WEST-VLAAMSE INTERCLUB 2017 - 2018

Klik hier voor Reeks 2

WEST-VLAAMSE INTERCLUB 2017-2018  REEKS 1

Wijziging van het tempo!!!

1u30 + 30 sec per zet vanaf zet één

   REEKS 1  
RONDE 1
27/10/2017
    Match Bp
Nikei_Gistel_1_312 Stamnr TP_Oostkamp_1_362 Stamnr Uitslag 0 - 1 5 - 11
1. Mylle Frederik 27014 Larsen Harald 36277 2 - 2    
2. Degrande Ronny 16098 Piceu Kurt 51811 1 - 3    
3. De Beir Kristof 20273 Barzeele Raf 85081 1 - 3    
4. Dewanckele Michel 51705 Boydens Wim 17809 1 - 3           
                              
KBSK_303 Stamnr Kortrijk_1_305 Stamnr Uitslag 1 - 0 9 - 7
1. Vandenbeurie Joachim 52752 Roos David 11789 2 - 2                  
2. Todts Benny 54101 Dechamps Mark 24414 2 - 2  
3. Van Houtte Filip 28134 Merchiers Koen 40657 3 - 1    
4. Van Rillaer Dirk 36331 Marescaux Bart 11407 2 - 2    
             
Knokke_1_351 Stamnr KOSK_1_301 Stamnr Uitslag 0 - 1 4 - 12
1. Dezutter Johan 31640 Decrop Benjamin 28436 1 - 3    
2. Van Kerkhove Piet 12092 Decrop Ruben 45608 1 - 3    
3. Hoorne John 41343 Pincket Thomas 8001 1 - 3    
4. Pannier Jean-Pierre 38083 Pincket Michael 12831 1 - 3    
             
--------------- Stamnr --------------- Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
REEKS 1  
RONDE 2
10/11/2017
       
KOSK_1_301 Stamnr NIKEI_GISTEL_312 Stamnr Uitslag 1 - 0 12 - 4
1. Vandenbussche Stev 11317 Dewanckele Michel 51705 3 - 1    
2. Pincket Thomas 8001 Steen Kris 16606 3 - 1    
3. Vanmassenhove F 20516 De Soete Jan 10650 3 - 1    
4. Pincket Michael 12831 Steelandt André 10804 3 - 1    
              
TP_OOSTKAMP_1_362 Stamnr KBSK_303 Stamnr Uitslag 1 - 0 12 - 4
1. Larsen Harald 36277 Vandenbuerie Joachim 52752 3 - 1    
2. Piceu Tom 51861 Todts Benny 54101 3 - 1    
3. Barzeele Raf 85081 Van Houtte Filip 28134 3 - 1    
4. Larsen Sander 26034 Devos Johan 49662 3 - 1    
                                                 
KORTRIJK_1_305 Stamnr KNOKKE_1_351 Stamnr Uitslag 1 - 0 9 - 7
1. Truwant Pieter 45063 Tavernier Philippe 46418 3 - 1    
2. Bauwe Pascal 85898 Van Heuverbeke Paul 65226 3 - 1    
3. Dechamps Mark 24414 Hendrix Theo 5819 2 - 2    
4. De Cock Hans 15932 De Winne Oswald 26221 1 - 3    
                                               
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
REEKS 1  
RONDE 3
24/11/2017
       
KOSK_1_301 Stamnr TP_Oostkamp_1_362 Stamnr Uitslag 0,5 -0,5 8 - 8
1. Vandenbussche Stev 11317 Boydens Wim 17809 3 - 1    
2. Verstraete M 11868 Barzeele Raf 85081 3 - 1    
3. Pincket Thomas 8001 Larsen Sander 26034 1 - 3    
4. Pincket Michael 12831 Piceu Kurt 51811 1 - 3    
             
