LIGA JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2017

JOC De Schuur
Krekelstraat 167
 8870 Izegem

OP ZATERDAG 29 & ZONDAG 30 OKTOBER 2016
Deelnemers geselecteerd voor de Vlaamse kampioenschappen 2017
Resultaat volgens leeftijd:
Deelnemers -20
1   Vanden Bussche Steven 20
2.  Shimwa Ivo 20
3.  Cambier Miguel 20
Deelnemers -18
1.  Vanhee Lars 18
2.  Rousseau Christilla 18
3.  Plets Laurens 18
Deelnemers -16
1.  Tanghe Joran 16
2.   Daels Ilse 16
3.   Daels Emma 16
4.   Decorte Elias 16
5.   Cool Tristan 16
6.   Verheire Wesley 16
7.   Devaere Maya 16
 
 
M
M
M
 
M
M
F
 
M
F
F
M
M
M
F
 
 
11317
15976
13877
 
14406
16160
13639
 
11866
10544
10542
13715
10602
12444
13696
Uitslagen Ronde  1
1. Vanden Bussche Steven 20
2. Plets Laurens 18
3. Rousseau Christilla 18
4. Verheire Wesley 16
5. Cool Tristan 16
6. Van Overberghe Steven 20
7. Daels Ilse 16
 1 - 0
0 - 1
½ - ½
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
Daels Emma 16
Vanhee Lars 18
Decorte Elias 16
Tanghe Joran 16
Cambier Miguel 20
Shimwa Ivo 20
Devaere Maya 16
Uislagen Ronde 2
1. Shimwa Ivo 20
2. Vanhee Lars 18
3. Tanghe Joran 16
4. Daels Emma 16
5. Decorte Elias 16
6. Cambier Miguel 20
7. Devaere Maya 16
 1 - 0
0 - 1
½ - ½
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
Vanden Bussche Steven 20
Cool Tristan 16
Daels Ilse 16
Rousseau Christilla 18
Plets Laurens 18
Verheire Wesley 16
Bye
Uitslagen Ronde 3
1. Vanden Bussche Steven 20
2. Cool Tristan 16
3. Daels Ilse 16
4. Verheire Wesley 16
5. Devaere Maya 16
6. Rousseau Christilla 18
7. Cambier Miguel 20
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
Vanhee Lars 18
Tanghe Joran 16
Shimwa Ivo 20
Daels Emma 16
Decorte Elias 16
Plets Laurens 18
Bye
Uitslagen Ronde 4
1. Decorte Elias 16
2. Vanhee Lars 18
3. Daels Emma 16
4. Tanghe Joran 16
5. Verheire Wesley 16
6. Devaere Maya 16
7. Plets Laurens 18
 1 - 0
0 - 1
½ - ½
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
Vanden Bussche Steven 20
Shimwa Ivo 20
Cool Tristan 16
Rousseau Christilla 18
Daels Ilse 16
Cambier Miguel 20
Bye
Uitslagen Ronde 5
1. Vanden Bussche Steven 20
2. Daels Emma 16
3. Daels Ilse 16
4. Cool Tristan 16
5. Shimwa Ivo 20
6. Plets Laurens 18
7. Verheire Wesley 16
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
Tanghe Joran 16
Vanhee Lars 18
Decorte Elias 16
Devaere Maya 16
Rousseau Christilla 18
Cambier Miguel 20
Bye
Uitslagen Ronde 6
1. Cool Tristan 16
2. Vanhee Lars 18
3. Tanghe Joran 16
4. Rousseau Christilla 18
5. Plets Laurens 18
6. Cambier Miguel 20
7. Decorte Elias 16
 0 - 1
½ - ½
1 - 0
1 - 0
1 - 0
½ - ½
1 - 0
Vanden Bussche Steven 20
Daels Ilse 16
Daels Emma 16
Devaere Maya 16
Verheire Wesley 16
Shimwa Ivo 20
Bye
Uitslagen Ronde 7
1. Vanden Bussche Steven 20
2. Rousseau Christilla 18
3. Tanghe Joran 16
4. Decorte Elias 16
5. Cambier Miguel 20
6. Devaere Maya 16
7. Shimwa Ivo 20
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
Daels Ilse 16
Vanhee Lars 18
Plets Laurens 18
Cool Tristan 16
Daels Emma 16
Verheire Wesley 16
Bye
Resultaat deelnemers -14,
1    Zotikishvili Dimitri 14
2    Piceu Jarid 14
3    Bergmann Kenji 14
4    Devaere Luca 14
5    Schalembier Kylian 14
6    Quintens Sam 14
7    Bondanrenko Klim 14
8    Butuza Bogdan 14
6.5
5.0
4.0
4.0
3.0
3.0
2.5
2.0
M
M
M
M
M
M
M
M
16319
12523
15703
13328
15160
15706
16304
15972
Resultaat deelnemers -12,
Hamze Roman 12
2   Peeters Alex 12
3   Roose Casimir 12
4   Degrave Robbert 12
5   Vandewalle Noah 12
6   Vansteenhuyse Rune 12
7   Withouck Jonas  12
8   Vanhaverbeke Daan 12
9   Van Laere Fanny 12
10 Tallieu Dara 12
