WEST-VLAAMSE IC 2018-2019

WEST-VLAAMSE INTERCLUB 2018-2019  REEKS 1

Klik hier voor reeks 2

Wijziging van het tempo!!!

1u30 + 30 sec per zet vanaf zet één

   REEKS 1  
RONDE 1
12/10/2018
    Match Bp
Dolle Toren_312_1 Stamnr TP Oostkamp_362_1      Stamnr Uitslag   0,5 - 0,5 8 - 8
1. De Bisscop Maxim 34037 Piceu Kurt 51811 2 - 2    
2. Hampton Douglas 3981 Barzeele Raf 85081 2 - 2    
3. Vandepitte Ivan 30520 Piceu Jarid 12523 3 - 1    
4. Ducheyne Thomas 17922 Boydens Wim 17809 1 - 3           
                              
Kortrijk_305_1 Stamnr KBSK_303_1 Stamnr Uitslag 1 - 0 9 - 7
1. Dechamps Mark 24414 Vandendriessche Jan 20141 2 - 2                  
2. Marescaux Bart 11407 Todts Benny 54101 1 - 3  
3. Merchiers Koen 40657 Despiegelaere Chris 3417 3 - 1    
4. De Cock Hans 15932 Van Rillaer Dirk 36331 3 - 1    
             
KOSK_Oostende_301_1 Stamnr Izegem_340 Stamnr Uitslag 0,5 - 0,5 8 - 8
1. Vandenbussche Steven 11317 Bauman Robert 17537 1 - 3    
2. Pincket Thomas 8001 Bruynhooghe Stefaan 55417 2 - 2    
3. Vanmassenhove Frederik 20916 Feys Jan 65846 2 - 2    
4. Zotikishville Dimitri 16319 Lewandowski Artur 175541 3 - 1    
             
--------------- Stamnr --------------- Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
REEKS 1  
RONDE 2
09/11/2018
       
Izegem-340 Stamnr Kortrijk_305_1 Stamnr Uitslag 1 - 0 10 - 6
1. Bruynooghe Stefaan 55417 Dechamps Mark 24414 3 - 1    
2. De Brouwere Johan 30988 Mone Jason 20244 3 - 1    
3. Bauman Robert 17537 Merchiers Koen 40657 1 - 3    
4. Lewandowski Arthur 17541 De Cock Hans 15932 3 - 1    
              
TP Oostkamp_362_1 Stamnr KOSK_Oostende_301_1 Stamnr Uitslag 0,5 - 0,5 8 - 8
1. Piceu Kurt 51811 Decrop Ruben 45608 3 - 1    
2. Jacques Robrecht 51136 Vandenbussche Steven 11317 1 - 3    
3. Piceu Jarid 12523 Vanmassenhove Freder 20516 3 - 1    
4. Boydens Wim 17809 Pincket Michael 12831 1 - 3    
                                                 
KBSK_303_1 Stamnr Dolle Toren_312_1 Stamnr Uitslag 1 - 0 12 - 4
1. Vandendriessche Ja 20141 Cukon Ezio 36854 3 - 1    
2. Goossens Franky 8150 Dominiek Suski 32247 3 - 1    
3. Todts Benny 54101 Byle Jacques 30660 3 - 1    
4. Van Rillaer Dirk 36331 Duyck Bart 19880 3 - 1    
                                               
---------------------- Stamnr ------------------- Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
REEKS 1  
RONDE 3
07/12/2018
       
Izegem  Stamnr Oostkamp 1 Stamnr Uitslag 0,5 - 0,5 8 - 8
1. Lewandowski Artur 17541 Larsen Harald 36277 1 - 3    
2. De Brouwere Johan 30988 Piceu Kurt 51811 1 - 3    
3. Bauman Robert 17537 Piceu Jarid 12523 3 - 1    
4. Feys Jan 65846 Boydens Wim 17809 3 - 1    
             
