LIGAKAMPIOENSCHAPPEN 2017 -2018

Klik hier voor de paringen reeks A

Klik hier voor de paringen reeks B

 
Nemen niet meer deel - V  = Verlies Waarborg
 
Deelnemers ligakampioenschappen 2017 - 2018    
 Naam Vrnaam                                       Fide stam Fide elo Nat stam Nat elo Tel / GSM E-mail          
  1. Bleys  Michiel
240702
1947 13263 2086 0495/438945 michielbleys@hotmail.com  
  2. Chaerle Josse 229920 1977 50013 1993 0491/114983 josse.chaerle@gmail.com  
  3. De Bisscop Maxim 214159 1982 34037 1868 0476/310728 maximdebisscop@gmail.com  
  1. De Maertelaer Marcel 244643   13560 1254 0474/327475 marceldemaertelaer@telenet.be
  2. De Meyere Dirk 214523 1612 58947 1612 050/687180 dirk.de.meyere@telenet.be  
  3. De Meyere Kathleen 2015430 1258 9831 1240 0479/06738 leenjesschaken@hotmail.com  
  4. De Wandel Marc 214949 1520 10839 1547   marcdewandel@telenet.be  
  5. Degrieck Peter 215228 1488 54429 1564 0474/972030 peter.degrieck@telenet.be  
  4. Deketelaere Francky 240621 1793 10707 1811 0470/924279 deketelaerefrancky@gmail.com  
  6. Delameilleure_Frédéric 241210 1448 13646 1287 051/730208 frederic.delameilleure@gmail.com  
  7. Destreel John 251585 1570 15443 1531 0475/967995 zinrijkebalans@gmail.com  
  8. Duc Wout 250015 1397 10667 1352 050/377463 karl.duc@belgacom.net  
  9. Galle Erik 216453 0 4243 1561 0477/326469 erikgalle@scarlet.be  
10. Gryson Wilfried   0 35190 1295 059/273490    
  5. Larsen Sander 227315 1824 26034 1879 0471/525210 sander_larsen@hotmail.com  
  1. Lenoir Aurèle 263273 1664 22250 1630 0497/297082 aurele.lenoir@skynet.be  
  2. Lepers Philippe 218383 1751 32140 1758 0492/649214 philippe.lepers@telenet.be  
11. Lequy Cedric 252972 1262 16302 1508 0489/552302 lequy.c@gmail.com  
12. Leuridan Brecht 218464 0 26298 1210 0473/449665 brechtleuridan  
13. Lucas Jean 625906 1593 12629 1574 33642490690 luschach@wanadoo.fr  
  3. Ottevaere Herman 219487 1807 12742 1669 056/777747 herman.ottevaere@skynet.be  
  4. Piceu Jarid 241911 1696 12523 1667 0478/886298 jarid.piceu@gmail.com  
13. Podevijn Guido 233960 1523 1813 1450 0477/754190 gpodevijn@gmail.com  
  5. Rousseau Christilla 251801 1617 16160 1535 0479/127324 christilla@hotmail.be  
14. Schalembier Kylian 249564 1303 15670 1180 050/347581 kylian.schalembier@outlook.be  
  6. Todts Benny 207373 1961 54101 2042 0474/884936 benny.todts@telenet.be  
15. Van Daele Pieterjan 253855 0 16170 0 050/330886 pieterjan.van.daele@hotmail.be  
  7. Van Houtte Filip 206695 1779 28134 1790 050/380137 filip.van.houtte@telenet.be  V 
  6. Van Rillaer Dirk 222496 1628 36331 1696 0475/686114 dirkvanrillaer@skynet.be  
16. Vanassche Renaat 222674 1096 4316 1310 0497/440148 renaatvanas@hotmail.com  
17. Vandenbroucke Ivan   0 16836 1031 0498/573722 vandenbroucke.ivan@telenet.be  V 
18. Vandenbussche Dries 254797 0 11793 1250 0484/979861 driva1234@hotmail.com  
  7. Vandenbussche Johan                      209120 1707 10880 1798 0477/628938 johan_vandenbussche@telenet.be  
19. Vandevelde Luc 222992 1544 36366 1558 0477/139166  luc.vandevelde.recht@scarlet.be  
20. Verbanck, Mario 236756 1389 30431 1169 0472/290125 marioverbanck@gmail.com  V 
21. Verbeke Lucas 245470 1562 13802 1576 0486/140094 sven.leonore@telenet.be  
  8. Verbruggghe Patrick 223301 1683 27138 1701 0497/460598 patrick.verbrugghe  
  8. Wollaert Brian 210587 1667 51829 1748 0491/226620 bryan.wollaert@hotail.com  
Ligakampioenschappen Reeks A   Klassement na ronde 1 RR
   Naam     
1  Bleys Michiel
2  Chaerle Josse
3. Todts Benny
4. Larsen Sander
5. De Bisscop Maxim
6. Deketelaere Francky
7. Wollaert Brian
8. Van Houtte Filip
Stam
240702
229920
207373
227315
214159
240621
210587
206695
SEX
M
M
M
M
M
M
M
M
Ptn
5.5
5.5
4.5
4.0
3.5
3.0
2.0
0.0
MB
13.0
12.0
 