5.0
5.0
5.0
4.0
3.0
3.0
3.0
3.0
1.0
1.0
M
M
M
M
M
M
M
M
F
F
16019
16154
14724
15655
16674
14415
15171
15387
16839
16830
Uitslagen Ronde 1
1. Piceu Jarid 14
2. Butuza Bogdan 14
3. Peeters Alex 12
4. Hamze Roman 12
5. Devaere Luca 14
6. Zotikishvili Dimitri 14
7. Bergmann Kenji 14
8. Vanhaverbeke Daan 12
9. Vansteenhuyse Rune 12
 1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
Vandewalle Noah 12
Degrave Robbert 12
Schalembier Kylian 14
Roose Casimir 12
Tallieu Dara 12
Bondarenko Klim 14
Quintens Sam 14
Withouck Jonas 12
Van Laere Fanny 1
Uitslagen Ronde 2
1. Bergmann Kenji 14
2. Degrave Robbert 12
3. Hamze Roman 12
4. Zotikishvili Dimitri 14
5. Roose Casimir 12
6. Bondarenko Klim 14
7.Withouck Jonas 12
8. Vandewalle Noah 12
9. Van Laere Fanny 12
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
½ - ½
1 - 0
0 - 1
1 - 0
Piceu Jarid 14
Vansteenhuyse Rune 12
Peeters Alex 12
Devaere Luca 14
Vanhaverbeke Daan 12
Schalembier Kylian 14
Tallieu Dara 12
Quintens Sam 14
Butuza Bogdan
Uitslagen Ronde 3
1. Piceu Jarid 14
2. Degrave Robbert 12
3. Peeters Alex 12
4. Vansteenhuyse Rune 12
5. Vanhaverbeke Daan 12
6. Schalembier Kylian 14
7.Devaere Luca 14
8. Quintens Sam 14
9. Tallieu Dara 12
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
Hamze Roman 12
Zotikishvili Dimitri 14
Withouck Jonas 12
Roose Casimir 12
Bergmann Kenji 14
Van Laere Fanny 12
Vandewalle Noah 12
Butuza Bogdan 14
Bondarenko Klim 14
Uitslagen Ronde 4.
1. Zotikishvili Dimitri 14
2. Hamze Roman 12
3. Devaere Luca 14
4. Roose Casimir 12
5. Van Laere Fanny 12
6. Bondarenko Klim 14
7.Schalembier Kylian 14
8. Vandewalle Noah 12
9. Butuza Bogdan 14
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
Piceu Jarid 14
Degrave Robbert 12
Peeters Alex 12
Bergmann Kenji 14
Quintens Sam 14
Withouck Jonas 12
Vansteenhuyse Rune 12
Vanhaverbeke Daan 12
Tallieu Dara 12
Uitslagen Ronde 5
1. Peeters Alex 12
2. Piceu Jarid 14
3. Bergmann Kenji 14
4. Quintens Sam 14
5. Withouck Jonas 12
6. Degrave Robbert 12
7. Butuza Bogdan 14
8. Vanhaverbeke Daan 12
9. Tallieu Dara 12
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1
Zotikishvili Dimitri 14
Roose Casimir 12
Hamze Roman 12
Devaere Luca 14
Vansteenhuyse Rune 12
Vandewalle Noah 12
Bondarenko Klim 14
Schalembier Kylian 14
Bye
Uitslagen Ronde 6
1. Hamze Roman 12
2. Quintens Sam 14
3. Withouck Jonas 12
4. Roose Casimir 12
5. Bondarenko Klim 14
6. Schalembier Kylian 14
7.Vansteenhuyse Rune 12
8. Tallieu Dara 12
9. Vandewalle Noah 12
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1
Zotikishvili Dimitri 14
Piceu Jarid 14
Degrave Robbert 12
Peeters Alex 12
Devaere Luca 14
Bergmann Kenji 14
Butuza Bogdan 14
Vanhaverbeke Daan 12
Bye
Uitslagen Ronde  7
1. Zotikishvili Dimitri 14
2. Piceu Jarid 14
3. Devaere Luca 14
4. Peeters Alex 12
5. Roose Casimir 12
6. Vanhaverbeke Daan 12
7. Vandewalle Noah 12
8. Tallieu Dara 12
9. Butuza Bogdan 14
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1
Schalembier Kylian 14
Degrave Robbert 12
Hamze Roman 12
Vansteenhuyse Rune 12
Withouck Jonas 12
Quintens Sam14
Bondarenko Klim 14
Bergmann Kenji 14
Bye
Resultaat deelnemers -10,
1.  Sioen Maxim 10
2.  Gellinck Simon 10
3.  Roose Hoara 10/F
4.  Keirse Quinten 10
5.  Van Walleghem Tristan 10
6.  Joseph Quinten 10
7.  Thienpont Arthur 10
8.  Vandevyvere Darius 10
9.  Dupont Tycho 10
10.Debie Kamiel 10
11.Goloivanenko Nicole 10/F
12.Georges Nathan 10
13.Devleughele Barend 10
14.Vantomme Ruth 10
6.0
5.5
5.0
5.0
5.0
4.5
4.0
4.0
3.5
3.5
3.0
3.0
2.0
1.0
15224
16027
14727
15519
16307
16847
16823
16295
14537
 