Knokke_1_351 Stamnr KBSK_303 Stamnr Uitslag 1 - 0 9 - 7
1. Hoorne John 41343 Totds Benny 54101 1 - 3    
2. Pannier Jean-Pierre 38083 Van Houtte Filip 28134 2 - 2    
3. De Smedt Gino 84352 De Spiegelaere Chris 3417 3 - 1    
4. Van Vlaenderen Peter 12114 Van Rillaer Dirk 36331 3 - 1    
             
Nikei_Gistel_1_312 Stamnr Kortrijk_1_305 Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1. De Beir K 20273 Dechamps Mark 24414 1 - 3    
2. Dewanckele M 51705 Merchiers  Koen 40657 1 - 3    
3. Degrande R 16098 Marescaux Bart 11407 2 - 2    
4. Mylle F 27014 De Cock Hans 15932 2 - 2    
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
REEKS 1  
Ronde 4
08/12/2017
       
Kortrijk_1_305 Stamnr KOSK_1_301 Stamr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1. Roos David 11789 Vanden Bussche Steve 11317 1 - 3    
2. Dechamps Mark 24414 Pincket Thomas 8001 3 - 1    
3. Marescaux Bart 11407 Vanmassenhove Fred 20516 1 - 3    
4. Decock Hans 15932 Pincket Michaël 12831 1 - 3    
             
TP_Oostkamp_1_362 Stamnr Knokke_1_351 Stamnr Uitslag 1 - 0 12 - 2
1.  Larsen Harald 36277 De Smedt Gino 84352 3 - 1    
2. Piceu Kurt 51811 Van Vlaenderen Peter 12114 3 - 0   FF
3. Larsen Sander 26034 Tavernier Philippe 46418 3 - 0    
4. Barzeele Raf 85081 De Winne Oswald 26221 3 - 1   FF
             
KBSK_303 Stamnr Nikei_Gistel_1_312 Stamnr Uitslag 1 - 0 12 - 4
1. Vandenbuerie Joachim 52752 Steen Kris 16606 3 - 1    
2. Totds Benny 54101 Dewanckele Michiel 51705 3 - 1    
3. Van Houtte Filip 28134 Steelandt Andre 10804 3 - 1    
4. Van Rillaer Dirk 36331 De Soete Jan 10650 3 - 1    
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
REEKS 1  
RONDE 5
26/01/2018
       
Kortrijk_1_305 Stamnr TP_Oostkamp_1_362 Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
KOSK_1_301 Stamnr KBSK_303 Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
Nikei_Gistel_1_312 Stamnr Knokke_1_351 Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
Eindklassement West-Vlaamse Interclub 2017-2018 Reeks 1
Reeks 1 Total Match Total Bord
1. TP Ooskamp 3,5 43
2. KOSK Oostende 3,5 42
3. Kortrijk Groeninge 2 32
4. KBSK Brugge 2 32
5. Knokke Is Hier 1 22
6. Nikei Gistel 0 19
     
Wijziging van het tempo!!!
 
1u30 + 30 sec per zet vanaf zet één

#REEKS 2

REEKS 2  
Ronde 1
27/10/2017
    Match BP
Kortrijk_2_305 Stamnr Knokke_2_351 Stamnr Uitslag 0,5 - 0,5 8 - 8
1. De Cock Hans 15932 Van Heuverbeke P 65226 3 - 1    
2. Blondel Jean-Pierre 12978 Hendrix Theo 5819 1 - 3    
3. Jongens Rob 12786 De Winne Oswald 26221 1 - 3    
4. Deswarte Johan 15381 Chwihnh Amer 17608 3 - 1    
             
Izegem_340 Stamnr Kosk_2_301 Stamnr Uitslag 1 - 0 9 - 7
1. Lewandowski Artur 17541 Chaerle Josse 50013 1 - 3    
2. Feys Jan 65846 Rousseau Christilla 16160 2 - 2    
3. De Brouwere Johan 30988 Lequy Cedric 16302 3 - 1    
4. Bauman Robert 17537 Dewulf Bjorn 50196 3 - 1    
             