K.O.S.K 1 Stamnr K.B.S.K Stamnr Uitslag 1 - 0 9 - 7
1. Cocquyt Tijs 30805 Goossens Franky 8150 3 - 1    
2. Vanden Bussche Steven 15873 Todts Benny 54101 1 - 3    
3. Vanmassenhove Frede 20516 Van Houtte Filip 28134 2 - 2    
4. Wuyts Tom 35122 Van Rilliaer Dirk 36331 3 - 1    
             
Kortrijk GR 1 Stamnr Dolle Torre Brugge 1 Stamnr Uitslag 0,5 - 0,5 8 - 8
1. Mone Jason 20244 De Bisscop Maxim 34037 1 - 3    
2. Marescaux Bart 11407 Vandepitte Ivan 30520 1 - 3    
3. Merchiers Koen 40657 Ducheyne Thomas 17922 3 - 1    
4. De Cock Hans 19880 Duyck Bart 15932 3 - 1    
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
REEKS 1  
Ronde 4
11/01/2019
       
  Stamnr   Stamr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.              
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.            
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
REEKS 1  
RONDE 5
25/01/2019
       
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
Eindklassement West-Vlaamse Interclub 2018-2019 Reeks 1
Reeks 1 Total Match Total Bord
1. Izegem 1,5 18
2. KBSK Brugge 1 19
3. TP Oostkamp 1 16
4. KOSK Oostende 1 16
5. Kortrijk 1 15
6. Dolle Torre Brugge 0,5 12
     
 

#REEKS 2

Wijziging van het tempo!!!
 
1u30 + 30 sec per zet vanaf zet één
REEKS 2  
Ronde 1
12/10/2018
    Match BP
Nikei_Gistel_312_1 Stamnr KOSK_301_2 Stamnr Uitslag 0 - 1 7 - 9
1. Legein Y 29491 Dayer G 24384 1 - 3    
2. Degrande R 16098 Defour Rudy 65854 2 - 2    
3. Vertegen J 14461 Rousseau C 16160 1 - 3    
4. De Beir K 20273 Peeters A 16154 3 - 1    
             
Kortrijk_Groen_305_2 Stamnr Knokke_351 Stamnr Uitslag 0 - 1 4 - 12
1. Blondel Jean-Pierre 12798 Van Kerkhove Piet 12092 1 - 3    
2. Vermeersch Dirk 18848 Pannier Jean-Pierre 38083 1 - 3    
3. De Swarte Johan  15381 Chwihnh Amer 17608 1 - 3    
4. De Maertelaer Marcel 13560 Van Gompel Hugo 2526 1 - 3    
             
Nikei_Gistel_312_2 Stamnr Tielt_Pion_304 Stamnr Uitslag 0 - 1 7 - 9
1. Verbeke D 46965 Daels Ilse 10542 3 - 1    
2. Steen Kris 16606 Daels Emma 10544 2 - 2    
3. Anseeuw B 17668 Daels Kris 14409 1 - 3    
4. Jablonski Tim 17967 De Vlieger Dirk 2089 1 - 3    
             
Dolle_Toren_320_2 Stamnr TP_Oostkp_362_2 Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1. Vervaeck Bart 44016 Rogiers Jonny 73717 1 - 3    
2. Clevers Marc 78115 Martens Geert 11240 2 - 2    
3. Dominiek Suski 32247 Verleye Wiliam 95782 1 - 3    
4. Byle Jacques 30660 Duyck Rudy 30660 2 - 2    
             
REEKS 2   RONDE 2 09/11/2018        
Tielt_Pion_304 Stamnr Knokke_351 Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 9
1. Libbrecht Peter 23884 Dezutter Johan 31640 1 - 3    
2. Van De Moortel Koen 16527 Van Vlaenderen Peter 12114 1 - 3    
3. Van Den Houweele A 96114 Tavernier Philippe 46418 1 - 3    
4. Coppens Nils 11645 Van Kerkhove Piet 12092 3 - 0
FF>1800
 
