778N)( 5.0)
 14 Massay Sarah          (1756F)( 3.5) 1-0  Wertz Felix           (1150N)( 3.0)
 15 Deknock Samy          (   0 )( 1.0) 0-1  Maesschalck Vincent   (1724F)( 5.0)
 16 Stach Tahnee          (   0 )( 2.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 2 (13-04-2015)
  1 De Block Yordi        (2005F)( 6.5) 1-0  Koetters Marcel       (1781F)( 4.5)
  2 Chaerle Josse         (1778N)( 5.0) ½-½  Maes Tibo             (2004F)( 6.0)
  3 Gillot Florent        (1983F)( 5.0) ½-½  Massay Sarah          (1756F)( 3.5)
  4 Thienpondt Mardoek    (1837F)( 5.5) 1-0  Wertz Clara           (1697F)( 5.0)
  5 Maesschalck Vincent   (1724F)( 5.0) 1-0  Slagter Maxim         (1817F)( 5.5)
  6 Snoeks Pieter-Jan     (1815N)( 5.5) 1-0  Stach Tahnee          (   0 )( 2.0)
  7 Chimakadze Giorgi     (1571N)( 5.0) 1-0  Tuerlinckx Ben        (2032N)( 6.5)
  8 Bondroit Stef         (1533F)( 4.5) 0-1  Carpentier Jannes     (1877N)( 4.5)
  9 Vanden Bussche Steven (1862N)( 6.0) 0-1  Terryn Ezra           (1860N)( 5.0)
 10 Vincent Ayla          (1640F)( 5.0) 1-0  Deschepper Simon      (1543N)( 4.5)
 11 Ramacker Quinten      (2070F)( 6.0) 1-0  Marchal Anaïs         (1380F)( 4.0)
 12 Beheydt Dries         (1434N)( 4.5) ½-½  Vanlommel Maxim       (1637F)( 4.5)
 13 Veestraeten Bram      (1636N)( 5.0) 1-0  Langie Jeroen         (1223N)( 4.0)
 14 Breuer Max            (1302N)( 4.5) 0-1  Barsegjan Anusavan    (1623F)( 3.5)
 15 Wertz Felix           (1150N)( 3.0) 0-1  Partoens Remi         (1490F)( 4.0)
 16 Deknock Samy          (   0 )( 1.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 3 (13-04-2015)
  1 Snoeks Pieter-Jan     (1815N)( 5.5) ½-½  De Block Yordi        (2005F)( 6.5)
  2 Maesschalck Vincent   (1724F)( 5.0) 0-1  Thienpondt Mardoek    (1837F)( 5.5)
  3 Maes Tibo             (2004F)( 6.0) 1-0  Chimakadze Giorgi     (1571N)( 5.0)
  4 Terryn Ezra           (1860N)( 5.0) ½-½  Gillot Florent        (1983F)( 5.0)
  5 Carpentier Jannes     (1877N)( 4.5) ½-½  Vincent Ayla          (1640F)( 5.0)
  6 Massay Sarah          (1756F)( 3.5) ½-½  Chaerle Josse         (1778N)( 5.0)
  7 Barsegjan Anusavan    (1623F)( 3.5) 0-1  Ramacker Quinten      (2070F)( 6.0)
  8 Slagter Maxim         (1817F)( 5.5) ½-½  Veestraeten Bram      (1636N)( 5.0)
  9 Koetters Marcel       (1781F)( 4.5) 1-0  Deknock Samy          (   0 )( 1.0)
 10 Stach Tahnee          (   0 )( 2.0) 0-1  Wertz Clara           (1697F)( 5.0)
 11 Partoens Remi         (1490F)( 4.0) 0-1  Vanden Bussche Steven (1862N)( 6.0)
 12 Tuerlinckx Ben        (2032N)( 6.5) 1-0  Beheydt Dries         (1434N)( 4.5)
 13 Vanlommel Maxim       (1637F)( 4.5) 1-0  Bondroit Stef         (1533F)( 4.5)
 14 Deschepper Simon      (1543N)( 4.5) 1-0  Breuer Max            (1302N)( 4.5)
 15 Marchal Anaïs         (1380F)( 4.0) 1-0  Wertz Felix           (1150N)( 3.0)
 16 Langie Jeroen         (1223N)( 4.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 4 (14-04-2015)
