West-Vlaamse Interclub 2015 - 2016

Klik hier voor Reeks 2

WEST-VLAAMSE INTERCLUB 2015-2016 REEKS 1

   REEKS 1  
RONDE 1
02/10/2015
    Match Bp
OLYMP WERVIK Stamnr GAZEL 1 Stamnr Uitslag 1 - 0 10 - 6
1. Ramacker Quinten 43257 Hampton Douglas 3981 3 - 1    
2. Ramcker Nico 10280 Cukon Ezio 36854 3 - 1    
3. Mariacour Kurt 15571 Byle Jacques 30660 1 - 3    
4. Vallenpint Germain 14737 Vandousselaere P. 11288 3 - 1           
                              
 KNOKKE 1 Stamnr KOSK 1 Stamnr Uitslag 0 - 1 5 - 11
1. Hoorne John 16195 Decrop Benjamin 28436 1 - 3                  
2. Veriji Seljami  13085 Decrop Ruben 45608 1 - 3  
3. Pannier Jean-Pierre  38083 Van Massenhove Fr. 20516 2 - 2    
4. Van Gompel Hugo    2526 Van Den Bussche Steven 11317 1 - 3    
             
HTP OOSTKAMP 1 Stamnr BYE Stamnr Uitslag    
1.          
2.            
3.            
4.            
             
REEKS 1  
RONDE 2
04/12/2015
       
GAZEL 1 Stamnr KNOKKE 1 Stamnr Uitslag 0 - 1 5 - 11
1. Laforce Kurt 56561 Tavernier Philippe 46418 1 - 3    
2. Morlion Rene 97438 Pannier Jean-Pierre 38083 1 - 3    
3. Byle Jacques 30660 Dewinnen Oswald 26221 1 - 3    
4. Suskie Dominiek 32247 Vantorre Willy 42013 2 - 2    
              
HTP OOSTKAMP 1 Stamnr OLYMP WERVIK Stamnr Uitslag 1 - 0 11 - 5
1. Larsen Harald 36277 Ramacker Quinten 43257 2 - 2    
2.  Piceu Kurt 51811 Ramacker Nico 10280 3 - 1    
3.  Barzeele Raf 85081 Mariacour Kurt 15571 3 - 1    
4.  Rogiers Jonny 73717 Vallenpint Germain 14737 3 - 1    
                                                 
KOSK OOSTENDE 1 Stamnr BYE Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
                                               
REEKS 1  
RONDE 3
22/01/2016
       
KNOKKE 1 Stamnr HTP OOSTKAMP 1 Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1. Van Gompel Hugo 2526  Piceu Tom 51861 1 - 3    
2. Pannier Jean-Pierre 38083  Larsen Harald 36277 1 - 3    
3. Tavernier Philippe 46418  Barzeele Raf 85081 1 - 3    
4. Vebiji Seljami 13085  Boydens Wim 17809 3 - 1    
             
KOSK OOSTENDE Stamnr GAZEL 1 Stamnr Uitslag 1 - 0 10 - 6
1. Decrop Ruben 45608  Hampton Douglas 3981 3 - 1    
2. Glenn Dayer 24384  Cukon Ezio 36854 1 - 3    
3. Pincket Thomas 8001 Bylé Jacques 30660 3 - 1    
4. Vanden Bussche Steven 11317  Callebaut Katia 12044 3 - 1    
             
OLYM WERVIK Stamnr BYE Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
REEKS 1  
Ronde 4
05/02/2016
       
HTP OOSTKAMP 1 Stamnr KOSK OOSTENDE 1 Stamr Uitslag 1 - 0 9 - 6
1. Larsen Harald  36277 Decrop Benjamin 28436 2 - 2    
2. Wydaeghe Peter 35076 Decrop Ruben 45608 1 - 3    
3. Barzeele Raf 85081 FF 0 3 - 0    
4. Jacques Robrecht 51136 Vandenbussche Steven 11317 3 - 1    
             
KNOKKE 1 Stamnr OLYM WERVIK Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1. Hoorne John 41343 Ramacker Quinten 43257 1 - 3    
2. Van Kerkhove Piet 12092 Ramacker Nico 10280 2 - 2    
3. Van Gompel Hugo 2526 Verbrugghe Patrick 27138 2 - 2    
4. Van Torre Willy 42013 Mariacourt Kurt 15571 1 - 3    
             
GAZEL 1 Stamnr BYE Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
REEKS 1  
RONDE 5
11/03/2016
       
