West-Vlaamse Interclub Alle Ronden 2019 - 2020

Naam: 

West-Vlaamse Interclub Alle Ronden 2019 - 2020

West-Vlaamse Interclub Ronde 1

WEST-VLAAMSE INTERCLUB 2019-2020  REEKS 1

Klik hier voor reeks 2

Wijziging van het tempo!!!

1u30 + 30 sec per zet vanaf zet één

   REEKS 1  
RONDE 1
04/10/2019
    Match BP
  Stamnr      Stamnr Uitslag      
1.             
2.             
3.             
4.                    
                              
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.                          
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
Reeks 1  
Ronde 2
22-11-2019
    Match BP
  Stamnr.   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
              
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.            
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr. Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
REEKS 1  
RONDE 3
06/12/2019
       
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
K.O.S.K 1 Stamnr K.B.S.K Stamnr Uitslag     
1.             
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
REEKS 1  
Ronde 4
24/01/2020
       
  Stamnr   Stamr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.              
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
REEKS 1  
RONDE 5
07/02/2020
       
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.             
2.             
3.             
4.             
             
  Stamnr   Stamnr Uitslag    
1.            
2.            
3.            
4.            
             
Eindklassement West-Vlaamse Interclub 2018-2019 Reeks 1
Reeks 1 Total Match Total Bord
1. KOSK Oostende    
2. TP Oostkamp     
3. Izegem    
4. KBSK Brugge    
5. Kortrijk    
6. Dolle Torre Brugge    
     
 

#REEKS 2

Wijziging van het tempo!!!
 
1u30 + 30 sec per zet vanaf zet één 
REEKS 2  
Ronde 1
12/10/2018
    Match BP  
Nikei_Gistel_312_1 Stamnr KOSK_301_2 Stamnr Uitslag 0 - 1 7 - 9
1. Legein Y 29491 Dayer G 24384 1 - 3    
2. Degrande R 16098 Defour Rudy 65854 2 - 2    
3. Vertegen J 14461 Rousseau C 16160 1 - 3    
4. De Beir K 20273 Peeters A 16154 3 - 1    
             
Kortrijk_Groen_305_2 Stamnr Knokke_351 Stamnr Uitslag 0 - 1 4 - 12
1. Blondel Jean-Pierre 12798 Van Kerkhove Piet 12092 1 - 3    
2. Vermeersch Dirk 18848 Pannier Jean-Pierre 38083 1 - 3    
3. De Swarte Johan  15381 Chwihnh Amer 17608 1 - 3    
4. De Maertelaer Marcel 13560 Van Gompel Hugo 2526 1 - 3    
             
Nikei_Gistel_312_2 Stamnr Tielt_Pion_304 Stamnr Uitslag 0 - 1 7 - 9
1. Verbeke D 46965 Daels Ilse 10542 3 - 1    
2. Steen Kris 16606 Daels Emma 10544 2 - 2    
3. Anseeuw B 17668 Daels Kris 14409 1 - 3    
4. Jablonski Tim 17967 De Vlieger Dirk 2089 1 - 3    
             
Dolle_Toren_320_2 Stamnr TP_Oostkp_362_2 Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1. Vervaeck Bart 44016 Rogiers Jonny 73717 1 - 3    
2. Clevers Marc 78115 Martens Geert 11240 2 - 2    
3. Dominiek Suski 32247 Verleye Wiliam 95782 1 - 3    
4. Byle Jacques 30660 Duyck Rudy 30660 2 - 2    
             
REEKS 2   RONDE 2 09/11/2018       BP     
Tielt_Pion_304 Stamnr Knokke_351 Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 9
1. Libbrecht Peter 23884 Dezutter Johan 31640 1 - 3    
2. Van De Moortel Koen 16527 Van Vlaenderen Peter 12114 1 - 3    
3. Van Den Houweele A 96114 Tavernier Philippe 46418 1 - 3    
4. Coppens Nils 11645 Van Kerkhove Piet 12092 3 - 0 FF>1800  
             