             
KOSK_301_2 Stamnr TP_Oostkp_362_2 Stamnr Uitslag 1 - 0 11 - 5
1. Zotikhisvili Dimitri 16139 Laforce Robert 10715 3 - 1    
2. Dayer Glenn  24384 Mortier Jan 97275 3 - 1    
3. Defour Rudy 65854 Verleye William 95782 2 - 2    
4. Rousseau Christilla 16160 Duyck Rudy 17611 3 - 1    
             
Nikei_Gistel_312_2 Stamnr Kortrijk_Groen_305_2 Stamnr Uitslag 1 - 0 8 - 7
1. Legein Y 29491 Dalschaert Didier 5134 1 - 3    
2. Verbeke D 46965 Vermeersch Dirk 18848 1 - 3    
3. Moutton Tony 17713 Deswarte Johan 15381 3 - 1    
4. Anseeuw B 17668 Beyen Tom 18880 3 - 0 FF    
             
Nikei_Gistel_312_1 Stamnr Dolle_Toren_320_2 Stamnr Uitslag 0 - 1 5 - 11
1. De Beir Kristof 20273 Douglas Hampton 3981 2 - 2     
2. Dewanckele Mich 51705 De Winne Oswald 26221 1 - 3    
3. Pascal Roland 51217 Clevers Marc 78115 1 - 3    
4. Maertens Yves 17670 Ducheyne Thomas 17922 1 - 3    
             
REEKS 2   RONDE 3 07/12/2018        
Knokke  Stamnr Dolle Torre 2 Brugge Stamnr Uitslag 1 - 0 9 - 7
1. Van Kerkhove Piet 12092 De Winne Oswald 26221 2 - 2    
2. Van Heuverbeke P 65226 Suski Dominique 32247 3 - 1    
3. Pannier J.P. 38083 Byle Jacques  30660 3 - 1    
4. Salazar Dante 24163 Clevers Marc 78115 1 - 3    
             
Tielt Stamnr Oostkamp 2 Stamnr Uitslag 0,5 - 0,5 8 - 8
1. Delafontaine Brant 9989 Martens Geert 11240 2 - 2    
2. Libbrecht Peter 23884 Rogiers Jonny 73717 1 - 3    
3. De Pril Franky 19241 Verleye William 95782 2 - 2    
4. Debrabandere Ron 11646 Duyck Rudy 17611 3 - 1    
             
KOSK 2 Stamnr Nikei Gistel 2 Stamnr Uitslag 1 - 0 9 - 7
1. Dayer Glenn 24384 Verstegen Joris 14461 3 - 1    
2. Deceuninck Andre 15873 Verbeke Daniel 46965 2 - 2    
3. Peeters Alex 16154 Dewanckele Michel 51705 3 - 1    
4. Vercruyse Danny 26662 Steelandt Andre 10804 1 - 3    
             
Kortrijk 2 Stamnr Nikei Gistel 1 Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1. Deswarte Johan 15381 Degrande Ronny 16098 1 - 3    
2. Blondel Jean-Pierr 12978 De Beir Kristof 20273 1 - 3    
3. Vermeersch Dirk 18848 Steen Kris 16606 3 - 1    
4. De Maertelaer Mar 13560 Moutton Tony 17713 1 - 3    
             
REEKS 2  
RONDE 4
11/01/2019
       
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr      
1.             
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.            
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
REEKS 2   RONDE 5 25/01/2019        
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag     
1.             
2.            
3.             
4.             
             
Eindklassement West-Vlaamse Interclub 2017-2018 Reeks 2
Reeks 2 Total Match Total Bord
1. Knokke 2 21
2. KOSK Oostende 2 20
3. Dolle Torre 2 1 17
4. TP Oostkamp 1 15
5. Gistel 2 1 15
6. Tielt  1 15
7. Gistel 1 0 12
8.  Kortrijk 2 0 11