Tielt_304 Stamnr Dolle Torre_320 Stamnr Uitslag 0 - 1 5 - 11
1. Libbrecht Peter 23884 De Bisscop Maxim 34037 1 - 3    
2. Van De Moortele Koen 16527 Hampton Douglas 3981 1 - 3    
3. De Vlieger Dirk 2089 Vandepitte Ivan 30520 2 - 2    
4. Vincent Tristan 15513 Cool Tristan 10602 1 - 3    
             
Nikei_Gistel_2_312 Stamnr TP_Oostkamp_2_362 Stamnr Uitslag 0 - 1 5 - 11
1. Verbeke Daniel 46965 Rogiers Jonny 73717 1 - 3    
2. Verstegen Joris 14461 Verleye William 95782 2 - 2    
3. Steen Kris 16606 Clevers Marc 78115 1 - 3    
4. De Soete Jan 10650 Duyck Rudy 17611 1 - 3    
             
REEKS 2   RONDE 2 10/11/2017        
TP_OOSTKAMP_2_362 Stamnr IZEGEM_340 Stamnr Uitslag 0 - 1 7 - 9
1. Boydens Wim 17809 Delameilleure Freder 13646 3 - 1    
2. Piceu Jarid 12523 Bruynooghe Stevaan 55417 2 - 2    
3. Clevers Marc 78115 Feys Jan 65846 1 - 3    
4. Duck Rudy 17611 De Brouwer Johan 30988 1 - 3    
             
DOLLE TORRE_320 Stamnr KORTRIJK_2_305 Stamnr Uitslag 1 - 0 11 - 5
1. De Bisscop Maxim 34037 Vaneeckhoutte Ruby 11668 3 - 1    
2. Vandepitte Ivan 30520 Vermeersch Dirk 18848 2 - 2    
3. Cukon Ezio 36854 De Swarte Johan 15381 3 - 1    
4. De Meyer Dirk 58947 De Maeckelaere Mar 13560 3 - 1    
             
KNOKKE_2_351 Stamnr NIKEI_GISTEL_2_312 Stamnr Uitslag 0,5 - 0,5 8 - 8
1. Van Vlaenderen Pet 12114 De Grande Ronny 16098 3 - 1    
2. Pannier Jean-Pierre 38083 De Beir Kristof 20273 2 - 2    
3. Van Gompel Hugo 2526 Denduyver Bart 29718 1 - 3    
4. Vantorre Willy 42013 Verstegen Joris 14461 2 - 2    
             
KOSK_2_301 Stamnr TIELT_304 Stamnr Uitslag 0 - 1 7 - 8
1. Vandevelde Luc 36366 Daels Ilse 10542 1 - 3    
2. Lecuyer Cyril 12983 De Vlieger Dirk 2089 2 - 2    
3. Dewulf Bjorn 50196 Vincent Tristan 15513 1 - 3    
4. Speler   De Vriese Nic FF 18056 3 - 0    
             
REEKS 2   RONDE 3 24/11/2016        
Izegem_340 Stamnr Dolle_Torre_320 Stamnr Uitslag 1 - 0 9 - 7
1. Bruynooghe Stefaan 55417 De Bisscop Maxim 34037 3 - 1    
2. Lewandowski Artur 17541 Hampton Douglas 3981 1 - 3    
3. Bauman Robert 17537 Vandepitte Ivan 30520 3  1    
4. Feys Jan 65846 Vervaeck Bart 44016 2 - 2    
             
Tielt_304 Stamnr Knokke_2_351 Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1. Depril Franky 19241 Tavernier Philippe 46418 1 - 3    
2. Daels Ilse 10542 Hendrix Theo 5819 2 - 2    
3. Van Den Houweele A 96114 Vantorre Willy 42013 2 - 2    
4. Pieters Alain 18008 Van Gompel Hugo 2526 1 - 3    
             
