De Kosk organiseert in 2017 voor de eerste keer de Master Classes.

Het programma

datum
lesgever
onderwerp

25.02.17

GM Luc Winants
(voertaal Frans/Engels/Nederlands)

In het spoor van de wereldkampioenen

11.03.17

FM Rabah Bouhallel
(voertaal: Frans)

Opbouw en analyse van de partij

25.03.17

GM Ivan Sokolov
(voertaal: Nederlands)

Nog concreet vast te leggen

29.04.17

GM Daniel King
(voertaal Engels)

Nog concreet vast te leggen

13.05.17

GM Luc Winants
(voertaal Frans/Engels/Nederlands)

In het spoor van de wereldkampioenen

Let op !!! De 5de ronde van de ligakampioenschappen 2016 - 2017 gaan door in het lokaal van de Kon. Oostendse schaakkring Koninginnenlaan 76, te 8400 Oostende.
Via onderstaande link kan je nazien tegen wie je moet spelen!
Alle paringen voor de 5de ronde op 26 februari 2017 om 14u00 vind je via deze link of ga je via het menu www.schaakliga-wvl.be vervolgens "Seniors", dan "Ligakampioenschap" en uiteindelijk klikken op "Ligakampioenschap 2016-2017 Bredene-Oostende"
MC
4° Diamond Edition

HERINNERING AAN HERMAN THIENPONDT

7 Ronden Zwitsers

Organisatie: S.K. DOLLE TORRE

Data: Op vr. 03/03 – 17/03 – 31/03 – 14/04 - 28/04 - 12/05 – 26/05
                      02/06 (prijsuitdeling - aardbeienblitz)
Internationaal Meester
Mogelijkheid tot het bekomen van normen
Info en inschrijven via dvvliet@hotmail.be

Inschrijvingsgeld:

Fide elo > 2350              € 100
Fide elo > 2301- 2350    € 120
Fide elo > 2251- 2300    € 140
Fide elo > 2200- 2250    € 160
Fide elo > 2200- 2350    € 240
 
Prijzen:
1eprijs  250
1eprijs  € 150
1eprijs  100
Tienkampen
(Groepen van 10 spelers, iedereen speelt tegen iedereen)
(indeling gebeurt via Fide-elo)
Voorbije zaterdag en zondag vonden de ligakampioenschappen jeugd plaats.
De uitslagen vind je via deze link bekijken
Kampioen -20 jongens: Vandenbussche Steven
Kampioen -20 meisjes: /
Kampioen -18 jongens: Vanhee Lars
Kampioen -18 meisjes: Rousseau Christilla
Kampioen -16 jongens: Tanghe Joran
Kampioen -16 meisjes: Daels Ilse
Kampioen -14 jongens: Zotikishvili Dimitri
Kampioen -14 meisjes: /
Kampioen -12 jongens: Hamze Roman
Kampioen -12 meisjes: Tallieu Dara
Kampioen -10 jongens: Sioen Maxim
Kampioen -10 meisjes: Roose Hoara
Kampioen  -8 jongens: Meysman Kaito
Kampioen  -8 meisjes: Decraene Lotus

Pagina's

Abonneren op Voorpagina-feed