KOSK_301_2 Stamnr TP_Oostkp_362_2 Stamnr Uitslag 1 - 0 11 - 5
1. Zotikhisvili Dimitri 16139 Laforce Robert 10715 3 - 1    
2. Dayer Glenn  24384 Mortier Jan 97275 3 - 1    
3. Defour Rudy 65854 Verleye William 95782 2 - 2    
4. Rousseau Christilla 16160 Duyck Rudy 17611 3 - 1    
             
Nikei_Gistel_312_2 Stamnr Kortrijk_Groen_305_2 Stamnr Uitslag 1 - 0 8 - 7
1. Legein Y 29491 Dalschaert Didier 5134 1 - 3    
2. Verbeke D 46965 Vermeersch Dirk 18848 1 - 3    
3. Moutton Tony 17713 Deswarte Johan 15381 3 - 1    
4. Anseeuw B 17668 Beyen Tom 18880 3 - 0 FF    
             
Nikei_Gistel_312_1 Stamnr Dolle_Toren_320_2 Stamnr Uitslag 0 - 1 5 - 11
1. De Beir Kristof 20273 Douglas Hampton 3981 2 - 2     
2. Dewanckele Mich 51705 De Winne Oswald 26221 1 - 3    
3. Pascal Roland 51217 Clevers Marc 78115 1 - 3    
4. Maertens Yves 17670 Ducheyne Thomas 17922 1 - 3    
             
REEKS 2   RONDE 3 07/12/2018        
Knokke  Stamnr Dolle Torre 2 Brugge Stamnr Uitslag 1 - 0 9 - 7
1. Van Kerkhove Piet 12092 De Winne Oswald 26221 2 - 2    
2. Van Heuverbeke P 65226 Suski Dominique 32247 3 - 1    
3. Pannier J.P. 38083 Byle Jacques  30660 3 - 1    
4. Salazar Dante 24163 Clevers Marc 78115 1 - 3    
             
Tielt Stamnr Oostkamp 2 Stamnr Uitslag 0,5 - 0,5 8 - 8
1. Delafontaine Brant 9989 Martens Geert 11240 2 - 2    
2. Libbrecht Peter 23884 Rogiers Jonny 73717 1 - 3    
3. De Pril Franky 19241 Verleye William 95782 2 - 2    
4. Debrabandere Ron 11646 Duyck Rudy 17611 3 - 1    
             
KOSK 2 Stamnr Nikei Gistel 2 Stamnr Uitslag 1 - 0 9 - 7
1. Dayer Glenn 24384 Verstegen Joris 14461 3 - 1    
2. Deceuninck Andre 15873 Verbeke Daniel 46965 2 - 2    
3. Peeters Alex 16154 Dewanckele Michel 51705 3 - 1    
4. Vercruyse Danny 26662 Steelandt Andre 10804 1 - 3    
             
Kortrijk 2 Stamnr Nikei Gistel 1 Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1. Deswarte Johan 15381 Degrande Ronny 16098 1 - 3    
2. Blondel Jean-Pierr 12978 De Beir Kristof 20273 1 - 3    
3. Vermeersch Dirk 18848 Steen Kris 16606 3 - 1    
4. De Maertelaer Mar 13560 Moutton Tony 17713 1 - 3    
             
REEKS 2  
RONDE 4
11/01/2019
       
KOSK_301_2 Stamnr KNOKKE_351 Stamnr Uitslag 0,5 - 0,5 8 - 8
1. Dayer Glenn 24384 Dezutter Johan 31640 1 - 3    
2. Eggers Roel 14148 Van Vlaenderen Peter 12114 2 - 2    
3. Deceuninck Andre 15873 Van Kerkhove Piet 12092 2 - 2    
4. Peeters Alex 16154 Chwihnh Amer 17608 3 - 1    
             