  1 Thienpondt Mardoek    (1837F)( 5.5) 0-1  Snoeks Pieter-Jan     (1815N)( 5.5)
  2 De Block Yordi        (2005F)( 6.5) ½-½  Maes Tibo             (2004F)( 6.0)
  3 Ramacker Quinten      (2070F)( 6.0) 1-0  Massay Sarah          (1756F)( 3.5)
  4 Gillot Florent        (1983F)( 5.0) 0-1  Maesschalck Vincent   (1724F)( 5.0)
  5 Chaerle Josse         (1778N)( 5.0) ½-½  Carpentier Jannes     (1877N)( 4.5)
  6 Wertz Clara           (1697F)( 5.0) 1-0  Terryn Ezra           (1860N)( 5.0)
  7 Vincent Ayla          (1640F)( 5.0) 1-0  Koetters Marcel       (1781F)( 4.5)
  8 Veestraeten Bram      (1636N)( 5.0) 0-1  Tuerlinckx Ben        (2032N)( 6.5)
  9 Vanden Bussche Steven (1862N)( 6.0) ½-½  Slagter Maxim         (1817F)( 5.5)
 10 Chimakadze Giorgi     (1571N)( 5.0) ½-½  Deschepper Simon      (1543N)( 4.5)
 11 Langie Jeroen         (1223N)( 4.0) 1-0  Vanlommel Maxim       (1637F)( 4.5)
 12 Deknock Samy          (   0 )( 1.0) 0-1  Barsegjan Anusavan    (1623F)( 3.5)
 13 Stach Tahnee          (   0 )( 2.0) 0-1  Partoens Remi         (1490F)( 4.0)
 14 Bondroit Stef         (1533F)( 4.5) 1-0  Marchal Anaïs         (1380F)( 4.0)
 15 Beheydt Dries         (1434N)( 4.5) 1-0  Wertz Felix           (1150N)( 3.0)
 16 Breuer Max            (1302N)( 4.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 5 (15-04-2015)
  1 Snoeks Pieter-Jan     (1815N)( 5.5) 0-1  Ramacker Quinten      (2070F)( 6.0)
  2 Maesschalck Vincent   (1724F)( 5.0) ½-½  De Block Yordi        (2005F)( 6.5)
  3 Maes Tibo             (2004F)( 6.0) 1-0  Wertz Clara           (1697F)( 5.0)
  4 Vincent Ayla          (1640F)( 5.0) 0-1  Thienpondt Mardoek    (1837F)( 5.5)
  5 Tuerlinckx Ben        (2032N)( 6.5) 1-0  Chaerle Josse         (1778N)( 5.0)
  6 Carpentier Jannes     (1877N)( 4.5) ½-½  Gillot Florent        (1983F)( 5.0)
  7 Barsegjan Anusavan    (1623F)( 3.5) ½-½  Vanden Bussche Steven (1862N)( 6.0)
  8 Terryn Ezra           (1860N)( 5.0) ½-½  Chimakadze Giorgi     (1571N)( 5.0)
  9 Slagter Maxim         (1817F)( 5.5) 1-0  Deschepper Simon      (1543N)( 4.5)
 10 Koetters Marcel       (1781F)( 4.5) 1-0  Partoens Remi         (1490F)( 4.0)
 11 Massay Sarah          (1756F)( 3.5) 1-0  Langie Jeroen         (1223N)( 4.0)
 12 Vanlommel Maxim       (1637F)( 4.5) ½-½  Veestraeten Bram      (1636N)( 5.0)
 13 Beheydt Dries         (1434N)( 4.5) 1-0  Bondroit Stef         (1533F)( 4.5)
 14 Marchal Anaïs         (1380F)( 4.0) 1-0  Deknock Samy          (   0 )( 1.0)
 15 Breuer Max            (1302N)( 4.5) 1-0  Stach Tahnee          (   0 )( 2.0)
 16 Wertz Felix           (1150N)( 3.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 6 (15-04-2015)
  1 Thienpondt Mardoek    (1837F)( 5.5) ½-½  Maes Tibo             (2004F)( 6.0)
  2 Ramacker Quinten      (2070F)( 6.0) 1-0  Maesschalck Vincent   (1724F)( 5.0)
  3 De Block Yordi        (2005F)( 6.5) 0-1  Tuerlinckx Ben        (2032N)( 6.5)
  4 Carpentier Jannes     (1877N)( 4.5) 1-0  Snoeks Pieter-Jan     (1815N)( 5.5)