 
16844
 

Resultaat deelnemers -8,

1   Meysman Kaito_8
2   De Groote Berre 8
3   Decraene Lotus 8/F
4   Joseph Lize 8/F
5   Verhaest Luka 8
6   Vandevyvere Aurita 8/F
4.5
3.0
3.0
2.5
2.0
1.0
M
M
F
F
M
F
 
 
Uitslagen Ronde 1
1.  Gellinck Simon 10
2.  Sioen Maxim 10
3. Joseph Lize 8
4.  Vantomme Ruth 10
5.  Vandevyvere Aurita 8
6.  Verhaest Luka 8
7.  Goloivanenko Nicole 10
8.  Keirse Quinten 10
9.  Vandevyvere Darius 10
10. Van Walleghem Tristan
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
Roose Hoara 10
Decraene Lotus 8
Devleugele Barend 10
Debie Kamiel 10
Dupont Tycho 10
Georges Nathan 10
Meysman Kaito 8
Joseph Quinten 10
De Groote Berre 8
Thienpondt Arthur
Uitslagen Ronde 2
1.  Roose Hoara 10
2.  De Groote Berre 8
3.  Devleugele Barend 10
4. Dupont Tycho 10
5.  Debie Kamiel 10
6. Georges Nathan 10
7.  Goloivanenko Nicole 10
8.  Decraene Lotus 8
9.  Joseph Quinten 10
10. Thienpondt Arthur 10
½ - ½
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
Meysman Kaito 8
Sioen Maxim
Keirse Quinten 10
Van Walleghem Tristan
Verhaest Luka 8
Vantomme Ruth 10
Gellinck Simon 10
Vandevyvere Darius 10 
Joseph Lize 8/F
Vandevyvere Aurita 8 /

