Liga Kampioenschappen 2019 - 2020

Bij problemen zich wenden tot TOM WUYTS

Email: wuyts.tom@telenet.be

Telefoon: 059/250287  -  GSM: 0496/870917

REEKS A

OPGELET : Het tempo voor de A en B reeks is 1u30 voor 40 zetten, vervolgens 30 minuten + 30 sec. per zet vanaf zet één

Het tempo voor de C reeks is 1u30 + 30 sec. per zet vanaf zet één

Wegens belet van het lokaal Kon. Brugse schaakkring worden de liga kampioenschappen voor alle reeksen van ronde 2 op 10 november 2019 verlegd naar het lokaal van Oostkamp,

bovenzaal CM, Kortrijksestraat 66, 8020 Oostkamp!

Naam  Pt Koya -  SB -  OR -  +Z
1. Chaerle Josse 1
 
2. Larsen Harald ½  
3. Todts Benny 1  
4. Piceu Jarid  0  
5. Vanroose Sibran 0  
6. Da Silva Heleno Jorit 1  
7. Lepers Philipe ½
 
8. Deblauwe Pauwel 0  
Ronde 1 - 06-10-2019 om 14u00 A
nr. Naam Vrnaam Result Naam Vrnaam
1 Chaerle Josse 1 - 0 Vanroose Sibran
2 Larsen Harald ½ - ½ Lepers Philipe
3. Todts Benny 1 - 0 Deblauwe Pauwel
4 Piceu Jarid  0 - 1 Da Silva Heleno Jorit
 
Ronde 2- 10-11-2019  om 14u00
nr. Naam Vrnaam Result Naam Vrnaam
1 Vanroose Sibran   Da Silva Heleno Jorit
2 Deblauwe Pauwel   Piceu Jarid
3 Lepers Philippe   Todts Benny
4 Chaerle Josse   Larsen Harald
       
 Ronde 3 -14u00 -  12-01-2020 om 14u00
Bnr. Naam Vrnaam Result Naam Vrnaam
1 Larsen Harald   Vanroose Sibran
2 Todts Benny   Chaerle Josse
3 Piceu Jarid   Lepers Philippe
4 Da Silva Heleno Jorit   Deblauwe Pauwel
Ronde 4 - 01-03-2020  om 14u00
Bnr. Naam Vrnaam Result Naam Vrnaam
1 Vanroose Sibran   Deblauwe Pauwel
2 Lepers Philippe   Da Silva Heleno Jorit
3 Chaerle Josse   Piceu Jarid
4 Larsen Harald   Todts Benny
Ronde 5 - 05-04-2020  om 14u00
Bnr. Naam Vrnaam Result Naam Vrnaam
1 Todts Benny   Vanroose Sibran
2 Piceu Jarid   Larsen Harald
3 Da Silva Heleno Jorit   Chaerle Josse
4 De Blauwe Pauwel   Lepers Philippe
Ronde 6 - 26-04-2020 om 14u00
Bnr. Naam Vrnaam Result Naam Vrnaam
1 Vanroose Sibran   Lepers Philippe
2 Chaerle Josse   Deblauwe Pauwel
3 Larsen Harald   Da Silva Heleno Jorit
4 Todts Benny   Piceu Jarid
Ronde 7 - 10-05-2020 om 14u00
Bnr. Naam Vrnaam Result Naam Vrnaam
1 Piceu Jarid   Vanroose Sibran
2 Da Silva Heleno Jorit   Todts Benny
3 Deblauwe Pauwel   Larsen Harald
4 Lepers Philippe   Chaerle Josse
 
 
Liga Kampioenschappen Reeks B
Deelnemers Liga Kampioenschappen 2020
Naam Pt
 Koya  -  SB  -  OR  -   +Z
1. Van Rillaer Dirk  
 