  5 Massay Sarah          (1756F)( 3.5) ½-½  Slagter Maxim         (1817F)( 5.5)
  6 Wertz Clara           (1697F)( 5.0) ½-½  Koetters Marcel       (1781F)( 4.5)
  7 Vanden Bussche Steven (1862N)( 6.0) 1-0  Vincent Ayla          (1640F)( 5.0)
  8 Gillot Florent        (1983F)( 5.0) 1-0  Beheydt Dries         (1434N)( 4.5)
  9 Chaerle Josse         (1778N)( 5.0) 0-1  Terryn Ezra           (1860N)( 5.0)
 10 Chimakadze Giorgi     (1571N)( 5.0) 1-0  Barsegjan Anusavan    (1623F)( 3.5)
 11 Partoens Remi         (1490F)( 4.0) 0-1  Vanlommel Maxim       (1637F)( 4.5)
 12 Veestraeten Bram      (1636N)( 5.0) 1-0  Breuer Max            (1302N)( 4.5)
 13 Deschepper Simon      (1543N)( 4.5) 1-0  Marchal Anaïs         (1380F)( 4.0)
 14 Langie Jeroen         (1223N)( 4.0) 1-0  Deknock Samy          (   0 )( 1.0)
 15 Wertz Felix           (1150N)( 3.0) 1-0  Stach Tahnee          (   0 )( 2.0)
 16 Bondroit Stef         (1533F)( 4.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 7 (16-04-2015)
  1 Maes Tibo             (2004F)( 6.0) ½-½  Ramacker Quinten      (2070F)( 6.0)
  2 Tuerlinckx Ben        (2032N)( 6.5) 1-0  Thienpondt Mardoek    (1837F)( 5.5)
  3 De Block Yordi        (2005F)( 6.5) 1-0  Carpentier Jannes     (1877N)( 4.5)
  4 Koetters Marcel       (1781F)( 4.5) ½-½  Gillot Florent        (1983F)( 5.0)
  5 Maesschalck Vincent   (1724F)( 5.0) ½-½  Vanden Bussche Steven (1862N)( 6.0)
  6 Terryn Ezra           (1860N)( 5.0) 1-0  Massay Sarah          (1756F)( 3.5)
  7 Slagter Maxim         (1817F)( 5.5) ½-½  Wertz Clara           (1697F)( 5.0)
  8 Snoeks Pieter-Jan     (1815N)( 5.5) 1-0  Chimakadze Giorgi     (1571N)( 5.0)
  9 Vincent Ayla          (1640F)( 5.0) 1-0  Langie Jeroen         (1223N)( 4.0)
 10 Vanlommel Maxim       (1637F)( 4.5) 1-0  Deschepper Simon      (1543N)( 4.5)
 11 Barsegjan Anusavan    (1623F)( 3.5) 0-1  Veestraeten Bram      (1636N)( 5.0)
 12 Bondroit Stef         (1533F)( 4.5) 0-1  Chaerle Josse         (1778N)( 5.0)
 13 Breuer Max            (1302N)( 4.5) 1-0  Beheydt Dries         (1434N)( 4.5)
 14 Stach Tahnee          (   0 )( 2.0) 0-1  Marchal Anaïs         (1380F)( 4.0)
 15 Deknock Samy          (   0 )( 1.0) 0-1  Wertz Felix           (1150N)( 3.0)
 16 Partoens Remi         (1490F)( 4.0) Bye

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2015)
  1 Ramacker Quinten      (2070F)( 6.0) ½-½  Tuerlinckx Ben        (2032N)( 6.5)
  2 Maes Tibo             (2004F)( 6.0) ½-½  Snoeks Pieter-Jan     (1815N)( 5.5)
  3 Thienpondt Mardoek    (1837F)( 5.5) 0-1  De Block Yordi        (2005F)( 6.5)
  4 Slagter Maxim         (1817F)( 5.5) 1-0  Terryn Ezra           (1860N)( 5.0)
  5 Gillot Florent        (1983F)( 5.0) ½-½  Vincent Ayla          (1640F)( 5.0)
  6 Wertz Clara           (1697F)( 5.0) 1-0  Carpentier Jannes     (1877N)( 4.5)
  7 Vanden Bussche Steven (1862N)( 6.0) 1-0  Vanlommel Maxim       (1637F)( 4.5)
  8 Veestraeten Bram      (1636N)( 5.0) ½-½  Koetters Marcel       (1781F)( 4.5)