DOLLE_TORRE_320_2 Stamnr TIELT_304 Stamnr Uitslag 0 - 1 6 - 10
1. De Winne Oswald 26221 Daels Ilse 10542 3 - 1    
2. Suski Dominiek  32247 Daels Emma 10544 1 -  3    
3. Byle Jacques 30660 Daels Kris 14409 1 - 3    
4. Vandousselaere Patr 11288 Devaere Dideriek  20181 1 - 3    
             
TP_OOSTKAMP_362_2 Stamnr KORTRIJK_GROEN_305_2 Stamnr Uitslag 1 - 0 12 - 4
1. Jacques Robrecht 51136 Vermeersch Dirk 18848 3 - 1    
2. Laforce Robrecht 10715 Deswarte Johan 15381 3 - 1    
3. Verleye Willliam 95287 Blondel Jean-Pierre 12978 3 - 1    
4. Duyck Rudy 17611 De Maertelaer  Marcel 13560 3 - 1    
             
NIKEI_GISTEL_312_2 Stamnr NIKEI_GISTEL_312_1 Stamnr Uitslag 0 - 1 7 - 9
1. Degrande Ronny 16098 Legein Youri 29491 2 - 2    
2. Dewanckel Michel 51705 De Beir Kristof 20273 2 - 2    
3. De Soete Jan 10650 Moutton Tony 17713 1 - 3    
4. Steelandt Andre 10804 Pascal Roland 51217 2 - 2    
             
REEKS 2   RONDE 5 25/01/2019        
Knokke_351 Stamnr TP_Oostkamp_362_2 Stamnr Uitslag  0 - 1 7 - 9
1. Dezutter Johan 31640 Rogiers Jonny 73717 2 - 2    
2. Van Vlaenderen Pet 12114 Martens Geert 12114 1 - 3    
3. Tavernier Philippe 46418 Verleye William 95782 3 - 1    
4. Pannier Jean-Pierre 38083 Duyck Rudy 17611 1 - 3     
             
Kortrijk_Groen_305_2 Stamnr KOSK_301_2 Stamnr Uitslag 0 - 1 5 - 11
1. Beyen Tom 18880 Dayer Glenn 2 - 2      
2. Blondel Jean-Pierre 12978 Eggers Roel 1 - 3      
3. Deswarte Johan 15381 Peeters Alex 1 - 3      
4. De Martelaer Marcel 13560 Vercruyse Danny  1 - 3      
             
Tielt_Pion_304 Stamnr Nikei-Gistel_312-1 Stamnr Uitslag 1 - 0 9 - 7
1. Libbrecht Peter 23884 Legein Youri 29491 3 - 1    
2. De Brabander R. 11646 Verstegen Joris 14461 3 - 1    
3. Daels Kris 14409 De Beir Kristof 20273 2 - 2    
4. Destrooper T 11255 Steen Kris 16606 1 - 3    
             
Dolle_Torre_320_2 Stamnr Nikei_Gistel_312_2 Stamnr Uitslag 0 - 1   6 - 10
1. Cukon Ezio 36854 Degrande R 16098 1 - 3    
2. Ducheyne Thomas 17922 Dewanckele Michel 1952 1 - 3    
3. Bart Duyck 19880 De Soete Jan 10650 3 - 1    
4. Vandousselaere P 11288 Moutton Tony 17713 1 - 3    
             
Eindklassement West-Vlaamse Interclub 2017-2018 Reeks 2
Reeks 2  Total Match Total Bord
1. KOSK Oostende 4,5 48
2. TP Oostkamp 4,0 44
3. Knokke  3,5 45
4. Tielt  3,5 42
5.  Gistel 2 2 39
6. Gistel 1 2 38
7. Dolle Torre 2 1 36
8. Kortrijk 2    0 24

 

 
 
 
 
vrijdag, 4 oktober, 2019 - 20:00
To event remaining 76 days