KOSK OOSTENDE 1 Stamnr OLYM WERVIK Stamnr Uitslag 1 - 0 9 - 7
1. Decrop Benjamin 28436 Vallenpint Germain 14737 3 - 1    
2. Decrop Ruben 45608 Ramacker Quinten 43257 1 - 3    
3. Decrop Hendrik 28908 Ramacker Nico 10280 2 - 2    
4. Pincket Michael 12831 Verbrugghe Patrick 27138 3 - 1    
             
GAZEL 1   HTP OOSTKAMP     0 - 1 6 - 10
1. Hampton Douglas 3981 Wydaeghe Peter 35076 3 - 1    
2. Cukon Ezio 36854 Piceu Kurt 51811 1 - 3    
3. Suski Dominiek 32247 Rogiers Jonny 73717 1 - 3    
4. Bylé Jacques 30660 Boydens Wim 17809 1 - 3    
             
KNOKKE   BYE        
1.            
2.            
3.            
4.            
             
Eindklassement West-Vlaamse Interclub 2015-2016 Reeks 1
Reeks 1 Total Match Total Bord
1.Trouwe Paard Oostkamp 4,5 48
2. Kon. Oostendse Schaakkring 3,5 44
3. Olympus Wervik 2,5 40
4. Schaakclub Knokke 1,5 36
5. Gazel 0,5 31

WEST-VLAAMSE INTERCLUB 2015-2016 REEKS 2

REEKS 2  
Ronde 1
02/10/2015
    Match BP
HTP OOSTKAMP 2 Stamnr KOSK OOSTENDE 2 Stamnr Uitslag 1 - 0 12 - 4
1. Boydens Wim 17809 Defour Rudy 65854 3 - 1    
2. Decommer Dick 15326 Vandevelde Luc 36366 3 - 1    
3. Rogiers Johnny 73717 Roosse Casimir 14724 3 - 1    
4. Piceu Jarid 12523 Roose Hoara 14727 3 - 1    
             
IZEGEM Stamnr KNOKKE 2 Stamnr Uitslag 1 - 0 10 - 6
1. Feys Bert 16195 Tavernier Philippe 46418 3 - 1    
2. Bruynooghe Stefaan 55417 Van Heuverbeke Paul 65226 3 - 1    
3. De Brouwere Johan 30988 De Winne Oswald 26221 2 - 2    
4. Delameilleure Frederic 13646 Hendrix Theo 5819 2 - 2    
             
TIELT Stamnr GAZEL 2 Stamnr Uitslag 0 - 1 7 - 8
1. Van Den Moortel Koen 16527 De Biscop Maxim 3437 2 - 2    
2. De Vlieger Dirk 2089 Van Houtte Filip 28134 1 - 3    
3. Destrooper Tony 11255 Vandepitte Ivan 30520 1 - 3    
4. Daels Kris 14409 De Meyere Dirk FF 58947 3 - 0    
             
REEKS 2   RONDE 2 04/12/2015        
KNOKKE 2 Stamnr TIELT Stamnr Uitslag 1 - 0 12 - 4
1. Verbiji Seljami 13085 Van De Moortel Koen 16527 3 - 1    
2. Hoorne John 41343 Vandenhouwele  A. 96114 3 - 1    
3. Verlinde Ronny 13240 Debrabandere Ronny 11646 3 - 1    
4. Janssens Rene 51438 Destrooper Tony 11255 3 - 1    
             
GAZEL 2 Stamnr KOSK OOSTENDE 2 Stamnr Uitslag 1 - 0 9 - 7
1. De Bisscop Maxim 34037 Dayer Glenn 24384 2 - 2    
2. Filip Van Houte 28134 Vandenbussche S. 11317 1 - 3    
3. Van Reybrouck Hubert 11609 Tytgat Karel 45276 3 - 1    
4. De Meyere Dirk 58947 Rommelaere Patrick 16071 3 - 1    
             
HTP OOSTKAMP 2 Stamnr IZEGEM Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1. Jacques Robrecht 51136 Feys Bert 16195 1 - 3    
2. Wydaeghe Peter 35076 Bruynooghe Stefaan 55417 1 - 3    
3. Decommer Dick 15326 De Brouwere Johan 30988 1 - 3    
4. Piceu Jarid 12523 Delameilleure  F. 13646 3 - 1    
             