  9 Chaerle Josse         (1778N)( 5.0) ½-½  Maesschalck Vincent   (1724F)( 5.0)
 10 Chimakadze Giorgi     (1571N)( 5.0) 1-0  Massay Sarah          (1756F)( 3.5)
 11 Deschepper Simon      (1543N)( 4.5) 1-0  Langie Jeroen         (1223N)( 4.0)
 12 Marchal Anaïs         (1380F)( 4.0) 0-1  Partoens Remi         (1490F)( 4.0)
 13 Wertz Felix           (1150N)( 3.0) 0-1  Breuer Max            (1302N)( 4.5)
 14 Bondroit Stef         (1533F)( 4.5) 1-0  Barsegjan Anusavan    (1623F)( 3.5)
 15 Deknock Samy          (   0 )( 1.0) 0-1  Stach Tahnee          (   0 )( 2.0)
 16 Beheydt Dries         (1434N)( 4.5) Bye

(Go to Top)

Ronde 9 (18-04-2015)
  1 De Block Yordi        (2005F)( 6.5) 1-0  Ramacker Quinten      (2070F)( 6.0)
  2 Tuerlinckx Ben        (2032N)( 6.5) ½-½  Maes Tibo             (2004F)( 6.0)
  3 Wertz Clara           (1697F)( 5.0) 0-1  Vanden Bussche Steven (1862N)( 6.0)
  4 Snoeks Pieter-Jan     (1815N)( 5.5) ½-½  Slagter Maxim         (1817F)( 5.5)
  5 Veestraeten Bram      (1636N)( 5.0) ½-½  Gillot Florent        (1983F)( 5.0)
  6 Terryn Ezra           (1860N)( 5.0) ½-½  Vincent Ayla          (1640F)( 5.0)
  7 Koetters Marcel       (1781F)( 4.5) 0-1  Thienpondt Mardoek    (1837F)( 5.5)
  8 Maesschalck Vincent   (1724F)( 5.0) ½-½  Chimakadze Giorgi     (1571N)( 5.0)
  9 Carpentier Jannes     (1877N)( 4.5) ½-½  Deschepper Simon      (1543N)( 4.5)
 10 Partoens Remi         (1490F)( 4.0) 0-1  Chaerle Josse         (1778N)( 5.0)
 11 Breuer Max            (1302N)( 4.5) ½-½  Vanlommel Maxim       (1637F)( 4.5)
 12 Massay Sarah          (1756F)( 3.5) 0-1  Bondroit Stef         (1533F)( 4.5)
 13 Beheydt Dries         (1434N)( 4.5) 1-0  Deknock Samy          (   0 )( 1.0)
 14 Langie Jeroen         (1223N)( 4.0) 1-0  Wertz Felix           (1150N)( 3.0)
 15 Stach Tahnee          (   0 )( 2.0) 0-1  Barsegjan Anusavan    (1623F)( 3.5)
 16 Marchal Anaïs         (1380F)( 4.0) Bye

(Go to Top)

                        -18 M/J Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch Buch S B Win #Zwa
1 De Block Yordi 2005 6.5 2030 20Z + 18W + 7Z = 3W = 9Z = 2W - 17W + 6Z + 4W + 32.0 48.0 33.25 5 4
2 Tuerlinckx Ben 2032 6.5 1969 11W = 14Z - 21W + 16Z + 15W + 1Z + 6W + 4Z = 3W = 31.0 48.0 34.50 5 4
3 Maes Tibo 2004 6.0 1955 16W + 15Z = 14W + 1Z = 10W + 6Z = 4W = 7W = 2Z = 33.0 50.0 32.50 3 4
4 Ramacker Quinten 2070 6.0 1944 10Z - 26W + 28Z + 27W + 7Z + 9W + 3Z = 2W = 1Z - 32.5 45.0 27.25 5 5
5 Vanden Bussche Steven 1862 6.0 1795 19Z = 12W - 24Z + 8W = 28Z = 11W + 9Z = 20W + 10Z + 25.5 41.5 27.25 4 5
6 Thienpondt Mardoek 1837 5.5 1878 24Z + 10W + 9Z + 7W - 11Z + 3W = 2Z - 1W - 18Z + 32.0 47.5 26.00 5 5
7 Snoeks Pieter-Jan 1815 5.5 1859 26Z + 30W + 1W = 6Z + 4W - 17Z - 14W + 3Z = 8W = 31.0 44.0 24.50 4 4
8 Slagter Maxim 1817 5.5 1783 21W + 9Z - 16W = 5Z = 19W + 27Z = 10W = 12W + 7Z = 26.5 43.5 26.00 3 4
9 Maesschalck Vincent 1724 5.0 1848 31Z + 8W + 6W - 13Z + 1W = 4Z - 5W = 15Z = 14W = 28.5 45.0 22.25 3 4
10 Wertz Clara 1697 5.0 1865 4W + 6Z - 30Z + 12W +