Kortrijk_2_305 Stamnr TP_Oostkamp_2_362 Stamnr Uitslag 0 - 1 0 - 12
1. Dalschaert Didier FF Verleye William 95782 0 - 3   FF
2. Blondel Jean-Pierre FF Piceu Jarid 12523 0 - 3   FF
3. Deswarte Johan FF Clevers Marc 78115 0 - 3   FF
4. De Maeckelaere Mar FF Duck Rudy 30988 0 - 3   FF
             
Nikei_Gistel_2_312 Stamnr KOSK_2_301 Stamnr Uitslag 0 - 1 7 - 9
1. Verbeke D 46965 Vanmassenhove F 20516 2 - 2    
2. Steen K 16606 Wallaert B 51829 1 - 3    
3. Moutton T 17713 Rousseau Christella 16160 1 - 3    
4. Verstegen J 14461 Lequy Cedric 16302 3 - 1    
             
REEKS 2  
RONDE 4
08/12/2017
       
Knokke_2_351 Stamnr Izegem_340 Stamnr Uitslag 0 - 1 7 - 9
1. Van Heuverbeke P 65226 Delameilleure Frederi 13646 3 - 1    
2. Pannier Jean-Pierre 38083 Bruynooghe Stefaan 55417 1 - 3    
3. Vantorre Willy 42013 Debrouwere Johan 30988 2 - 2    
4. Verlinde Ronny 13240 Bauman Robert 17537 1 - 3    
             
TP_Oostkamp_2_362 Stamnr Dolle_Torre_320 Stamnr Uitslag 0 - 1 7 - 9
1. Boydens Wim 17809 De Bisscop Maxim 17809 3 - 1    
2. Verleye William 95782 Vandepitte Ivan 95782 2 - 2    
3. Clevers Marc 78115 De Meyere Dirk 58947 1 - 3    
4. Duyck Rudy 17611 Bylé Jacques 17611 1 - 3    
             
KOSK_2_301 Stamnr Kortrijk_2_305 Stamnr Uitslag 1 - 0 12 - 4
1. Defour Rudy 65854 Blondel Jean-Pierre 12978 3 - 1    
2. Rousseau Christilla 16160 Vermeersch Dirk 18848 3 - 1    
3. Eggers Roel 14148 Deswarte Johan 15381 3 - 1    
4. Vandevelde Luc 36366 De Maertelaer Marcel 13560 3 - 1    
             
Tielt_304 Stamnr Nikei_Gistel_2_312 Stamnr Uitslag 0,5 - 0,5 8 - 8
1. Libbrecht Peter 23884 Degrande Ronny 16098 3 - 1    
2. De Brabandere Ronn 11641 De Beir Ktistof 20273 2 - 2    
3. Destrooper Tony 11255 Denduyver Bart 29718 2 - 2    
4. Bossuyt Danny 18008 Verstegen Joris 14461 1 - 3    
             
REEKS 2   RONDE 5 26/01/2018        
Izegem_340 Stamnr Tielt_304 Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
Dolle_Torre_320 Stamnr KOSK_2_301 Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
Knokke_2_351 Stamnr TP_Oostkamp_2_362 Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
Nikei_Gistel_2_312 Stamnr Kortrijk_2_305 Stamnr      
1.            
2.            
3.            
4.            
             
Eindklassement West-Vlaamse Interclub 2017-2018 Reeks 2
Reeks 2 Total Match Total Bord
1. Izegem 4 36
2. Dolle Torre Brugge 3 38
3. TP Oostkamp 2 2 37
4. Knokke Is Ier 2 2 35
5. KOSK Oostende 2 2 33
6. Tielt Pionniers 1,5 27
7. Nikei  Gistel 2 1 28
8.  Kortrijk Groeninge 0,5 17