Liga Kampioenschappen 2019 - 2020

 


Liga kampioenschappen starten op

06 oktober 2019

in de lokalen van de Kon. Brugse Schaakkring 

stipt om 14uoo

Voor inschrijving klik hier

Reeds ingeschreven voor de ligakampioenschappen 2019-2020

Nr Naam Vrnaam Nat. Stam Nat. Elo FIDE ID FIDEelo  GSM/ TEL E-mail Kring
1 Byle Jacques  30660 1411     050/385528 jacques.byle@skynet.be 320
2 Chaerle Josse 50013 2062 229920   0491/114983 josse.chaerle@gmail.com 302
3 Degrieck Peter 54429 1643 215228 1487 0474/972030 peter.degrieck@telenet.be 309
4 De Maertelaer Marcel 13560 1189     0474/327475 Marcel De Maertelaer 305
5 De Meyere Kathleen 9831 1150     0479/068738   307
6 Depypere René 21393 1356     0486/891657 deschaeker@gmail 309
7 De Soete Jan 10650 1491     0485/758054 dertien1@telenet.be 312
8 Deblauwe Pauwel 00213 1711 215040 1728 0476/996875 pauwel.deblauwe@telenet.be 309
9 Degrande Ronny 16098 1741 215201   0471/287800 ronny.degrande@telenet.be 312
10 Dharmadi Djaka 17086 1184 248878   0476/316135 djakadharmadi@hotmail.com 353
11 Duyck Bart 19880 1319     0485/974866 bart_duyck@skynet.be 320
12 Galle Erik 04243 1531     0477/326469 erikgalle@scarlet.be 353
13 Gryson Wilfried 35190 1208     0477/754190   312
14 Larsen Harald 36277 2023 205680 2011 0478/325976 harald.larsen@skynet.be 362
15 Lepers Philippe 32140 1705 218383 1714 0492/649214 philippe.lepers@telenet.be 302
16 Lesage Eddy 97674 1612 250791 1527 0476/398045 info@paulsplace.be 302
17 Nolf Francky 24074 1659 219371 1606 0486/875529 sanfrancky@gmail.com 307
18 Petralia Salvatore 18252 1340     051/227896 salvapetralia@hotmail.com 309
19 Piceu Jarid 12523 1828 241911 1878 0478/886298 kurt.piceu@gmail.com 362
20 Podevijn Guido 1813 1465     0477/754190 352
21 Todts Benny 54101 1986 207373 1928 0474/884936 benny.todts@telenet.be 303
22 Vantorre Nils 16911 1315     0475/406849 vantorre.geradin@gmail.com 362
23 Verbanck Mario 30431 1169     0472/290125 marioverbanck@gmail.com 303
24 Verbrugghe Patrick 27138 1671 223301 1638 0497/460598 patrick.verbrugghe@telenet.be 353
25 Verleye William 95782 1596 257699 1489 0468/154254 william.verleye@telenet.be 362
26 Wydaeghe Eric 16483 1295     0487/451898 eric.wydaeghe@telenet.be 309