REEKS 2   RONDE 3 22/01/2016        
Izegem Stamnr Gazel 2 Stamnr Uitslag 0 - 1 7 - 9
1. Feys Bert 16195 De Biscop Maxim 34037 3 - 1    
2. Bruynooghe Stefaan 55417 Vanhoutte Filip 28134 2 - 2    
3. De Brouwere Johan 30988 Vandepitte Ivan 30520 1 - 3    
4. Delameilleure Frederic 13646 De Meyere Dirk 58947 1 - 3    
             
Oostkamp 2 Stamnr Knokke 2 Stamnr Uitslag 0 - 1 5 - 11
1. Wydaeghe Peter 35076 Van Vlaenderen Peter 12114 2 - 2    
2. Clevers Marc 78115 Van Heuverbeke Paul 65226 1 - 3    
3. Dhoop Ignaas 15960 De Winne Oswald 26221 1 - 3    
4. Debosschere Christian 15356 Hendrix Theo 5819 1 - 3    
             
KOSK 2 Oostende Stamnr Tielt Stamnr Uitslag ½ - ½ 8 - 8
1. Wuyts Tom  35122 Koen Van de Moortel 16527 2 - 2    
2. Pierloot Luc 12261 Vandenhouweele A. 96114 2 - 2    
3. Masset Serge 14144 De Brabander Ronny 11646 3 - 1    
4. Hollanders Luca 15336 Destrooper Tony 11255 1 - 3    
             
REEKS 2   RONDE 4 05/02/2016        
Tielt Stamnr Oostkamp 2 Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1. Eelbode Ronald 39357 Boydens Wim 17809 1 - 3    
2. De Vlieger Dirk 2089 Decommer Dick 15326 1 - 3    
3.  Debrabandere Ronny 11646 Piceu Jarid 12523 3 - 1    
4. Vincent Tristan 15513 Debosschere Chris 15356 1 - 3    
             
Izegem Stamnr KOSK 2 Stamnr Uitslag 1 - 0 10 - 6
1. Feys Bert 16195 Vandevelde Luc 36366 3 - 1    
2. Vandenbussche Johan 10880 Pincket Thomas 8001 1 - 3    
3. De Brouwere Johan 30988 Defour Rudy 65854 3 - 1    
4. Delameilleure Frederic 13646 Hollanders Luca 15336 3 - 1    
             
Gazel 2 Stamnr Knokke 2 Stamnr Uitslag ½ - ½ 8 - 8
1. De Bisscop Maxim 34037 Vebiji Seljami 13085 1 - 3    
2. Cukon Ezio 36854 Van Heuverbeke Paul 65226 1 - 3    
3. Van Reybrouck Hubert 11609 Hendrix Theo 5819 3 - 1    
4. Vandepitte Ivan 30520 Pannier Jean-Pierre 38083 3 - 1    
             
REEKS 2   RONDE 5 11/03/2016        
Knokke 2 Stamnr KOSK 2 Stamnr Uitslag 0 - 1 7 - 8
1. Tavernier Philippe 46418 Gaytev Islambek 16329 3 - 0    
2. Vebiji Seljami 13085 Pincket Thomas 8001 2 - 2    
3. Van Heuverbeke Paul 65226 Rommelaere Patrick 16071 1 - 3    
4. Pannier Jean-Pierre 38083 Dayer Glenn 24384 1 - 3    
             
Tielt Stamnr Izegem Stamnr Uitslag 0 - 1 5 - 11
1. Vandemoortel Koen 16527 Feys Bert 16195 1 - 3    
2. Van Den Hauweele André 96114 Brynooghe Stefaan 55417 1 - 3    
3. De Vlieger Dirk 2089 Debrouwere Johan 30988 2 - 2    
4. De Brabander Ronny 11646 Delameilleure Frederic 13646 1 - 3    
             
Gazel 2 Stamnr Oostkamp 2 Stamnr Uitslag 1 - 0 10 - 6
1. De Bisscop Maxim 34037 Decroos Marc 54062 3 - 1    
2. Van Houtte Filip 38134 Dick Decommer 15326 3 - 1    
3. Ivan Vandepitte 30520 Piceu Jarid 12523 1 - 3    
4. Dirk Demeyere 58947 Debosschere Chris 15356 3 - 1    
             
Eindklassement West-Vlaamse Interclub 2015-2016 Reeks 2
Reeks 2 Total Match Total Bord
1. Schaakkring Gazel 4,5 44
2. Schaakkring Izegem 4 48
3.Schaakclub Knokke 2,5 44
4. TP Oostkamp 2 39
5. KOSK 1,5 33
6. Schaakkring Tielt 0,5 30