Geolocation is 50.9141173, 3.2047289

Uitslagen Ronde 3

1.   Sioen Maxim 10
2.   Keirse Quinten 10
3.   Devleugele Barend 10
4.   Meysman Kaito 8
5.   Verhaest Luka 8
6.   Gellinck Simon 10
7.   Vandevyvere Darius 10
8.   Vantomme Ruth 10
9.   Vandevyvere Aurita 8/F
10. Joseph Lize 8
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
Van Walleghem Tristan 10
Debie Kamiel 10
Roose Hoara 10/F
Dupont Tycho 10
Joseph Quinten 10
De Groote Berre 8
Georges Nathan 10
Thienpondt Arthur 10
Decraene Lotus 8/F
Goloivanenko Nicole 10

Uitslagen Ronde 4

1.   Keirse Quinten 10
2.  Van Walleghem Tristan 10
3.  Meysman Kaito 8
4.   Debie Kamiel 10
5.  Joseph Quinten 10
6.   De Groote Berre 8
7.   Dupont Tycho 10
8.   Decraene Lotus 8/F
9.  Georges Nathan 10
10. Vandevyvere Aurita 8/F
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
Sioen Maxim 10
Roose Hoara 10/F
Gellinck Simon 10
Vandevyvere Darius 10
Thienpondt Arthur 10
Devleugele Barend 10
Goloivanenko Nicole 10
Verhaest Luka 8
Joseph Lize 8
Vantomme Ruth 10

Uitslagen Ronde 5

1.   Roose Hoara 10/F
2.   Vandevyvere Darius 10
3.   Gellinck Simon 10
4.    De Groote Berre 8
5.    Thienpondt Arthur 10
6.    Van Walleghem Tristan 10
7.    Goloivanenko Nicole 10
8.    Devleugele Barend 10
9.    Vantomme Ruth 10
10.  Joseph Lize 8
 
½ - ½
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
Sioen Maxim 10
Keirse Quinten 10
Joseph Quinten 10
Meysman Kaito 8
Dupont Tycho 10
Decraene Lotus 8/F
Debie Kamiel 10
Georges Nathan 10
Verhaest Luka 8
Vandevyvere Aurita 8/F
 

Uitslagen Ronde 6

1.   Sioen Maxim 10
2.  Roose Hoara 10/F
3.  Meysman Kaito 8
4.    Joseph Quinten 10
5.    Verhaest Luka 8
6.    Dupont Tycho 10
7.   Debie Kamiel 10
8.    Georges Nathan 10
9.    Decraene Lotus 8/F
10.  Vandevyvere Aurita 8/F
½ - ½
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
½ - ½
1 - 0
1 - 0
0 - 1
Gellinck Simon 10
Keirse Quinten 10
Vandevyvere Darius 10
Van Walleghem Tristan 10
Thienpondt Arthur 10
Joseph Lize 8
De Groote Berre 8 Goloivanenko Nicole 10
Vantomme Ruth 10
Devleugele Barend 10

Uitslagen Ronde 7

1.   Sioen Maxim 10
2.   Keirse Quinten 10
3.   Thienpondt Arthur 10
4.   Van Walleghem Tristan 10
5.   Vandevyvere Darius 10
6.   Joseph Quinten  10
7.   Joseph Lize 8
8.    Devleugele Barend 10
9.    Goloivanenko Nicole 10
10.  Verhaest Luka 8
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
½ - ½
1 - 0
½ - ½
 0 - 1
1 - 0
0 - 1
Meysman Kaito 8
Gellinck Simon 10
Roose Hoara 10/F
Georges Nathan 10
Dupont Tycho 10
Decraene Lotus 8/F
De Groote Berre 8
Debie Kamiel 10
Vantomme Ruth 10
Vandevyvere Aurita 8/F