 
 
KD
 
 

 
RES

 
 
 
 
 
LOT
 
 

 
 
 
 
Waarborg
Ligakampioenschappen Reeks A - Round 1 - 15 oktober 2017
 
1. De Bisscop Maxim
2. Chaerle Josse
3. Todts Benny
4.  Bleys Michiel
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
 Wollaert Brian
 Van Houtte Filip
 Deketelaere Franky
 Larsen Sander
 
Ligakampioenschappen Reeks A - Round 2 -  12 november 2017
1. Wollaert Brian
2. Deketelaere Franky
3. Van Houtte Filip
4. De Bisscop Maxim
1 - 0
0 - 1
0 - 1
½ - ½
 Larsen Sander
 Bleys Michiel
 Todts Benny
 Chaerle Josse
  
Ligakampioenschappen Reeks A - Round 3 - 26 november 2017
1. Chaerle Josse
2.Todts Benny
3. Bleys Michiel
4. Larsen Sander
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
 Wollaert Brian
 De Bisscop Maxim
 Van Houtte Filip
 Deketelaere Francky
 
Ligakampioenschappen Reeks A - Round 4 - 14 januari 2018
1. Wollaert Brian
2. Van Houtte Filip
3. De Bisscop Maxim
4. Chaerle Josse
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
 Deketelaere Francky
 Larsen Sander
 Bleys Michiel
 Todts Benny
 
Ligakampioenschappen Reeks A - Round 5 - 11 februari 2018
1. Todts Benny
2. Bleys Michiel
3. Larsen Sander
4. Deketelaere Francky
1 - 0
½ - ½
1 - 0
1 - 0 FF
 Wollaert Brian
 Chaerle Josse
 De Bisscop Maxim

 Van Houtte Filip

 
 
 
Ligakampioenschappen Reeks A - Round 6 - 18 maart 2018
1. Wollaert Brian
2. De Bisscop Maxim
3. Chaerle Josse
4. Todts Benny
1 - 0  FF
0 - 1
½ - ½
0 - 1
 Van Houtte Filip
 Deketelaere Francky
 Larsen Sander
 Bleys Michiel
 
Ligakampioenschappen Reeks A - Round 7 - 15 april 2018
1. Bleys Michiel
2. Larsen Sander
3. Deketelaere Francky
4. Van Houtte Filip
1 - 0
½ - ½
0 - 1
0 FF - 1
 Wollaert Brian
 Todts Benny
 Chaerle Josse
 De Bisscop Maxim
 
Ligakampioenschappen Reeks B   Klassement na ronde 1 RR
Naam
1. Piceu Jarid
2. Vandenbussche Johan
3.  Van Rillaer Dirk
4.  Lenoir Aurèle
5. Verbrugghe Patrick
6. Lepers Philippe
7. Rousseau Christilla
8. Ottevaere Herman
Ptn
5.5
5.0
4.5
4.0
3.0
2.0
2.0
2.0
MB
 
 
 
 
 
18.5
18.5
18.5
KD

 
 
 
 
5
5
4
Res
 
 
 
 
 
1.5
0.5
Waarborg
Ligakampioenschappen Reeks B - Round 1 - 15 oktober 2017
1    Vandenbussche Johan
2    Piceu Jarid
3    Verbrugghe Patrick
4    Lepers Philippe
1 - 0
1 - 0
0 - 1
½ - ½
 Rousseau Christilla
 Ottevaere Herman
 Van Rillaer Dirk
 Lenoir Aurèle
 
 
 
 
 
Ligakampioenschappen Reeks B - Round 2 - 12 november 2017
1    Rousseau Christilla
2    Van Rillaer Dirk
3    Ottevaere Herman
4    Vandenbussche Johan
0 - 1
1 - 0
½ - ½
1 - 0
 Lenoir Aurèle
 Lepers Philippe
 Verbrugghe Patrick
 Piceu Jarid
 
