Belgische schoolschaakkampioenschappen 2016

Resultaat Belgische schoolschaakkampioenschappen 2016
Kampioenploeg en toernooiwinnaar lageronderwijs 2016
Kampioenenploeg meisjes lageronderwijs 2016
Nr.
Naam schoolploeg TOT BP TOT MP  SB
1 Gem School Wippelgem 30,5 8,5 Belgisch Kampioen – Champion Belgique – Belgischer Meister
2 St.Pieters Turnhout 3 28 7,5  
3 F. Jean Monnet Uccle 25 6,5  
4 G B Boortmeerbeek 23,5 6,0  
5 St-Pieters Turnhout 2 22,5 6,0  
6 De Bijenkorf Sleidinge 21,5 5,0  
7 VB Heiende Lokeren 21 7,0  
8 De Zandkorrel Hechtel 21 5,5 442,5
9 Col. Cardinal Mercier 21 5,5 438,5
10 K O Gooreind/Wuust 1 21 5,0  
11 Brugge Cent Vrijdag  1 20,5 5,5  
12 St. Bavo Gent 20,5 4,5  
13 Vrije Basis De Pinte 20 6,0  
14 VBS Grembergen 20 5,0  
15 GBS Albert Beerse 19,5 5,5  
16 Européenne D'Uccle 19,5 5,0  
17 Gem Basis Evergem 19,5 4,0 328
18 Longchamp Brussel 19,5 4,0 322,5
19 Kattesprong  Tervuren 1 19 5,0  
20 Com De Boncelles 19 4,5  
21 Vlinderwijs 1 18,5 6,0  
22 St-Michiels Brugge 1 18,5 5,0  
23 Bruggecent Vrijdag 4 18,5 4,5  
24 GBS Voorheide Arendonk 18 5,5  
25 St.-Michiels Brugge 2  17 5,0  
26 Bruggecent Vrijdag 7 M 17 4,5  Kampioenen ploeg Meisjes
27 Kattesprong Tervuren 2 17 3,5  
28 St-Michiels Brugge 3  16,5 5,0  
29 St. Medard Anderleus 16,5 4,5  
30 K O Gooreind/Wuust 2 16,5 4,0  
31 Fr Klimop Oostkamp 2 16 3,0  
32 Ath. Voskenslaan LO 15,5 4,0  
33 *K A Etterbeek 1  15,5 3,5  
34 St M. Cortil Wodon 1 15,5 3,0  
35 **St-Pieters Turnhout 1 15 3,0  
36 Vlinderwijs 2 15 2,5  
37 Bruggecent Vrijdag 2 14 4,0  
38 Bruggecent Vrijdag 3 13 2,5  
39 K A Etterbeek 2  13 2,0  
40 Bruggecent Vrijdag 5 12 2,5  
41 Bruggecent Vrijdag 6 12 2,0  
42 Bruggecent Vrijdag 8 M  11,5 3,0  
43 Ecole De Barvaux 11 2,5  
44 *Bruggecent Vrijdag 9 M 10,5 2,0  
45 Fr Klimop Oostkamp 1 8 2,5  
De beste spelers op de borden basisonderwijs waren:
Bord 1: Ilja Van Duyfhuys (Sint Bavo Gent)  - Bord 2: Leberte Youri (F. Jean Monnet Uccle)
Bord 3: Ilyan Van Waes (Gemeente school Wippelgem) Bord 4: Tibeau Fordeyn (Gemeente school Wippelgem) 
Resultaat Belgische schoolschaakkampioenschappen 2016
Kampioenploeg en toernooiwinnaar Secundair onderwijs 2016
Kampioenenploeg meisjes Secundaironderwijs 2016
Nr.        Naam                 BP MP     SB
1.  O.-L.-V.-ten Doorn Eeklo 27.5 8.0  Belgisch Kampioen – Champion Belgique – Belgischer Meister
2.  Damian Sek Eupen 24.0 7.0  
3  St. Paulus Gent 24.0 6.5  
4  Wico Neerpelt 24.0 6.5 446.00
5  St Barbara Gent 23.5 6.0 396.75
6  Ursulines Mons 1 23.5 6.0 439.25
7  Ath. Brasschaat 23.0 5.5 383.25
8  St Lodewijks Lokeren 22.5 5.5  
9  Ath Robert Catteau 1 22.0 5.5  
10 Ath. Voskensl 1 21.0 5.0  
11 St Jozef Aarschot 20.5 5.5  
12 St. Louis Namur 20.5 5.0  
13 St-Lievens Gent 20.5 5.0 413.25
14 H. Hart Tervuren 20.0 5.5 373.00
15 Ath Royale De Chénée 20.0 5.5 342.00
16 O.-L.-V.-ten Doorn Eeklo 2 20.0 5.0 335.50
17 Bosco Zwijnaarde 1 19.5 5.0  
18 St. Pieters Turnhout 18.5 4.0  
19 Mid Brugge Cent 18.0 4.5  
20 V T I - Waregem 1 18.0 4.5 298.50
21 Ursulines Mons 3 18.0 4.5 267.50
22 Bosco Zwijnaarde 2 17.0 3.5 214.00
23 V T I - Waregem 2 16.5 4.5  
24 Ursulines Mons 5 16.5 4.0  
25 Ilc Saint Ouffet 16.5 4.0 238.25
26 Guy Cudell 1 16.5 3.5 227.00
27 Ursulines Mons 4 16.0 4.5  
28 Maris Stella Oostmalle 16.0 3.5  
29 Xaverius Borgerhout 14.0 3.0  
30 Lsc Barvaux 13.5 4.0  
31 O.-L.-V.-ten Doorn Eeklo 3 13.5 2.5  
32 K A Etterbeek 13.0 3.0  
33 Ath Robert Catteau 2 13.0 3.0 192.00
34 Ath Brugge K T A 12.5 3.5 117.50
35 Ath. Voskensl 2 12.5 3.0  Kampioenen ploeg Meisjes
36 Guy Cudell 2 12.0 2.5  
37 Ursulines Mons 2 10.5 2.0  
De beste spelers op de borden Secundair onderwijs waren:
Bord 1: Thomas Moerman (Sint Barbara Gent)  - Bord 2: Swinnen Fleur na loting. (Wico Neerpelt)
Bord 3: Temmerman Sander (OLV. Ten Doom Eeklo) Bord 4: Guy Yannick Atheneum Robert Catteau)