2. Van Coillie Guido    
3. Schalembier Kylian    
4. Nolf Franky    
5. Lenoir Aurele    
6. De Meyere Dirk    
7. Verbrugghe Patrick    
8. Verbeke Lucas    
Ronde 1 - 06-10-2019  om 14u00 B
Bnr. Naam Vrnaam Result Naam  Vrnaam
1. Van Rillaer Dirk   Vancoillie Guido
2. Verbrugghe Patrick   De Meyere Dirk
3. Schalembier Kylian   Lenoir Aurele
4. Verbeke Lucas   Nolf Franky
 
 
 
 
 
Ronde 2 - 10-11-2019  om 14u00 
Bnr. Naam Vrnaam Result Naam  Vrnaam
1. Vancoillie Guido   Nolf Franky
2. Lenoir Aurele   Verbeke Lucas
3. De Meyere Dirk   Schalembier Kylian
4. Van Rillaer Dirk   Verbrugghe Patrick
 
Ronde 3 - 12-01-2020  om 14u00   
Bnr. Naam Vrnaam Result Naam  Vrnaam
1. Verbrugghe Patrick   Van Coillie Guido
2. Schalembier Kylian   Van Rillaer Dirk
3. Verbeke Lucas   De Meyere Dirk
4. Nolf Franky   Lenoir Aurele
 
Ronde 4 - 01-03-2020  om 14u00   
Bnr. Naam Vrnaam Result Naam  Vrnaam
1. Van Coillie Guido   Lenoir Aurele
2. De Meyere Dirk   Nolf Franky
3. Van Rillaer Dirk   Verbeke Lucas
4. Verbrugghe Patrick   Schalembier Kylian
 
Ronde 5 - 05-04-2020  om 14u00
Bnr. Naam Vrnaam Result Naam  Vrnaam
1. Schalembier Kylian   Vancoillie Guido
2. Verbeke Lucas   Verbrugghe Patrick
3. Nolf Franky   Van Rillaer Dirk
4. Lenoir Aurel   De Meyere Dirk
 
Ronde 6 - 26-04-2020  om 14u00   
Bnr. Naam Vrnaam Result Naam  Vrnaam
1. Vancoillie Guido   De Meyere Dirk
2. Van Rillaer Dirk   Lenoir Aurele
3. Verbrugghe Patrick   Nolf Franky
4. Schalembier Kylian   Verbeke Lucas
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ronde 7 - 10-05-2020  om 14u00  
Bnr. Naam Vrnaam Result Naam  Vrnaam
1. Verbeke Lucas - Vancoillie Guido
2. Nolf Franky Schalembier Kylian
3. Lenoir Aurele - Verbrugghe Patrick
4. De Meyere Dirk - Van Rillaer Dirk
-
Ligakampioenschappen reeks C
Ronde 1 - 06-10-2019  om 14u00  
Bnr. Naam Vrnaam Result Naam  Vrnaam.
1. Degrande Ronny 1 - 0 Depypere Rene
2. Vandenbroucke Ivan  0 - 1 Degrieck Peter
3. Verleye William 1 - 0 Petralia Salvatore 
4. Dewilde Rudi ½ -  ½ Ramon Joeri
5. Mahieu Jacques  1 - 0 Duyck Bart
6. Vanassche Renaat ½ -  ½ Lesage Eddy
7. Verslype Geert 1 - 0 Vermeersch Dirk
8. Wydaeghe Eric 0 - 1 Galle Erik
9. Vandevelde Luc 1 - 0 Dharmadi Djaka
10. Gryson Wilfried 0 - 1 De Soete Jan
11. Podevijn Guido ½ -  ½ De Maertelaer Marcel
12. Callebaut Katia 0 - 1 Vantorre Nils
13. Claessens Erik 1 - 0 Verbanck Mario
14. Rock Sebastien 0 - 1 Byle Jacques
15. Christiaens Jonas ½ -  ½ De Meyere Kathleen
16. Devoldere Adrien 1 - 0 Vandenbussche Dries
17. Saravanakumar Atchaya 0 - 1 Bharati Mugalin, Dhanyadha