Ligakampioenschappen Reeks B - Round 3 - 26 november 2017
1    Piceu Jarid
2    Verbrugghe Patrick
3    Lepers Philippe
4    Lenoir Aurèle
1 - 0
½ - ½
½ - ½
0 - 1
Rousseau Christilla
Vandenbussche Johan
Ottevaere Herman
Van Rillaer Dirk
 
Ligakampioenschappen Reeks B - Round 4 - 14 januari 2018
1    Rousseau Christilla
2    Ottevaere Herman
3    Vandenbussche Johan
4    Piceu Jarid
1 - 0
½ - ½
1 - 0
½ - ½
Van Rillaer Dirk
Lenoir Aurèle
Lepers Philippe
Verbrugghe Patrick
 
Ligakampioenschappen Reeks B - Round 5 - 11 februari 2018
1    Verbrugghe Patrick
2    Lepers Philippe
3    Lenoir Aurèle
4    Van Rillaer Dirk
½ - ½
0 - 1
1 - 0
1 - 0
Rousseau Christilla
Piceu Jarid
Vandenbussche Johan
Ottevaere Herman
 
 
 
 
Ligakampioenschappen Reeks B - Round 6 - 03 maart 2018
1    Rousseau Christilla
2    Vandenbussche Johan
3    Piceu Jarid
4    Verbrugghe Patrick
½ - ½
½ - ½
1 - 0
1 - 0
Ottevaere Herman
Van Rillaer Dirk
Lenoir Aurèle
Lepers Philippe
 
Ligakampioenschappen Reeks B - Round 7 - 15 april 2018
1    Lepers Philippe
2    Lenoir Aurèle
3   Van Rillaer Dirk
4    Ottevaere Herman
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
Rousseau Christilla
Verbrugghe Patrick
Piceu Jarid
Vandenbussche Johan
 
Ligakampioenschappen Reeks C - Klassement na Ronde 1 - Zwitsers systeem
 Naam
  1    De Meyere Dirk  
  2    Lucas Jean                     
  3    Degrieck Peter 
  4    Vandevelde Luc
  5    Verbeke Lucas                
  6    Delameilleure Frederic
  7    Vandenbussche Dries           
  8    Galle Erik  
  9    De Wandel Marc
10    Lequy Cedric
11    Destreel John              
12    Podevijn Guido 
13    Schalembier Kylian   *
14    Vanassche Renaat    *
15    Duc Wout                         
16    Van Daele Pieterjan   *
17    Leuridan Brecht          
18    Vandenbroucke Ivan
19    Gryson Wilfried           
20    De Meyere Kathleen 
Ptn
5.5
5.5
5.0
4.5
4.0
4.0
4.0
4.0
4.0
4.0
4.0
3.5
3.0
3.0
3.0
3.0
2.5
2.5
2.0
1.0
MB
21.5
19.0
20.5
19.0
21.5
18.5
17.5
17.5
17.0
15.5
15.5
 
15.5
17.5
17.0
17.0
17.0
14.0
14.5
 
KD
1
2
3
4
5
6
11
10
 
12
11
 
20.5
 
9
9
 
 
 
SB
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10.25
8.50
Waarborg
Ligakampioenschappen Reeks C - Round 1 - 15 oktober 2017
1. De Meyere Dirk                   
2. Schalembier Kylian
3. Destreel John
4. De Meyere Kathleen
5. Galle Erik
6. Vandenbussche Dries
7.  Podevijn Guido
8.  Vanassche Renaat
9.  Degrieck Peter   
10.Van Daele Pieterjan
11. Gryson Wilfried
 1 - 0 
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
½ - ½
1 - 0
0 - 1
0 - 1
Verbanck, Mario
  Lucas Jean
  Lequy Cedric
  Verbeke Lucas
  De Maertelaer Marcel
  Vandevelde Luc
  Leuridan Brecht
  De Wandel Marc
  Vandenbroucke Ivan
  Delameilleure Frédéric
  Duc Wout
 
 
 
 
 
 
Ligakampioenschappen Reeks C - Round 2 - 12 november 2017
 1. Destreel John  
 2. Verbeke Lucas
 3. Duc Wout
 4. Delameilleure Frédéric
 5. Vandevelde Luc
 6. De Wandel Marc
 7. Lequy Cedric
 8. Leuridan Brecht
 9. Verbanck, Mario
10.De Maertelaer Marcel
11.Vandenbroucke Ivan
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
FF- 1
De Meyere Dirk
  Podevijn Guido
 Degrieck Peter  
  Galle Erik
  Schalembier Kylian
 Lucas Jean
Vanassche Renaat
  Gryson Wilfried
  De Meyere Kathleen
  Van Daele Pieterjan
  Vandenbussche Dries
 
Ligakampioenschappen Reeks C - Round 3 - 26 november 2017
 1.  De Meyere Dirk 
 2.  Degrieck Peter  
 3. Vanassche Renaat
 4. Lucas Jean
 5. Galle Erik
 6. Schalembier Kylian
 7. Podevijn Guido
 8. Van Daele Pieterjan
 9. Gryson Wilfried
10. Verbanck, Mario
11.Vandenbroucke Ivan
1 - 0
½ - ½
½ - ½
1 - 0
½ - ½
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
½ - ½
Vandevelde Luc
Verbeke Lucas
Delameilleure Frédéric
De Meyere Kathleen
Leuridan Brecht
Destreel John
Vandenbussche Dries
Duc Wout
De Wandel Marc
Lequy Cedric
De Maertelaer Marcel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ligakampioenschappen Reeks C - Round 4 - 14 januari 2018
 1. Verbeke Lucas
 2. Delameilleure Frédéric
 3. Lucas Jean
 4. Vandevelde Luc
 5. Schalembier Kylian
 6. De Wandel Marc
 7. Leuridan Brecht
 8.De Maertelaer Marcel
 9.  De Meyere Kathleen
10.Lequy Cedric
11. Duc Wout
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
½ - ½
½ - ½
½ - ½
½ - ½
0 - 1
1 - 0
1 - 0
De Meyere Dirk
Degrieck Peter
Vanassche Renaat
Van Daele Pieterjan
Podevijn Guido
Galle Erik
Destreel John
Gryson Wilfried
Vandenbussche Dries
Vandenbroucke Ivan
Bye
 
 
 
 
 
 
 
 
Ligakampioenschappen Reeks C - Round 5 - 11 februari 2018
 1. Degrieck Peter
 2. De Meyere Dirk
 3. Podevijn Guido
 4. Verbeke Lucas
 5. Galle Erik
 6. Vandenbussche Dries
 7. Vanassche Renaat
 8.Destreel John
 9.   De Maertelaer Marcel 
10.Vandenbroucke Ivan
11. De Meyere Kathleen
½ - ½
0 - 1
½ - ½
1 - 0
1 - 0
½ - ½
½ - ½
1 - 0
0 FF - 1
1 - 0
1 - 0
Vandevelde Luc
Lucas Jean
Delameilleure Frédéric
Schalembier Kylian
Duc Wout
De Wandel Marc
Leuridan Brecht
Van Daele Pieterjan
Lequy Cedric
Gryson Wilfried
Bye
 
 
 
 
 
 
Ligakampioenschappen Reeks C - Round 6 - 18 maart 2018
 1.   Lucas Jean
 2.  Vandevelde Luc
 3.  Delameilleure Frédéric
 4.  Podevijn Guido
 5.  De Wandel Marc
 6.  Destreel John
 7.  Leuridan Brecht
 8.  Van Daele Pieterjan
 9.  Duc Wout
10.Gryson Wilfried
½ - ½
½ - ½
0 - 1
½ - ½
½ - ½
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
Degrieck Peter
Verbeke Lucas
De Meyere Dirk
Galle Erik
Schalembier Kylian
Vanassche Renaat
Vandenbussche Dries
Lequy Cedric
Vandenbroucke Ivan
De Meyere Kathleen
0
Ligakampioenschappen Reeks C - Round 7 - 15 april 2018
 1.  Verbeke Lucas
 2.  Degrieck Peter
 3. Galle Erik
 4.  Vandenbussche Dries
 5.  De Wandel Marc
 6.  Lequy Cedric
 7. Schalembier Kylian
 8.  Van Daele Pieterjan
 9.  Vanassche Renaat
10. De Meyere Kathleen
0 - 1
½ - ½
½ - ½
½ - ½
1 - 0
1 - 0 FF
0 - 1
1 - 0
½ - ½
0 - 1
Lucas Jean
De Meyere Dirk
Vandevelde Luc
Destreel John
Podevijn Guido
Duc Wout
Delameilleure Frédéric
Leuridan Brecht
Gryson Wilfried
Vandenbroucke Ivan